Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tarot, osebni in duhovni simbol..karta


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
78 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. avgust 2003, 13:26

Hm jaz mam oba 5, ok kul, ampak zanimivo se mi zdi, da svečenik nosi sabo tudi simbol bika, to pa je tudi znamenje v katerem imam arabsko točko za duh... se še komu pojavi to, no vem da se pojavi Marsi 13. škorpijon.... hehe, no ja zanima me če ma to še kdo, ker se mi zdi čudno, ker sam približno 1/12 bi se to pokrilo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. avgust 2003, 14:39

Zanimivo da obstajajo tri Tarot inicijacije I II III v magijskem smislu, baje she IV pa V.

http://puck.dhs.org/nu/Authorship.jpg

Za eno inicijacijo porabish celo zhivljenje.
Ne gre se seveda za shloganje. Nash xtian-aegyptian system ima te inicijacije.

#3 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. avgust 2003, 14:41

13 scorpio tropical imam Mars (4ta). A ima Marsa (kjer si sploh, Marsa?) tudi nekaj tam?

#4 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. avgust 2003, 14:43

Dalai Lama http://puck.dhs.org/nu /dalai.lama

A je kaj tibetancev tlele? :palec:

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. avgust 2003, 15:39

FREE TIBET!!!!
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2004, 12:12

Super da je tudi tako postavljeno (sploh se nisem videla do zdaj teme, nino)! :palec:

Meni se kar poklopi z zahodno astrologijo, vendar je v tarotovi osebni liniji bolj poudarjen Pluton oz. Skorpijon (tu pa imam vec tock v ribah).
Recimo zanimivo - ze prva karta (ki se 'izracuna' iz IMENA in PRIIMKA -in torej nima zveze z datumom rojstva-) je 13. Kar pa nekako povezujejo s Plutonom oz. Sco - kar pa je pri meni kar mocen dejavnik tudi pri Z astrologiji.
Nadalje imam Svecenico, ki jo povezujem nekak med venero in ribo (po energiji) in Hudica - ki predstavlja v nekaterih interpretacijah Plutona in v drugih saturna oz. kozoroga, gre pa za moc tu, in tudi to je bila nekaksna moja pot v lajfu oz. nekaj, kar moram pac osvojiti.
K sreci imam zadnjo, 5. karto, karto st. 5, Svecenika, tako da se ta krog spet nekako zakljuci (je pa podobno kot energije v chartu).
Prav zanimiv, skratka, da najdemo veckrat zelo podobno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 7. november 2004, 18:53

Tarot in primerjava z astrologijo:

0 LUDA
Astroloska simbolika: Uran / nekateri autori kazu Neptun /

I CAROBNJAK / MAG
Astroloska simbolika: Merkur

II VELIKA SVECENICA
Astroloska simbolika: Mjesec

III CARICA
Astroloska simbolika: Venera

IV CAR
Astroloska simbolika: horoskopski znak Ovna

V SVECENIK
Astroloska simbolika: horoskopski znak Bika

VI LJUBAVNICI
Astroloska simbolika: horoskopski znak Blizanca / Dvojcek /

VII KOLA / KOCIJA
Astroloska simbolika: horoskopski znak Raka

VIII PRAVDA / RAVNOTEZA
Astroloska simbolika: horoskopski znak Vage / Tehnica /

IX PUSTINJAK
Astroloska simbolika: horoskopski znak Djevice

X KOTAC SRECE
Astroloska simbolika: Jupiter

XI SNAGA / SJAJ
Astroloska simbolika: horoskopski znak Leva

XII OBJESENI
Astroloska simbolika: Neptun

XIII SMRT
Astroloska simbolika: horoskopski znak Skorpiona

XIV UMJETNOST / UMJERENOST
Astroloska simbolika: horoskopski znak Strelca

XV VRAG
Astroloska simbolika: horoskopski znak Jarca

XVI KULA
Astroloska simbolika: Mars

XVII ZVIJEZDA
Astroloska simbolika: horoskopski znak Vodnara

XVIII MJESEC
Astroloska simbolika: horoskopski znak Riba

XIX SUNCE
Astroloska simbolika: Sonce

XX SUD / VIJEK
Astroloska simbolika: Saturn

XXI UNIVERZUM / SVEMIR
Astroloska simbolika: Pluton

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2004, 19:11

<{POST_SNAPBACK}>Super da je tudi tako postavljeno (sploh se nisem videla do zdaj teme, nino)! :palec:
Recimo zanimivo - ze prva karta (ki se 'izracuna' iz IMENA in PRIIMKA -in torej nima zveze z datumom rojstva-) je 13. Kar pa nekako povezujejo s Plutonom oz. Sco - kar pa je pri meni kar mocen dejavnik tudi pri Z astrologiji.


bistveno vprašanje :P kako se to izračuna prvič slišim Marsika prosim x:Ix x:)x xDDx :2src: x:px povej povej povej povej w:Iw
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 7. november 2004, 19:11

<{POST_SNAPBACK}>
Tarot in primerjava z astrologijo:
0 LUDA - Uran - nekateri Neptun
I CAROBNJAK - Merkur
II VELIKA SVECENICA - Mjesec
III CARICA - Venera
IV CAR - Ovna
V SVECENIK - Bika
VI LJUBAVNICI - Dvojcek
VII KOLA / KOCIJA - Raka
VIII PRAVDA / RAVNOTEZA - Tehnica
IX PUSTINJAK / Djevice
X KOTAC SRECE / Jupiter
XI SNAGA / SJAJ - Leva
XII OBJESENI / - Neptun
XIII SMRT / - Skorpiona
XIV UMJETNOST / UMJERENOST - Strelca
XV VRAG / - Jarca
XVI KULA / - Mars
XVII ZVIJEZDA / - Vodnara
XVIII MJESEC / - Riba
XIX SUNCE / - Sonce
XX SUD / VIJEK - Saturn
XXI UNIVERZUM / SVEMIR- Pluton

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2004, 20:05

O, kul, sponamo s temo. :palec:

Nino - kot pri astrologiji, numerologiji... in drugih 'ezoterricnih' vedah, kjer ni nekega trdnega delujocega zabetoniranega sistema, ga prav tako ni tu.

Torej, tale sistemcek je eden od interpretacije kabaliasticnih, sicer pa ga obravnava marseillski tarot (ki mi je pac med prvimi prisel v roke in sem lahko takoj raziskovala in primerjala korelacije z zahodno astrologijo).

Torej, obstaja v marseillskem tarotu, ziher je ta linija razlozena kje na netu, pri povezavah z ln je po mojem ziher. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2004, 20:15

Aja, v temi astroloske www strani ali nekaj podobnega (v iskalniku samo www ali *www*) je ziher podanih vec linkov na tole.
Pa ce se komu da, ne bi bilo nic odvec, ce bi se postnilo kaj se sem oz. v primerne temem lahko pa se odpre posebna tema, kamor bomo nizali linke na www (podobno kot imamo v forumih zdravje, duhovnost in astrologija, povsod torej, kjer gre za specifiko in se navezuje na vsebino LN).

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2004, 20:21

Marsa dala lačnemu Ninotu Ribiško palico, in ga poslala k ribniku lovit ribe... modro a ... :) bemu nč pa grem poiskat... mrbit pa se da talkat my way out of this...

:) torej, čist numerološko izračunam svojo številko, in okrajšam do 22ali manj.... ? :D hm vsekakor pa pazim na to, da uporabljam kabalistično numerologijo, in ne tiste grške zadeve, ker tarot je bolj na tiste cirfice najbrž... :D ok tnx marša za pomoč grem v akcijo x:Xx (wish me luck)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2004, 21:08

1625 14 32253 16 hm hm to je pol 30, 3 :D jipijej + 15 od rojstnega dneva.... BTW stran je http://www.numerolog...e.us/page3.html

Saddam Hussein
Johnny Carson
Massachusetts
United States
Phillip Morris

kaka druščina vsi tile blondci majo isto num num kt jst :D 45 27 al pa bojda tud 9

ampak anyway moje številke da so 9 -27-45, pa 6-15 :D torej Mars pa Venera, in to je v nulo moj horoskop, mislim da se ne zmotim dost če rečem da sem nekje med Ovnom -Tehtnico-Šokrpijonom in Bikom.. :D skratka med venero pa marsom... (pa recimo da sem bolj marsovski škoprijon) hehe zakon men se čist poklapa, preberte si tsito stran, je kar poučna pa velik zadevic napiše :) pa pridni bodite pa marso ubogajte....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 8. november 2004, 15:25

Po kaldejski pa so moje številke 14 (ali 5), datum rojstva pa 3. Torej, Strelec in Venera.... Strelca imam na MC, Venero pa v prvi hiši....nekaj pa je na tem.... xscratchx Skupaj pa je to 17, hmmmm....vodnar....? :?: V vodnarju se pa ne najdem.... :ermm:
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#15 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 13. november 2004, 00:26

Oglejmo si velike Arkane tarot kart v duhovnem smislu.

1. I. MAG - i; hebr. Tau (pečat): "Ta karta simbolizira človeka, popolnoma preoblikovano formirano osebo, ki ima vse štiri principe uravnovešene. Je oseba formirana skozi sebe samega. Absolutna aktivnost."

2. II. SVEČENICA; hebr. Č (osti): "V dobi Vodnarja predstavlja simbolika te karte v duhovnem smislu samoizgradnjo lastnega notranjega sistema. Poudarjena je moralna zavest. V kolikor ne uspemo, se nabodemo na osti. Poudarek je na čistoči srca."

3. III. CARICA; hebr. Alef (hrana): "Pod to karto spadajo vsi naravni zakoni narave. Zdrava hrana. Predstavlja nam Jin princip, princip Matere. Sprejemanje hrane. Princip Matere-Zemlje."

4.IV. CAR; Hhebr. Ain (tretje oko -notranje duhovno oko): "Karta predstavlja Jang - moški princip - moško energijo. Je zelo aktivna in povečuje percepcijo - hitro zaznavo duha, intuicijo. Tu se priključi božji duh s človeškim."

5. V. DUHOVNIK; hebr. Tet (kača): "Karta predstavlja nekoga, ki je posrednik in je postavljen kot zveza, guru, učitelj, politični vodja, duhovnik."

6. VI.LJUBIMCA; hebr. Beth (hiša): "To je karta ljubezni, karta nove dobe, prijateljstva. Predstavlja harmonijo dveh svobodnih duš. Predstavlja svobodne odgovorne odnose med dušami. Je temelj vsega, kar je."

7. VII. VOZ - KOČIJAŽ; hebr.Ph (usta): "Karta nam predstavlja delovanje v duhu na duhovni ravni, telepatsko delovanje - vplivanje na ljudi po duhu. Prenos miselnih vibracij tudi s pomočjo Besede. V hiduističnemu trojstvu je to Brahma - Kreator, v krščanskem Oče."

8. VIII. TEHTNICA; hebr. Jod (prst): "Predstavlja pravičnost. Karta karme. Zunanji zakoni, predpisi."

9. IX. PUŠČAVNIK; hebr. Gimel (kamela): "Predstavlja stanje duhovne teme, obupa in brezizhodnosti, osamljenosti, tavanja, iskanja. Je karta razrešitve karme."

10. X. KOLO SREČE - FORTUNA; hebr. C (sulica): "Predstavlja nenadni izpit. Tukaj se postavlja pod vprašanjem živalsko in človeško. Je moralni izpit. V hindustičnem trojstvu je to Vishnu, v krščanstvu Sin."

11. XI. MOČ - STRAST; hebr. Kof( roka): "Predstavlja obvladovanje živalskega v človeku. Je točka naravnega skladja."

12. XII. OBEŠENEC; hebr. Dalet (vrata): "Karta predstavlja popoln obup, stanje brezizhodnosti, duhovno smrt. Rešitev je samo skozi sebe ali pa se zgodi po Božanskem Zakonu. V hinduističnem trojstvu je to Shiva (Rušitelj), v krščanskem trojstvu Sveti Duh."

13. XIII. SMRT; hebr. Qst (šivankino oko): "Karta predstavlja smrt Ega, oziroma rezanje peruti - osebnih pretiranih ambicij. Če se ne zgodi po naši svobodni odločitvi, se nam to zgodi po Božanskem Zakonu, a takrat je to zelo hud boleč proces."

14. XIV.PRELIV - UMIRJENOST; hebr. Lamed (šiba-učenje): "Karta predstavlja Učenje - prelivanje znanja - vednosti med dvema dušama, brez tretjega - posrednika in to na resnični prijateljski ravni."

15. XV. HUDIČ; hebr. He (luknja - past): "Karta predstavlja - prikazuje in kaže na nesvobodne vezane odnose, suženjske odnose med ljudmi, ki so zgrajeni na predhodnemu interesu, računici."

16. XVI. STOLP - BOŽJE OKO - RUŠENJE; hebr. R (glava - intelekt): "Karta predstavlja rušilno silo. Rezanje uzurpacija - zloraba socialnih pravic. Kdor je trmast in noče videti, ga udari ta sila kot strela iz jasnega. Globok uvid v sebe in situacijo. "

17. XII. ZVEZDE; hebr. Mem (voda ): "Karta predstavlja stanje zavesti. Človek se obnaša zvezdniško, nakar sledi padec. Zvezde padajo z neba. Če je človek izjemno trmast - uporen, sledi trd pristanek. Voda se potem izlije v vodo in ne v zemljo, kjer bi vzkalilo novo seme."

18. XVIII. LUNA - MESEC; hebr. Vau (trnek - past): "Karta predstavlja iluzijo, nevarnost zmote, odvisnost od neprave svetlobe. Je stanje - odsev neprave luči. Luna odseva svetlobo Sonca. Tukaj se lahko ujame na "trnek". Preizkušnja. Skriti sovražniki na Zemlji in onostranstvu."

19. XIX. SONCE - PRAVA KRISTUSOVA SVETLOBA; hebr. Šin (zobje ): "Posije novo sonce. Nov obnavljajoči dotok za to dobo Vodnarja, nov dotok kozmične energije - inicijacija sveta za naš planet. Prava Svetloba!"

20. XX. SODBA - EON - SODIŠČE; hebr. Nun (riba): "Karta predstavlja stik z Svetim Duhom ali Prasilo. Vstajenje novega duhovnega človeka. Mrtvi vstajajo. Grki so to silo imenovali Abraxas."

21. XXI. SVET - UNIVERZUM; hebr. Zain (meč): "Karta predstavlja spontanost v reakcijah - modrost človeka. Tu človek deluje skladno in spontano z Božanskim zakonom. Meč duha."

22. XXII/0 NOREC; hebr. Sameh (palica - pogojno palica): "Tukaj je norček že preoblikovan in je postal modrec. Popolna nevezanost na stvari (ne da ne bi imel nujnih stvari) in osebe. To je stanje sinteze in miru. Preraščanje dualnosti. Wu -Vei nedelovanje

To imela doma...pa prilepla xsrcx

Pozdravček xsrcx

#16 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 13. november 2004, 15:43

To imela doma...pa prilepla xsrcx
Pozdravček xsrcx


Super, strelka02 :palec:

#17 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. junij 2005, 11:08

Ti sment...kaj sem pa zdaj odkril!
Po tejle kaldejski so pa moje cifre-ime in priimek 29(na sajtu pise:"Ce ni to vas rojstni datum, bi bilo dobro razmislit o spremembi imena).
Datum rojstva 18.-kristusovo stevilo-nastavi drugo lice!!
Same slabe cifre... :V:

Okej pa poglejmo tarot... (29)=11; se pravi 11 in 18.-lev in ribi-to pa totalno nism jaz-v ribah niti enga planeta, v levu tut ne...
No edino ce tisto 18 predelam v 9 pol pride ven merkur-v merkurjevih znamenjih mam pa res 6 znamenj, pa se vladar mojega sonca je..


Aja pa ce gremo se naprej: ime=21(pluton-vladar asc.); priimek=17(vodnar-mam urana na ascendentu). Neki se poklapa-ogromno pa ne.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#18 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. junij 2005, 11:56

Je pa precej neverjetno kaj vse mam skupnega z JFK-jem, oba sva dvojcka z luno v devici, merkurjem v 8.hisi, oba mava konjunkcijo sonca in venere v dvojckih v 8.hisi... in oba imava osebno stevilko 29!!On je po asc. sicer tehtnica...jaz pa scorpio, samo imam pa v tehtnici 11. hiso in notr pluton, kar lahko pomeni da bom tut sam poskusal transformirat druzbo via politika, kot on, glede na to, da je pluton vladar asc...
Upam,da me ne bodo ubili!! x:o)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2005, 15:41

<{POST_SNAPBACK}>
Okej pa poglejmo tarot... (29)=11; se pravi 11 in 18.-lev in ribi-to pa totalno nism jaz-v ribah niti enga planeta, v levu tut ne...

tega ne gledamo tko.
Pusti, vse bos pobrkal, ne mores hkrati jesti juhe in solate al pac krompirja.

Karta Lune NISO ribe, karta 11 NI LEV.
Lohk bi mal pripisal Levu tud karto 19, Sonce, recimo, in tud karto 3, carico.
Skratka, tega ne gledamo tko.

Tebe je zdaj to pac vse skup not potegnil, razumljivo, sam cist vsega ne moremo med sabo primerjat oz. ne mores vsemu najti primernih ekvivalentov.

Torej, pa kaj! jaz mam pa take karte: 13 (sco), 20 (pluton), 2 (svecenica, nekje med venero in ribami), 15 (hudic, nekje med kozlom, skorpijonom, saturnom in plutonom) in 5 (papez, nekak med bikom, sam da je bolj konzervativen, ni venerin).
Torej: 13, 20 in se djavo! :OO!:

Brez veze, skratka. Tko gledat.
Al pa da nas bodo ubil (jaz tud nisem umrla na porodu kot Lucrezia Borghia x;)x)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. junij 2005, 16:21

<{POST_SNAPBACK}>Tarot in primerjava z astrologijo:

0 LUDA
Astroloska simbolika: Uran / nekateri autori kazu Neptun /

I CAROBNJAK / MAG
Astroloska simbolika: Merkur

II VELIKA SVECENICA
Astroloska simbolika: Mjesec

III CARICA
Astroloska simbolika: Venera

IV CAR
Astroloska simbolika: horoskopski znak Ovna

V SVECENIK
Astroloska simbolika: horoskopski znak Bika

VI LJUBAVNICI
Astroloska simbolika: horoskopski znak Blizanca / Dvojcek /

VII KOLA / KOCIJA
Astroloska simbolika: horoskopski znak Raka

VIII PRAVDA / RAVNOTEZA
Astroloska simbolika: horoskopski znak Vage / Tehnica /

IX PUSTINJAK
Astroloska simbolika: horoskopski znak Djevice

X KOTAC SRECE
Astroloska simbolika: Jupiter

XI SNAGA / SJAJ
Astroloska simbolika: horoskopski znak Leva


XII OBJESENI
Astroloska simbolika: Neptun

XIII SMRT
Astroloska simbolika: horoskopski znak Skorpiona

XIV UMJETNOST / UMJERENOST
Astroloska simbolika: horoskopski znak Strelca

XV VRAG
Astroloska simbolika: horoskopski znak Jarca

XVI KULA
Astroloska simbolika: Mars

XVII ZVIJEZDA
Astroloska simbolika: horoskopski znak Vodnara

XVIII MJESEC
Astroloska simbolika: horoskopski znak Riba


XIX SUNCE
Astroloska simbolika: Sonce

XX SUD / VIJEK
Astroloska simbolika: Saturn

XXI UNIVERZUM / SVEMIR
Astroloska simbolika: Pluton


Jah kako naj si pa pol to razlagam??
Ce si 18. predstavljam kot raka oz. luno oz. podzavest, custva, duso in ne ribe, in namesto leva sonce, energijo, moc potem bi slo mal boljse... ok pa probajmo. Se pravi custva in moc-a pol naj bi to pomenilo moc, ki prhaja skozi razumevanje clovekove psihe, se pravi zelo visoko custveno inteligenco???No to bi se pa pol kar dobr pokloplo z mojim astro chartom, glede na to da ce si narisem dispositor tree je na vrhu vzajemna recepcija merkurja v raku in lune v devici... ja pol se pa lepo vse poveze. Jah no... sam men se cezdalje bolj vse te zadeve zdijo lovljenje dobrih asociacij, kokr pa kaksen dober sistem. Verjetn je lih v fora... da aktiviras intuicijo... jao jest pa vseskozi forsiral logiko... :o|o: :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2005, 16:24

<{POST_SNAPBACK}>
Ce si 18. predstavljam kot raka oz. luno oz. podzavest, custva, duso in ne ribe, in namesto leva sonce, energijo, moc potem bi slo mal boljse...

tako glej, ja. xyesx

Glej, tu so pripisali Luno Svecenici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:
Morda ima DELCEK tega, vendar Svecenica ni primerljiva z Luno - je 'visje', je med venero in neptunom nekak, tud jupitrom lohk.

Se pravi custva in moc-a pol naj bi to pomenilo moc, ki prhaja skozi razumevanje clovekove psihe, se pravi zelo visoko custveno inteligenco???No to bi se pa pol kar dobr pokloplo z mojim astro chartom, glede na to da ce si narisem dispositor tree je na vrhu vzajemna recepcija merkurja v raku in lune v devici... ja pol se pa lepo vse poveze. Jah no...

Ja, recimo tkole. x:)x

sam men se cezdalje bolj vse te zadeve zdijo lovljenje dobrih asociacij, kokr pa kaksen dober sistem. Verjetn je lih v fora... da aktiviras intuicijo... jao jest pa vseskozi forsiral logiko...  :o|o:  :o|o:

Ja, v tem je (tudi) fora.
vendar ne izkljuci razuma - sam vkljuci se intuicijo. x;)x xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. junij 2005, 18:23

Ekh... spet raztresam energijo naokol... se bom najprej v astrologijo potopil, pa da tisto vsaj prblizno obvladam, pol pa sele naprej!!

Me pa samo zanima pri kaldejski astrologiji kako se obravnavajo sumniki??
Ne vem recimo v slovenscini je č=c, recimo v nemscini je pa č=tsch... to men ni lih logicno...Al majo kake finte za pretvarjanje šumnikov v razl. jezike??? :eek:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2005, 18:25

To sva na dolgo in siroko razpravljala (predvsem) midva z Numnumom v temi Numerologija mensezdi.

Tud sumnike sva skratka 'obdelovala', je kar zanimiva tud tista tema...
No pol je sla mal v drugacno smer, ampak na zacetku pa bos nasel kar precej tega, Numnum je kar se tice tega totalen Car. xyesx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. junij 2005, 18:31

<{POST_SNAPBACK}>To sva na dolgo in siroko razpravljala (predvsem) midva z Numnumom v temi Numerologija mensezdi.

Tud sumnike sva skratka 'obdelovala', je kar zanimiva tud tista tema...
No pol je sla mal v drugacno smer, ampak na zacetku pa bos nasel kar precej tega, Numnum je kar se tice tega totalen Car. xyesx :palec:


Bohlonej!!! :palec:

Iztok ze isce...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#25 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 7. junij 2005, 06:32

Hoj iztok, jaz ti bom kar tu postal, da maš p.m poln ;)

Hej, že vem katere karte so to :D XI: je puščavnik, predstavlja, samoto, meditacijo, stik z višjim jazom, srelo da je samski... x;)x
XVII:Zvezda - pomeni upanje x:Dx x;)x

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0