Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Poznamo svojo avro?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
150 komentarjev na to temo

#126 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 20. december 2005, 18:08

Stvar je v tem,da ni bilo brzine pri padcu,pa še -eh--padec je bil čisto brezvezen-brez udarcev!!!
Poanta je bil samo drevo pa dogodek,ki sem ga opisal!Če bi tako magnetno polje tako ojačano,da je vidno kot žareča krogla,udarilo vame,bi brez debate podlegu!!!!!!!
Zato sem začel drugače razmišljat!pravim pa ti,da to ni edina moja dogodivščina.Obstajajo tudi druge,ki pa že skor ne pašejo tle gor,pa še predolgo bi tipkal,ker moraš poznat ozadje,sploh pa mene,ki se mi je vse skupaj dogajal! :8):
DIDL-DADL-DOO

#127 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 20. december 2005, 18:42

sej to ni fora,da jaz zdaj avro vidim-tudi ni poanta v tem.Bistvo doživetja vidim le v tem,da sem sprejel dejstvo;DA JE VELIKO VEČ OD TEGA KAR VIDIMO!
Veliko znanstvenikov opisuje več dimenzij,kot so te,ki jih mi dojemamo,zato verjamem,da je mogoče vzpostavit stik oz.odpreti si vrata tudi v ostale,če se naučiš drugače gledat na stvari!!!!!!!!Ne moremo dojemat le tistega,kar vidimo---po moje.
DIDL-DADL-DOO

#128 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 20. december 2005, 18:49

sej to ni fora,da jaz zdaj avro vidim-tudi ni poanta v tem.Bistvo doživetja vidim le v tem,da sem sprejel dejstvo;DA JE VELIKO VEČ OD TEGA KAR VIDIMO!
Veliko znanstvenikov opisuje več dimenzij,kot so te,ki jih mi dojemamo,zato verjamem,da je mogoče vzpostavit stik oz.odpreti si vrata tudi v ostale,če se naučiš drugače gledat na stvari!!!!!!!!Ne moremo dojemat le tistega,kar vidimo---po moje.


ne misliti da te hočem zatolči, vendar je o tem že ogromno napisanega tu gor v različnih temah...saj maš prav, sam še bolj bi pa imel, če bi preje malo pobrskal nazaj, kaj vse smo že premleli.....mantis je pa sam napisala da si v temi..poznamo svojo avro....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#129 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 20. december 2005, 20:49

Jah ne vem kaj naj bi bila ta "tema" mislim da je to grozen izraz za človeka!
Sem na dobri poti,ki jo opravljam počasi in previdno.Kot pa sem že povedal-to ni vse !
aura-hm--videna stalno-vsak dan--včasih--le pri določenih ljudeh--jah kakor kdaj,predvsem odvisno od počutja oz.stanja v katerem je človek---to je seveda moje mnenje!Nekoč mi je nekdo,ki je starejši in ga zelo spoštujem,rekel;OTRESI SE ILUZIJE,KER TA NAJBOLJ ZASTRUPLJA REALNOST!
DIDL-DADL-DOO

#130 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 22. december 2005, 11:13

Pa še to, a poznaš koga, ki vidi avro in nima problememov z očmi? Da se naučiti a tudi istočasno se moraš naučiti škiliti. Avro lahko začutiš, če jo pa vidiš, pa misliš da jo vidiš. Prav nobene oči niso sposobne zaznati teh frekvenc, zato jo je pa potrebno avro slikati in frekvenco pretvoriti v tako obliko, da jo klahko tudi vidimo...to je pa slika, ki jo preko kamere zaznamo.



jap poznam! pa zaenkt se nima problemov z uckami... mislim, da bolj se bo ta oseba starala vec blemov bo imela... sej problemi oci so nekak znak "staranja" tko, da je to TUDI cist neki naravnega... pa se nea je napisala, da jo vidi! pa nevem no, ali ima probleme z uckami ali nima.... skratka vidi jo! x:)x aja tomazslo za katero plast avre pravzaprav trdis, da jo vidis, in imas s tem okvarjene oci? k avra sama ima sedem plasti (kar verjetno ves) etericno, emocionalno, mentalno, astralna plas pol je se etericni kalup, nebesko telo in pa ketericni kalup. Pa kdor jo vidi, jo tko vidi z tretjim ocesom! zato so vse te vaje, roke 20cm nad belim papirjem, skiljenje...itd...vaje za "izurjanje" tretjega ocesa. Pa prva plast se nahaja 2 mm do 5 cm od telesa in je zelo tesno povezana z telesnimi obcutki, se non stop spreminja, tko kot obcutki, zato ni cudn, da so razlike, v gledanju, kdor jo vidi z ocesom in slikanjem z kamero. Se pa strinjam s tabo, da se jo da cutit tudi! za nekatere lazje kot videt! sej vse to, da dobis preblisk, da nevem en tvoj prijatelj v nekem trenutku, ko sta skupi po dolgem casu, ni razpolozen za pogovor al pa bilo kaj, da ti je neprijetno ob druzbi neznanca, te feelinge dobis z cutenjem avre...
Didl me veseli za tebe, da stojis za dejstvom, da je velik vec od tega kr vidimo! si ze potreboval to izkusnjo, da te je pripeljala do tega "dejstva". x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#131 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. december 2005, 11:21

DA JE VELIKO VEČ OD TEGA KAR VIDIMO!

zelo zanimiva ta tvoja zgodba didl!!! Se popolnoma strinjam s to tvojo trditvijo.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#132 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 22. december 2005, 11:22

x8Dx x8Dx x:)x x:)x x:)x x:)x x:)x x:)x x:)x x:)x tako Kapica............. :palec: ..kr povej...tale nejeverni Tomaž , mi gre že malo na...............nima mu smisla kej razlagat, če je tolk prepričan v njegov, pa naj bo, jaz semp v svoje, in bom še naprej...vem kaj vidim........hm..........moj mami pa še veliko več,kar se njemu ša sanja ne...........mi je nekdo povedal ,ko ga je ena ženska videla, da jo je k rprestavlo, ko je videla njegovo avro, ker j ebla tako velika, kot slika pastelnih barv okol njeg anekaj metrov..........pa drgač, veliko slepi ljudi VIDIJ, ker gledajo s TRETJIM OČESOM.............tudi, ko meditirajo, vidijo, ker gledajo s tretjim očesom...........ti Tomaž, če teg ane verjameš ne pol govorit, da to ni res, ker pač ti tega ne dojameš, ker te razum preveč ovira......... x;)x x;)x x;)x x;)x xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx .....
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#133 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. december 2005, 11:22

OTRESI SE ILUZIJE, KER TA NAJBOLJ ZASTRUPLJA REALNOST!

točno tko :palec: pameten je tale gospod, ki ti je to reku

****

Men je ena kolegica govorila, da je ona hodila ne nek tečaj kjer se naučiš videt svojo avro sam je rekla, da je blo preveč težko zanjo, da se ji je začel ful dogajat - v glavi mislim, pa je nehala hodit. V bistvu naj bi bil ta tečaj kot neko čiščenje vezi.
Lp

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#134 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 22. december 2005, 15:14

s temi zadevami je treba počasi delat in previdno.Jaz mislim,da mi je vseeno;ali jo bom kdaj videl , ali ne,važno mi je le,da se naučim delat kot zdravitelj in želja moja je,da bom nekoč zdravil!Pa ne samo za denar,temveč tudi dobro voljo za tistega , ki nima kaj dat,jaz pa imam!
DIDL-DADL-DOO

#135 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 22. december 2005, 21:00

najprej pozdravi sebe. x:)x


Saj to je edini smisel življenja, kajne? Pozdraviti svojo dušo...

#136 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 22. december 2005, 22:34

Saj to je "zdravljenje" duše, ne?

Kaj pa tole, si že videla?
http://lkm.fri.uni-l...telji/tolle.htm
x;)x

#137 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 22. december 2005, 23:51

Ja maš prou---delam na tem--sam treba se je naučit!
DIDL-DADL-DOO

#138 Dave

Dave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 23. december 2005, 11:57

Leeeeeeeeeeeeeeest kristmeeeeeess aj gejv ju maj hart MaaaAAAaaaAAAA č ČČ čč ČČ čč ČČ čč oooOOOOOoooooo N aaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :unsure: :wub: dis kritmeeeess aj gejv ju maj hart evri kristmes aj gejv ju maj hart bikus aj lov ju x^x

#139 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 23. december 2005, 12:35

mi o volku ... x:Dx
te pesmce se pa ne bom branla. x:Dx
no ja, očitno mam tako auro, da Davea privlačim. :vio: x:Dx

#140 didl

didl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 23. december 2005, 19:57

Jaz svojo avro skoz bolj poznam!
Stvar pa je v tem,da je ne gledam z vidika čaker,pa čeprav so dejstvo!
Dogodki se kar vrstijo---in jaz sem iz dneva v dan "VEČJI"
DIDL-DADL-DOO

#141 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 24. december 2005, 04:06

Jaz svojo avro skoz bolj poznam!
Stvar pa je v tem,da je ne gledam z vidika čaker,pa čeprav so dejstvo!
Dogodki se kar vrstijo---in jaz sem iz dneva v dan "VEČJI"


x;)x :) xsrcx
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#142 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 19. februar 2010, 16:39

oj jaz tudi vidim en sij okol ljudi če se malo skoncentreram
drugače je pa tukajle ena stran kako se naučimo videti pravo avro...
link:

http://www.thiaoouba.com/seeau.htm

jaz imam kar dobre izkušnje s tole vajo
izbolša koncentracijo in leva in desna stran možganov delujeta skupaj--->zdravljenje
no pa prec na delo...

lep dan
Domen

#143 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 19. februar 2010, 18:13

ah tok se pa ne spoznam na barve in njihov pomen v avri
mal strica googla upraš
na kakšni angleški strani
lep večer še naprej
Domen

#144 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. februar 2010, 19:06

Ljudi pričajo o auri. x:px Nekateri so že omenili Barbaro Brennan in njene knjigice, lepe slikice. x:Dx Kar se aure tiče ima človeček več subtilnih teles in vsako telo ima sedem podnivojev aure. Da je aura samo ene barve je nesmiselno govorit razen, če nisi svetnik. Aura je pisana in se non stop spreminja, zlasti na čustvenem in mentalnem nivoju. Seveda je vprašanje ali vidiš samo eno plast ali več. Zlata, bela, diamantna in še druge barve ki so full bleščeče pa jih mi ne poznamo v našem življenju so pa samo smerokaz da je človeček bolj pretočen energijsko, ima razširjeno zavest....Seveda je pa odvisno na katerem nivoju so te barve. Al pa končni seštevek vseh. So pa svetniki imeli celoten skupek vseh ovojev bele, zlate ipd. barve. Drugače pa ima vsak organ svojo barvo in s tem tudi frekvenco. Barve ne gre posploševat, ker je preveč dejavnikov ki vplivajo na to. Drugače pa nekak velja da če je barva taka kot jih imajo višje čakre, višja je frekvenca in s tem tudi višja zavest in vse kar gre zraven tega.

Kar se pa slikanje aure tiče je pa škoda denarja. Slikajo se samo nižje plasti- fizično, eterično- pa še tle dvomim da zaobjamejo cel nivo. Še nimajo take tehnologije, drugače bi že zdavnaj opazil kako radioaktivno sevanje pogubno vpliva na te subtilne nivoje. To je samo tržna niša. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#145 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. februar 2010, 20:33

Sam zanimalo me je, no, bo pa treba iskat odgovore drugje.

Moder obraz- odvisen od tvojega takratnega čustvenega nivoja in miselnosti. A je bila svetlo modra,temno morda, s kakšnimi drugimi primesi....Drugače pa opisujejo grleno čakro kot modro in ajno kot plavo oz. vijolično. Včasih se zgodi da če imaš kako od teh dveh čaker preveč stimuliran vidiš tako barvo. Mogoče si pa samo preveč mislila in je bil um malo bolj aktiven, pa zato taka barva. Še zmeraj pa lahko poiščeš drugo mnenje. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#146 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. februar 2010, 11:12

Sem malo pogledal po netu kaj piše o auri in barvah. Večina jih nima pojma in samo nekaj prepisujejo od drugih. Malo pa je takih ki so res zadel point. Pri pomenu barv je treba upoštevat intuicijo in šele ta ti lahko pove pravi pomen. Je preveč dejavnikov ki vpliva na to da bi lahko kar rekel ta barva pa predstavlja to in to. Majhen delček morda že drži.

Sem pa prečekiral tudi Brennanovo in njen opis teles. Ne vem kje jih je dobila toliko, kajti dva telesa lahko skupaj tvorita celoto kot samo eno telo, čeprav lahko izgledata kot dva. To kar pa opisuje kot najvišje telo- kavzalno oz. dušni nivo je pa po ezoteričnem znanju telo skozi katerega se izraža duša na kavzalnem nivoju. Kavzalna raven je pa v bistvu tretja od štirih višjih mentalnih ravni na katerih prebiva duša.

Kva sem zakompliciral. Saj je prav, nek se vidi da stvari niso toliko simpl kot nakladajo neki človečki. Je pa zanimivo da opisuje tudi 8. in 9. čakro. To je pa po mojem mnenju, kolikor razumem ezoterično znanje, bolj povezano z buddhično in nirvanično ravnijo. Pa sem vam dal spet za mislit. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#147 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 20. februar 2010, 11:32

jah kokr sm jes opazvou svojo roko je bla zelena barva in baje da zelena pomeni zdravljenje al nekej podobnga
okrog glave sem pa opazu sam en sij bl prozorne barve sicer lahko rečem da nimam pojma o teh zadevah pač vidim en sij...
moje videnje je bol na začetku:)

peace Domen

tole jedrno zvezdo pa čutim če se koncentreram na to področje vidim je pa ne...

#148 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. februar 2010, 12:10

Barve v avri je treba interpretirat skupaj s čakro ki ima podobno barvo, za detajlni pomen pa je potrebna intuicija. Če samo gledaš svojo auro imajo barve drugačno vlogo kot če zdraviš z energijami.....

Recimo pri zdravljenju z energijami ali pa med meditacijo je pomen nekaterih barv:

-oranžna- polnjenje polja, večanje spolne sile, krepitev imunosti...
-zelena-polnjenje 4. čakre, uravnovešanje, splošno zdravljenje, polnjenje polja...
-modra- hlajenje, pomirjanje, obnavljanje subtilnega nivoja, ščitenje...
-svetlo vijolična-čiščenje polja...
-bela- polnjenje polja, pomirjanje, odvzemanje bolečin...
-itd. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#149 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2010, 15:41

:palec:
Tole sicer poznam, se mi zdi ap koristno, da se kaj vec o tem napises, ker so/smo nekateri ljudje bolj obcutljivi na barve.
Dovolj obcutljiv clovek itaq sam ve kaj mu pase, katera barva itn... a vseeno, malo zavesti o tem ne skodi! Tako morda clovek se malo vec poznornosti usmeri v to, vkljuci v zivljenje, ce misli, da mu koristi :vio: :palec:

#150 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. februar 2010, 17:06

Ja, to s čakrami in obarvanastjo avre sem tut pomislila, a je rekla, da imam tut ta kanal na glavi zelo odprt in to..
ubistvu je najprej položila roke na glavo in iz tega razbirala, avro je prebirala šele kasneje.


Če ti je nekdo drug delal te zadevce, potem bo pa imel malo smisla to kar pišeš. Odprt kanal je pa zelo dvoumna beseda. Mogoče za našo stopnjo zavesti je res full pretočen. x;)x Gledan iz nivoja duše je pa mogoče samo par procentov. Ta zgornje čakre so se pri večini ljudi šele začele odpirat. Mislim na čisto nekaj drugega. Vsaka čakra je povezana z nekim subtilnim telesom. In koliko je odprta pomeni koliko imamo nadzor nad njim. Če vzamem samo 3. čakro in astral ter kontrolo nad sanjami postane vse jasno. Bolj velja da sanje obvladujejo nas.

Razbiranje podatkov iz aure pa poteka nekak intuitivno- ali vidiš kakšne slikice, vidiš kao podnapise oz. napisane stavke, slišiš glas od kakšnih višjih bitij....tak način je skoraj zanesljiv. Večino prejemanja informacij pa ni tako zanesljiva in je treba informacije še malo dešifrirat. Razlaga je pa odvisna od sposobnosti dešifratorja. Ni pa bistvene razlike ali čitaš čakro ali auro itak sta povezana.

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0