Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Balkan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#51 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. oktober 2004, 04:17

ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ  :zz:  :zz:  :zz: , jooooooooj čevapi, pleskavice, daj malo ajvara, a kje je kajmak, jooojima da je veliko luka, ZZZZZZZZZZZZ, mnjam, mnjam lepinja,........

Ne poznaš ti Aakhuta. Mam občutek, da je totalen ekstremist in še kak ...ist, ...ist.
Pleskavic, čevapčičev, ražnjičev, kajmaka in podobnih zadev ziher ne je, saj gre konc koncev za ideološko oporečno hrano. x:o)x x:o)x x:o)x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#52 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. oktober 2004, 08:28

Pleskavic, čevapčičev, ražnjičev, kajmaka in podobnih zadev ziher ne je, saj gre konc koncev za ideološko oporečno hrano. x:o)x  x:o)x  x:o)x

Kaj je brez soli :8): x:Dx

#53 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. oktober 2004, 09:26

Pleskavic, čevapčičev, ražnjičev, kajmaka in podobnih zadev ziher ne je, saj gre konc koncev za ideološko oporečno hrano. x:o)x  x:o)x  x:o)x

:vragec:

predvsem je GEOGRAFSKO OPORECHNA

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#54 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. oktober 2004, 10:07

Ajvara ne maram in takih zadev s papriko(čeprav jo obožujem v solati), ker mi dvigne kislino.

Nemogoče :eek:

#55 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. oktober 2004, 10:11

Ajvara ne maram in takih zadev s papriko(čeprav jo obožujem v solati), ker mi dvigne kislino.

Nemogoče :eek:

:vragec:

aja jaj.....spet link na knjigo xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#56 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 15. november 2004, 23:26

Kakšna šoBska solata ?? :eek: :o|o: x:Dx

ŠoPska solata, če je mišljena tista s kumarami, paradižnikom, kakšnim ljutim feferonom in feto x:px xg:Dx

Jaz pa čisto odlepim na razne pite, pa gibanice, samo da se mezi dober sir x:px x:px x:px Nazadnje sem jedla krasen sirov burek v Lj v Btcju- na začetku tržnice, je en kiosk (malo dlje je še en, bistveno manjši in ni tapravi x;)x ).

#57 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 16. november 2004, 17:55

Burek, sirnica, zeljanica, drobanica, krompiruša, ćoravi burek - pite njamiiii
Kljukuša, kvrguša, mekuša - eno te isto, hitro, poceni in zelo zelo dobro (na malogostejšem kot praženec testu, ki ga vliješ na testo, potem pa po vrhu daš na kose narezanega piščančka in ko je pečeno poliješ s sladko ali kislo smetano (sicer pa improviziraj, je ta boljš)
Čevapćići, pljeskavic, pa ajvar, srbska solata - diši in :eek: bogati, hahaha

Sicer pa sem porajtala, sploh pri bosancih, da je hrana zelo enostavna in preprosta in zelo zelo poceni skoz prideš! Pa še dobra je, samo kalorije moraš pametno uporabiti!

Prijatno!
Nataša x:px x:px x:px
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#58 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 16. november 2004, 17:58

Aja, pa filane paprike s krompirjem, pa pol pečene,
pa pečene paprike v sladki smetani,
pa filane paprike z zeljem in potem vse to okisano (to je tkoooooooooooo dobr),
pa okisana solata (pozabila sem že kako se reče) amapak vseo zelenjavo narežejo v ajmar, nasolijo in naravno okisajo...
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. november 2004, 20:11

<{POST_SNAPBACK}>Kakšna šoBska solata ?? :eek:  :o|o:  x:Dx 
.

x:Dx x;)x - pravilno slovensko, saj ves... :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. november 2004, 20:13

O, Naky, long time no see, pol pa kar prec v konkretni temi. x;)x :palec: :vio:
Ja, pecene paprike, zakon! x^x
Ko smo to zafurali, nihce sploh poznal ni... kot tudi ne slatkega ne nicesar...
tedaj sem najrajs mela sire, ki jih je privlekel.
V bistvu bi mi ful sedlo, zdaj ko sem tolk svoh, mal te mocne hrane, njami se mi kar sline mal cedijo...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. november 2004, 15:46

x:px x:px x:px :2src: zdaj se mi pa zaradi te teme sline cedijo.... x;)x Pa še lačna sem. w:Iw

Nič pa ni boljšega od pasulja z eno fajn kračo, ko ga naredi moja mama (prihaja z balkana in ve kako to gre x8Dx )... prebranac pa da se ne menimo... si ne upam niti govorit o njem, da ne bo ki tipkovnica šla v moj trebušček x;)x

To temo je popravil/a *Mary*: 18. november 2004, 15:47


#62 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. november 2004, 16:11

Daj, daj, povej, meni se ga tudi že lušta x:px

#63 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. november 2004, 16:14

:yumy:

#64 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. november 2004, 16:15

to je vse kaj lahko rečem x;)x

#65 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. november 2004, 16:18

Kaj pa, ko bo štedilnik tvoj :8):

#66 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. november 2004, 16:27

ammmm... joj, se bo pa treba zčet učit... :OoO:

#67 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. november 2004, 03:19

<{POST_SNAPBACK}>Ne poznaš ti Aakhuta. Mam občutek, da je totalen ekstremist in še kak ...ist, ...ist.
Pleskavic, čevapčičev, ražnjičev, kajmaka in podobnih zadev ziher ne je, saj gre konc koncev za ideološko oporečno hrano. x:o)x  x:o)x  x:o)x

Problem je ker je Aakhut velik ljubitelj Ramba Amadeusa. Ta je pa čefur na kubik. Še jaz nisem tolk čefurski kot Rambo Amadeus. Ko Rambo rasturava, Aakhut razume vse što je srpsko-hrvatski.
Ja sam ka mali pao s lipe

#68 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. november 2004, 03:23

Molim?
Ja sam ka mali pao s lipe

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. november 2004, 09:53

<{POST_SNAPBACK}>... Še jaz nisem tolk čefurski kot Rambo Amadeus. ...

x:Dx x:Dx
(mogoce aakhut kako specialno prednost daje crnogorcem... ;))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. november 2004, 21:39

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx x;)x - pravilno slovensko, saj ves... :P


x:px :palec: x:Dx

Enkrat se mi je v Bg bivši direktor centralne beograjske pošte pridušal, da je jedel najboljši srbski pasulj v lajfu v ljubljanskem - DAJ-DAMu :eek: :eek: x:Dx

#71 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. november 2004, 21:48

Kaj pa balkanske slaščice x:px x:px x:px

-suva pita
-kiselo testo z višnjami
-urmašice, orasnice in vanilice (krasni piškoti ali 'sitni kolači', kot jih oni kličejo)
-tufahije in seksi babuške
-tulumbe (no, teh ne maram)
-baklave x:px
-ratluk in halva(turški med x:px )
-užiške bajadere x:px

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. november 2004, 21:51

<{POST_SNAPBACK}>x:px  :palec:  x:Dx

Enkrat se mi je v Bg bivši direktor centralne beograjske pošte pridušal, da je jedel najboljši srbski pasulj v lajfu v ljubljanskem - DAJ-DAMu :eek:  :eek:  x:Dx

A daj!! x:Dx x:Dx
No, saj, zakaj pa ne, saj jaz pa najboljsih pic tud nisem jedla v Italiji, pravzaprav je bila najboljsa na Hvaru (pa na otokih praviloma nimajo prevec dobrih pic).
Vidis, to je meni gud, taki mocni okusi, sam je pa kar mocno, sem se mal odvadila, me kap zadeva, ko in ce kaj taksnega jem. :D

Eh, sladkega tolk ne maram, ampak kaj bi se naslo najbrz, ko bi celo shiznila. :)
Baklave recimo so ze not - v bistvu kar shizim. joj, v bistvu ni tocno, cist shizim, pravzaprav... :) ena frendica jih vcasih prinese, ko babi dela... pa tko... ker imam bikovski in tak okus, ne vem kaj so vsi za eni tiramisuji pa tak, pa navadno pol kar baklavo narocim, ce je v igri. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. november 2004, 21:55

Jaz sem se pa spomnil na bosansko pito. Tisto mesno pito mislim.
Pred leti me je ena Bosanka povabila na večerjo in baba pač od malih nog to že mesi in mesi, tako normalno mora biti dobra. Ful enega popra je dala, tako da kot veste, se mora poleg kislo mleko piti.

Andres

#74 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. november 2004, 22:12

Marsa :palec: :palec:

Baklave, ja x:px

Ampak :sori: pred kratkim se je vrnila prijateljica iz Izraela in mi prinesla škatlo baklav. Recimo kilco in pol in kakšnih 10 sort baklav. Z pistacijami x:px , orehi, mandeljni, mešano, take in onake oblike-po pravici povedano, jaz še nisem jedla boljših x^x
Bogato polnjene in suhe, pa zavite v 'žičnate 'korice....

...čisto druga muzika kot tiste od kakšnih Kresničijev :o|o: x:Dx , kjer korice plavajo zgolj v cukru... :xx!:

Dobila tudi škatlo ratluka, notri lično ločene vrste:vrtinčni, orehov, mandeljnov, kutiin in od vijolic, njam, njam x:px

Jaz pa zelo obrajtam sladke zadeve :inocent: x8Dx .
Res čudno, da imam pri vsej količini požrtih sladkarij šele 3 plombe v ustih :eek:

No, saj se ne pritožujem :ermm: :fiju:

#75 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 21. november 2004, 22:14

baklava in kremšnita(tista "taprava")....v Premanturi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0