Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Planet v 7mi je v 6ti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
9 komentarjev na to temo

#1 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 6. avgust 2003, 11:37

Kako izvedati che je planet v 7mi? (To velja za 6to, 12to, 1vo).

Che je blizo ekliptichnega "ascendenta" in ima nasprotno latitudo, je v nasprotni hishi.

Veliko astroloshkih strokovnjakov tega ni vedalo. Seveda program bo vstanovil da je planet v 7mi, pa je v 6ti in obratno.

Oziroma v 12ti, ne pa v 1vi. A si predstavljate!?!

Ne verjamem da Gerkman tega zna;)

Ta shtos je osnova za reformacijo. Ljudje pishejo knjige pa ne poznajo lastni horoskop.

Promerov je veliko. Tlele dajam primer Viktorije in znani "Mars swiths Pluto" primer kjer je Pluton pravzaprav v 7mi, in obratno, Mars je kar v 6ti. Torej mozno je da se planeti sele iz 1ve v 12to in 6te v 7mo zato kar ekliptichni sistem ne vzame v oziro latitudo (ko so planete blizo ascendenta/descendenta). Che imate planete blizo asc/desc, oglejte si latitudo!

http://puck.dhs.org/...es/VICTORIA.TXT

P.S.

Odkril sem druge primere kjer to ne velja. Napaka je preprosto v sistemu.

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. avgust 2003, 12:57

mam po obicajnem horoskopu sonce v 7 hisi?
kaj zdej to pomen?? ascendent nasproti v levu?
kaj to zdej pomen? da nisem v ascendentu lev?
da sonce ni v 7 hisi?

sicer pa nekaj bi moral imet v devici, ker se pocutim devicje x:Dx
ali pa poudarjeno 6 hiso!??

#3 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. avgust 2003, 15:40

povej ti meni intruder, kako daleč ta reč sega, jaz mam fortuno 0.5 st proč od dsc, v 6 hiši, a to pomeni da jo mam v sedmi, in merkur malo bolj daleč, 2.5 stopinje, a je tudi ta tam gor, kako daleč to sega... če rabiš moje podatke 15.4.1984 ljubljana....

ne me strašit, vedno se mi je zdelo nekam neverjetno tisto merkur v šesti hiši,- natančen človek.... haha, not me... preveč oven
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#4 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. avgust 2003, 12:34

Planeti imajo RA desc ali pa long lat koordinate.

"Astrologi" ne vejo da planeti z juzhno latitudo
pri descendentu "preidejo" v shesto. Gre se za
standardno napako. Che je sonce v 7mi pomeni
da ni she shlo dol.

Preveri latitudo Sonca.

Jaz nisem dezinformator, tega imate dovolj,
hahaha! No problem pa se rezhim, Ema Kurent,
ne more vsak biti astrolog, madona!

http://puck.dhs.org/...e.is.6th.House/

Ta primer kazhe kako programi imajo napake. Pluto preide v7mo in Mars v 6to, torej switch.

Fortuna nima latitudo, ne obstaja kot astronomski fenomen.
En koshchek Lev konstelacije je lahko na Zahodu. Samo koshchek, podobno Taurus. Aries sploh ne more biti na Iztoku ali Zahodu. To so namrech osnove.

Seveda lahko obdrzhite "ta staro" astrologijo, tlele experimentirava; ... in arhivirava.

Hmmm. Kaj che bi mal' vadili direkcije?

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. avgust 2003, 21:02

kolk stopinj od Stare Astrologije? splošno....velka frka~

#6 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 13. avgust 2003, 14:07

Che sem razumel, gre se za nekaj stopinj. Napaka je v samem sistemu, ne v programu. Torej softwerske firme delajo napake po narochilu (ne da bi se zavedale).

V primerih se lepo vidi kako danes famozni astrolog xy
z programchekom (zdi se mi da imajo solar fire ponavadi)
zrachuna narobe. Podobno so Alan Leo in ostali delali narobe. A ni to fanj vedati? Odkril sem toliko napak da sploh vech nima smisla da preverjam in dajam primere. Che U.S.A. astrolog "No #2" ne zna izrachunati horoskop za Alana Lea, hahaha; kjer smo zdaj?

Ideja je bila vporabiti + sistem ko imamo vech ekliptik. Mislil sem na seveda vesoljsko misijo in horoskope kater bomo delali drugje. A si predstavljate 5 ekliptik ko zhe z eno imamo kar kopichek napak?

Torej E W N S pa bo x:Dx

#7 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. avgust 2003, 14:31

...
Torej E W N S pa bo x:Dx

x:)x entuzijazem velja!! :palec:

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. avgust 2003, 15:02

jaa, napake so.
povej mi Intruder, kje je dokončna prava razlaga analize astologije, horoskopa. Vse to izvira nam na čast poznano iz tebe, ti reguliraš˝ world-u....

#9 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 14. avgust 2003, 18:22

Free ok Sonce je tam. Pholus (free) desc (natanchno) z 1992 QB1. Phoplus je NIN.KASHI (lady-beer) v mojem shumerianskom sistemu. Marsa ascendent Serpens Caput.

#10 Kurent Ema

Kurent Ema
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 13. september 2011, 11:38

Intruder, kdorkoli že si, samozavest se kaže najprej skozi to da se človek, ki kritizira druge, najprej predstavi z imenom in priimkom - ali pa je zahrbtnež.
Sonce nima latitude (nebesne širine po naše), saj je to meritev severno in južno od ekliptike (pot Sonca). Very simple :)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0