Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izbrati pravi dan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
362 komentarjev na to temo

#1 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 13. avgust 2003, 19:02

Recimo...za poroko x^x . Sem razmišljala takole:

- nekje v zamenju dvojčkov - bi komunikacija lepo stekla,pa še kaj pametnega bi znalo ratati potem..le ne bi ostalo samo pri besedah - recimo
- nekje v raku - družina na 1. mestu

- strelec - tudi nekaj za mene - ne preveč napeto, dovolj svobodnjaško in nič zateženo x:Dx

Ma ne vem....če je še kaj možnosti...lepih

definitivno pa ne v levu, - tako arogantno in ponosno.......in nič zame no.

- pa recimo v škorpijonu - kdo pri hudirju bi bil sposoben takšne globine non stop???? jaz bolj težko...no...

Komentarji vsakršni zelo dobrodošli....saj se ne rabi nanašati ravno na poroko...Lahko bilo kaj drugega x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. avgust 2003, 19:05

:vragec:


tanartaboljsh dan za poroko je vsekakor sobota....
de lohk zhe u pondelk ulozhish tozhbo za lochiteu x:Dx


(tko k en moj frend...hehe)


:vragec: x:px
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. avgust 2003, 19:15

(tko k en moj frend...hehe)

... aakhut... teli tvoji frendi... :eek: :inocent:


x:Dx

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. avgust 2003, 19:17

:vragec:

mam pach same fejst frende....hehe


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. avgust 2003, 19:21

... fajn to.... x;)x

ampak po tvojih postih bi rekla, da jih je pol pod rušo (majo pa zanimive nagrobnike), ostali pa tkole... se poročijo v soboto, da se v ponedeljek lohk ločjo... no ja, sam da so fejst... x:Dx x:)x

#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. avgust 2003, 19:44

natali, c00l, s tem priznavaš zvezo :palec:
http://www.richardmay.com/weddings.htm
Natali, nekje na forumu je napisan ,da je dan Sobota tradicija in to je Saturnov dan.... Petek je dan for Love. Jest bi se kr v Petek. Drgač pa skoz leto, hmm, ne bi jest nikol v Decembru to pa zato, ker je že dovolj praznikov takrat. bi se v tistem mescu, k nbena žlahta ne praznuje nIČ !
Pravjo,de je Maj, spomlad tist vzhajajoči cajt,k se lahko zveza še razvija naprej, brsti in dozori... al pa dejte v slogi zdajšnje˝ familje metat listke, na katerem bo napisan mesec in dan. potem povprečje vzem x:Dx
x^x

couples therapy

#7 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. avgust 2003, 19:59

Indijski astrologi zatrjujejo,da od sedaj naprej kar celo leto ni primerno za poroko?! x?x

#8 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. avgust 2003, 21:35

si predstavljaš... da drugi izbirajo, kaj bi in kdaj bi TI... swashta x:px x;)x !

#9 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. avgust 2003, 22:19

mene bolj zanima kdaj je dober dan, za lovit bejbe.... poroka pride kasneje ali nikoli... hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#10 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 13. avgust 2003, 22:28

Nataly, a v Levu pa ne?! :eek:
A ne predsavlja Lev neko moč, stabilnost, samozavest... In če bi bila zakonska zveza "rojena" v tem znamenju, a ne bi bila močna, stabilna...?

Dvojčki pa se mi zdijo ful dvolični, nestabilni (malo tu, malo tam)... Hmm, tak zakon - xrolleyesx

#11 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. avgust 2003, 22:39

ne glede Mateja na tvoj swašta, prašala je in dobiva odgovore.

Natali ,upoštevi vsaj znamenje Lune. če res upaš na Petek, potem te bodrim.

#12 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. avgust 2003, 06:59

poki... sem mislila bolj to, da te tile nasveti potem bolj prestrašijo kot ne... ne decembra, ne v soboto, ne v dvojčkih, raje kar celo leto ne... :eek: :inocent: ...

... morda se je modro pri tej odločitvi naslonit na natalno karto obeh... ali pa samo slediti svojemu občutku in izbrati z zaupanjem v življenje...

x:)x x;)x

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. avgust 2003, 07:31

x:)x Vsak nosi v sebi neko usodnost, jaz bi rekla, da če bi zbirala dneve in mesece, ne bi bilo nič drugače. Ko mi je pluton zakvadriral na DESC, to je bila prelomnica, karmična pretrgana vez s partnerjem, lahko bi tudi umrl, če ne bi bilo ločitve, zato sem kar zadovoljna s tem, da sva se učila skupaj nek določen čas, ko pa sva že vse znala, sva se razšla.
Nima smisla kombinirat, v odnos gremo odprti z dobrimi nameni, če pa nam usoda prekriža pot potem nima smisla upiranje. Čaka nas nov odnos, mogoče boljši, potreben za novo učenje. Mogoče je to kot faks po srednji šoli in podobno.
Nč bat , tudi loto zadanejo tisti, ki ne kombinirajo. Pa srečno vsem.

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. avgust 2003, 08:22

Hja seveda. Lunca normalno. Popolnoma prav imaš. Itak.

Poki :palec: samo resnično ne vem ali obstaja sploh kakšen magistrat, ki bi poročal v petek. Sicer se bi mi skoraj bolj dopadel četrek..jupitrov dan x:Xx . Pa ......ej...

Mateja - a veš, sem pomislila glej, glej, hladna preudarna devica ji ven tolče...Normalno, da se ne bom ženila takrat, ko bo kdo rekel: "Ja, 23.11. ali pa recimo 13.12. x:Dx "

BorisM - a veš, da sem to tudi jaz slišala....za celoletni post :xx!:

Tamara - levinja...normalno, da se bo oglasila hehe.. Čeprav sta moja starša že 33 let dokaj srečno poročena in zanimivo ravno 8.8. Torej v levu.

Aakhut....hja na koncu bo mena res sobota....hehe..do ločitve ne bo daleč..samo dva dni....ti hudobec ti!

Ampak resnično meni poletje ne leži..vse vroče..pa tiste obleke....cele so prepotene, pa niti okusile še niso poročene noči hehe..Pozimi pa zebe....brrrr.
Gledam vse tiste neveste...trpetajo, škrbljajo z zobmi..in so cele modre..pol pa naj bo srečna ali kaj

In razpravljanje o tem sploh ni tako zelo slabo. Saj ne rabi biti ravno o moji poroki. Jaz že itak približno vem...pomladi enkrat...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 14. avgust 2003, 09:04

aha, se mi zdi ,da obstajajo vsi magistrati, uradni, k delajo vsak dan. Jupiter je planet pravice in Strelčev planet. Venera je v Petek. Natali nared kot,da čutiš,da boš, pa ne se oblečt v modro obleko,ker to ni dobr pravjo, de modra farba ni ugodna za zvezo, kot da bi ti edn podaru modro vrtnico. Za fotografa izbereš lahko našega Aqariusa, njegov glas seže že veliko dlje.

#16 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. avgust 2003, 11:22

Mateja - a veš, sem pomislila glej, glej, hladna preudarna devica ji ven tolče...

x:Dx

veš kaj pa mi res ven tolče... tale resni saturn :xx!: ... no ja, tudi to bo minilo... x;)x

... prepričana sem, da bosta dan in mesec ravno pravšnja za poroko... pa kadarkoli boš že izbrala... x^x :palec:

#17 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 14. avgust 2003, 11:24

:vragec:


elnino.....
tanartaboljsh dan za babe jagat je SHESTEK...


:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. avgust 2003, 11:26

x:Dx misliš tist, k pride za sobotkom... x:Dx

#19 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 14. avgust 2003, 13:19

:vragec:

ne
tist k je med petkom pa sobotkom...


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#20 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. avgust 2003, 16:42

pa nikar maja.
junija.
maj ne pšrnaša sreče.

#21 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 14. avgust 2003, 16:45

ja junij in julij x^x

#22 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. avgust 2003, 18:09

A se ni letos eden od znanih slovenskih politikov poročil na petek 13!!

Bomo videli če mu bo srečen...?...

#23 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 14. avgust 2003, 18:23

Z direkcijo in tranzitima izberesh tudi uro. Za izvedati leto rabish sekundo (minute).

#24 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. avgust 2003, 20:38

Bi bilo prevec, ce bi vprasala kako???? x:Dx

Kako ne maja? Ne? Pa je ogromno porok takrat sklenjenih. Tudi locitev potem hehe

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#25 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 14. avgust 2003, 22:35

:vragec:


evo!!!
dons taprau dan za
3000


:vragec: x^x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0