Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Navezanost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
312 komentarjev na to temo

#26 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. september 2003, 12:43

temna stran iskalcev svetlobe - mogoče ti bo marsikaj jasno...

#27 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 22. september 2003, 12:51

Kaj pa beseda o trenutnem stanju!Saj nisem dejansko prilepljena nanjga,le moji misli.  Svoje misli pa jest hočem nadzorovat ,ker zdaj me misli nadzorujejo.Nevem,kje naj začnem,kako,...???

Ja, če imaš našlihtano vse tako kot je treba, potem živiš svoje življenje in vanj sprejmeš partnerja, ne pa da predstavlja partner vse tvoje življenje (tudi če non stop misli).

Meni je bilo na začetku, ko sem spoznala, da to ni v redu, vseeno kaj počnem, samo da bi to počela z njim, kar naenkrat ni bilo nobenih interesov in želja razen on. To sem uspešno :xx!: prakticirala nekaj let, potem sem nekako nasilno začela nazaj iskat svoje interese -ni mi bilo v resnici do tega, ampak sem vedela, da je treba nekaj spremeniti. Od takrat pa tudi non stop prebiram literaturo na temo pozitivnega razmišljanja. Trenutno mi to najbolj paše.

No zdaj je tako, da živim svoje življenje in da je partner le delček tega.

#28 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. september 2003, 14:11


Kaj pa beseda o trenutnem stanju!Saj nisem dejansko prilepljena nanjga,le moji misli.  Svoje misli pa jest hočem nadzorovat ,ker zdaj me misli nadzorujejo.Nevem,kje naj začnem,kako,...???

Ja, če imaš našlihtano vse tako kot je treba, potem živiš svoje življenje in vanj sprejmeš partnerja, ne pa da predstavlja partner vse tvoje življenje (tudi če non stop misli).

Meni je bilo na začetku, ko sem spoznala, da to ni v redu, vseeno kaj počnem, samo da bi to počela z njim, kar naenkrat ni bilo nobenih interesov in želja razen on. To sem uspešno :xx!: prakticirala nekaj let, potem sem nekako nasilno začela nazaj iskat svoje interese -ni mi bilo v resnici do tega, ampak sem vedela, da je treba nekaj spremeniti. Od takrat pa tudi non stop prebiram literaturo na temo pozitivnega razmišljanja. Trenutno mi to najbolj paše.

No zdaj je tako, da živim svoje življenje in da je partner le delček tega.

JanjaK - a si že prebrala knjigi Največji čudež na svetu in Dvanajsti angel - Og M.?

#29 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 22. september 2003, 14:14

Ne, pa imam občutek, da meniš, da bi bilo fino, če bi ju....

Se bom potrudila poiskat ju pa prebrat. :2src:

Kaj v zvezi s tem pa sporočata?

#30 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. september 2003, 14:19

Meni osebno sta ful všeč, še posebej prva, ki ti da kar precej povoda za razmišljat. Tanka knjižica, marsikomu sem jo dala za prebrat, vsi so bili navdušeni nad njo. resnično. Poizkusi jo poiskati, pa mi javi, saj če ti ne bo všeč, jo še vedno lahko odložiš, izgubiš ničesar. kajne? Če jo boš prebrala, mi pa le javi svoje mnenje. Ok?
Druga pa sproroča. Glej en stavek iz nje - nikoli, nikoli ne obupaj.

#31 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. september 2003, 08:32

Mene bi dušilo. Navezanost prehuda...takšna. Umrem, če mi kdo visi za vratom, me zaslušuje in vse to, kar tukaj opisujete. Pa bog ne daj, da bi mislila samo na tipa...saj je v lajfu še toliko lepih reči, ki jih moram narediti..in na kaj moram misliti...
Če se mi na besedo ne verjame, mi pač naj potem ne verjamejo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#32 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. september 2003, 08:34

-nikoli, nikoli ne obupaj - to je pisal nekdo, brez svojih lastnih izkušenj. Papir prenese vse. Še tako velik optimist obupa, še tako velik realist obupa. Izkušnja več. Seveda je pa spet res, da je vprašanje, kaj s to izkušnjo narediti.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#33 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. september 2003, 06:53

Mene bi dušilo. Navezanost prehuda...takšna. Umrem, če mi kdo visi za vratom, me zaslušuje in vse to, kar tukaj opisujete. Pa bog ne daj, da bi mislila samo na tipa...saj je v lajfu še toliko lepih reči, ki jih moram narediti..in na kaj moram misliti...
Če se mi na besedo ne verjame, mi pač naj potem ne verjamejo.

Ja, Nataly,

verjamem, da čutiš in misliš tako in mi je popolnoma jasna zadeva. Zdaj sem tudi jaz na tem, da rabim svoj prosti čas in da rabim čas samo zase in da počnem stvari sama. To se mi je pred časom nepšredstavljivo. Imela sem čisto zgrešene predstave in v tisem obdobju bi me partner najbolj osrečil, če bi bil ves čas samo z menoj.

Prav srečna sem bila, ko sem prvič zares začutila željo po samoti.


:onfire:

#34 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 24. september 2003, 13:21

-nikoli, nikoli ne obupaj - to je pisal nekdo, brez svojih lastnih izkušenj. Papir prenese vse. Še tako velik optimist obupa, še tako velik realist obupa. Izkušnja več. Seveda je pa spet res, da je vprašanje, kaj s to izkušnjo narediti.

NATALY - mogoče sem se narobe izrazila al pa nisi prebrala na kaj se nanaša ta stavek. Nanaša se na knjigo od Og M - 12 angel., v kateri je večkrat uporabljen stavek, nikoli ne odnehaj, oz. obupaj. Vem, da ljudje večkrat obupamo, upam, da ti ne obupaš prekmalu.
Papir resnično prenese marsikaj, pa veš kaj še prenese. Našo željo, obup, strah, upanje, srečo, željo in blatenje. Kar poglej kaj vse napišemo tu v forumu, ok, ni papir, ampak ...
Lepo se imej

#35 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 24. september 2003, 19:01

JanjaK, kaj se ti je družina povečala? Na vsem lepem vidim tri glave!?
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#36 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 24. september 2003, 22:39

x:Dx x:Dx x:Dx

Mogoče pa se je klonirala! x;)x

#37 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. september 2003, 06:49

Ja, sem videla, da sem pomotoma dala družinsko slikco v osebno namesto svoje, pa sem jo zamenjala s tole z dopusta, ker naši policaji so prav svinjski, pa da ne bo kaj narobe x:Dx x;)x :inocent:

#38 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 25. september 2003, 07:10

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

#39 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 26. september 2003, 01:36

pozdravljeni!
Kako se osvobodite navezanosti od neke osebe?
lep dan

Teoretično se je lahko osvoboditi navezanosti. V realnosti je to zelo, zelo težko. Skoraj nemogoče.
Ja sam ka mali pao s lipe

#40 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 26. september 2003, 09:11

Lahko to podrobneje pojasniš, Volkec ? x:)x

#41 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 27. september 2003, 00:19

Saj ni kaj za razlagat. Ko prekineš z nekom na katerega si bil navezan, pa si se mogoče tud pripravil na to, brez bolečine in pogrešanja te osebe NE GRE.
Ja sam ka mali pao s lipe

#42 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 27. september 2003, 09:42

Aja, okej, zdaj razumem. x;)x

Hja, po nekem obdobju pa pol ziher mine, a ne ...

#43 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. september 2003, 07:53

Ja, samo moraš v sebi določene stvari pospraviti, ker drugače to preneseš v naslednjo zvezo. Jaz sem problem odkrila v sebi, ga uredila in zdaj v isti vezi ne morim več. x;)x x:Dx

#44 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 30. september 2003, 07:59

Ja, samo moraš v sebi določene stvari pospraviti, ker drugače to preneseš v naslednjo zvezo. Jaz sem problem odkrila v sebi, ga uredila in zdaj v isti vezi ne morim več.  x;)x  x:Dx

x^x hvala enako x^x
Glej naprej, če se le da,...

#45 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 30. september 2003, 08:03

Ja, samo moraš v sebi določene stvari pospraviti, ker drugače to preneseš v naslednjo zvezo. Jaz sem problem odkrila v sebi, ga uredila in zdaj v isti vezi ne morim več.

Itak! :palec: x:Dx

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. september 2003, 08:10

Ja, samo moraš v sebi določene stvari pospraviti, ker drugače to preneseš v naslednjo zvezo. Jaz sem problem odkrila v sebi, ga uredila in zdaj v isti vezi ne morim več.

Itak! :palec: x:Dx

Ja. x^x :palec:
Itak... x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 kixy

kixy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 11. oktober 2003, 20:49

čau čau

jst mam trenutno eno problematiko..sm zelo čustvena, strastna in ravno to mi dela preglavice. že nekaj mesecev mi ven sekajo vsi goni po druženju(takemu in drugačnemu)-predvsem z moškimi osebki ampak nekako ni pravih reakcij, če pa so, so pa od moških, ki me ne privlačijo. groza me je, ker vedno ko vidim kakšnega, ki mi je všeč, moje strasti ponorijo in bi bila na vsak način bližje z njim(pa ne nujno sex)in potem morda oddajam neko čudno energijo ker sploh noben ne šmirgla. al pa en mal šmirgla pa sm pol tok nora nanjga, da tut ne morm mislit na nič drugega.samo čakam na kak klic al pa kakršnokoli reakcij. no sej sm razmišljala tudi, da malo bolj hladno reagirala na vse skupaj ampak se pa potem bojim da ne bo potem mislil da me ne zanima. če bi bilo po moje bi kar takoj povedala resnico kaj čutim ampak se veliko ljudi potem na nek način ustraši.začaran krog skratka.to me že pošteno spravlja ob živce,ker ne dobim kar želim. mislim, da ne zgledam slabo ampak to je pa res že preveč, moja samozavest pada.morm povedat da sm bla do nedavnega 3 leta v zvezi pa se je na moj povod končala. v tem času so bile reakcije čisto drugačne, veliko moških se je zanimalo zame. povem še nekaj, znam se zabavati sama ampak brez neke topline in dotikov osebe ki me privlači mi ni več tok lepo. ne vem zakaj bi zatirala taka lepa čustva.pred 3 letno zvezo sem to veliko lažje počela.
je bil kdo v takih situacijah in kakšna je rešitev?

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. oktober 2003, 21:03

Zivjo Kixy in dobrodosla! x:)x :palec:
Rada bi ti samo rekla, da mi je vsec, kako si to zastavila... tole... 'vprasanje', se mi zdi fino, ko tako samokriticno vidis in realno, pravzaprav...
Sem pa prevec povrsnih energij, da bi res nudila kaksno mnenje, ko bi se res posvetila, pa da ne izzveni tvoja (prva) objava v prazno nekako, te samo lepo pozdravljam - skoraj ziher pa se se kaj vtaknem semle.
Res, sory - a vidim, da si ze precej analizirala pri sebi tole, pa bi bilo brez veze, da bi nekaj povrsno komentirala.
Sam tolk da ves, da je fino, ko si se pridruzila in ko znas videti pri sebi tele nianse, reakcije, vibracije...
x:)x :palec:
Je pa zanimivo, ker mislim, da sem ravno tele dneve nekako v napovedi tako 'zastavila'... sicer pravis, da se ti to 'dogaja nekaj mesecev' (ampak pridruzila si se nam pa danes. x;)x).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. oktober 2003, 22:21

Kixy, pozdravljena :palec:
Te tudi jaz zenkrat samo pozdravim... pa gotovo tudi še 'pridem naokoli', saj me je povsod dosti x:Dx x;)x

#50 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 12. oktober 2003, 21:03

Aja, okej, zdaj razumem. x;)x

Hja, po nekem obdobju pa pol ziher mine, a ne ...

Ja kar dolgo mine. Navezanosti se zaveš ko z nekom prekineš kljub pripravljenosti in vednosti, da si z nekom prekinili, te to prizadene zelo, zelo zahrbtno. Plazi se za tabo kot kakšna kača in te piči, ko že misliš da je vse OK.
Ja sam ka mali pao s lipe




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0