Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Radiestezija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
229 komentarjev na to temo

#201 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. december 2005, 23:33

sploh nism trdil, temvec te spraseval glede na to, kar si napisal:

Zakaj ga začne nek človek "srati" z izgovorom, da je voden? Tudi na to vpliva bazično psihično zdravje človeka, ki je odvisno tudi od prednikov, karmični vplivi, stres, okolje, v katerem živiš in ljudje, s katerim "gor rasteš", saj bistveno vplivajo na formiranje tvoje osebnosti (odločamo se v bistvu na po "svobodni volji", ampak na osnovi vedenjskih vzorcev, ki smo jih pridobili z različnimi izkušnjami) ...
Kakor zgoraj, tako tudi spodaj ...


zato sm te vprasu, ce je torej vsaka vodenost izraz njegovih genov! sam tega vsekakor ne bi upal trditi in tako tudi ne mislim.
Zakaj mislis, da se nekaj ne da krmiliti tudi z dodatki prehrani? Ali lahko dokazes da ne? Verjamem da se da veliko zadev an razlicne nacine. Recimo: ce ima homeopatija lahko neke ucinke na nase telo, psiho, ipd... jih imajo tudi rastline; se posebej morda homeopatske zadeve, aaura soma, ipd... in prav tako morda nek skoncentriran dodatek prehrani. predvidevam. vsekakor delujejo nekateri dodatki prehrani na celicenm nivoju; zakaj morda ne bi tudi v spremembi DNK!?
Primer, ki morda teoreticno potrjuje moj namig:
Ce zacne v telesu primanjkovati elektronov ki jih nosijo recimo antioksidanti, prosti radikali napadejo celice, ki so zdrave in tako poskodujejo njen DNK. Kasneje se iz tega lahko razvije tudi rak, ipd...
Torej, ce celicam oz. organizmu dodamo dovolj antioksidantov oz. elektornov, ga bomo zascitili pred prostimi radikali (jih nevtralizirali, tako, da se stabilizirajo) in le ti nato ne bodo napadli zdravih celic zaradi potrebe po stabilnosti oz. elektronih.
Torej lahko zakjucim, da antioksidanti LAHKO vplivajo na spremembo DNK!

Ce gremo dlje, in je recimo DNK celice ze poskodovan zaradi dednega zapisa; predvidevam kot posledico prejsnje ugotovitve, da ce recimo temu 'bolna celica (z nezdravim dednim zapisom DNK) dobi zadostno mero vseh potrebnih snovi za ohranjanje delovanja celic in bioloskega okolja le teh, se le ta lahko obnovi in postane popolnoma zdrava celica.

Ce je recimo 'slab' genski zapis nastal zaradi poskodbe celice (recimo pomanjkanja elektronov) in se je le ta prenasal na potomca, predvidevam, da to enostavno poporavimo z zadovoljivim vnosom elektronov in tako postane 'nezdrava' celica zdrava.

ce imas drugacno teorijo (dovolj kratko), jo z veseljem preberem!

Konec koncev pa, neka hrana lahko sproza v nas doloceno energijo, prav tako jo recimo zdravitelj, vpliv okolice, kristalov, energetski prostori, zemeljska sevanja, recimo kozmicna energija, energija ljudi, bitij, ipd... zakaj torej izkljucevati tudi dodatke prehrani!
Ce lahko zdravitelj ozdravi oseb, ki ima zdravstveno dokazane genske okvare (verjemame da je primerov veliko), zakaj jih torej ne bi mogla neka rastlinca, zdravilni napitek, dodatek prehrani, ipd... !?

Da, jaz tudi mislim, da smo morda vsi vodeni. za sigurno pa tega ne morem trditi; kajti lahko govorim le o svojih izkusnjah!

#202 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. december 2005, 14:04

[quote name='free' date='17. Dec 2005 ob 23:34' post='593553']
tega vsekakor ne bi upal trditi in tako tudi ne mislim.
Zakaj mislis, da se nekaj ne da krmiliti tudi z dodatki prehrani? Ali lahko dokazes da ne?

Primer, ki morda teoreticno potrjuje moj namig:
Ce zacne v telesu primanjkovati elektronov ki jih nosijo recimo antioksidanti, prosti radikali napadejo celice, ki so zdrave in tako poskodujejo njen DNK. Kasneje se iz tega lahko razvije tudi rak, ipd...
Torej, ce celicam oz. organizmu dodamo dovolj antioksidantov oz. elektornov, ga bomo zascitili pred prostimi radikali (jih nevtralizirali, tako, da se stabilizirajo) in le ti nato ne bodo napadli zdravih celic zaradi potrebe po stabilnosti oz. elektronih.

Mam občutek, da si velik SStaneta bral, saj tud ti klele obravnavaš človeško telo kot stroj.
Eno so kemijske reakcije v telesu, drugo pa informacijske spremembe, o katerih sem govoril jaz. Najbolj preprost bo primer z vodo. Če si kaj bral o raziskavah Japonca Emota, ali pa če kajj bereš knjige, ki ti jih kdo šenka (Holistična radiestezija I - poglavje, ki govori o vodi) veš, da je lahko navadna voda energijsko zelo bogata, al pa čist v kurcu, pri ENAKI kemijski sestavi. In očitno ne govoriva o istih stvareh.

Torej lahko zakjucim, da antioksidanti LAHKO vplivajo na spremembo DNK!


Jaz pa tega zaključka iz napisanega ne morem potegniti. Po tem, kar si napisal, antioksidanti PREPREČUJEJO spremembo DNK, to pa je razlika.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#203 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. december 2005, 15:29

sstaneta skor 0 bral, oz. samo na forumu. temvec je to iz mojih kniig in predavanj.
cloveskega telesa ne obravnavam kot stroj, ceprav ga lahko po nekaterih osnovnih funkcija itak primerjamo. dejstvo je da kemija (recimo prehrana) vpliva na telo.
da, o emotu sem tudi jaz na tem forumu veckrat pisal.
mislim pa, da se ne razumeva povsem.
jaz se strinjam z mnogimi teorijami in praksami (emoto, vpliv energij na celice, sevanja, kristali, iz vesolja, vodniki, mojstri, bla bla bla... ) ceprav mnogo tega ne morem dokazati oz. nekaj so kljub temu dokazali. Kar jaz govorim je, da lahko dodatki prehrani spreminjano DNK, in kakor sem razumel, ti pac pravis da ne. Tako sem pac razumel. Verjamem tudi, da DNK lahko spreminja ze hrana, ki jo kupimo recimo v merkatorju. Morda se bolj, kaksna zelo skodljiva (pesticidi, gensko spremenjena, ipd..). Ali kaksna zdrav studencnica ali voda, katero je energitiziral recimo bioenergetik, ali pa smo jo postavili an tocko, ki ima nanjo ugoden vpliv oz. zdravilni ucinek na bolezensko stanje nasih celic.
to je vse.

#204 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 27. december 2005, 09:02

Pozdravljen,

DNK ne moreš spremeniti saj bi potem mutacije videvali vsak dan ( če nekaj spremeniš znotraj se vedno vidi zunaj ). Sami antioksidanti pa delujejo po moje predvsem zaščitno.

LP
Branko G

#205 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 27. december 2005, 11:02

Pozdravljen,

DNK ne moreš spremeniti saj bi potem mutacije videvali vsak dan
LP



Seveda se dogaja!!
Gre zato, da telo stalno izdeluje nove celice, da rasteš in da nadomešča stare, mrtve celice.
Celice naredijo nove celice tako, da se vsaka razdeli v dve in naredi kopijo svoje DNK.
Potem je tukaj mitoza-delitev celic.
Kadarkoli se celica deli, se DNK prepiše v novo celico. Ko celice prepisujejo kode, včasih naredijo napako - mutacije. Mutacije v DNK navadno niso pomembne. Lahko poškodujejo le odvečno DNK in ne gena. Mnogi geni, ki vsebujejo napake, lahko še vedno normalno delujejo. Včasih lahko celice popravijo mutacijo. Toda mutacije lahko povzročijo tudi, da gen ne deluje pravilno, ali celo popolnoma preprečijo njegovo delovanje. Mutacije povzrocajo tudi genotoksicne snovi.

Če se mutacija zgodi med pripisovanjem celic v tvojem telesu, običajno druge celice opravijo nalogo poškodovane celice.
No tko nekak ... to je kr zakomplicirano, pa se znanstveniki sami ne vejo kako pa kaj x:Dx
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#206 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 27. december 2005, 11:43

Pozdravljen,

imaš prav ( nisem se prav izrazil ) mislil na to, da antioksidanti niso serviserji ampak zaščitniki.
Ko je enkrat poškodovana je težko popravljiva oz če sploh.

LP
Branko G

#207 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 27. december 2005, 11:45

ok, oprosceno x;)x
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#208 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. december 2005, 12:26

Seveda se dogaja!!
Gre zato, da telo stalno izdeluje nove celice, da rasteš in da nadomešča stare, mrtve celice.
Celice naredijo nove celice tako, da se vsaka razdeli v dve in naredi kopijo svoje DNK.
Potem je tukaj mitoza-delitev celic.
Kadarkoli se celica deli, se DNK prepiše v novo celico. Ko celice prepisujejo kode, včasih naredijo napako - mutacije. Mutacije v DNK navadno niso pomembne. Lahko poškodujejo le odvečno DNK in ne gena. Mnogi geni, ki vsebujejo napake, lahko še vedno normalno delujejo. Včasih lahko celice popravijo mutacijo. Toda mutacije lahko povzročijo tudi, da gen ne deluje pravilno, ali celo popolnoma preprečijo njegovo delovanje. Mutacije povzrocajo tudi genotoksicne snovi.

Če se mutacija zgodi med pripisovanjem celic v tvojem telesu, običajno druge celice opravijo nalogo poškodovane celice.
No tko nekak ... to je kr zakomplicirano, pa se znanstveniki sami ne vejo kako pa kaj x:Dx


Super prispevek, tai-chi.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#209 odium.p.

odium.p.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 214

Objavljeno: 27. december 2005, 12:36

Tai-chi mene pa zanima če slišala ko so po 25 letih odkopali iz groba redovnico ali sestro Bernardo, ki se trenutno nahaja v neki cerkvi meni se zdi da v Franciji, v steklenem inkubatorju.
Glede na to da obvladaš kemijo, me zanima tvoje mnenje zakaj njeno telo po petindvajsetih letih ni razpadlo oz. se razkrojilo tako kot se to dogaja vsem ostalim??

Thanks... x?x
V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.
Michael newton

oduim.p.'s Blog

#210 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 27. december 2005, 12:52

Pozdravljeni,

če je vse tako jasno in vemo kako deluje zakaj se potem ne zaščitimo ( npr.: univerzalni ščit pred negativnim).

LP
Branko G

#211 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 27. december 2005, 13:11

Pozdravljeni,

če je vse tako jasno in vemo kako deluje zakaj se potem ne zaščitimo ( npr.: univerzalni ščit pred negativnim).

LP

samo zato, ker v glavi nimamo pošlihtano Branko. Tu se popolnoma strinjam z Nosorogom, tudi učinke hrane lahko spremenimo z našo mislijo, vse je v glavi.....naše psihične blokade, neravnovesje energij so vzrok za prav vse pizdarije....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#212 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 27. december 2005, 14:24

Pozdravljen,

pravi odgovor "samo zato, ker v glavi nimamo pošlihtano".
Se strinjam. Kakor dolgo bomo bombardirani ( na miselnem nivoju ) z smetmi bomo tudi sami taki.
Vendar če ne bomo nič storili ne moremo nič pričakovati ?
Torej.

Lp
Branko G

#213 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 27. december 2005, 14:34

sploh ne obvladam, napisala sem to kar so nas pac ucili ... tko kot so nas ucili se marsikaj drugega, pa smo verjeli, a ne?

gre zato, da ene stvari so KAO dokazane in naj bi blo tako, vsaj za zdaj in za nekoga ... kaj je pa resnica - KDO PA TO VE? ze jutr bodo lahko ugotovili, da je to vse kr nekaj in da so se zmotili. Ampak, ce nekomu to pomaga (genetika-zdravila ...), kaj cem sploh zgubljat besede :o|o:
Isto z GSO, da bi moglo vse stimat, iz znanstvenega vidika ... cas bo pa pokazal svoje ... pa itak da se vsi ucimo

Isto je s H. in C. mrezami pa kaj jaz vem se s cim ... eni trdijo da so, eni da ne ... pa naj vsak verjame samemu sebi ... nekdo spi na postelji in se mu dogaja to pa to, pa pojma nima o kakih sevanjih, pa mu svetujejo naj premakne posteljo, ker ima tam vozel al pa nekaj drugega in zadeva je ok ... komu naj tak clovek potem verjame?

Gre zato, da so te stvari vse relativne za nekoga, ki tega dejansko ne cuti in vidi ... ce ima pac nekdo izkusnje da mu pomagajo palcki bo pac to verjel!
Sam to sem htela povedat in nic drugega.
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#214 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 27. december 2005, 15:00

Pozdravljena,

vera ( pa čeprav v napačno ) ima veliko moč.

Po moje so radiestezisti hoteli najti H in C mreže ( ter še ne vem koliko drugih ) in so jih tudi našli.

Dejansko mislim, da obstajajo energetske anomalije,ki izvirajo iz geo, hidro in ... vzrikov vse ostalo pa je dim.

LP
Branko G

#215 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. december 2005, 21:28

O thanks!! x:Xx x:Xx
No, o tem sem govoril pa si me storkovno dopolnila, kar sem govoril le laicno! :palec:
Torej antioksidanti lahko vplivajo na DNK celice!
----------

Seveda se dogaja!!
Gre zato, da telo stalno izdeluje nove celice, da rasteš in da nadomešča stare, mrtve celice.
Celice naredijo nove celice tako, da se vsaka razdeli v dve in naredi kopijo svoje DNK.
Potem je tukaj mitoza-delitev celic.
Kadarkoli se celica deli, se DNK prepiše v novo celico. Ko celice prepisujejo kode, včasih naredijo napako - mutacije. Mutacije v DNK navadno niso pomembne. Lahko poškodujejo le odvečno DNK in ne gena. Mnogi geni, ki vsebujejo napake, lahko še vedno normalno delujejo. Včasih lahko celice popravijo mutacijo. Toda mutacije lahko povzročijo tudi, da gen ne deluje pravilno, ali celo popolnoma preprečijo njegovo delovanje. Mutacije povzrocajo tudi genotoksicne snovi.

Če se mutacija zgodi med pripisovanjem celic v tvojem telesu, običajno druge celice opravijo nalogo poškodovane celice.
No tko nekak ... to je kr zakomplicirano, pa se znanstveniki sami ne vejo kako pa kaj x:Dx



poglej si kako oddajo na discoveriju...ce zelis
zadnic sm gledu prav o tem, kako so faraone balzimiral... imeli so pac posebne tehnicke, k ijih je obvladala samordka zelo strokovna usposobljena oseba.. in seveda dolocene zeliscne substance!
Zakj je vmrlo veliko ljudi, ki so vdirlai v grobnice (mnogo let so menili, da so to bili uroki, ipd...). slo pa je spet za substance, ki so se razprsile po zraku in prisle v pljuca obiskovalcu in ta je kmalu zbolel za pljucnico ipd... in tako so tudi znansvetni grogi trdili. Ljudstva pa so se oklepala rajsi vrazeverja. Daens pravijo, da je vse pojasnjeno. No, jaz ne verjemem nobenemu odnjih povsem in ostajam v distanci x;)x
-----------

Tai-chi mene pa zanima če slišala ko so po 25 letih odkopali iz groba redovnico ali sestro Bernardo, ki se trenutno nahaja v neki cerkvi meni se zdi da v Franciji, v steklenem inkubatorju.
Glede na to da obvladaš kemijo, me zanima tvoje mnenje zakaj njeno telo po petindvajsetih letih ni razpadlo oz. se razkrojilo tako kot se to dogaja vsem ostalim??

Thanks... x?x



#216 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. december 2005, 21:42

hm, poglej, kajr je tebi negativno morda meni ni! morda so neka univerzalna sevanja, ipd... ki clovestvu nekako v celoti ali vsaj vecini skodijo, kakor tudi tkak, ki v doloceni meri koristijo. Nekatera le v omejenih kolicinah. Spet nekgo potrebuje vec spanca in morda 1 uro vpliva zdravljenja s quqrtzem, nekdo vec spanca in vec ur vpliva zdrvalejnja s quartzem alipa sploh ne in potrebuje vpliv recimo ametista.
Nekomu recimo deloma pase vodni tok, ker ima morda premalo elementa vode v svoji auri, drugi ga ima morda prevec. Nkomu pase prostor, ki umirja, tretjemu ne,... ipd...
No, sej o tem bi nosorog lahk velik povedu ane!?

torej ti pa predlagas nek univerzalen scit, ne vemo pa niti TOCNO ali vsaj v pribliznih odstotkih kaj vse nam skodi!
ok, zarcenje iz atomskega reaktorja nam verjetno skoduje; umazana pitna oda spet kakor komu;
nekdo na uralu verjetno lazje prezivi dolocene razmere kakor nekdo v mehiki.
Ze smi ljudje oz. prebivalci planeta smo tako razlicni in zivimo v tako razlicnem okolju, da je morda nesmisleno govorit o neki celotni zasciti. Hkrati pa (ce izzvzamem) so tukaj resnicno OBLJ potrebne zadeve, kot je 872 milijonov umrlih ljudi vsako leto zaradi lahkote, ozonske luknje, vojne, nasilje nad otroci in zivalmi, idp...

in pa pomanjkanje zavesti in ljubezni! xrolleyesx
no, sej, lahk zacnem kr pri sebi ...
---------

Pozdravljeni,

če je vse tako jasno in vemo kako deluje zakaj se potem ne zaščitimo ( npr.: univerzalni ščit pred negativnim).

LP



:palec:
hkrati pa, ce je telo slabo in je to pac posledica psihe, in ce telo in fizicno raven izboljsamo, ojacmo, se lazje lotimo tudi psihe! vedno je eno z drugim, hkrati ju ne gre lociti! ker smo celi!!
zatorej ni zanemarjati nobenega. lahko smo psihicno povsem zdravi, hkrati pa uzivamo recimo velike kolicine zastrupljene vode (se po svetu dogaja), in zbolimo. v tekm primeru nasa psiha ni kriva, seveda pa je kriva psiha drugih oseb!
----------

samo zato, ker v glavi nimamo pošlihtano Branko. Tu se popolnoma strinjam z Nosorogom, tudi učinke hrane lahko spremenimo z našo mislijo, vse je v glavi.....naše psihične blokade, neravnovesje energij so vzrok za prav vse pizdarije....



#217 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. december 2005, 21:57

he he placki! x:Dx
dez bre palcke nasla!?? jst verjemm v palcke, pa vile pa etc...
:2src:

strinjam!!! :palec:
-----------

...ce ima pac nekdo izkusnje da mu pomagajo palcki bo pac to verjel!



skodljivi dim x:Dx x:Dx
----------

..vse ostalo pa je dim...



#218 Gost_borut70_*

Gost_borut70_*
  • Gost

Objavljeno: 29. april 2007, 07:18

Lep pozdrav vsem
Ker se ravno pripravljam na gradnjo hiše, me zanima koga mi priporočate za svetovanje in radiostezijsko izmero parcele?
hvala

#219 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 29. april 2007, 08:44

Lep pozdrav vsem
Ker se ravno pripravljam na gradnjo hiše, me zanima koga mi priporočate za svetovanje in radiostezijsko izmero parcele?
hvala



Štefan Horvat izdeluje plošče, ki jih vgradiš v temelje in s tem preprečiš sevanje iz zemlje. V kolikor te zanima mi napiši na os in ti dam tel...

l.p.Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#220 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. julij 2007, 17:48

"... ker je rekel, da imam demone noter v sebi. In da tista nalepka pomaga pri zasciti pred energetskim bitjem iz vesolja, ki da se trenutno papca mojo auro, tramsto prilepljen..."


Dovolj, da nemudoma odpovem "nadaljnje sodelovanje".

Osebo pa odslovim.
_________

Vse obstaja v BLODNJAH nečistega uma. Izven uma NI ničesar. Moj pogled.
_________

Naravno stanje uma blodenj NIMA.
_________

Uporabljam biopiramide (pri računalniku, ob ležišču: eno meter od glave, drugo pri kolenih...).

Z nihalom, biotenzorjem delam sam. Oz. vidim "temno, svetlo..." skozi ajno.
_________

Osebno mi odgovarja "desnosučna cona" bivanja.

Kar za večino NI optimalno se mi zdi.

#221 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. julij 2007, 10:24

Lep pozdrav vsem
Ker se ravno pripravljam na gradnjo hiše, me zanima koga mi priporočate za svetovanje in radiostezijsko izmero parcele?
hvala


Rad bi pripomnil, da se zelo pogosto po gradnji zaradi obtežbe terena sevalne razmere bistveno spremenijo. To se zgodi vedno, kadar tla v smislu sestave niso homogena, kadar prevladujejo karbonati in kadar prevladujejo kremeni.

Štefan Horvat izdeluje plošče, ki jih vgradiš v temelje in s tem preprečiš sevanje iz zemlje. V kolikor te zanima mi napiši na os in ti dam tel...

l.p.Tomaž


Pa ti tole res verjameš? Zakaj potem zadeva ne pride v masovno uporabo?

[name='mantis' date='28. Jul 2007, 12:12' post='867468']

Igor Ziernfeld je tisto znanje o vajah za boljse delovanje caker, kij Razvajenka omenja v temi o tezavah z mehurjem, pobral od nekod, sam jih ze ni mogel vedet, ker nima pravega vpogleda. Tud jaz bi lakho vaje skup pobrala iz vzhodne filozofije, pa izdala knjizico in jo prodajala pokrog po Sloveniji x:o)x


Delovanje čaker je odvisno od naših stališč, prepričanj, strahov .... Dolgoročno lahko aktivnost čaker povečamo le s spremembami prepričanj.

Me je nasral, da sm kupla neke NJEGOVE LASTNE IZDELANE znakce za zascito energetsko nekaksno, ker je rekel, da imam demone noter v sebi. In da tista nalepka pomaga pri zasciti pred energetskim bitjem iz vesolja, ki da se trenutno papca mojo auro, tramsto prilepljen :o|o: x:Dx x:o)x

Sem skepticna glede takih bedarij in sem zahec kupila, da mu dokazem njegovo budalastino. Sem se mu smejala, ampak ne v ksiht. Čaki čaki...In sem res imela tisto slikco nekaksno mandalo njegvo blizu na polici, pritisk mi je narascal ful cez dopoldan enako kot prej, kaj sele da bi blo drugac kaj bolje. "Prijelo" bi pa naj po njegovem ze takoj, da me tisto bitje zapusti x:Dx x:Dx In da, po njegovem, tista zascita pred to tujo eneregijo deluje 100% !! :)))


Ne vem, kakšne mandale uporablja, a verjamem, da lahko z lučjo po dnevi iščeš mandalo, ki bo delovala sama po sebi - ustrezno aktivirane pa nekatere delujejo.

Pa s eje izdal, pa dokazal delovanje njegove kurceve zascite, ki jo je sam izdelal v njegovi paranoji pred vdorom izvenzemeljskih energij na njegovo auro - in s tem ima kao cela Sloveija in tujina moznost zascite uaaauu kaksno velikansko dobro delo , pa samo jurja stane!! Aplavz :))))

In on spet kar prek telefona spet zmeri mojo auro, pa rece takoj, ah, veste, vi pa imate na vasi auri tuje elementale, ene par malih, kaksnega velikega, pa demonsko energijo izvenzemeljsko pa tud, da veste ...

Jaz njemu, ne ne to pa ne more biti veste, vi ste meni rekli, da vasa zascita proti vesolljcem deluje 100%, jaz sm od vas ze kupila "vaso 100% zascito pred njihovim vdorom vesoljskih demonov v mojo auro ...[/color]

TOREJ : DED NI VEDEL. NI DAL PRAVILNE DIAGNOZE, CE BI NAJ NJEGOVA ZASCITA DELOVALA.

Gre za očitno manifestacijo dejstva, da pri radiesteziji pogosto namerimo tisto, v kar verjamemo. Ziernfeld ima v Prekmurju eno "informatorko", k stvari kao kanalizira in ki stalno naklada o teh bitjih. Da se razumemo - takšna bitja zares obstajajo, vendar pa se na zdravo avro zelo redko prisesajo.


In ker sedaj V DRUGO ocitno ni dal pravilne "diagnoze" (ce se sploh temu lakho to rece tako), glede na "100% ucinkovitost njegove mandale proti temu", je popolnoma jasno, da ga je tudi v prvo, ko je nameni prepoznal vesoljsko bitje, tresnil dalec mimo , povedal jo je pac skozi okvir svoje paranoje pred papcanjem nasih auer.

Pa se je hitro znasel, preslisal, da ze imam njegovo mandalo, pa kar spremenil svojo diagnozo, ah potem pa se vam cakre vrtijo v nasprotno smer, no evo, sm jih ze zasukal v pravo.

Za tole "zasukanje" caker je potreboval le sekundo ali pa dve, ker da on vse nardi takoj in v mislih.


Dejansko je mogoče, da se več čaker vrti narobe. Zlasti pri ljudeh, ki na vvečih področjih svojega življenja žvijo "v spominih". Ponavljam napisano v začetku - treba je spremeniti prepričanja. Radiestezistov poseg je tu učinkovit približno tako, kot če ti kdo pove dober vic - zarežiš se, se sprostiš in za kratek čas se čakre zavrtijo tako, kot je treba.
Zanimivo pa je nekaj drugega - tole sem Ziernfeldu rekel že pred kakimi semimi leti in z mano se je strinjal; pa očitno še vedno štela čakre z nihalom.



Uporabljam biopiramide (pri računalniku, ob ležišču: eno meter od glave, drugo pri kolenih...).

Če čutim nekje sevanje, ne zaznam nobene razlike, če tja postavim biopiramido. Bil sem tudi že na mnogih lokacijah, kjer sem čutil sevalne obremenitve kljub temu, da je imel folk takšne piramide. Prema tome ...


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#222 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 31. julij 2007, 10:58

Pa ti tole res verjameš? Zakaj potem zadeva ne pride v masovno uporabo

verjamem, nimam pa izkušenj s tem, ker nisem sodeloval poleg pri meritvah te plošče, bil sem poleg le pri Teslovi medalji.....mi je pa v studiju skoz neki crkavalo, namestil sem to ploščo in od takrat v bistvu naprave delujejo brezhibno...
če čez mravljišče daš tri kovinske plošče v obliki piramide, mravlje izginejo v nekaj minutah (za mravlje je dokazano da so vedno tam, kjer je največ teh sevanj, ker se morajo futrat s to energijo, da lahko nosijo bremena, ki so tudi nekaj stokrat težja od njih), če narediš dobro faradejevo kletko se vpliv frekvenc močno zmanjša, zakaj potem nebi tudi to delovalo....v bistvu te skoraj nič ne stane in tudi škoduje ne, če pa koristi j pa toliko bolje...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#223 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. julij 2007, 11:29

Biopiramide uporabljam še iz časov pokojnega izumitelja iz Velenja (ali Šoštanja).

Preden so mu bile "odtujene" modelno - patentne pravice. Leta nazaj.

Redno preverjam že leta njihovo delovanje z nihalom... In občutek v hrbtenici (toplina).

Oz. hladno, mrazenje. Ko se spremeni za kak dan, dva delovanje iz desnosučnega v levosučno (sprememba letnega časa po možnosti v kombinaciji s kako prazno, polno luno...).

Zame so OK. Tudi pred računalnikom. Effekt pri sebi čutim. NI utrujenosti, NI utrujenih oči...

Sem včasih po 24ur + neprekinjeno za računalnikom. Ko se delajo "določene" stvari... (ni pomembno katere).
_________

NE pokrijejo pa vedno vsega "močnega levosučnega polja". Oz. ga ne transformirajo v "ničelno" nevtralno,

ali desnosučno v celoti.

Zato jih kombiniram z ustrezno lokacijo ležišča npr.
_________

Delujejo pa na mene psihosomatsko ugodno.

Moj pogled. Čutenje.

Zato jih imam.
_________

Od Aleša NISEM kupil nobene. In jih NE mislim.

Ne poznam načina, kako je prišel do tehnologije od pok. izumitelja... iz Velenja (ali Šoštanja).
_________

Delal sem tudi z Luxorji (lesenimi, večjimi).

Še v času "bakrenih, pozlačenih luxor prstanov in obeskov V. F. iz Brezij...).

So pa bolj "muhasti" v obnašanju. Niso najbolj ustrezni, ko je treba servisirat veliko število strank...
_________

NI pa desnosučno polje ustrezno za vsakogar.

Nekaterim bolj odgovarja ničelno, nevtralno. Oz. blago levosučno (nekaterim ženskam).
_________
_________

V temelj sam NE bi dal NIČESAR.

Skozi leto, leta sem zaznal na nekaterih objektih tudi spreminjanje levosučnega oz. desnosučnega polja.

Oz. trajne spremembe.

Imet zabetonirano v temelju v teh pr. zame NI najbolj pametna rešitev.
_________
_________

Za širšo rabo piramid, luxorjev kot zaščite NE svetujem.

Se dobijo bolj ustrezne rešitve (plošče z ničelnim poljem...).
_________

Sam imam piramide zaradi kombinacije ugodnih vplivov na intuicijo, mi ugodno delujejo pred monitorjem. So prenosljive.

In v mojem pr. zadostujejo kot dobra radiestezijska zaščita (blago desnosučna oz. ničelna).

NE bi jih pa postavljal drugim.

V te namene obstajajo bolj racionalne rešitve.
_________
_________

Npr. zaščitna plošča meni neznanega bioenergetika izpred let. Kateri je deloval zraven Kočevja (na Jaslici; se mi zdi).

BIl Bosanec, ali Hrvat.

Ploščo sem dobil po naključju. In je delovala meni ok.

Hasanpašičeve, drugih zaščit pa ne poznam iz lastne prakse.
_________
_________

Izumitelj biopiramid je pa bil gospod Novak iz Velenja (ali Šoštanja).

Kako je pa Aleš prišel do njih NE vem.

Je pa bil g. Novak žalosten. Umrl je kmalu po lansiranju biopiramid na trg (v par letih).

#224 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. julij 2007, 11:47

Mantis

Vzemi nihalo. V kolikor znaš delat z njim.

In izmeri polje, ki ga seva ogledalo. In pa voda iz vodovoda (natočena v posodo, lavor...).

In si zapomni smer kroženja nihala.

To je zate negativno polje.
_________
_________

Čakre se po prepričanju nekaterih (tudi yoga guruja Maheshwaranande) da zavrteti v desno.

Z desno roko se gre nad čakro. Se jo občuti. In nad njo počasi z občutkom vrti dlan desne roke v desno...

Na čakre se lahko polaga tudi roke (Reiki prakse...).

#225 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. julij 2007, 12:08

Tudi sam sem bil levičar.

In sem priučen desničar.

Desnosučna je pri meni pozitivna cona...
_________

Naredi test z ogledalom, vodo iz vodovoda... In si boš na jasnem.
_________

Osebna zaščita:

srebrn antlantidski prstan na levi roki (se mi zdi; že pozabil)... je ok.

Ali pa črni onix zapestnica, ogrlica, kamni v žepu... deluje kot zaščita. Zdravi oči (se mi zdi).
_________

Ničelna cona bi morala biti OK.
_________
_________

Predstavte za Vas optimalne radiestezijske rešitve. Katere so se v Vaši praksi obnesle kot OK.

Vprašanje je namenjeno Nosorogu. In ostalim. LP




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0