Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnje z znamenji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1086 komentarjev na to temo

#51 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. november 2003, 00:28

Tud Dvojčki so mi pojave v svojem neulovljivem dvojnem bistvu in presenetljivih odločitvah.

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

MucaMaca :palec:

Pa še SCO sem v ascendentu!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#52 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. november 2003, 16:31

Jasna stvar. Nihče se ne razume dobro z vodnarji. Vodnar se ne trudi dobro razumet s komerkoli. Zguba cajta (in živcev).

saj sem sumila, da ni problem samo v meni x:Dx x^x x:Dx
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#53 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 2. november 2003, 17:41

:vragec:

ehm....elnino pa bobnar

obstoja tut tretja pa chetrta vrsta ljudi:
eni majo glavo v riti,
eni pa rit v glavi x:Dx


666 x:)x :vragec: -ou... x:Dx x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#54 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 2. november 2003, 17:59

Mene pa najbolj obkrožajo in obletavajo moške Device... mogoče zaradi ascendenta... na prvi pogled se sicer ujemam z obema spoloma, me pa pri moških moti tista sramežljivost pa zadržanost... Največ mojih fantov je bilo Rakov, z njimi se tudi najbolje razumem. Prijateljice pa Tehtnice, Device... tudi Dvojčki.
Trenutno imam fanta Ribo, lahk rečem samo da sem že mislila da ga razumem pa me vedno znova preseneča....

#55 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 2. november 2003, 18:12

:vragec:


hmmmm
ribe pa she nism meu za punco

sicer je pa morska deklica hodo neuporabno babshe
pa she smrdi pr repu x:Dx



666 x:)x :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#56 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. november 2003, 19:07

Jaz imam eno dolgoletno prijateljico,
ime ji je Mateja...
ona je riba, jaz devica
jaz imam hči, ki je riba
ona ima pa hči, ki je devica

xyiyax xhypnox

#57 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 2. november 2003, 19:27

Jaz pa oven obdan z množico ženskih in moških rakov.. pa z levinjami se tudi zelo dobro razumem, pa s tehtnicami, tudi ovni.... nikakor pa nisem šla skupaj z devičnikom :xx!:
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#58 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. november 2003, 22:00

Jasna stvar. Nihče se ne razume dobro z vodnarji. Vodnar se ne trudi dobro razumet s komerkoli. Zguba cajta (in živcev). Ljudje so trdi. Ne razmišljajo s svojo glavo. Ne vidijo sveta okrog sebe. Če nekaj ni oprijemljivo in njim znano, ne obstaja. Drugačnost ne obstaja. Vse je treba razlagat in tolmačit. Vsako mnenje, vsak pogled, vsako razmišljanje, vsako odločitev. Vodnar se ne podreja, hkrati ne pričakuje tega od drugih. Za vodnarja so bolj pomembne sekundarne potrebe od primarnih, katerih pa večina ljudi ne pozna in jih ne doseže.


Bulshit, ej, ravnokar sem pogruntal, da moj frend tisti res pravi, best frend, že od male šole, ma luno v vodnarju...., do zdej najboljša bejba v mojem lifu, ma kolk 4,5 stvari v vodnarju.... pa ni niti malo taka kot ste opisali vodnarje... sori, tisto bo ascendent v devici bobnar... k ti opisuješ, vem k ma tud pokowc, ista štorja....

aakhut, kaj, kateri tip si ti... hehe, več riti v glavi al več glave v riti.. jaz če sem kukovca, najbrž nimam kaj dosti v riti... seveda, tud v glavi ne dost... mam več v krilih, hja, rad bi bil metulj... to je to, ej bobnar popravljam izjavo nisem kukovca... metulj to je že boljše... pisano in sladko... letet s cveta na cvet.... in upat da najdem med...... :) dost o teh homerskih primerah.... Pravzaprav se razumem z vsemi če se le potrudim, se zadržim ko bi rekel napačno besedo... pa je, če si nice so vsi ljudje dobri.... ..... sicer pa kako je že rekel župnik, v wajdušni, svet se deli na ljudi in ženske... hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#59 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 2. november 2003, 23:47

:vragec:


hehe elnino...
jst sm biu zadnje leto peta kategorija....
SM MEU LAJF U RITI... x:Dx
tut vonjave so ble ponavad take :xx!:


666 :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#60 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 3. november 2003, 14:43

Hojla, jest mam pa Urana v 7. hiši, vi pa ne...., sem še bolj zračna kot Vodnarji, hehe.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#61 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. november 2003, 15:58

:vragec:


hehe mucka hehe

a se mal primerjava x;)x


666 luftarjeu.... x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#62 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 3. november 2003, 16:54

..MENIM, DA JE VODNAR ENA SAMA HORMONSKA MOTNJA MODERNE OSMINE PISMENOSTI x:px

prosim?? kaj bi pa naj to pomenilo?! :eek:
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. november 2003, 16:55

x:Dx x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 luma

luma
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 3. november 2003, 20:52

Device mi dostkrat grejo "na živce"...ko jih nepotrpežljivo gledam...kako se spravljajo k stvari...

Kako bi se midve fino razumele potem ... x:Dx

x;)x x:)x

živim z devico. pred tem pa s škorpjonom. razlika je obupna. česar je imel eden preveč, ima drugi premalo. sicer sta bila oba obdarjena... :V: vendar je :vragec: devica za bika nedomišljijska
zmanjkuje mi energije. kdaj bo poletje?

#65 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. november 2003, 22:32

....prosim?? kaj bi pa naj to pomenilo?!

.veš to je tko, ko se je treba Takim Mladeničem branit, pa jim stopit morda na jeziček, če ga sploh majo ,kot to oni počnejo, se jim nato elegantno prilagaja nazaj..se pa tebe in morda tvojega znamenja nič ne dotika..je bilo namenjejo samo nekomu..hvala za razum upam, no.

#66 macos19

macos19
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 3. november 2003, 23:00

Jaz imam najvec izkusenj z strelci(oce), biki(mami, z njo imam skoraj same pozitivne saj pravijo da se biki dobro razumejo z devicami, kar sem tudi sama) in dvojcki( kar je moj partner). x;)x

#67 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 4. november 2003, 01:06

ahem, samo da se razumemo.
pokowc, ne morem sicer reci, da formulacija ni bila izvirna... x8Dx
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#68 DAN

DAN
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 10. november 2003, 12:23

Za primerjavo..je bilo nekje govora,da je uboga ovnica zapustila devico, ker je le sedeu, kritizirau in godrnjau..:)
A poznam ovne, ki so zelo neaktivni ljudje..in device,ki vlečejo konje. Usak se rad odzove oz. = za akcijo, samo ta pravi pristop moraš imet..se mi zdi:) x:Dx

#69 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. november 2003, 20:29

:vragec:


a de pokowc je zhe konchno PODHLAJEN?



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#70 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 10. november 2003, 21:26

x:)x Pri prijateljicah prevladujejo škorpijonke,sledijo jim rakice in levinje! V preteklosti je bilo tudi kar nekaj ribic(samo so bile vse prenežne-so se bale mojega žela x:Dx )
Z bikicami ponavadi hodimo na večerje in bankete(tukaj se pozna moj ascendent,ljubim dobro hrano in pijačo), s kozoroginjami obiskujem kulturne prireditve,z ovnovkami skupaj športamo! x:Dx
Hm, kar se tiče moških,imam lepe izkušnje x:px z ,ovni,dvojčki,kozorogi,biki,škorpijoni! Druga znamenja težko sodim, ker jih ne poznam!
Aja,pred kratkim sem spoznala enega strelca-zelo o.k. dečko! :palec: xsrcx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#71 luma

luma
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 10. november 2003, 23:09

saj imam z znamenji prijetne izkušnje. kozorogi (moški) so kar v redu, če se me ne bojijo. levi rjovijo in godrnjajo, ribe so za bratovsko ljubezen in klepet, ovni so pokroviteljski, biki lagodni in jih nič ne briga, škorpjoni ljubosumni in posesivni in ves čas bi merili moč, device bi bile rade zabavne-super plešejo, dvojčka sta dvojčka, raki so nesrečni, tehtnici se zmuznem, da se mi ni treba pogovarjat.... xsmx . saj vem, sem spustila kakšen znak, ki mi ne pride pod noge
imam pa dve dolgoletni prijateljici in sta ovna. čudno za bika, kajne? :devil:
mi pomagata nabijat roge in se rogat
zmanjkuje mi energije. kdaj bo poletje?

#72 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. november 2003, 23:30

Modri pokowc... x:Dx  Hehe, šala tedna. xg:Dx  xpartyx

JA, tko je x8Dx

#73 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. november 2003, 23:32

..bom tk zaklucu, k je ze cajt de povem, Vodnarji majo na splosno res dve riti vedno s seboj, sam njihov blem je tak, de ne vejo kero uporabit.. :vragec: :palec:

#74 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. november 2003, 10:43

x:Dx x:Dx

Tudi moja mlajša hči je vodnarka - tako zelo prepričana v lastni prav, da je kar hudo. Pa še lev v asc...Ampak domislice pa imajo - zato res - vodnarji skrbijo za človeški napredek.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#75 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. november 2003, 10:48

:vragec:



hhmmmmm......

modro....pokowc.....modro.....




666 :eek: :vragec: -ou....talala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0