Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reklame, oglasi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
588 komentarjev na to temo

#26 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 17. september 2003, 11:31

x;)x Te pa ne poznam Janja! Strel za knjigco? :eek:

ja, razlaga kako fajn je Dormeo in kako je v Missisipiju trpel in kaj bi takrat dal za Dormeo, ampak zdaj pa lahko vzame v roko svojo knjigo.... xrolleyesx

#27 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. september 2003, 15:32

:vragec:


hehe

simobilovi starci.... :palec: x:Dx x:o)x



:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#28 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. september 2003, 19:36

... pa tista dr. Hana S (-urla x:Dx ) s svojim Brefom, al čem že, tud dobr zamori :xx!:

#29 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 17. september 2003, 19:45

:vragec:


hehe

simobilovi starci.... :palec:  x:Dx  x:o)x



:vragec:  x:)x  x;)x

Ja toti so dobri. :palec: x;)x

Zamisli si da maš take starše al pa babice in dedke... x;)x x:Dx x:Dx x8Dx

x^x x8Dx xokx xsuperx xsuperx xsuperx xg:Dx :inlove: :palec: x^x

#30 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 17. september 2003, 19:47

Men je pa je dobra ona reklama za citroen pluriel c3 ko se onadva prepirata, pol pa ja en plešast=cabrio... pa on druga verzija tud :palec:

#31 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 17. september 2003, 19:52

Še ena je: x:Dx

kinder milhšnite: živjo bratec
mleko: bratec?
kinder milhšnite: ja sej je v meni tudi mleko. pa kaj pol če si bolj svež, jaz še mam vitmine
:P :P

:xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

BEDNO!

meni je brezvezna! sej itak ne jem milhšnit

#32 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. september 2003, 19:54

:vragec:


kaj pa mislish kristalka....kakshne otroke bo imela generacija REPA :xx!:


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#33 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 17. september 2003, 19:56

Pri enih reklamah pa te že skor prisilijo da kupiš izdelek! :xx!:

Recimo oni vanish al kaj je pač tisto v roza posodici in v prahu!
na koncu reče: KUPITE GA
Pa ker cel čas ful hitro govori, postaneš depresiven... in na kocu ga pač kupiš!/mi ga nismo/ :xx!: :xx!:

#34 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. september 2003, 20:00

:vragec:


kaj pa mislish kristalka....kakshne otroke bo imela generacija REPA :xx!:


:vragec:  x:)x  x;)x

... repaste... :o|o: ... repate... :eek: ... skor kokr krilate xfijux :vragec:

x;)x x:Dx

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 20:30

:vragec:


hehe

simobilovi starci.... :palec:  x:Dx  x:o)x



:vragec:  x:)x  x;)x

Saj res!!! Na te sem cisto pozabila!! x^x x8Dx :palec:
Ful vsec! Modeli... Kwa so dobri... kako se celo gibajo duhovito... Ma! Res fajn! Simpaticno ful! x:o)x x:Dx x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2003, 20:32

Pa ta mi je bila tudi vsec (mislim da opel corsa), ko bejba vsa ponosna novi avto, tip pa preizkusa, malo brcne v gumo, bejba pa pop., in ga brcne v piscal! x:Dx x:Dx ... bo on njeno novo zdaj... x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. september 2003, 06:57

Pred leti sem v tujini videli odlično reklamo za...PRALNI PRAŠEK...

Fronta.Umazani, blatni vojaki v rovu se odločijo za predajo.Tip potegne umazan robec iz žepa in ga priveže na palico, ki jo počasi dvigne iz rova.Ko pokuka ven...ga ustrelijo.
Nato drug potegne robec iz žepa.Snežno bel.Priveže ga na palico...robec vihra kot bela zastavica...in predaja je uspela.
Spodaj je bila samo napisana znamka pralnega praška.

:palec:

Astra
Per aspera ad astra

#38 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. september 2003, 09:59

:vragec:


majoneza helmans

modelu shpricne iz sendvicha na plakat na steni pa dol lizhe k uleti v sobo brat x:Dx x:Dx x:Dx


:vragec: dubravka x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#39 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. september 2003, 10:40

Jaz sem se pa kotal od smeha ob reklami za Peugeot Partnerja, ko se lenivca med sabo pogovarjata in eden reče drugemu z globokim glasom: "...še dobro, da sva se reinkarnirala u lenivca in ne u Partnerja, kot Janez..." :onfire:  xg:Dx  xg:Dx

heheeh men tut ta dobra, se posebi k imamo enga Jankota (k je kt strup za punce) pri hisi.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#40 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. september 2003, 15:17

Hjuj, reklame za vložke :xx!: , mislim ej, nimam s tem osebne izkušnje ampak, pomoje ženske že veste kateri so najboljši inte kupite, neglede na reklamo, zato sploh ni potrebe vrtet vsako tretjo reklamo o vložkih... človeku gre že na živce da nima menstruacije k jo tolk reklamirajo.......

Pol reklame za čistila !!! :xx!: , to mi gre tud na živce, s tem pa mam osebne izkušnje, za pobrisat mizo je vlažna krpa povsem dovolj, tudi za večino nezamaščene posode, hja, pol uporabi človek kakšen detergent.. teh je pa itak več kt hrane ki gredo na krožnik.... torej še ena tretina reklam odpade...

ostane nam še tretina kjer je morda kaka reklama dobra morda pa tudi ne....., kaka z dobro idejo, odlično izpeljano glasbo, ter čudovitim trikom, recimo tista na CNN, kjer reklamirjo tišino letal, s tem da cel orkester igra neslišno glasbo (igrajo tako da se ne dotikajo strun tipk, ne pihajo in tako naprej, sicer pa vse premikajo kot je treba... sam zvoka ne dajo od sebe... :) ta mi je najboljša do sedaj, ene par za peugot jih je blo tud dobrih, tista s flaško kjer se pol vname trava naokrog, .... in sem pa ke kakšna....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#41 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. september 2003, 12:41

Ze ene par dni poslusam na radiu Hit reklamo za chiabato cheesburger, k se model dere -najbrz Rozle- Keeeeeeeeeeeekeeec, Keeeeeeeeeeeekec.....se men pr' nes....

Mogoce mi je simpaticna ravno zaradi uporabe Kekca.

pa se ena na Kekca...pred davnimi leti na radiu Student...k se en dere Kekeeeeeeec, Kekeeeec...pa drugi glas pravi: '' Tih bod, bom se s tebe naredu pasteto!''
Pol je bila se neka varijanta na Mojco....mora biti da so bile res ql, ker se jih se danes spomnim.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. september 2003, 12:52

Meni pa je bil vsec wilkinson:
"Tako oster, da je moral za resetke"... x^x

Meni so tudi vsec fore, ki so nekako 'jasne', vsem na vpogled in ki vsi poznajo, in ki v nulo pasejo... pa se se nihce ni spomnil...
In potem je treba samo pridet in vzet. :)

Kot za kondom v akciji aids:

Nima fantek kapice
kapica ima fanticka
prisumele sapice
niso vzele kapice
vzele so fanticka...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 19. september 2003, 13:22

men so všeč pa tiste reklame ki imam jaz kaj od njih, ha ha. Sem namreč v tem poslu. Več jih je, manj sem otožna.
Sicer to niso tv reklame, ampak reklama je reklama. Pri nas je kar nekaj ful dobrih, a jih verjetno ne poznate x;)x

#44 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. september 2003, 13:24

:vragec:


npr....?


:vragec: x;)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#45 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. september 2003, 13:28

... naprimer ... x?x

#46 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 19. september 2003, 13:28

A bi, ne ne bom :vragec:

#47 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 19. september 2003, 13:29

ma to so lokalne, tko da je že skor kot, da napišem ime in priimek, naslov pa še telefon

#48 Trubica

Trubica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 268

Objavljeno: 19. september 2003, 13:38

Uf, radio Hit.. me kar zmrazi, sem prav alergična nanj. Nekateri moji sodelavci ga poslušajo ... tako da ne poznam te reklame..

Se pa spomnim pred leti, reklama za , khmm mislim, da za Gorenjsko banko..

Pride starejša ženska v spovednico, pa razklada nekaj o sosedovi nevoščljivosti, tako .. malo po "gorenjsko" .. ejga.. , pa o dnerju v štunfu.. super reklama. Samo takoj so jo "skinili".. Takrat so bila RKC-jevci malo bolj visoko x:Dx .. pri oblastnikih, so zagnali vik in krik..

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. september 2003, 20:29

Uh, kaj mi gre na zivce!

36.7 % manj gub! x!x x!x :eek: :xx!: xrolleyesx x:o)x x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 21. september 2003, 10:14

:vragec:


zakaj pri reklamah za ulozhke pa tampone zmeri modro farbo gor polivajo?
a nimatebabe TARDECHE?
a po ta novem TAPLAVO?

:vragec: x:Dx x:Dx x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0