Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Eurobasket


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
938 komentarjev na to temo

#26 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. september 2003, 20:01

No potem,pa imava enak okus in iste želje....

Ne pusti se motiti,uživaj naprej~!

#27 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. september 2003, 21:01

a Mick? Tvoja zelja se je izpolnila....dobra igra res! :palec: fantom!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#28 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 14. september 2003, 22:12

Mick,nekaj zate! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#29 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. oktober 2003, 13:27

Ja Mick,porazno tale začetek.

Upam,da bodo moji v sredo nadigrali Split......mogoče so igrali po načelu-slab začetek,dober konec.

Zdaj gledam,kaj si napisal-ravno to kar sem jaz,ampak ne bom brisal!

Saj vem,da bo v prihodnje boljše,če ne bi tako mislil niti ne bi hodil več na tekme!

Lep dan,Borism

#30 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. oktober 2003, 16:27

Ja Mick na te tekme hodim!

Če boš prišel mi malo prej sporoči,da se najdeva!

Kupi včerajšne sportske,tam imaš urnik lige,igralce...sicer je pa vse na telebasketu!!

Lp,Borism

#31 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. oktober 2003, 19:10

Super :palec: ....Tnx x:)x ...in....zgučano x:Dx  x;)x

Bil na tekmi lige »GoodYear« Pivovarna Laško-Split,zmaga naših z trojko v zadnji sekundi podaljška.Tekma za infarkt,to ni za ljudi z slabim srcem.Tekma ves čas izenačena!
Mick,zate imam en izvod letošnjega klubskega biltena,če te seveda zanima!
Čez 10 dni je tekma z Borcem,si že zbral pogum za ogled?Za danes ti je pa lahko zares žal!Samo za takšne tekme,je treba pir pred tekmo spiti,da se ne sekiraš preveč!Uh!

Lp!

#32 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. oktober 2003, 21:17

Ko pa premagamo nasprotnika v gosteh za 28 pik,pa nobene pohvale....pričakoval bi jo saj od Micka....nam so pomembne 2 piki in lep večer,kot ga tudi jaz želim vsem,ki tole prebirate!

#33 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 14. oktober 2003, 15:40

Ja, Laščani so trenutno sploh najuspešnejša slovenska ekipa v Goodyear ligi... skalp proti Slovanu res ni ne vem kaj, ampak točke štejejo...in tista zmaga proti Splitu jim je sigurno dvignila samozavest :palec:
Krka se vzpenja v formi in zdi se mi, da bo še krojila razplet pri vrhu... malo smole pri žrebu sicer...
Kar pa se tiče Olimpije, imam občutek, da se jim letos klubska politika ne bo obnesla... razprodati ekipo z izjemo par igralcev... :xx!: še posebej pa jo bo teplo, ker so se tako nalahko odrekli uslugam Toma Mahoriča... mislim, vsa čast Sašu Filipovskemu, ampak vzpostaviti in obdržati avtoriteto v vrhunski košarkarski ekipi pri manj kot 30 letih (že Tomo s cca 10 četi več je bil najmlajši trener v Evropi... ) mi izgleda kot mission impossible.

#34 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. oktober 2003, 16:23

Bravo naši!
To pravim sedaj,ko smo pri vrhu,ko bomo na dnu(menda ja ne kmalu)bom raje tiho.
Mogoče je letos pri mojih malo drugače,veliko sprememb,malo slavnih imen,skromni cilji....pa bo kaj več!

Pa se meni vsi smejijo,ko jim pravim,da ima klub neugoden(nesrečen) naslov "na številki 22!!!!".Če bodo prvaki na tem naslovu,ne verjamem več v numerologijo(malo vraževerno sicer).

Glavno,da uživamo gledalci v lepi igri!
x;)x

#35 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 15. oktober 2003, 16:40

...sam sploh nisem videl nobenega konkretnega razloga za zamenjavo Mahoriča......pa še na tak tlo čudn način baje :xx!: ...z povsem novo ekipo je naredil odlično evropsko sezono....pač izgubil s Krko.....in je že bil adijo :xx!:  :xx!:......

Ja, a ne... :xx!: samo mislim, da je bila tista tekma s Krko samo povod, ne pa razlog...

A Publikum praviš, da bodo prenašali... držim pesti, da jim uspe... xcrossfingx bom pa medtem švicala na treningu... :switz:

#36 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. oktober 2003, 19:24

Mick...ti tule z basketa na fusbal preklopu... x;)x

Bom morala tut jaz pogledat...da bom lohk komentirala... x:px

x:Dx x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#37 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. oktober 2003, 18:55

Mick,ti praviš da Celjani....ali nismo tako razmišljali po vsakem neuspehu naših športnikov!
Mislim,da smo pri kadetih,mladincih med velikimi športi pri svetovnem vrhu ampak ko ti športniki odrastejo se izgleda miselnost spremeni in po tem smo žal znani,tekma se igra od začetnega žvižga in do končnega žvižga.
Sicer pa enkrat moraš priznati premoč ,če že nisi res najboljši...ah jaz grem jutri na tekmo Laško-Borac(basket),v glavnem da bo igra pozitivna,lepa,ipd.!

Lp,Borism
:palec:

#38 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. oktober 2003, 14:27

Imaš kar prav v celoti,ampak če gledam za nazaj po svetu v športu,ko se napravi NOVI objekt,dvorana,ipd.ekipa enostavno pade,saj v prvih letih.Sicer bi bila ta za temo:VRAŽE,a veš,če napraviš novo hišo,moraš nato leto dni počakati in za prvo leto v njo naseliti hudička,da vse strupe ven potegne?
Mislim,da Celjani še sodelujejo z Smiljanom Morijem,tako,da če druga ne bo igra privlačna!
Pri ostalih pa seveda navijam za naše,ti da ne prej konec sezone za ogled tekme,šalim se!
:palec:

#39 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. oktober 2003, 14:44

Ok Mick,zdajle skočim napisat,da boš vedel načrtovati.
Zdaj ti pa ne smem povedati,če sem bil na tekmi pri vas,ker si mi obljubil nekaj navijanja(pa ne košarkaškega).Šalim se,nisem bil tokrat!
Dobiš spored za par minut!

Lep dan!


#40 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. oktober 2003, 14:58

Tekme(domače) KK pivovarne Laško v sezoni 2003/04 lige GOODYEAR:

18.10.- Borac Nektar(BL)
28.10.-Zadar
15.11.-Lovčen
29.11.-Cibona
13.12.-Crvena zvezda

2.del:
20.12.-Bodučnost
10.01.2004-Geoplin Slovan
24.01.2004.-Zagreb
07.02.2004.-FMP Železnik
14.02.2004-Union Olimpija
28.02.2004.-Feal Široki
13.03.2004.-Krka

To je to Mick,tule imaš koledar ali urnik,odločitev ogleda je pri tebi!

Lp,Borism
:palec:

#41 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. oktober 2003, 16:01

Ja Mick,kar stopnjevalo se bo!

#42 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. oktober 2003, 08:16

Mick,dobro jutro!
Hja,dobro si si tole grafično predstavlal,zdaj pa vem zakaj se mi je kovcalo.
Zmaga je bila res,ampak je bilo vse skupaj po 1 četrtini "mučenje" žoge.Saj smo vodili tekmo ves čas,ampak tu med 3-5 pik.Težko je bilo zmagati,res!/77:73/Naši,kot da igrajo bolje na gostovanjih,drugič bomo gledalci ostali zunaj,da ne bodo imeli treme...

Lepo nedeljo!
:palec:

#43 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 18:19

Čestitke Olimpiji za zmago,upam,da bo tudi nam nocoj v Zagrebu uspelo,če pa že ne bo tudi v redu-ne bo konca sveta! xDDx

Lep večer privržencem športa in košarke

:palec:

#44 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 18:49

Hvala Mick za spodbudo :palec:


V torek imamo ob 17h ZADAR,kjer mislim,da bo dosti težje x?x


#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. oktober 2003, 19:52

Mick, Boris! :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 19:59

Boš že videl,če ti gre skozi z časom,sicer bom pa tudi jaz menda dlje v službi.Tolk moram gledati,da pridem na tekmo x!x
Naši zgubljajo prvo četrtino z 13:15,bo že,saj to je šele začetek...
Zadar,niti ni tako slab,naši igrajo doma kot v nekem krču!
Fino bi bilo,da bi "trofil"takšno tekmo,kjer bi bilo za vse poskrbljeno!
Lep večer :palec:


#47 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:18

Mick probaj, pa boš poročal in prve roke ... x:Dx
Objavljena slika

#48 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:18

Nič ne skrbi glede prostega sedeža!

Ja Zadar zna naponiti dvorano malo bolj(kapaciteta 3000 mest)povpreček je pa nekje okoli 1000-1500 na tekmo.

Sicer pa,če se zgrešiva,no menda ja ne,se lahko vsedeš kjer je prostor,jaz osebno bolj sedim na zahodni tribuni!

Torej žoga je okrogla.... :palec:


#49 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:08

Ok,Mick ti mi kar pošlji v sporočilu,da ne bom iskal po etru in spregledal,aja pa nasvet-vzemi seboj TINCO x!x

Naši pa paf po 3.četrini proti ZG:


15:13
12:23
30:12
?:?


#50 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:20

Žal je tekma končana z izidom 78:62,kar pomeni,da nimam kaj komentirati.Bom raje v torek z Mickom in Tinco :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0