Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Barva mojih oblačil danes!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 2 x ocenjeno
4567 komentarjev na to temo

#51 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 27. september 2003, 20:38

Sanjalica
Le kupi si še črne stvari, če si jih želiš, namreč zdaj prihaja 3 letno obdobje, ko bo črna barva prava, seveda pa jo boš lahko kadarkoli kombinirala s kakšno, ki te bo celo naredila veliko bolj veselo.

Kavbojke...so.... hmm.... tudi pri meni čudna stvar. Ne živim v simbiozi z njimi. So bolj...tk...ko ni ne miš...ne tič... Mogoče izlet, popotovanje...ali pa...če vem, da bomo med službo šli kam ven s tistimi, ki jim je pač stil oblačenja "kavbojski".
Če pa že kavboje, pa je sigurno taka srajca - majica in obutek zraven, da ... ima to neko ime.

Če pa mi priporočaš črnino na jesen...pa Vojko...grrrr; moja omara je polna črnega jesensko-zimskega... Na hipe se mi zdi, da okolica misli, da sem vedno oblečena v "ene_ta_iste_cunje"...ker je vse črno... (pa se s tem ne obremenjujem, da ne bo pomote!).
Črno...hmm...pa bo res; če sedaj premislim...v tem trenutku, če bi se "dobila z Vojkom"...bi se sigurno oblekla v črne hlače, črno pulico, živo rdeč plašč in take čevlje in torbico... pa divjo šminko na ustnice... (tako, ki ne pušča sledov x;)x - hihi...posledica mošta in kostanejev)

#52 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 20:41

VOJKO


moji št. 5 , 8
danes črne hlače, rdeč pulover,črna jakna...
običajno prevladuje zelena ...


LP

Aurora

Ja, to, da zadnje leto in pol prevladuje zelena, to razumem.

Zgleda, da hočeš imeti prisotne vse energije, ki jih čutiš.

Tvoji energiji 5 in 8
tvoja 5 je zadnje leto in pol v drevesih (zelena in rjava)
tvoja 8 je letos v rdeči kovini 7 - rdeča
tvoja 5 je danes v beli vodi 1 - črna, temno modra, bela, in vse zelo nežne skoraj transparentne
tvoja 8 danes v drevesu 4

Torej je danes prevladala energija bele vode 1, ki jo ti tudi kontroliraš, čutiti pa je letni vpliv kovine 7

Hvala, imej se lepo, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#53 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 20:46

Sanjalica
Le kupi si še črne stvari, če si jih želiš, namreč zdaj prihaja 3 letno obdobje, ko bo črna barva prava, seveda pa jo boš lahko kadarkoli kombinirala s kakšno, ki te bo celo naredila veliko bolj veselo.

Kavbojke...so.... hmm.... tudi pri meni čudna stvar. Ne živim v simbiozi z njimi. So bolj...tk...ko ni ne miš...ne tič... Mogoče izlet, popotovanje...ali pa...če vem, da bomo med službo šli kam ven s tistimi, ki jim je pač stil oblačenja "kavbojski".
Če pa že kavboje, pa je sigurno taka srajca - majica in obutek zraven, da ... ima to neko ime.

Če pa mi priporočaš črnino na jesen...pa Vojko...grrrr; moja omara je polna črnega jesensko-zimskega... Na hipe se mi zdi, da okolica misli, da sem vedno oblečena v "ene_ta_iste_cunje"...ker je vse črno... (pa se s tem ne obremenjujem, da ne bo pomote!).
Črno...hmm...pa bo res; če sedaj premislim...v tem trenutku, če bi se "dobila z Vojkom"...bi se sigurno oblekla v črne hlače, črno pulico, živo rdeč plašč in take čevlje in torbico... pa divjo šminko na ustnice... (tako, ki ne pušča sledov x;)x - hihi...posledica mošta in kostanejev)

x:Ix x:Xx :2src: huh, vroče, vroče x:px x;)x x^x

Prav lepo si tole napisala Sanjalica. Vidim, da bo lahko še kaj iz tele teme, morda pa pogruntamo še kaj lepega za knjigico.

Hvala ti in uživaj še naprej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#54 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 27. september 2003, 21:06

A zato sem bla jaz dans črno bela v kompletu, pa zadnje čase rjavo, bež??? Aha, zanimivo, zanimivo. x:Dx x;)x

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. september 2003, 21:12

Jaz pa sem danes v crnem. Pa seveda se v modrem - kavbojke.
Moji st. 9, 4 (3. pa je menesezdi 1).

p.s. Kako se pocutim?
Najbrz imam crno za zascito, ker se vedno nisem povsem zdrava.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 21:18

A zato sem bla jaz dans črno bela v kompletu, pa zadnje čase rjavo, bež??? Aha, zanimivo, zanimivo.  x:Dx  x;)x

Ja Otožna 1 7

Leto je 6 - ti si z osnovno številko pod vplivom 9tke (črna, rdeča, bela)
7 je letos v šestici - to najbrž ne zanima nobene - srebrna, siva ......

Mesec je 7 - ti si z osnovno številko v beli prsti 8 (bež variante)
s podznakom v sredini - bela, rumena,

dan je 9 - z osnovnim znakom v 6 (siva, srebrna)
s podznakom v drevesu 3

Hja, ne vem kaj pomeni zadnje čase. Najbrž (če gledam vpliv barv) od začetka septembra pa do sedaj. NOrmalno pa je, da voda vključi eno svojo barvo in pa čim več tistega, kar je v bližini. Glede na to, da imaš ti v podznaku 7 - to pomeni, da tvoj podznak podpira energijo srca, pomeni, da imaš le kratka stresna obdobja, ki jih hitro prebrodiš.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#57 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 21:24

Jaz pa sem danes v crnem. Pa seveda se v modrem - kavbojke.
Moji st. 9, 4 (3. pa je menesezdi 1).

p.s. Kako se pocutim?
Najbrz imam crno za zascito, ker se vedno nisem povsem zdrava.

Marsa

S Sanjalico sta KI-jevski dvojčici. No, malo razlike je, ti si pomladna ona pa je jesenska - zimska.
Vseeno tudi ona sanja o črni obleki.
S črno barvo ni prav nič narobe, posebej če imamo spodaj belo perilo.
Črna barva vsrkava vsa nihanja, tako naša kot iz okolice.


Ampak kavbojke mi pa niso nič jasne. Ne pri tebi, ne pri meni, ne pri drugih, nikjer....!

Hvala, lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. september 2003, 21:29

Hvala, Vojko, :palec: noro, kwa si brzinski! x^x
A tako je potem s tole stvarjo... x:)x
A kavbojke pa da cisto mimo? xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 27. september 2003, 21:37

Belo perilo Vojko???? :C: (grrr pa pod črne hlače in črno pulico...belo spodnje perilo??? grrrr....obvezno nekaj...hmmm divjega! x:Dx )

Hmm...si na napačno naletel...
Živo rdečo ali črno...vauuu x;)x .... :vragec: -kizem pride do izraza... x:Dx

#60 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 27. september 2003, 21:50

Vojko tole kar drzi....
Rdece obdobje sem imela nekje leta 1999-2001 se mi zdi. Potem sem si lase pobarvala na Piko Nogavicko take orto oranzne a la pomaranca in takrat sem prenehala z rdeco barvo. Ni mi vec pasala.
Veliko nosim zeleno in pa beige pa tudi bele imam kar nekaj. Pa seveda modro in pa hlace imam kar skoraj vse v sivem pol se pa jezim doma, ker so vse v sivih odtenkih in je tezko skombinirati z kakimi drugimi barvami.
Nekaj casa sem kupovala tudi samo rdece cevlje xrolleyesx . Doma sem si prisegla da kupim crne, potem, pa se seveda nisem mogla zadrzati, pred rdecimi. Zanimivo je tudi, da me ena frendica klice Rdecka in me ima povsod zapisano pod Rdecka.
Vsec so mi zive barve in doma sem stene prebarvala v eni izmed sob zivo rumeno. Ne vem zakaj, ker kot sem ze omenila rumene na sebi ne bi imela niti 2 sekunde. Ampak v tej sobi se jaz drugace pocutim ql in mi je cisto fino.

Hvala za izracun mojih stevilk, si moram bolj poblize pogledati kaj to pomeni.

Hvala za tvoj odgovor.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#61 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. september 2003, 22:25

Hm ponavadi ful nosim belo, ampak danes mam pa prav na temno modro mi je udarlo, za zaščito pred luno, kar deluje bi rekel, čeprav nevem če je oblika se bojim da je bolj meditacija...... tko da danes temno temno modra......

Najbrz imam crno za zascito, ker se vedno nisem povsem zdrava.

kaj tudi ti si bila kaj bolana, najbrž je to z asc povezano :) hehe,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#62 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 22:27

Belo perilo Vojko???? :C: (grrr pa pod črne hlače in črno pulico...belo spodnje perilo??? grrrr....obvezno nekaj...hmmm divjega! x:Dx )

Hmm...si na napačno naletel...
Živo rdečo ali črno...vauuu  x;)x .... :vragec: -kizem pride do izraza...  x:Dx

Govoril sem o energiji

Kar pa elegance zadeva, je rdeča pod črno tudi kul :palec: xDDx

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#63 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 27. september 2003, 22:33

x:)x 4 2 7

Jaz imam pa zimska oblačila v glavnem črna, bordo, kamel rjava... (ta najbolj prevladujejo). Se najde tudi opečnato oranžna, živo rumeno-zelena... Modrega pa čisto nič pozimi (modra imam bolj poletna oblačila - takrat mi pašejo bolj hladne barve, da me hladijo x:px ).

Pliiis, povej še meni kaj, Vojko! x:)x

#64 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 22:36

Vojko tole kar drzi....
Rdece obdobje sem imela nekje leta 1999-2001 se mi zdi. Potem sem si lase pobarvala na Piko Nogavicko take orto oranzne a la pomaranca in takrat sem prenehala z rdeco barvo. Ni mi vec pasala.
Veliko nosim zeleno in pa beige pa tudi bele imam kar nekaj. Pa seveda modro in pa hlace imam kar skoraj vse v sivem pol se pa jezim doma, ker so vse v sivih odtenkih in je  tezko skombinirati z kakimi drugimi barvami.
Nekaj casa sem kupovala tudi samo rdece cevlje  xrolleyesx . Doma sem si prisegla da kupim crne, potem, pa se seveda  nisem mogla zadrzati, pred rdecimi. Zanimivo je tudi, da me ena frendica klice Rdecka in me ima povsod zapisano pod Rdecka.
Vsec so mi zive barve in doma sem stene prebarvala v eni izmed sob zivo rumeno. Ne vem zakaj, ker kot sem ze omenila rumene na sebi ne bi imela niti 2 sekunde. Ampak v tej sobi se jaz drugace pocutim ql in mi je cisto fino.

Hvala za izracun mojih stevilk, si moram bolj poblize pogledati kaj to pomeni.

Hvala za tvoj odgovor.

Veš Cosma

Tale rdeča pri tebi mi vseeno ni čisto jasna. Zelena je loginčan zadnje leto in pol, črne pa nisi omenila. Si prav zanimiva punca, veš, bi moral razmislit, če izračunam še tvoje številke po ženski energiji. da bi potem videl zadevo. Sicer pa......uf, mi je že jasno, hvala hvala, superca.... moram še preverit pri drugih....

Tista - siva, ja, to mi je jasno. Sicer pa vem, da se takole na hitro in na pamet ne da vedno povedati vsega. Če bi si pa človek beležil vse: sanje, obleko pripetljaje, pa mu prostega časa ne bi ostalo, a ne? Lepo se imej, Vojko...

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#65 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. september 2003, 22:41

..ker se še vedno nekak ne znajdem na tvoji strani, bom le tk povedu, sem mahnjen kr neki mescou že na belo farbo, nevem....zlo mi je prijetna in se najdem v njej, prav čedno zvesta mi je; like a piđama x^x

#66 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 22:41

Hm ponavadi ful nosim belo, ampak danes mam pa prav na temno modro mi je udarlo, za zaščito pred luno, kar deluje bi rekel, čeprav nevem če je oblika se bojim da je bolj meditacija...... tko da danes temno temno modra......

Najbrz imam crno za zascito, ker se vedno nisem povsem zdrava.

kaj tudi ti si bila kaj bolana, najbrž je to z asc povezano :) hehe,

El Nino 7 6 6

Ja, vidišp, to je to. Ženske oblečejo oblačila v katerih se dobro počutijo - ti pa tisto, ki meniš, da ti bo koristilo, ali ne? To je popolnoma drugačen pristop.

Menim, da je običajno tisti ženski boljši - vsaj takrat, ko si izberejo oblačilo sproti. x;)x Seveda pa je naš moški princip varnejši - posebej kadar gremo delat kakšna umazana opravila x:Dx x:Dx x:Dx , morda je sicer manj privlačno :xx!: a vsaj umazani nismo od pet do glave.... x:)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#67 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. september 2003, 22:46

..ker se še vedno nekak ne znajdem na tvoji strani, bom le tk povedu, sem mahnjen kr neki mescou že na belo farbo, nevem....zlo mi je prijetna in se najdem v njej, prav čedno zvesta mi je; like a piđama x^x

Kaj češ Pokowc

Stran je takšna kot je, za ene je, za druge ne - tale tema pa z mojo stranjo ni kaj posebej povezana. Če se prav spomnim je tvoja osnovna številka 1, kar gre kar skupaj s trenutnim odsevom energij

letno 1 v ognju - črna, bela, rdeča
mesečno 1 v beli prsti 8 - bela, beš
dnevno 1 v beli kovini - srebrna, belo zlato, siva,

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#68 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 27. september 2003, 23:13

Vojko,

Crne nisem omenila, ker jo tudi izredno malo nosim. Sem in tja ko se zelim nekje pocutiti varno in neopazeno ali pa mogoce **sexy** v mali crni obleki, sicer si raje izberem druge barve za **svecana** oblacila, ki so ponavadi crna. Skoraj vedno jih skombiniram z rdeco.
Tudi spodnje perilo furam v bolj svetlih barvah, razen kadar je mus, pa se takrat, ce se le da, oblecem modro ali pa zeleno. No crnemu perilu se izogibam, odkar sem izvedela, da vpija negativo okoli nas. Pa ze itaq sem mnenja, da vesele barve nas naredijo bolj happy.

Z tole zensko energijo in temi izracuni, si pa seveda spet zadel v mojo radovednost. Na zalost se mi se sanja ne, kaj si mislil z tem. Ce se ti bo dalo o tem, se kaj vec napisat, bom zelo vesela.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#69 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. september 2003, 23:18

ja , Vojc si prav povedu, vse tak kamelje ofarbano pa white. jaaaa...sej bordo mi tut nea uide, sej sm vedu, sam prašeu sm pa vseen te x^x

#70 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 27. september 2003, 23:37

Vojko, mene si izpustu! :eek: :sori: :att: :mezik:

#71 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 28. september 2003, 10:19

Siva trenerka, mikica rdeča, bela, modra, rumena, oranžna,zelena - tko vse barve danes, ja pa bež perilo

#72 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 12:04

Uf, danes sem pa cel v beige

Zgleda da name vse skupaj bolj vpliva kot sem mislil.


Danes je dan bele prsti 8, ta energija pa mi je zelo všeč, tudi prijateljev imam največ s to pretvorbo. Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#73 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 12:09

x:)x  4 2 7

Jaz imam pa zimska oblačila v glavnem črna, bordo, kamel rjava... (ta najbolj prevladujejo). Se najde tudi opečnato oranžna, živo rumeno-zelena... Modrega pa čisto nič pozimi (modra imam bolj poletna oblačila - takrat mi pašejo bolj hladne barve, da me hladijo x:px ).

Pliiis, povej še meni kaj, Vojko!  x:)x

Tamara

Škoda, da nisi povedala v kakšne barve si oblečena danes, ali več ali manj ta mesec.
No, kot kaže iz tebe sijejo tvoje barve. To je lahko zelo simpatično.

Pozimi več ali manj vsi oblečemo bolj temne barve. Ampak glej navedla si vse svoje barve

4 - rjava, tudi temno zelena
2 - črna in temno temno rjava
7 - barva raztaljene kovine - rdeča v vseh niansah (redkokdaj oranžna)

Še kaj se javi, pa bova ugotavljala, velja? LP, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. september 2003, 12:12

Vojko - ali se ti ljubi izracunati tele stevilke za mojega sina? Ce nimas casa, ni panike, ni popolnoma nic nujnega... ko bos imel cas, ce se ti bo dalo...
Ker sem najprej pomislila, da ima on to, ki si omenjal, da ti sede (8 bela prst), zdaj pa nisem vec cisto ziher - 8. 3. 92. x:Xx x:)x
On je danes oblecen v svetlozeleno majico (je riba, kot jaz, in nama obema pase zivo-svetlo zelena in temno modra) in temnomodre trenirke.
V asc pa je sicer dvojcek, kot je tvoj soncev znak.

Jaz sem danes v temnomodrem. Vsa. Razen perilo imam crno. Imam pa bele nogavice... x:o)x x:Dx x:Ix
Me je zeblo v noge, pa so take termo, bolj tople. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. september 2003, 12:28

Vojko - ali se ti ljubi izracunati tele stevilke za mojega sina? Ce nimas casa, ni panike, ni popolnoma nic nujnega... ko bos imel cas, ce se ti bo dalo...
Ker sem najprej pomislila, da ima on to, ki si omenjal, da ti sede (8 bela prst), zdaj pa nisem vec cisto ziher - 8. 3. 92.  x:Xx  x:)x
On je danes oblecen v svetlozeleno majico (je riba, kot jaz, in nama obema pase zivo-svetlo zelena in temno modra) in temnomodre trenirke.
V  asc pa je sicer dvojcek, kot je tvoj soncev znak.

Jaz sem danes v temnomodrem. Vsa. Razen perilo imam crno. Imam pa bele nogavice...  x:o)x  x:Dx  x:Ix
Me je zeblo v noge, pa so take termo, bolj tople.  x:)x

Marsa

Veš, tile naši črički so zelo težavni za izračun. Namreč, ljudje odrastemo šele pozno po dvajsetem letu, oziroma po osemnajstem, če so že popolnoma materialno neodvisni - torej tudi živijo ločeno od staršev, oziroma oni sami preživljajo starše.

Do takrat pa starši svoje otroke poznamo večinoma po mladostnem = stresnem jazu, saj se doma obnašajo več ali manj tako. V svoji družbi pa seveda preklopijo prej - tvoj sine bo pri svojih vrstnikih preklopil iz otroške faze v odraslo v naslednjem letu (najbrž pa se že sedaj vidi kakšen tak znak).

Poleg tega je dobro vedeti, da se otrok začne energijsko ločevati od svoje matere šele po dvanajstem letu starosti oziroma, ko se mu začne trditi hrustanec na dolgih kosteh - no, kot vidiš, se bo tole kar ujemalo. TAko je tvoj sine lahko mnogokrat pod tvojim vplivom, skupaj pa najbrž tudi kar dobro vozita. Njegova zunanja 1 podpira tvojo zunanjo 4 ta podpira tvoj notranji jaz ta podpira njegov zunanji jaz. Če imata kje v družini še kakšno 7, je pa sploh super.

Ja, tvoja 4 je danes v vodi (temnomodra), ta mesec v prsti (črna, rjava) letos v mladem drevesu (sv. zelena, sv. rjava) Seveda te energija vode podpira, tako je povsem logično, da s svojim podznakom posrkaš energijo vode, nato pa jo skozi temnozeleno drevo daješ svojemu notranjemu ognju.

Lp, Vojko


Sine 8 1 3

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0