Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sorodne duse


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
221 komentarjev na to temo

#51 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 21. avgust 2003, 17:18

SORODNOST JE PODOBNOST?

#52 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 21. avgust 2003, 21:09

ne gre se zato, da bi obstajale "prave" in "neprave" sorodne duse, gre se samo zato, ce sploh te obstajajo, ali je vse skupaj, to, da se ljudje srecujemo in se z enimi bolje zastopimo kot z drugimi. in ni nic vec. ali pa je kaksna povezava skozi zivljenja (najbrz).
sorodnost ni nujno podobnost, lahko je samo dopolnjevanje.

kakor koli, po nekaterih teorijah, imamo vsi svojo drugo polovico (ali cetrtinko ali dvajsetinko, kaj pa jaz vem), tisto eno in edino sorodno duso. spet po drugih obstaja en krog sorodnih dus, med katerimi ti je ena pac najblizja. ok, saj nima smisla, da to tipkarim, itak najbrz vsaj priblizno veste x:Dx
kaj potem to pomeni za to zivljenje? jo lahko srecas, pa je ne prepoznas ali pa si recimo zavajan pod vplivom nekih hormonov, da je to ta, ceprav ni...

stvari me medejo, ne dajte se zmesti zaradi mene x;)x
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#53 nejkica

nejkica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 22. avgust 2003, 12:10

cao x:)x

z ljudmi, ki so vam v nasem zivljenju zelo pomembni se pocutimo na nek nacin povezane. zanima pa me, kako "veste", kdo je sorodna dusa in kdo je le dusa, s katero se fino razumes? kaj je "tisto", zakaj ves, da je temu tako x?x
saj najbrz tema nima neke realne osnove, ampak zanima me, ce je kdo od vas vec kot 100% preprican, da zivljenje na kakrsen koli nacin deli s svojimi sorodnimi dusami, s katerimi je karmicno povezan..:sniky:

lp  :8):  ,
b.

ojla.....


kako veš, da je ta oseba sorodna duša.....lepo...to se mi je zgodilo že nekajkrat in povem ti, da je z besedami težko opisati...seveda sploh ni pomembno ali je on ali ona...
s temi osebami se mi zgodi, da velikokrat isti trenutek se spomnimo oziroma rečemo isto besedo...včasih je prav malo zastrašujejče, vendar velikokrat sprejem to humoristično in se začnem smejati...kaj čmo...

s sorodno dušo včasih le pogled pove vse...ni ti treba nič govoriti...zadosti je že, da je tukaj s tabo...

lp

#54 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 22. avgust 2003, 12:36

S pešanjem spolne privlačnosti, so duše vedno bolj duše in vedno manj sorodne,...he,he ,pa rečte da ni res. :vragec:
Glej naprej, če se le da,...

#55 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 22. avgust 2003, 12:56

Uh spolnost pa sorodnike pa jaz nekako v 2 koša..... x;)x

#56 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 22. avgust 2003, 13:35

aquraius, to se mi zdi se kako res x;)x ce pa ze je, pa je spolna privlacnost vse prej kot primarnega pomena (in itaq da ne s sorodniki, nismo na springer showu x^x )

ce se ob nekom pocutite, kot da ste nasli manjkajoci del puzzla v svojem zivljenju, je potem tisto "TO"?
saj je clovesko dvomiti, a ne? :ukid:
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#57 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 22. avgust 2003, 13:35

Uh spolnost pa sorodnike pa jaz nekako v 2 koša..... x;)x


Jaz pa s sorodniki seksam.. Ali zena ni sorodnik? x:px
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#58 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 22. avgust 2003, 13:38

Nekako ne, kolikor je meni znano.... V nekaterih plemenih in vaseh se baje res kar med seboj, drugače je pa možnost defekta proizvodnje :O:

#59 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 22. avgust 2003, 13:45

aquraius, to se mi zdi se kako res x;)x ce pa ze je, pa je spolna privlacnost vse prej kot primarnega pomena

Na začetku morda res ni primarnega pomena,..se pravi nekoga začutiš (sorodna duša),se spoznaš,itd.,...potem nastopi spolnost in glej ga zlomka,tukaj si pa dušici nista najbolj sorodni.Kaj se zgodi :?:
Še zmeraj trdim, da so "sorodne duše" zelo pogojene od izkušenj vsakega posameznika.
Glej naprej, če se le da,...

#60 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 22. avgust 2003, 14:19

:vragec:


hehe...
en tak znan primer je SUSAK x:Dx

pa u zgornjesavski dolini (rateche) so tut to uchas pochel x:Dx x:Dx


:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#61 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. avgust 2003, 19:59

x^x

#62 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 23. avgust 2003, 00:18

[Na začetku morda res ni primarnega pomena,..se pravi nekoga začutiš (sorodna duša),se spoznaš,itd.,...potem nastopi spolnost in glej ga zlomka,tukaj si pa dušici nista najbolj sorodni.Kaj se zgodi :?:
Še zmeraj trdim, da so "sorodne duše" zelo pogojene od izkušenj vsakega posameznika.

1. zgodi se, da zacnes dvomiti, da je to sploh v osnovi tvoja sorodna dusa.
2. in ya, totalno se strinjam, da nekako "sorodnost" pride skozi predhodne izkusnje....

hehe, ravno danes mi je prijateljica, katere nisem videla nekaj casa, razlagala, kako je spoznala osebo moskega spola, in bilo je res zanimnivo, ker je povedala skoraj vse ze omenjene "simptome"... vse je v prepoznavanju najbrz x;)x
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. avgust 2003, 16:19

heh, men se zdi, da veckrat 'sorodne duse' opredelijo kot osebe, ki imajo nekaj skupnega,
recimo: cut za estetiko, voljo in zelje po dolocenih okoliscinah, podobnost sanj, dolocene vzorce,
dolocen obcutek-notranjo drzo, cut za harmonijo, podoben odnos do materialnih zadev ali do clovestva,
podonost v hobijih ali zanimanjih, custvena reagiranja, etc...
kako pa je glede celote, dopolnjevanja pa morda tudi- kar pa ne bi upal trditi, ker se premalo zavedam samega sebe,
kaj sele, da bi razumel, ce me kdo dopolnjuje.

#64 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. avgust 2003, 19:14

aha, torej se je treba borit tut za os. zavedanje :palec:

#65 otok30

otok30
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 30. avgust 2003, 20:55

Hi

Sem prvi dan na forumu x;)x

Debate so kar dobre, sam moje mnjenje o osebah s katerimi se lahk full sporščeno pogovarjaš tako,
da sta se sigurno že poznala v kakšnem prejšnjem življenju.

Men se velikrat dogaja, da neko osebo sploh ne morem prebavit, čeprav jo vidim prvič
in mi ni nč nardila, z drugo pa se vklopim takoj ... Pa lahk je to pogovor al pa sam pogled, stisk roke...

Saj to mi je zanimiv .... :palec:

Sem pa tud par oseb že našel, s katerimi sem se ujel (moja boljša polovica-punca), ampak sva na žalost nato naredila preveč napak pri komuniciranju (saj veste, nezavedni vzorci katere pobereš med dihanjem x:)x )

Sicer me pa ponavadi duše dvojčice same najdejo, ko sem dovolj duhovno odprt. Nekatere rabijo mojo pomoč nekaterim pa jaz pomagam. Tak je moj zakon življenja.

Evo ---- mojih 50 centov

imejte lep dan !!!
Be light - and there was light

#66 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. avgust 2003, 21:05

x^x :palec:
privlačno napisau x^x

#67 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 30. avgust 2003, 21:27

Sej zakaj se res v blizini nekoga cist x (vsaj tle - zemeljsko) pocutis tko prijetno, fajn... Vsi pogovori so ql-ski, nacih humorja isti... x:)x Pri nekom drugem al pa tretjem x ti je pa antipaticen ze na feeling??? Ta obcutek je pa tko prijetno strasujoce vzburljiv, da v istem hipu reces, naredis neki podobnga kot nekdo zravn tebe x:Dx Men se to pri dolocenih tkooo velikrt dogaja... Al je nujn da z dusami dvojcicami lih spimo? Kj pa ce je dvojcica kaksn krvni sorodnik... Ja pa duse trojcice??? hehe gremo grupnega... k se najdemo x:Ix Je vse na ravni nase sposobnosti sprejemanja energije drugih?
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#68 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. avgust 2003, 21:42

hja, spet zanimivo razmišljanje. Sej po moje ni glih zamisel sam se za posexat, gre se zato, da se dva pola Vohata, Ovohavata, dotik je dovolj kot naravna nagrada; sex je že vrhunec tega, potem se najesta˝ in ni več tk privlačno opevajoče˝ kot je blo v prvotnem smislu čuteno˝ .Nevem, jest tko razmišlajm.. .boli, ker ni bližine, kaj x:Dx

#69 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 30. avgust 2003, 21:51

Ko bi se poročali s sorodnimi dušami, bi bila monotonija v življenju...nobenih kompromisov, nobenih iskanj....kar razumeli bi se...

Zame je sorodna dusa nekdo, ki mi je pač všeč; blazno všeč...takoj v začetku.
Najdem se v njem.
Znan mi je.

In je vseeno, če je star 15, 35, 55 ali 75 let...vseeno če je ženska ali moški, izobražen ali neizobražen, lep ali grd; važen je samo občutek, da sem s tistim na TISTI TEMI varna, domača, da mi diši, da mi je...vse znano...

Da govorim npr. o knjigi, pesmi, pa jo enako doživljave...
Da gledam sončni zahod, pa naju prevevajo enaki občutki...
Da govorive o smrti in imave enake občutke, strahove pri tem...
Da mi ni nerodno govoriti o vrtanju v nosu ali hemeroidih, smrdečih nogah....skratka...da vem, da me bo sprejela takšno kot sem in da mi bo rekla (rekel) tisto, kar v tistem trenutku misli.

#70 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. avgust 2003, 21:56

....zdej si pa res dobr napisala... x:Dx
:palec:

#71 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 30. avgust 2003, 22:00

....zdej si pa res dobr napisala... x:Dx
:palec:

A ne zmeraj ? x:px x;)x

#72 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 30. avgust 2003, 22:09

Ja sanjalica fulll si nice napisala x:)x x^x Kak se ti lubi??? x:)x hehe js pa kr na kratk dobr feeling pa je x:Dx Jap jap pokowc... boli k ni blizine :\: Zakaj pol ni vec tko privlacno opevajoce??? Ne tega dopuscat! vedn je lahk se bols kt bols x;)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#73 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 30. avgust 2003, 22:51

hja, Sanjalica dobru napsala, te berem jest tko v uzadju x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#74 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. avgust 2003, 08:06

hja, Sanjalica dobru napsala, te berem jest tko v uzadju x:Dx

Hja...obstaja ena pesmica; "Volim te BUDALO mala, da si samo, samo znala...nije ovo igra šala..."
Mogoče pa Budalo sorodna duša....le kdo bi vedu x;)x

#75 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 1. september 2003, 16:26

vsako sonce ma drugacne energijske ucinke na svetove okol sebe... tk kt pr dusah... ene duse imajo podobne svetove okol sebe, ene imajo pa podobne energijske ucinke... na kaj use delimo sorodne duse???
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0