Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reklame, oglasi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
588 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2003, 19:01

Mislim, da se nismo imeli prav tegale...

Katere reklame so nam vsecne?
Katere se nam zdijo super izvirne, duhovite in podobno?
Katerih pa ne moremo videti? Se nam zdijo slabe, neprepricljive, z eno besedo - mimo? ...
Kaj nas preprica?
In - ali vplivajo na nas nakup?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. september 2003, 20:18

:xx!: zadnje čase se pojavlja ena katastrofa od reklame... neke suhljate punčke, pa potem nekaj kao iz Čarovnik iz Oza... pa potem nekaj kao, da se "pocinkanim to ne dogaja"... x?x :eek: x?x

swashta

#3 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. september 2003, 20:43

pa tista, ko tip veselo skače v svoj peugeot 206 CC, potem pa hoče enkrat malo zašarmirat eno bejbo... pa bumf na zaprto streho pade... x;)x x^x

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2003, 21:02

Meni pa je vsec (presenetljivo nasa) reklama - mislim, da je od zavarovalnice- ko *Ingrid (tv doberdan) tam z druzino potuje v avtodomu in ko glave od kipov dol letijo, pa ko me zivcno dela, ko leti stopnicka proti Xantii, pa me vedno zanima, ce jo seseklja...
A mi je ful zabavna...

Ne prenesem :xx!: x!x pa reklame "Moj oce Italijan..." - ogaba... :xx!:

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2003, 21:05

Pa vsec mi je tudi akcija mastercarda - Neprecenljivo... :palec:

Ne maram alter reklam z 'art' nianso... pa ful hladno...
Dojencki in 'svetova sta dva' - ful zgreseno...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. september 2003, 21:11

jao, jao, ... moj oče Italijan ... :xx!: sploh ne zdržim, takoj preklopim

tista z avtodomom pa je res luštna... še čisto na koncu, ko že odpeljejo, pa še tista stopnička in gume od parkiranga avtomobila... luštn :palec: x^x

#7 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 16. september 2003, 22:19

men dobra tista za peugeot 206 mislim??!, ko tip zagleda sliko avta in potem poskusa narediti istega. Dogaja nekje v Indiji, pa ga mal tolce, pa se slon se mal vmes used na havbo....tak energicen pa ql muska je zraven.
Ali pa eden, ki je bil ze pred leti...kaksno leto ali dva nazaj. Ko so se psi med sabo pogovarjali, sedec v avtih....kao kuzki so lajali spodaj so bili pa podnapisi kao kaj so povedal...hehe ta mi je bila zelo simpaticna.
Dobre so tudi reklame, ki jih ne vrtijo pri nas, dobim jih pa po mejlu od vsepovsod edina napaka je da so ful veliki fajli pa ne mores poslati vsem.

Aha una mi je bila ful glupa, ki je zenska presajevala drevo, ker je z tem in tem praskom oprala veliko vec kot prej.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#8 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. september 2003, 23:54

Sam slišim zvok reklame že od daleč! TV ne gledam, radio pa takoj preklopim.

Velikih panojev ob cesti sploh ne opazim - kot, da jih ni.

Enkrat so mi avto pustili na velikem parkirišču - in so rekli - pod velikim panojem Mobitela, pa panoja seveda sploh nisem videl in sem preiskal celo parkirišče :\: x:Dx

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#9 spelca

spelca
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 17. september 2003, 03:42

Na reklamnih panojih vcasih reklamirajo panoje same - da bi jih firme najele za svoje reklame.

Pred par dnevi sem videla dve prav duhoviti:

"Don't advertize, you'll have to hire more people."

in

"Don't advertize, you might run out of your product."

#10 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. september 2003, 04:16

luštn mi je pogledat pano od Radenske:

VEČ SE SMEJTE... x:)x ....

se potem res x:Dx x:Dx

#11 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 17. september 2003, 07:22

Meni je pa všeč reklama za Telekom (preusmeritev klica), ko je en dedi kukr doma - formule gleda.... x:Dx

Najbolj pa trpim z Dormeom..... najboljša kombinacija je pa Strel za knjigco, pa še Dormeo.... :xx!:

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 08:37

Meni je tudi vsec Peugeot-ova reklama, ko ga zbijejo oni, da je tak, pa potem z glavami ponosno migajo... s Timom se ful reziva...
Pa tudi preusmeritev klica mi je vsec...
Vsec mi je bila tudi reklama za adsl, ko so se grebli za zic.

Praviloma tezko prenasam reklame za prashke. xrolleyesx

Vsec pa mi je bila ona za cistilo, ki tako dobro in dosledno cisti, da se loti se umetniske slike.. pa dobro igra, ta zenska...

Pa nad izvirna se mi je zdela reklama za Toyoto, ko oni na servisu nima nic dela in se dolgocasi totalno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 17. september 2003, 09:24

Meni so zgrešene vse za: kozmetiko, nego las, zobne paste in pralne detergente in mehčalce(pa še kakšna kategorija bi se našla) - ker se enostavno preveč ponavljajo. :o|o:

Tudi Nike-jeve reklame so mi vedno bolj mimo.

Aja, pa reklame za Whiskas, pa one bombone M&M, pa za ono gazirano pijačo ... pozabil ... full beda.

Všeč so mi take ... preproste ... Telekom: "Mojca, čist' nor sem nate" ... pa taka simpatična bejba ... x:Dx

Jaaa, pa Peguot-ove so full simpatične ... pa za Cliota jih je zelo dosti dobrih. x:Dx

Po pa še kakšne kokakoline novoletne znajo bit full sweet x:Ix .... ehm, pa Radenska ima zadnje čase take taprave pod sloganom Zaljubjeni v življenje .... x:Ix

#14 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 17. september 2003, 09:26

Mene pa so moji kicali zmeraj zraven, ko je bila reklamca za ADSL in dostop do računalnika...

Jah, so rekli, to je pa skrita kamera v naši hiši.... x^x

#15 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 17. september 2003, 09:27

Aja, pa reklame za Whiskas

Uf :switz: , mislil sem KiteKat ali nekaj takega, neka čokoladica .. Have a break, have a KiteKat.

#16 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 17. september 2003, 09:30

rachek spomil si me na eno pred parimi leti za mobitel se mi zdi....Nina a mi das mamo? ali nekaj takega je slo....bila je ena bolj uspesnih reklam v Slo.
Ko je model stal pod oknom in zelel videti Nino, pa mama pomoli glavo cez okno....zelo simpaticni vsi sodelujoci.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 09:56

Meni pa so kar vsec reklame za whiskas... ko naglas prede ali kaj takega... bi jo kar zagrabil in se pomuckal obnjo. :)

Zoprne so mi za cigumije - stomatolosko drustvo priporoca! :xx!: xrolleyesx
Pa kot pravi Rachek - za res kar vse praske, mehcalce etc...
Aja! Pa za trepalnice, ki se kao ne lepijo, pa se se tolk ne morejo potrudit da na samem oglasu ne bi bile zlepljene in pocaste!! :o|o: xrolleyesx

Pa za deodoranse - Zdaj smo se zares prepricali, da old spice ful dela! x?x Kako to mislijo? Mi smo se prepricali, zato ker on tako pravi? Idiotsko..
Ali peresce, ko gre nezno cez pazduho... nivea... - jaz pa, alergicna na vse te stose, naivno mislila, da ta je pa res brez alkota in nezen in vse... dobila pa sem totalno alergijo!!!
In ko spodaj tip zvoni... in se gre hitro nadisavit!!! :xx!: (*kaj ce bi se bejba morda raje kar stusirala?)

Ja, pa za mehcalce... Moja mama in to...
Aja!!!!!!!! In kar na avtobusu en tip, da bo mene slatal za jopico in kako da disi!!! Saj so nori!

Da ne govorim o reklami (slo), ki ima zame ful pedofilski filing.... ava, se mi zdi - ko otroci nastopajo v belem.. Grozno in neprijetno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 17. september 2003, 10:01

Marsa, sem popravil takoj, ko sem videl neumnost ..... x:Dx

#19 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 17. september 2003, 10:07

rachek spomil si me na eno pred parimi leti za mobitel se mi zdi....Nina a mi das mamo? ali nekaj takega je slo....bila je ena bolj uspesnih reklam v Slo.
Ko je model stal pod oknom in zelel videti Nino, pa mama pomoli glavo cez okno....zelo simpaticni vsi sodelujoci.

Jaaa, ta je bila full simpatična ... samo se mi zdi, da je bila za SiMobil.

Ta je bila pol cela serija, se mi zdi, ko je tip z Eiffilovim stolpom za sabo punci lagal, kako se uči, ona pa, booogi revček ... x:Dx

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 10:25

ja, Rachek, saj sem pol videla...
Docim za pasjo hrano (pedigree pal) pa so zelo neizvirne, razen morda kake izjeme.

Ja, tudi meni je bilo dosti teh kar simpatico... (mobilne scene, ne spomnimo se ocitno, ali simobil ali mobitel)...
Vendar veliko mi jih je bilo pa tudi zoprnih... prav zelo zoprnih, neprijetnih... pa se dOOOlge so nekatere...
Od nekaterih dobim alergijoi, pa takoj preklopim... pa malo posfram okoli pa vse, potem pa pridem nazaj, pa se vedno traja ona reklama! :xx!:

'Svizec' mi je bil pa nad! :palec: (".. Ja, seveda...")..

Pa vsec mi je (nasa, slo) reklama (*ki pa jo je delal frend, na katerega poroki sva zadnjic bila) - vrteli so jo ze dolgo tega:
Za neko pomivalno sredstvo, ki je tip toliko casa iskal, da je pravi ton dobil ven, ko je 'igral na kozarce' - se spomni kdo tega? Ko sem videla to reklamo, mi je bila ful vsec (pa tedaj se nisem poznala tega frenda oz. ne vedela, da jo je on delal).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 17. september 2003, 10:41

Svizec tut ful dobra x:Dx
Ali pa spet ena telefonska, ko bejba vsa spedenana stoji pred enim hlevom pa posnema zivalske zvoke na svoj telefoncek. In pol kao sef klice pa je zvonenje v obliki **puranjega oglasanja** ali nekaj takega.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 10:48

Cosma - te pa nisem videla... Pa se enih, ki ste prej omenjali nekateri, tudi ne... :sori:

Na Discoveryju mi jih je dosti vsec... zdajle se spomnim ene, ko tip ves besen caka, da se nalozi, pot mu tece po celu in senceh... Pol si pa zrihta povezavo ali kaj je ze, pa ves pomirjen, zadaj pa en nov ponoreva...

Pa ko je Mitja bil v Cannesu in so potem krozili ti filmcki kaksni..
Za Budweiserja - za umret od smeha.. Whassup! x:Dx x:Dx
Taka dobra akcija! x:Dx :palec:
A je kdo videl kje?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 17. september 2003, 11:04

ja ja ...Marsa teli filmcki od Buda so za crknit dobri. A si vidla tisto, ko psa teleportirajo nazaj v vesolje in ga vesoljscki vprasajo no...kaj si se pa naucil na Zemlji....pa rece Whats uuuuuuuup?
Pol pa vsi tulijo Waaaaaaz up?
Ali pa Ikea ma tut hude varijante s tem.
Discovery ma kvalitetne reklame....sploh so mi pa vsec holandske reklame...mal so drugacne od nasih pa men ful dobre.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 11:14

ja ja ...Marsa teli filmcki od Buda so za crknit dobri. A si vidla tisto, ko psa teleportirajo nazaj v vesolje in ga vesoljscki vprasajo no...kaj si se pa naucil na Zemlji....pa rece  Whats uuuuuuuup?
Pol pa vsi tulijo Waaaaaaz up?
Ali pa Ikea ma tut hude varijante s tem.
Discovery ma kvalitetne reklame....sploh so mi pa vsec holandske reklame...mal so drugacne od nasih pa men ful dobre.

x:Ix Dobro da si videla in komentirala... saj sem pa ze popravila pri svojem postu.. seveda - whazzup! :)

Ne, te s psickom nisem videla, sem jih pa cel kup - pa z nunami, ki so pile in vpile whazzap! x:Dx

Ja, res so nekatere nizozemske ful dobre - sem tud jaz opazila na Discoveryju..
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 11:16

Aja, pa vsec mi je bila od Fante ali cesa - Hellouu... ko tamali pijejo fanto in rigajo v oddajnik, oni pa mislijo, da so vanzemaljci! x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0