Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energija prostora ..


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
61 komentarjev na to temo

#26 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 29. avgust 2003, 15:58

energija prostora... me trenutno asociira na cerkev, kjer sred mestnega vrveža lahko najdeš oazo miru, spokojnosti
Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#27 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2003, 16:06

Tudi jaz v cerkvi precej močno ... predvsem izven časa obredov ... čutim tisto nekaj - v pozitivnem smislu seveda

#28 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. avgust 2003, 17:14

....treba prostor energetsko očistiti... :palec:

....Vprašanje ja, ali bi kaj občutili, če ne bi poznali zgodovine ... x:Dx :palec:

..Na kak način se ta energija "dokaže"? VSA ENERGIJA SI ŽE TI. VSA TVOJA OBČUTJA..

#29 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. avgust 2003, 17:40

:vragec:


no poko tole se pa strinjam...

pr men bo treba sobo definitivno energetsko chistit....
SATAN RAUSS.....


A P A G E...... S A T A N O



:vragec: x:)x x:)x x:)x x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#30 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 29. avgust 2003, 18:07

x;)x Tamara, a nisem dober!!!!! Kaj sem ti nekaj rekel o molitvi? x;)x

Ja, da bi morala molit tudi za druge... A imam dober spomin? :inocent:

Samo še vedno ne vem, zakaj (in kako) bi morala molit za druge.

Z mojo "molitvijo" se jaz v bistvu naštelam - sebe naravnam tako, da zaupam v prihodnost...
Drugih pa jaz ne morem naštelat - lahko se edino sami naštelajo na kakršenkoli svoj način.

#31 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. avgust 2003, 18:34

in preden se nekaj priselimo, je OBVEZNO treba prostor energetsko očistiti...in se znebiti stvari prejšnjih stanovalcev (ali jih vsaj prestaviti v klet)...

To,da odvečne stvari predhodnikov prestaviš v klet,imaš sigurno težave z preteklostjo in nezavednim umom.Torej to ni modra odločitev!
Težave,če imaš stare neuporabne stvari(nered) dlje časa v kleti(najslabše pod hišo):
brezupno počutje,potrtost,otrplost,obremenitve pri napredovanju,brez ciljev v življenju...

Torej najbolje vse skupaj odnesti v smeti...

#32 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. avgust 2003, 19:18

JA, ja pa ne samo v smeti, tam so te smeti še vedno žiwe˝,treba te smeti prav skurt ,če se le da tut razsekat in požgat x:Dx

#33 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2003, 19:28

pretiravat pa tud ni treba no x:)x x:Dx pokowc
se mi zdi, da borism kar dobro razmišlja x!x
aakhut pa tudi x:Dx

#34 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. avgust 2003, 19:38

Hvala Kreativa!
Saj vem,da je tudi Pokowc želel najboljše,ampak takole nekontolirano pa spet ne smemo kuriti.Jaz sicer nimam vžigalic,ker ne kadim več!

Počutiš se pa res prerojeno,če po daljšem času pospraviš klet ali podstrešje... x^x

#35 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2003, 19:43

:palec: Ma ti verjamem ja ... še posebej tisto o podstrešju x:Dx x8Dx x:Dx

#36 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 29. avgust 2003, 19:51

Mislim, da je potrebno vsak prostor energetsko, pa tudi fizično temeljito prečistiti.Posebej, če se odločiš živeti v tem prostoru. Dati stanovanju svojo osebno noto, energijo in vonj šele potem lahko res zaživiš tam. Sam feng ši, pravi, da je zelo pomembno, da je vsak prostor v stanovanju, hiši pospravljen, da energije pravilno stekajo in pritekajo.
Se pravi, da postaviš stvari,tako , da se dobro počutiš najprej ti, in tako bodo same vibracije stanovanja oddajale tudi drugim dobro počutje.

#37 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. avgust 2003, 19:58

Mislim, da je potrebno vsak prostor energetsko, pa tudi fizično temeljito prečistiti.Posebej, če se odločiš živeti v tem prostoru. Dati stanovanju svojo osebno noto, energijo in vonj šele potem lahko res zaživiš tam. Sam feng ši, pravi, da je zelo pomembno, da je vsak prostor v stanovanju, hiši pospravljen, da energije pravilno stekajo in pritekajo.
Se pravi, da postaviš stvari,tako , da se dobro počutiš najprej ti, in tako bodo same vibracije stanovanja oddajale tudi drugim dobro počutje.

Popolnoma pravilno... :palec:

#38 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. avgust 2003, 20:13

hja, dobro počutje, sevedaaaaaaaa, zakaj bi se jest umikal predmetom, ko pa se lahko oni meni, ane :palec:

#39 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. avgust 2003, 22:06

:vragec:


vsak prostor je zhiu. vsak prostor ma svojo energijo. prostor ne more delovati sam zase, posebej, izlochen....prostor se nahaja v situaciji...(ni obratno!!)...in situacija je tista, ki prostor napolnjuje z energijo...



:vragec: x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#40 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 30. avgust 2003, 08:14

Hahaha ... fulll dobro :palec: (:xx!: :xx!: :xx!: )
:vragec: kje si pa prej skrival svojo "globino" x?x :xx!: x?x

#41 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. avgust 2003, 09:58

..ve se, da vsak prostor ima svoj spomin, svoja uha in vibracije. Jest kr pobelim zidove z ustrezno drugačno farbo, premečem pohištvo in dodam dotične slike.

#42 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 30. avgust 2003, 19:42

Daj, aakhut, razloži mi malo to tvojo tavtologijo...kaj bilo je prej- al prostor al situacija?

borism, se strinjam, mislila pa sem na najeta stanovanja, ko stvari lastnikov ne moreš skurit...


#43 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 30. avgust 2003, 21:34

:vragec:


vsak prostor je zhiu. vsak prostor ma svojo energijo. prostor ne more delovati sam zase, posebej, izlochen....prostor se nahaja v situaciji...(ni obratno!!)...in situacija je tista, ki prostor napolnjuje z energijo...



:vragec:  x:)x

Mogoče ?! A situacije ne moreš spreminjat??Ali, ali...

#44 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. avgust 2003, 21:45

Ja, se strinjam, da je treba stvari, ki jih ne potrebujemo več, odstranit, včasih tudi kaj zažgat... skratka narediti red, prostor za nove energije... Včasih je treba obnovit stanovanje, še posebno, če se v njem ne počutimo dobro, ker nas mogoče spominja na neko neprijetno obdobje... Ravno zato sem jaz, ko sem zaključila z enim obdobjem svojega življenja, svoje stanovanje prebelila, zamenjala zavese, dodala nekaj novega pohištva in preobrnila razpored... in zdaj se počutim OK - in tudi prijatelji mi pravijo, da je zdaj moje stanovanje bolj pozitivno. x^x

V tistem primeru, ko smo živeli v stanovanju, v katerem je pred tem umrl otrok, pa nisem imela neke potrebe po umikanju stvari lastnikov. V bistvu je bilo stanovanje zelo pozitivno (pohištvo je izdelal lastnik sam zelo skrbno in z ljubeznijo, prostori so bili veliki, zračni in svetli, postelja je bila postavljena po predlogu radiestezista...). Ni bilo čutiti nekih "duhov", ki ne bi hoteli zapustiti stanovanja...
Samo tiste pampers na omari so me spominjale na bolečino staršev, ki sta izgubila otroka. In v bistvu sem se skozi to soočila s svojim strahom pred tako bolečino.
Veliko sem razmišljala o taki izgubi otroka in prišla do spoznanja, da naši otroci niso naša last. Če tako majhni, komaj rojeni, odidejo iz tega sveta, najbrž niso imeli nič drugega za opravit v tem svojem življenju kot to, da so izkusili rojstvo in smrt. Starša pa sta se morala "spopasti" s svojo bolečino ob izgubi... Morala sta spoznati, da njun otrok ni njuna lastnina - otrok ima svoje življenje, ki se konča kadar se konča. Na to ne moreta vplivati, ampak lahko samo sprejmeta, da je tako prav za tisto dušo v majhnem teleščku... Onadva sta spočela telo, duša pa...
xnckrivx

Ob tem sem spoznala, da sem jaz svojega otroka spočela, ga rodila in sem odgovorna za njegovo nego in vzgojo (za vse tisto, na kar lahko vplivam)... za njegovo karmo pa ne.

#45 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. avgust 2003, 03:35

:vragec:


jasno, da je bila najprej situacija, shele nato prostor....LOGIKA!!!!


bog je prostor, situacija je duh, odreshenik je pa chas......


kaj je bilo prej: KURA AL JAJCE?


je :vragec: prvi ali zadnji
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#46 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. avgust 2003, 08:28

Ne verujem v Boga in tudi kakega posebnega odnosa do kastralnih objektov nimam; razen kot arhitekturne mojstrovine.

Bil je izlet. Milano. Milanska katedrala.
Vstopili smo, vendar sem v trenutku pozabila na vse. Srce mi je drhtelo, usta osušila, noge so me ponesle pred oltar.
Pokleknila sem (ne vem odkod mi to, ampak takrat o tem nisem razmišljala). Se prekrižala (dvomim na po pravilih). Klečala sem tam in se nisem zavedala ničesar, ni bilo nikogar - bila sem jaz in tisti prostor.
In On. Kolega, ki je pred nekaj meseci umrl. Čutila sem ga v tistem prostoru.
Po dobri uri sem prišla s katedrale - omamljena. Nekaj ur sem potrebovala, da sem začutila spet zemljo pod sabo in nebo nad sabo...

In rada bi še enkrat stopila tja, da bi preverila, kaj je bilo tisto...
Nikoli prej, nikoli po tistem me ni tako poneslo v nobeno cerkev.
Bil je klic.

#47 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 31. avgust 2003, 11:28

xrolleyesx
...saj...kaj je bilo prej, al prostor al situacija...
prostor sam zase je možen, izvenprostorska situacija pa...ne vem...


#48 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. avgust 2003, 16:11

:vragec:

sanjalica...
kakshni so to KASTRALNI objekti? x:Dx x:Dx

kej s kastracijo veze?


:vragec: x:)x x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#49 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. avgust 2003, 16:49

Bravo Aakhut.
Bi me moral videt, kako sem pogledala, kaj je spet zraslo to na tvojem zelniku...kastralni objekt...
Potem pa vidim in se spomnim...pogovarjali smo se o kastratih (konjih) res v tistem trenutku doma...pa; trenutek nezbranosti....pa šlo v eter.
Bravo, dobro bereš.
Nisi še za kastriranje...kvečjemu da bi te postavila v kak sakralen objekt.

(sakralen lahko pomeni tudi nedotakljiv...saj nisi sakralen Aakhut...pa tudi kastriran menda ne x;)x )

#50 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 31. avgust 2003, 17:49

...Bil je klic. .....

JAA, bil je klic. Jest ti pa podam klic, če se lahko obrneš in pokažeš končno obraz, da se ne bom pogovarjau v hrbet.._..
prosim




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0