Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali imajo tudi stopinje svoj pomen?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
230 komentarjev na to temo

#51 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 18. marec 2004, 14:19

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem zasledila zanimivo internetno stran astrologa Nikole Stojanovića iz Beograda. On je razvil teorijo o pomeni vsake stopinje, npr. 1 st. ima karakteristike Ovna, 2 st. Bika, 3 st. Dvojčka in tako naprej do 30 stopinje. Pri tem uporablja nek širši pomen kot npr. 9 st. in 21 st. - Strelec - tujina (če ima naprimer moški Venero na 9. st. nekega znaka, pomeni, da bo taka in taka ženska prišla oz. je iz tujine), oz. če je Luna na stopinji vodnih znamenj, naj bi pomenilo, da bo hiša stala ob vodi in tako naprej.

Kakšen komentar imate vi!

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. marec 2004, 18:51

http://www.astrology...s/default_s.asp


Astrologija u Srbiji - Astrology in Serbia by Nikola Stojanovic


Sem prepričana,da je že marsikdo pokukal na tale link....meni,osebno,se zdi zanimiva

obrazlaga stopinj in nekako najdem se v njih.

Lep pozdrav

Magda - na drugi strani tele teme je Cveka ze tole podala. :)

Sicer pa thanx, da si bila v pomoc in dobrodosla! x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 18. marec 2004, 19:03

aakhut:

ZA STEZOSLEDCE  


Kaj to pomeni? xrolleyesx

#54 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. marec 2004, 19:06

aakhut:

ZA STEZOSLEDCE  


Kaj to pomeni? xrolleyesx

:vragec:

to pomeni:
da che ni stopinj,
te tut pes ne more zvohat x:Dx

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#55 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 18. marec 2004, 19:54

Nemam pesa x:Dx
stopinj bi se dalo najti... xDDx

Mislim tu besedu ne razumem :xx!:

#56 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. marec 2004, 19:58

:vragec:

aja x:)x
stezosledec je mozhakar, ki v divjini sledi sledi zhivali...oziroma njenim stopinjam x;)x x:Xx

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#57 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 18. marec 2004, 21:44

xokx

Aaaaa! x;)x

ALI IMAJO STOPINJE SVOJ POMEN????
jasnoooooo....

ZA STEZOSLEDCE  


x:Dx Vitz, šala... x:Dx

#58 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. junij 2004, 20:17

Skrivnost posameznih stopinj po ugotovitvah astrologa Nikole Stojanoviča, da ne odpiram nove teme. Na teh stopinjah dobijo planeti lastnosti določene ga znamenja in njegovega vladarja, npr. 5 ali 17 ali 29 stopinja imajo lastnost leva in njegovega vladarja Sonca, kaj več v nadaljevanju, sicer je to še bolj nova teorija, ampak se je pokazala kot preseneto utemeljena....evo lestvice, pa naj še kdo poda kakšno mnenje o tem, lep večer, B. x:)x :palec:

Stopinje:

oven:......1, 13, 25;/MARS
bik:.........2, 14, 26;/VENERA
dvojčka:..3, 15, 27;/MERKUR
rak:.........4, 16, 28;/LUNA
lev:.........5, 17, 29./SONCE
devica:....6, 18;/MERKUR
tehtnica:..7, 19;/VENERA
škorpijon:8, 20;/PLUTON
strelec:....9, 21;/JUPITER
kozorog:.10, 22;/SATURN
vodnar:...11, 23;/URAN
ribi:........12, 24;/NEPTUN


#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. junij 2004, 20:40

no, pa poglejmo...

29...dva
16...eden
15...eden
13...trije
12...dva
11...eden
9...eden
7...eden

če tako pogledam, se luna na 29 dvojčka obnaša rahlo pozersko (lev), jupiter na 11 ovna je rahlo odpičen (mogoče tudi kot nepričakovana pomoč ali skrajno nenavaden način pomoči-u osmi hiši), saturn na 16 vodnarja je po eni strani sramežljiv, po drugi pa ambiciozen (rak), južni lunin vozel v kozorogu je poleg trmoglavosti še zelo ognjevit (oven-kaj je že peta hiša), mars na 7 strelca pol leta razmišlja bi ne bi preden gre u akcijo in s tem spravlja strelca u izbruhe besa (tehtnica), venera na 29 škorpijona je glavna carica- namesto"z ognjem in mečem" funkcionira v "ognjem in vodo"- a ni en refren:čas me pališ, čas me gasiš...nekaj v tem slogu...a ja (lev).....................in tako naprej...skupni efekt= :wOOt: :switz: :vtz: xflirtx ....in predvsem veliko xhypnox

borism tebi pa hvala za te podatke...o resnosti pristopa ne razpravljam ker sem amater...če pa drugega ne, me je ful zabavalo pa ... :shsh: ...več pa ne povem x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. junij 2004, 20:56

Saj vem, je potrebno utemeljiti, da boste lažje razumeli in verjeli, mislim, da me bo lahko tudi Lunca tukaj podprla, ali pa Čveka, sicer pa jaz ne rabim nobene svoje potrditve, zelo zanimivo je, če sam primerjaš karte sebi znanih oseb, pa vidiš, ako še lahko tole drži, no saj se bomo razpisali, pa bomo še kaj več vedeli, učimo se itak celo življenje, lp,B. x:)x

#61 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. junij 2004, 21:02

pišuka ej, pa saj tega nisem napisala iz dvoma v kredibilnost podatkov :sori: :inocent: x:Xx .........mene je resno zabavalo (pa čeprav se ta besedna zveza čudno sliši x;)x ).........pa resnico najdla tud umes ...nekaj iz sedanjika in nekaj iz preteklika -bi rekli slavisti....evo, ziher bi se najdla pr meni ena taka postavitev in kombinacija, ki daje tud sposobnost za zakomplicirat x:Dx x:o)x :vragec: x;)x

tebi borism pa x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#62 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 1. junij 2004, 21:30

Saj vem, je potrebno utemeljiti, da boste lažje razumeli in verjeli, mislim, da me bo lahko tudi Lunca tukaj podprla, ali pa Čveka, sicer pa jaz ne rabim nobene svoje potrditve, zelo zanimivo je, če sam primerjaš karte sebi znanih oseb, pa vidiš, ako še lahko tole drži, no saj se bomo razpisali, pa bomo še kaj več vedeli, učimo se itak celo življenje, lp,B. x:)x



sem se,njega dni x:Dx precej ukvarjala s pomenom teh stopinj(končno zakaj pa so) in si upam trditi,da interpretacije stopinj ....mislim,da jih ima tudi Imširagić,še kako drže.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2004, 21:36

x?x
Meni je pa ocitno zafrknilo odgovor - mrknil je... pa je ze prej nekaj mutilo... in je bil odgovor, potem pa ga kar ni bilo.. pa tak... :D
Skratka - ne strinjam se z interpretacijo 29. stopinje oz. temle, da je to levja scena...
Sem ze razlagala o tem v drugi temi, pa se mi ne da se 1x ufurat..
Morda pa kar skopiram (a tu je zdaj pravzaprav to iz konteksta)... bom vidla...
Skratka - menim, da je 29. ribja... 'utemeljila' pa v temi Npaoved.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. junij 2004, 08:07

Saj vem, je potrebno utemeljiti, da boste lažje razumeli in verjeli, mislim, da me bo lahko tudi Lunca tukaj podprla, ali pa Čveka, sicer pa jaz ne rabim nobene svoje potrditve, zelo zanimivo je, če sam primerjaš karte sebi znanih oseb, pa vidiš, ako še lahko tole drži, no saj se bomo razpisali, pa bomo še kaj več vedeli, učimo se itak celo življenje, lp,B. x:)x

:palec: :palec: Ja Boris, ti kar primerjaj karte ljudi, ki jih poznaš in potem utogoviš kako deluje.

#65 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. junij 2004, 16:32

sem hotla nekaj odgovorit v zvezi s temi stopinjami in vzela v roko Imširagićevo knjigo ?Tajne stepena Zdodiaka' pa se ZAGLEDALA v njegovo fotko x:Dx x:Dx

Pismo ,je dober tip :eek: no ja...v real lajfu še boljši :8): :8):

Zdej ne morem več odgovarjat x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#66 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. junij 2004, 17:20

x:Dx x:Dx :palec:

#67 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. junij 2004, 21:10

x:Dx  x:Dx  :palec:



Srce čuti,oči odkrijejo x:Dx ,razum izračuna :blink: xzzzx

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#68 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. junij 2004, 07:33

Pismo ,je dober tip  :eek:  no ja...v real lajfu še boljši  :8):  :8):

xrolleyesx xrolleyesx x;)x Čveka, škoda, da še mi ne vidmo njegove fotke. A veš tist pregovor "nč posebnga, požvi pa" x:Dx x:Dx

#69 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. junij 2004, 08:19

Aleksandar Imširagić

http://www.astrolab.co.yu
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#70 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. junij 2004, 08:37

:palec: :palec: Stanka hvala za fotko. Nisem si predstavljala, da je tak mladec. Ni čudno, da ima polna predavanja. x:Dx x:Dx

#71 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. junij 2004, 08:40

uau.............take nespeglane face so veliko boljše kot marsikera u temi dobri tipi x^x x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#72 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. junij 2004, 10:32

Tu se moram pohvaliti x^x , da ima izredno prijeten glas, ker sva se že slišala preko telefona, všeč mi je bilo, kako sva se lahko tako menila, jaz mali "nekdo" in veliki astrološki "on", spoštujem takšne ljudi, ki se znajo spustiti na tvoj nivo, res x^x ....sicer pa njegove knjige so super, Borism x:)x :palec:

#73 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. junij 2004, 11:10

Aleksandar Imširagić

http://www.astrolab.co.yu

:palec: x:px x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#74 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. junij 2004, 11:12

Tu se moram pohvaliti x^x , da ima izredno prijeten glas, ker sva se že slišala preko telefona, všeč mi je bilo, kako sva se lahko tako menila, jaz mali "nekdo" in veliki astrološki "on", spoštujem takšne ljudi, ki se znajo spustiti na tvoj nivo, res x^x ....sicer pa njegove knjige so super, Borism x:)x  :palec: 



Boris nikoli se ne podcenjuj.
Misliš,da on zna napovedati vreme in pregovore v zvezi z njim,kot znaš to ti? :palec:

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#75 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. junij 2004, 11:34

BORIS VELIKI, zdaj te bom pa res našeškala, če vidim, da za sebe še kje napišeš "mali nekdo", jebelacesta maš srečo, da nisem kje blizu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
x:Dx x:o)x Stanka

saj smo vsi ljudje, vsi delamo tud cirkuse recimo...

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0