Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Posplosevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#26 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. marec 2004, 09:17

V povprečju ni duhovnih ljudi (no pa mamo eno posplošitev) ravno tako bi se dalo reči da ni svetovnih voditeljev, da na zemlji ni zlata, in diamantov, da ni lepih žensk, da... skratka posploševanje je hitro velika napaka, se ga pa ful poslužuje znanost..., stvar je v podrobnostih, juha recimo ni v kosti temveč v začimbicah.... (al pa dobri soli bi rekel sstane)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#27 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. marec 2004, 12:16

x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#28 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. marec 2004, 13:27

sicer pa če mal posplošim sem srečen x:Dx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#29 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:04

V povprečju ni duhovnih ljudi (no pa mamo eno posplošitev) ravno tako bi se dalo reči da ni svetovnih voditeljev, da na zemlji ni zlata, in diamantov, da ni lepih žensk, da... skratka posploševanje je hitro velika napaka, se ga pa ful poslužuje znanost..., stvar je v podrobnostih, juha recimo ni v kosti temveč v začimbicah.... (al pa dobri soli bi rekel sstane)

:palec: :palec: :palec:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#30 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:09

El Nino :palec: :palec: :palec:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0