Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jupiter


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
243 komentarjev na to temo

#26 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 22. september 2003, 09:28

Razsvetlite me... x:Dx ...Jupi ima svojo stran...???


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#27 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 26. oktober 2005, 08:39

mene pa zanima, kaj pomeni za strelce, da je sel jupiter zdaj v skorpijona oz. da bo tam do konca 2006
in kaj pomeni to nasplosno (ce sploh kaj) :8): :inocent:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#28 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. oktober 2005, 09:37

mene pa zanima, kaj pomeni za strelce, da je sel jupiter zdaj v skorpijona oz. da bo tam do konca 2006
in kaj pomeni to nasplosno (ce sploh kaj) :8): :inocent:


Zdaj če gledamo to kot splošno - pisano kot za horoskope, ki jih beremo v časopisu je to njegova 12. hiša (Škorpijon), moja razlaga bi bila, da je to čas zorenja, tranformacije, poglobitev vase, meditiranje...

Seveda pa so potem pomebni še drugi pokazatelji, to je ena groba razlaga.

Bolj bistevno pa je za tiste ljudi, kateri imajo znamenje Škorpijona v rojstni karti poudarjeno npr. ascedent (ali pa kako drugače), to prinese srečo, blagostanje... Vse pa se razlaga potem še na celotno karto, pogleda se še ostale trazite, progresirano Luno in drugo.

Uživaj!
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#29 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. oktober 2005, 09:40

beli vran, če to prav razumem, bo tale jupiter zame ugoden? .....imam sonce, merkur in neptun v 3h v sco.....upam, da ne misli jupiter neptuna spotencirat kar se iluzij tiče....bolje, da umetnost.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#30 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. oktober 2005, 09:49

Lahko srečo na področjih skrivnosti, na oddaljenih krajih, ob koncu leta pa tudi kilograme gor, pa še marsikaj, čeprav Jupiter tudi ni vedno srečko, odvisno v kakšne stike pride z natalnimi planeti. x;)x



Jupiter daje, povečuje, ne rovari preveč, ampak vedno pomaga... Če ima pa negativne aspekte pa kaže naivnost in da se človeka lahko v nekaj prepriča. Kar Strelce poglej...

beli vran, če to prav razumem, bo tale jupiter zame ugoden? .....imam sonce, merkur in neptun v 3h v sco.....upam, da ne misli jupiter neptuna spotencirat kar se iluzij tiče....bolje, da umetnost.....



načeloma ja...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#31 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. oktober 2005, 09:51

samo načeloma.... :inocent: ....ok....thx, beli vran!
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#32 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. oktober 2005, 09:53

samo načeloma.... :inocent: ....ok....thx, beli vran!



x:Dx za kaj več pa je treba poglobjena analiza...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. oktober 2005, 09:56

Beli Vran, se delno strinjam s teboj, ker meni po 7 hiši in prej po 6 hiši ni prinesel pričakovanega.
Kar dost težav z zdravjem je bilo in je še, zna povečevati Jupiter, srečo kot tudi tegobe in kilograme, še posebej meni sedaj ko je v opoziciji z Venero.
Lp tebi, Boris xDDx


#34 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. oktober 2005, 09:56

sej se mi je zdelo, da je v tem fora. sam si tako napisal....nekam previdno....a veš....pol me kr mal zmrazi..... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#35 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 26. oktober 2005, 10:01

ahm ... kar strelce poglej...? :ermm: x;)x


kaj to zdaj za strelce torej? jupiter v skorpijonu? xcivx
jaz ga imam v strelcu v 6.hisi in sem strelec.
6. hiso imam pa v skorpijonu.
kapiram pa nic.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#36 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 26. oktober 2005, 10:01

Bolj bistevno pa je za tiste ljudi, kateri imajo znamenje Škorpijona v rojstni karti poudarjeno npr. ascedent (ali pa kako drugače), to prinese srečo, blagostanje... Vse pa se razlaga potem še na celotno karto, pogleda se še ostale trazite, progresirano Luno in drugo.



Ja, komaj čakam, Sonce imam na 9. stopinji Ško v 8. hiši - lahko bi kaj dobrega Jupiter prinesel (ne samo kakšnih kil :OO!: :bomb: ). Ugotovila sem, da imam Sonce rdx pravzaprav v sekstilu z Jupitrom rdx, ki je v 10. hiši v Kozlu. :eek: . Super, vsaj nekaj.
Bo ali ne bo debeli Jupiter kaj v malhi prinesel, ko bo konjunkcija na Sonce in hkrati sekstil na natalnega Jupitra ???

Ampak je baza dogajanja v 8. hiši....
Sej bi kakšna dediščina pasala, samo slednja ni brez mrtvih, potem pa raje ne :sori: xrolleyesx

Progresirana Luna je na 28,34 Ško. Čim prej naj gre v Strelca, se dober mesec
:switz:

Nič, če Jupiter samo ublaži vpliv tSaturna, ki veselo kvadrira Sonce rdx do julja 2006... :xx!:

Partner Strelec pa ima tJupitra v 2. hiši, čeprav ni videti zaenkrat nekih silnih cekinov... :o|o: . Poleg tega ima Venero na 1. stopinji Ško... xrolleyesx . Od kar ima Jupitra v 2. hiši, se je samo zverinsko zredil :vragec: :o|o: :xx!:

#37 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. oktober 2005, 10:04

madonca, ruby72...ti maš pa tud en utrgan chart!....naj ti bo jupiter milosten.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#38 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. oktober 2005, 10:09

ahm ... kar strelce poglej...? :ermm: x;)x
kaj to zdaj za strelce torej? jupiter v skorpijonu? xcivx
jaz ga imam v strelcu v 6.hisi in sem strelec.
6. hiso imam pa v skorpijonu.
kapiram pa nic.


O Strelcih, dobroti, zaupljivosti...

Pričakovati preveč se tudi ne izplača, kajti dobili bomo toliko, kolikor zaslužimo...l
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#39 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 26. oktober 2005, 10:21

madonca, ruby72...ti maš pa tud en utrgan chart!....naj ti bo jupiter milosten.... :palec:


Ja Amis, hvala :palec:
Ampak tebi pa tudi t Saturn iz 12. hiše točno kvadrira Sonce :o|o:

A morda raziskuješ, če sta mogoče tvoj oči ali partner kakšna agenta v stilu KBG x:Dx x:px

#40 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 26. oktober 2005, 11:03

O Strelcih, dobroti, zaupljivosti...

Pričakovati preveč se tudi ne izplača, kajti dobili bomo toliko, kolikor zaslužimo...l




:eek:

se vedno nic ne razumem... to zadnje itak, ampak kaj ima to zveze s vprasanjem...?

vprasanje: kaj dela jupiter meni bla bla bla ...
odgovor: o strelcih, dobroti, zaupljivosti.
hm!

x:Ix
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#41 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 26. oktober 2005, 12:19

HEJ, HEJ, a kdo ve, kaj se zgodi ko tranzitni Jupi pride na natalnega? :vio: Jaz ga mam v prvi hiši na ASC v Strelcu in je v kvadratu s Soncem ter konj. z Uranom.

#42 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. oktober 2005, 10:03

HEJ, HEJ, a kdo ve, kaj se zgodi ko tranzitni Jupi pride na natalnega? :vio: Jaz ga mam v prvi hiši na ASC v Strelcu in je v kvadratu s Soncem ter konj. z Uranom.




xrolleyesx Malo pomisli, kako je nate vplival približno pred 12-13 leti, očitno nekaj kilogramov, pri mlajših mogoče nosečnost, pa precej optimizma, pa pozitivna sprememba sebe. x;)x

#43 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 27. oktober 2005, 16:14

ja, takrat sem se res začela rediti. xrolleyesx

#44 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 27. oktober 2005, 20:16

v keri hiši?


Bobnar a cvikaš...

x:Dx x;)x
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#45 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. oktober 2005, 20:16

... men se pa zdi, da bo tale jupiter, ki je šel včeraj (predvčerajšnjim al kdaj :inocent: x?x ) v škorpijona, tudi malo naše 'meje', ki jih škorpijon 'pokriva' provociral... mogoče nas bo mičken vabil, da bi kakšno od njih presegli... x;)x

#46 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 27. oktober 2005, 20:17

saturn v peti, moje sožalje x:Dx

nekega veselja zdaj ravno nimaš pomoje...
jupiter zna malo več veselja prinest.

kondomepriroki.press



peta hiša je srečna hiša, lahko marsikaj spremeni, da plodnost...

(Bobnar glej stran...)
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#47 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 27. oktober 2005, 20:50

raje NIKOLI kot enkrat letno x;)x :eek:

:eek: :palec:
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#48 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 27. oktober 2005, 20:52

aleluja, bejžmo fantje x:Dx


kaj čmo: Ženska ima karakter
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#49 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. oktober 2005, 21:03

Zdaj če gledamo to kot splošno - pisano kot za horoskope, ki jih beremo v časopisu je to njegova 12. hiša (Škorpijon), moja razlaga bi bila, da je to čas zorenja, tranformacije, poglobitev vase, meditiranje...

Seveda pa so potem pomebni še drugi pokazatelji, to je ena groba razlaga.

Bolj bistevno pa je za tiste ljudi, kateri imajo znamenje Škorpijona v rojstni karti poudarjeno npr. ascedent (ali pa kako drugače), to prinese srečo, blagostanje... Vse pa se razlaga potem še na celotno karto, pogleda se še ostale trazite, progresirano Luno in drugo.

Uživaj!

Ja, takole bo to
Jupiter mi bo povozil 12.hišo, v kateri imam pa še natalni jupiter v konj. z venero.
Kaj hudiča tole???
Nosečnosti že ne..to sigurno..

Čas zorenja - ocky -poglabljanja vase - tudi..bom imela dovolj časa za tole.
Nekako se ne spomnim, kaj konkretnega so mi jupitrovi povratki prinašali..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#50 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. oktober 2005, 08:51

kaj se lahko zgodi, ko pride jupiter na natalnega saturna, trenutno je na njem sonce. :o|o:

ko mam jaz sonce na nat. saturnu, vedno shujšam in mam dieto - nehote, tako pač pride, ob hrani se mi obrača želodec - in nasploh pomeni samodisciplino. :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0