Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ascendent


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 libraleo

libraleo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 16. september 2003, 12:18

čao vsem.vprašanje.kateri planet vlada ascedentu?moj ascedent je lev(5 stopinj odmika) in me zanima kateri planet je to?ali je to sonce?sonce imam v prvi hiši...je res da imam sonce v sekstilu z ascedentom ampak levovske poteze pri meni niso tok poudarjene.dobro rojen sem 24.o9.1977 ob 00.50 derventa bih :sonce v tehtnici,luna v vodnarju,merkur in venera v devici in mars v raku... xrolleyesx ...če je ascedent prvi vtis ki ga nekdo dobi o meni,maska?? kaj je z vladajočim planetom?ali je to kulminatni planet??imam saturn v levu ali je torej saturn vladajoči planet ascedenta??nimam pojma!!!!!!!!gledal sem svojo natalno karto in sem si figo pomagal z njo!MNENJE?! x^x

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2003, 13:15

Ja, seveda. Vladar tvojega Ascendenta (in s tem vladar horoskopa) je Sonce - ocitno je slednje sploh potentno, ce ga imas se v 1. hisi. x:)x

Saj imas tam povedano, kaj je kulminantni planet... To je planet, ki je najvisje na nebu - najblizje MC - osi 10. hise.
Sicer pa sem o tem ze kar precej povedala v istoimenski temi, pa pliz poisci v forumu astrologija.

Ker pa imas ASC 'obremenjen' s Saturnom, teze prepoznas Levovski oz. Soncev vpliv - zato ti ni potegnilo.

Sonce je torej vladar horoskopa (ascendenta), vzhajajoci planet je Saturn (tisti, ki je na Vzhodu, najblizje asc), kulminantni pa je najvisje in ponavadi mocno deluje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0