Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pomen MC


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#51 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. december 2003, 15:28

tole je blo pa zanimivo prebrat.

Sem pa ugotovila,da Elizabeta ,o astrologiji,veliko ve,da Bobnarju sploh niste odgovorili in,da sta se šli Marsa in Nataly moj nick x:Dx x:Dx x:Dx

Eh ja...znanstva so pa znanstva x:Dx x:Dx x:Dx

pa nč zamert ,proooosim :palec: :palec: :palec:

objektivna in konstruktivna kritika so d'best.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#52 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. december 2003, 22:49

:inocent: Kaj pomeni, če imam MC v ovnu in v tej hiši nimam nobenga planeta. :inocent:


Lahko pomeni veliko energije vložene v kariero in poklic, pa tudi to, da imaš z nadrejenimi rahlo napete odnose, da hočep delati samostojno, da delaš v nekem energičnem ali pa "moškem" poklicu (strojništvo) ali v športu pa še marsikaj.

Vse je odvisno od CELOTNEGA horoskopa!! (Jubilarni trideseti put!)

Če je neka hiaš prazna, pomeni kvečjemu, da s tem področjem ni zelo veliko dogajanja, sicer pa nam preostanekhoroskopa omogoča murje informacij v zvezi z njo. Ampak CEL horoskop, ne samo en podatek! (Jubilarni tridesetprvi put!)

Lep pozdrav!

Bern

#53 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 21. december 2003, 22:53

xrolleyesx Ko smo že na MC, zanima me,kaj pomeni Pluton v 10. hiši in sicer v Levu? x?x


Veliko tega.

Na primer da ti je kariera najvišji cilj v življenju in da ji je vse ostalo podrejeno.

Da te je mati po spoznanju o nosečnosti hotela splaviti in se nato celo življenje podzavestno dokazuješ njej.

Da lahko vodiš ljudi in jih držiš v šahu.

Da te je nemogoče vreči s sedla in to lahko storiš kvečjemu sama, drugi pa ne.

Da...

Ali je v deseti hiši sam ali jih je še veliko zraven?
Ali je retrograden?
Ali je vladar kakšne pomembne hiše ali točke ali planeta?
Ali je...?

Vse to je pomembno, ne samo "kaj je Pluton tam in tam". (Jubilarni tridesetdrugi put!)

Lep pozdrav!

#54 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. december 2003, 23:21

No, nikoli ne veš, komu kje stopiš na žulj. Se zgodi.

Res pa je tudi, da če se dovolj časa ukvarjaš s čimerkoli, prideš do nekaterih spoznanj, ki so tistim, ki do tam še niso prišli, manj jasna ali pa morda celo nepotrebna - vsaj zdi se tako.

Z mojega zornega kota čar torej sploh ni v pameti, ampak prej v tem, ali informacijo potrebuješ ali ne. Če je ne potrebuješ, greš komot lahko mimo. Deluje.

Glede mojega "jubilarni put" pa toliko: to je samo primera, ki ni namenjena frajerisanju, ampak sem jo pobral od nekega oficirja in pomeni kvečjemu poudarek. Ali te moti ali ne, je popolnoma tvoja lastna stvar. (Glej odstavek višje.)

Glede na to, da stalno trdim, da horoskopa ni dobro gledati samo parcialno, in sem to kar na nekaj primerih bodisi direktno na forumu bodisi v osebnih sporočilih dovolj jasno prikazal, je pač to mojo usmeritev treba vzeti v zakup. Enako kot jemljemo v zakup Claudijev pristop - kakršen je, tak pač je.

Ob nadaljnem študiju in spoznavanju astrologije - ki sem ga na tem forumu zaznal nemalo - se boste zainteresirani definitivno prej približali kompleksnejšemu gledanju na horoskop kot pa jaz k parcialnemu. Ne dvomim v to.

Kdor pa vztraja pri opazovanju enega samega planeta v hiši, je to seveda njegova izbira. Lastna. Z njo nimam nič. In težko dvomim, da sem to kje in kdaj prepovedal. Da pa to odsvetujem, če naj bi od astrologije tudi kaj potegnili, to je pa dejstvo. A tudi če mito ni najbolj všeč, sem kljub vsemu kar nekajkrat odgovoril na to. Verjetno se strinjaš.

A "jubilarni put" ne bo več, da spet koga ne prizadanem. Brez veze, da ena sama beseda koga zmoti. Raje jo izpustim.

Kar pa se "najbolj pameten" tiče, samo toliko, da lahko pišem, lahko pa pač ne pišem. Oboje je dobro. Kakor za koga.

Pa brez zamere!

Bern

#55 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 23. december 2003, 07:37

Bern,
men so pa tvoje fore všeč, take mal' drugačne in življenjske so.
Ne nehat z njimi, res so mi fajne. Nekatere sem prvič slišala.

:palec: za tvoje prispevke na forumu, zelo rada jih prebiram.
Rika

#56 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. december 2003, 07:39

xrolleyesx xrolleyesx Mislim, da se je Bobnar malo nerodno izrazil. Če kdaj od koga kaj odneseš, res dobiš občutek, da je bolj pameten, oziroma, da več zna. Beseda "bolj pameten" se mi ne zdi dobra, pač pa je verjetno res, da BERN bolj obvlada astrologijo in upam, da bodo njegovi članki še naprej razveseljevali večino lunatikov. :palec: :palec:

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. december 2003, 10:16

Rika, Lunca xyesx

Bern :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. december 2003, 21:49

... in se s teboj čisto strinjam.

Veš, pri podajanju stvari ima človek kar nekaj opcij. Lahko je strašansko akademski, lahko je priljuden, lahko je osladen in še in še. Jaz sem malo sočen, včasih uporabim kakšno manj primerno, redko koga prizadanem, pa še to nehote (saj bi bil nonsens, da po eni strani pomagam ljudem, jim razlagam, po drugi strani se pa norca delam na primer).

Ampak če si sočen, te tu in tam zanese. Vendar tega ne opaziš, dokler ti tega nekdo ne pove. Isti princip kot tisti, da so vse stene bele šele tedaj, ko se najde ena, ki ni bela. Prej sploh ne opaziš...

In tisti "jubilarni put", če tako pogledam, sploh ni bil čisto na mestu. Le da mi je moral to nekdo povedati.

Tale forum je čisto dobra stvar.

(Da se pa ne jezim kar tako, ste me pa takintak že zdavnaj pogruntali.)

#59 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. december 2003, 22:48

:8):

PEACE!!

okol bozica smo!!

vsak se izraza kakor meni, da je prav oz. glede na njegov karakter,
osebnost, zmoznosti, vpliv planetov, in mnogo drugega...
zatorej VSI povrsti lepo TOLERANTNO, sprjemljivo, nezno, blago
sprejemajte druge in stem, hkrati sebe!!

prijetne praznike, veliko miru in zdravja zelim vsem skupaj!!


te dni marskikdo obcuti razlicne energije, mnogim buta ven svasta, kar je v njih.., nas.
energija se kopici... ceprav je bozic (vsaj meni) nekako nezen praznik.. vsaj taksne
energije je obcutiti takrat...

pojdite mimo z svojim ponosom, obcutkom miru in harmonije v sebi, kot jo znate ziveti!! ;
kot jo znate tudi tukaj na forumu; obcutki podpiranja in voljnosti zeleti drugim najboljse!!

:palec: x:)x

#60 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 12. februar 2004, 21:28

Eeemm, kaj pa tole?

MC v levu
kulminantni planet venera
venera v devici, 10. hiša

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#61 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. februar 2004, 21:50

huh, venera v devici :sori: xrolleyesx

#62 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 12. februar 2004, 22:36

Bern :palec:,se strinjam z riko ,forumovci :palec:
Pokowc,jaz imam tudi venero v devici,pa kaj x?x ,MC pa v dvojčkih
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#63 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 23:20

ajajajajajajajajajaj, zdej pa kapiram mc :) hehe skoraj, ampak venero v devici.... hm ja no jst jo mam pa v ovnu, :) nč posebnega, mrbit si pa prav prijazna oseba, z venero v deseti hiši... seveda vse to v devici kdo pa ve
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#64 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. februar 2004, 11:16

In jaz se danes spravim v teme astrologije in kamorkoli pokukam ugotovim, da se mi obetajo spremembe - sej Pluton opozicija MC pomeni to, ane? Se mi zdi da sem tole zasledila nekje... no ja, Pluton pa Saturn, kam še naj pogledam x:Dx

#65 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:16

PL 180 MC je istočasno tudi PL 0 IC, se pravi, da se vrti okoli vrha 04. In ker je konjunkcija močnejša zadeva od opozicije, se v primeru tega gibanja Plutona morda raje pozanimaj, kaj je in kaj bo s 4. hišo in ne kaj bo z deseto. Takole malo v razmislek.

Pozdrav!

#66 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:22

x:)x Bern :palec: :palec: prav ta stavek sem v tem trenutku hotela napisat. Hvala

#67 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:28

Glede na to da sem laik ter da pišem spet v službi.... :sori:
Ma sej tole se je na Saturna v raku nahajal, kjer mam luno, pa na istočasno kozorogovo četro hišo, kjer je sonček, pa še kaj... ma mislim, da me čakajo korenite spremembe.Na katerih stopinjah je kaj pa sedajle nimam pojma x:Dx
Hvala Bern x:Xx

#68 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:37

x:)x Saturn se danes nahaja na 6.40 stopinj raka. Ta saturn verjetno tvori opozicijo na tvoje natalno sonce, če si kozoroginja?? xrolleyesx Pa še lunco bo povozil, ali jo je že? Ohlajena čustva, mogoče odnos do enega od staršev, mogoče problemi doma?

#69 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:48

Tudi meni "šara" tale ata Saturn en čas v 4, pa sedaj spet v 3 hiši, pa mi cepeta po natalnem Marsu(trenutno vse skupaj vrha 4.hiše, ampak v 3.hiši), kako naj potem gledam njegove reakcije zgoraj na MC- ju in sprehajanju po 9 in 10.hiši in je v opoziciji x?x ....lep dan x;)x :palec:

#70 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:53

Tudi meni "šara" tale ata Saturn en čas v 4, pa sedaj spet v 3 hiši, pa mi cepeta po natalnem Marsu(trenutno vse skupaj vrha 4.hiše, ampak v 3.hiši), kako naj potem gledam njegove reakcije zgoraj na MC- ju in sprehajanju po 9 in 10.hiši in je v opoziciji x?x ....lep dan x;)x  :palec: 


Mogoče tako, da SA dela težave in deli lekcije v 03 in 04, zaradi tega pa vpliva tudi na 09 in 10. Primer iz prakse: težave v družini so pripeljale do frustracije, ki se je odrazila tudi v službi. V drugem primeru je šlo za težave in skrbi zaradi zdravja enega od staršev, pa spet težave v službi zaradi tega.

Takole na okroglo, kot pravim jaz.

Pozdrav!

#71 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 16. februar 2004, 08:56

(še en citat:)

Eeemm, kaj pa tole?

MC v levu
kulminantni planet venera
venera v devici, 10. hiša


huh, venera v devici  :sori:  xrolleyesx


Hm, kaj pa tole:

"Huh, Venera istočasno tudi v deseti hiši ("Kozorogovi")!"

Topline za izvažat.

Pa svizec pa tako naprej...

#72 misek

misek
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 16. februar 2004, 11:04

Kaj je pa to MC v skorpiu na 10,41st, pa še neptun je v 10. hiši na 29,45st skorpio? xrolleyesx Razen tega, da so zadnje čase moji šefi škorpijoni, že 3 zapored :eek:

#73 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. februar 2004, 13:36

x:)x Saturn se danes nahaja na 6.40 stopinj raka. Ta saturn verjetno tvori opozicijo na tvoje natalno sonce, če si kozoroginja?? xrolleyesx Pa še lunco bo povozil, ali jo je že? Ohlajena čustva, mogoče odnos do enega od staršev, mogoče problemi doma?

Ohlajeni odnosi doma, kje doma - s starši, s partnerjem... ne moreš zgrešiti, xrolleyesx samo z mami sva lansko leto razčistili, mogoče prehod Saturna preko MC?je bilo kar hudo... :sori:
aja luna na 21.24 rak, 10 hiša. Sonce 0.11 4 hiša kozorog, druščino mu dela še Jupiter 15.29
Mislim, da je štala, tole, ma sej me mora mal predrmat, da sploh vem da živim...
Zahvaljujem se za kakršnkoli odgovor

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2004, 18:26

Druscine mu ravno ne dela, je malo predalec... (1/2 znaka, tega tudi ce smo zelo velikodusni pri orbisih, ne jemljemo v aspekt).
Pomeni, da si ravno dobro skozi (oz. bos kmalu) cez opozicijo Saturna Soncu (nekateri jemljejo manjsi orbis v teh primerih, jaz ga v takih primerih, ko je npr. vladar sonca, asc ali lune ali kaj podobnega, kar upostevam).
To je v bistvu totalno preresetanje vrednot lahko, pravis tudi sama, si brala ogromno, blazna, skokovita osebna rast....
Dober test si tam sproti resila (to je dober bonus za naprej, saturn zahteva vse taksno)... Dober razvoj, ne glede na to, kako ti nanj v tej tocki gledas. :)
Zdaj bo se bolj (tale rast tvoja prisla do izraza), ko bo (saturn) uletel v opozicijo z Jupitrom.
Luno imas na MC? Zanimiv polozaj, navadno kar obetaven, ce si izberes pravi poklic, veckrat delo z javnostjo, sicer tudi gostinstvo (normalno, Luna), trgovina... pesniki, podobno.
Tudi politiki, kar je zamimivo...
In spet 'Rakovski' moment pri tebi oz. vodni...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. februar 2004, 18:36

O Marsa, hvala. Bližji MC je Saturn v dvojčkih v 9. hiški na 16.3, MC je tudi še v dvojčku na 22.33. Sem ravno razmišljala tele prehode Saturna, zanimivo, da sem v tem času preživela tudi nesrečo, kar hudo. Aja pa še to Saturn preko MC - nekje sem prebrala, mislim, da pomeni možnost brezposelnosti, no tud to sovpada...nekako. s tisto druščino sem mogoče malce zavedla. Mislila sem, da je poleg Sonca še Jupeter v 4. hiši, aja pa True N.
Samo resnično sem pa v nekaj letih dosegla veliko, kar se tiče dela na sebi.
Hvala ti...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0