Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jupiter


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
243 komentarjev na to temo

#1 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 3. september 2003, 10:35

Skoraj non stop se sprašujemo o Saturnu pa o Plutonu, celo Marsu, ki je še vedno lepo viden..Nič pa ne omenjamo tega planeta. Popotnika, srečneža v bistvu. Se torej tako zelo vedno obremenjujemo s težavami in preprekami, da spregledamo tisto lepo...
In zame je to pač moj vladar. Jupiter. Torej rojena pod srečno zvezdo x:Dx
Ki se je premaknil v Devico.

Jaz pa imam gnečo v devici. Luno, Lilit in Plutona - se že menda kar ve - 10. hiša...

Da rahlo ugibam...kaj mi torej ta premik prinaša???

Čustveno razgibanost? Osvežitev čustev? Spremembe v poslu?

Predvidevam, da bo vse šlo na bolje...ali pa ne?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. september 2003, 11:26

Nataly...bodi previdna...kaj si želiš...ker lahko to tut dobiš... x;)x

Seveda so tranziti Jupitra pozitivni...tranzit čez 10.hišo...posvečanje karieri, soc.statusu....napredovanje v službi...
Včasih lahko postanemo arogantni...ker nam gre predobro...možna so pretiravanja vseh vrst...

Tranzit čez natalno Luno...emocionalna sigurnost, izražanje čustev.. x^x
Sreča doma...in kakšen kilogramček več... x;)x

Seveda pa ne vem, kakšne aspekte tvori Luna v natalni karti...ki jih tranzit lahko sproži...

Oh, srečnica... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#3 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. september 2003, 11:32

:vragec:


nataly...hehe
kako kilco dol,
pa mochna zhelja... x;)x


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#4 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 3. september 2003, 11:48

O šit....spet se bom zredila? Jaz pa neko hujšanje planiram x:Dx

Ja, torej aspekti z luno

luna sekstil jupiter,
luna stelij lilit, pluton
luna sekstil asc
sonce sekstil luna
luna sekstil neptun

Tak..sami lepi aspekti. Sicer malo kratkotrajni...torej, ko bo prilika...zgrabi bika za roge x:Dx x:Dx ? skoraj dobesedno....hehe

Luna pa je na25,19.03 stopinje....hmmm
najbrže še ne bo to tako hitro....
Hja tu je še en kvadrat - ne vem če bi ga upoštavala ravno: namreč je skoraj 10 stopinj orbisa...
luna kvadrat merkur...no mogoče.... :vragec:

Aakhut nič bat...želja je vedno x:Dx x:Ix


Astra....ej, srečnica??? Jaz??huh....mogoče včasih x:Ix Verjetno imam dobro karmo x:Ix
Hvala ti...res. Ful so mi všeč tvoji komentarji x^x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#5 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 3. september 2003, 11:53

Še na nekaj pozabila:
Točka Fortune je tudi v Devici! Na 16.00.42 stopinje..

S tem podatkom si pa res ne vem kaj dosti pomagati...vpliva sploh na kaj? Točka sreče? Hmm

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 3. september 2003, 12:05

In zame je to pač moj vladar. Jupiter. Torej rojena pod srečno zvezdo x:Dx
Ki se je premaknil v Devico.

Jaz pa imam gnečo v devici. Luno, Lilit in Plutona

Tudi jaz imam veliko gužvo v devici (Sonce, Luna, Pluton, Uran)... Falabogi za Jupitra, posebno tale čas, ko ima Saturn svojo veselico na asc x;)x

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. september 2003, 12:28

Jupiter je praktično tako velik da ga ne moreš zgrešit...... maš pa prav ja, hehe, precej ga zanemarjamo, primejudnej, tudi meni ga je astrowin zračunal za najbolj močen planet, poleg asc, pa nekak se ne zdi zanimiv, hm res čudno, mars same nesreče, saturn kazni, pluton je zadnji in zato zanimiv, mim lune itak ne moremo, o soncu pa itak že vsak vrabec čivka... merkur je na jezikih vsakič ko gre nazaj, venera pa jupiter sta pa najbolj zapostavljena.... heh in uran, pa neptun, kaj je s temi planeti, a so enostavno preveč pozitivni, hm prav zanimivo bi bilo opazovati našo osebnost kako se spreminja če bi gledali samo te 4 planete... vsekakor na boljše... mmm jupiter! here we come, in kdo je boljši da nas uvede v tako optimistično temo kot strelka..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#8 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. september 2003, 19:09

Nataly.. x:Xx

Je že tako, da veliko raje plemlevamo slabe aspekte in tranzite težkih planetov, srečnih in ugodnih nekako ne opazimo, ker se nam zdi, da nam preprosto pripadajo. x;)x

Zanimiv se mi zdi tranzit Jupitra čez natal Pluton, še posebej, ker je udeležena tut Luna.

Tranzit prinaša željo po uspehu, moči.Zna bit tut mal nevarno, če boš pozabila, kje so meje.Od tega tranzita si lahko obetaš velik uspeh...ali globok padec.človekova želja po moči je včasih nerazumljiva...Jupiter jo potencira, ker se počutiš tako vsemogočnega.

Nataly, še enkrat ponavljam, da si srečnica.Ne sam, da maš lep tranzit Jupitra, še cel kup drugih lepih aspektov boš imela...
Hm...da ne bo še kakšnega prirastka v familji.. x;)x

In kot da to ni dovolj...še čez točko sreče ti gre.Sicer nimam razlage za to, lahko si pa misliš, kaj bi pomenilo.

Ampak, ni :vragec: ...da ti ne bi našli še kakšnih zoprnih aspektov v tem času...kaj pa misliš, tolk sreče preprosto ni spodobno imeti... x:px

x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#9 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 3. september 2003, 20:07

x:Dx x:Dx hja...drugi aspekti...da premislim..nič, Pluton je odružil dalje, Saturn bo nekaj težil ja..če upoštevam, da je v raku in s tem v moji 8. hiši.

Saj...preveč sreče škodi...ampak glede prirastka??
V juniju, ko sem bila na razgovoru za drugo službo(ki je hvala bogu nisem dobila - se je izkazala za ful nehvalažno), mi je direktor tam kar določil da bom imela še kup otrok...kao dovolj mlada in ful materinska....Toda...iz te muhe ne bo kruha. Kar je je čisto dovolj. Upam vsaj.

El nino.. :palec: a veš da sem se že jaz tudi spraševala, zakaj nihče ne omenja Venere. In točno podobna razmišljanja sem imela kot ti in Astra glede ostalih planetov.

Ja Astra...popolnoma se strinjam...glede sreče..in dobrih reči v lajfu..se nam preprosto zdi da nam pripadajo...hmm kako zelo se motimo. Zaslužiti si jih je treba.
Je pač očitno pri meni dovolj dolgo bil dež..zdaj je čas za malo sončka x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#10 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 3. september 2003, 21:37

Mateja :palec: tudi pri tebi bo veselo :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. september 2003, 13:07

Ampak, ni  ...da ti ne bi našli še kakšnih zoprnih aspektov v tem času...kaj pa misliš, tolk sreče preprosto ni spodobno imeti...  

še meni še meni..... pa mi prav dol visi, če me bodo spet vsi označili za egoista :) hehe, hm jupiter sonce in venero mam v deseti hiši, hehe, odlično za se vpisat na faks.... upam da bo stvar v teh znamenjih potekla naprej.... čez nekaj let, bo tja priromal saturn... bljak, hm saturn opozicija natalni jupiter... grda roba,
JUPITER Trine NEPTUNE -0,5 degrees
JUPITER Sextile PLUTO -1,0 degrees

no ja to so pa najbolj resni aspekti... hehe, yes yes, duhovno zelo šibam(neptun), denarno pa pravzaprav tudi.. hehe, (sploh odkar borza raste)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. september 2003, 16:13

El Nino...s temi planeti v deseti hiši... :palec: ...
saturn bo pa ravno v pravem času odigral svojo vlogo...ko se bo potrebno zresniti...in odgovorno jemat svoj poklic... x;)x
Ampak, kaj to pomeni, da imaš zdaj saturn v deveti???..

Mateja...j
Jupiter ti bo gotovo pomagal prebroditi Saturn na asc...saj zato pa je treba gledati vse aspekte...ne pa se zapičiti samo v enega, po možnosti slabega...

Astra
Per aspera ad astra

#13 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2003, 23:28

Še drobno pojasnilo(Bobnarju):

Jupiter - vladar Strelca. Dokler niso odkrili Neptuna so ga pripisovali tudi Ribam..zato je še marsikje omenjen kot podvladar Rib.

Kaj ima torej moj asc. scro. z vladarjem? Razen da se moj natalni jupiter pač nahaja v škorpijonu?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#14 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. september 2003, 13:56

Hvala bogu (pardon Bobnarju x:Dx ), da končno začenjamo debato o tejle mali zadevici. Saj sem že mislila, da nimam pojma, ko je bilo govora o vladarju itd.
Zato Bobnar :palec: .
Prečesala sem cel Ln, pa LNF, pa nič o vladarju horoskopa. Šele Marsa mi je pred časom v OS pojasnila, kaj to je.
Takole: imamo vladarja znamenja, ki je pri Nataly pač Jupiter, ter imamo vladarja horoskopa, ki je tisti ki vlada ascendentu, se pravi pri Nataly, ki je v ASC škorpijon, bi bil vladar ascendenta in s tem vladar celega horoskopa kar lepo Pluton!

No, pri meni, ki sem škorpijon je vladar znamenja res Pluton, ker pa sem po ASC ribica (bljak, no, ampak blizu vodnarja) je vladar ASC in vladar celega horoskopa Neptun (intuicija in to..). Ker pa imam planetka Marsa na MC, mi to malce popestri zadeve in imam pač dostikrat občutek, da bi bil lahko Mars vladar horoskopa.

To je tisto, kar vem jaz: ono progresira...; hara čez natalni,... O čem govorite??? :eek: kje to preberem,se naučim? Na LN je itak samo natalni horoskop. Kje gledate, kdaj vam gredo planeti čez natalne.....??Butasto vprašanje itak, vendar ko vsi toliko o tem govorite, upam, da mi kdo odgovori.


A ja, Jupiter pomeni premoženje, blagostanje: fino je, če se nahaja v I ali II. hiši (tko kot pri meni, x^x x8Dx ).

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#15 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. september 2003, 20:56

Prečesala sem cel Ln, pa LNF, pa nič o vladarju horoskopa. Šele Marsa mi je pred časom v OS pojasnila, kaj to je.
Takole: imamo vladarja znamenja, ki je pri Nataly pač Jupiter, ter imamo vladarja horoskopa, ki je tisti ki vlada ascendentu, se pravi pri Nataly, ki je v ASC škorpijon, bi bil vladar ascendenta in s tem vladar celega horoskopa kar lepo Pluton!

hm vladaar mojga horoskopa je škorpijon, mojga znamenja pa mars... .bemti, sem že mislil, da bom dobil kaj lepega, ven.. kak jupiter.. hehe ta se bo moral zadovoljiti kot najbolj močen planet v mojem horoskopu :) hehe... no tudi največji... ampak to je itak pr vseh.... hehe (od tam mam tako velk gobec(eno črko spremeniš pa maš moj priimek)) ah folk si ne morme pomagat jupiter je tolk pozitivna tema da začnem kar nakladat... bo treba uvest kakkega saturna
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#16 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. september 2003, 22:09

no sej se mi je zdelo preveč lepo da bi vse zadel :) hehe ja pluton hvala bobnar.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#17 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. september 2003, 22:22

EJ, NINO, A NI BIL VČASIH MARS, ZDELE JE PLUTON, HMMM..(ČEPRAV MORAM MAU ZA NAZAJ ŠE PREBRAT)

#18 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. september 2003, 09:42

Pred odkritjem Plutona so Mars prepisovali tudi škorpijonu.
Zato še včasih kje najdeš Marsa omenjenega kot podvladarja Škorpijona.
Mucamaca - vse premike planetov si lahko ogledaš v Eferemidah. Vendar jih je težko dobiti - vsaj v našem koncu.

Vsakodnevno stanje - brez natančnih stopinj pa vidiš na osrednji strani LN.Mogoče bi bilo dobro odpreti temo na ta račun...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#19 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 12. september 2003, 10:53

Pravzaprav je 12 planetov za 12 znamenj. O tem smo zhe. Tiamat je problem pa jo pridamo Zemlji ali asteroidnemu pasu in podobno. Vladarji Tiamut so Hydra ali pa alternativno Devica.

#20 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. september 2003, 10:52

Kaj pa tranzit jupitra, čez natalni jupiter v devici na 5,42.10 stopinje? pa še čez natalni pluton-22.48.50 in uran -28.59.11. stopinje? V 11. hiši. To ima partner. Seveda sonce v strelcu-2.hiša, asc tehtnica.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#21 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. september 2003, 11:56

Kje gledate, kdaj vam gredo planeti čez natalne.....??Butasto vprašanje itak, vendar ko vsi toliko o tem govorite,  upam, da mi kdo odgovori.

x;)x Muca maca, poglej efemeride, kjer vidiš stanje planetov za vsak dan posebej. Sicer pa lahko sprintaš za vsak dan dnevni horoskop kjer imaš možnost natalne karte in današnjih tranzitov čez. Možnosti je veliko na Astrodienstu.

#22 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. september 2003, 14:53

Marsa mi je že zdavnej rekla, ko sem bil nad astrologijo še navdušen, da saj mam kul horoskop, ampak pr astrologiji nikol ne bom šel preveč globoko....... počasi to razumem, k berem tukaj poste moje znanje je površinsko..... pravzaprav me stvar globje niti ne zanima, heh, tko da čeprav je to pozitivna karierna tema.... hehe bom tukaj na tem mestu ostopu od astrologije in šel drugo pot, k ta ni zame. xrolleyesx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#23 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 19. september 2003, 19:56

Ja ja Marsica :)
Saj veš večni potepuhi in
izgubljeni poptniki se vedno vračajo
z polnimi kufri radosti in zanimivosti :O: xrolleyesx x:Dx

#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. september 2003, 07:52

:palec: :palec: Bravo Jupi, nisi se samo potepala, tudi delala si, zato tvoja stran naj ne bo skrivnost. :palec: :palec: :palec:

#25 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. september 2003, 08:14

Jupi x8Dx :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0