Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Alkohol


  • Prijavi se, če želiš komentirati
180 komentarjev na to temo

#26 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 23. oktober 2003, 20:55

veš glava ki raste iz vratu iz nje pa mi rasteju lasje. xrolleyesx
mejte se radi....

#27 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 23. oktober 2003, 20:57

:vragec:


tjah....mistanderstending.... x;)x x:o)x



665 :vragec: -ou
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#28 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 23. oktober 2003, 20:59

glavca pa se reče zato ker je še mala :fiju:
mejte se radi....

#29 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:52

hojla,
Kako jemljete alkohol ,kot potrebo da se samo z njim lahko žura?
Da si ublažiš notranje pritiske in napore?Kot vsakdanja pijača,namesto čaja?
Če je zmeraj rešitev samo v alkoholu?Ali se res lahko samo takrat "odpreš"?

Torej nekateri moji znanci se na žurkah napijejo obvezno na mrtvo.Ne samo z namenom,da bi se dobro počutili,ampak tudi da pokažejo svoje šibke točke,da dokažejo da znajo delat traparije,...Poleg tega,pa je pitje alkota prisotno zmeraj, kadar je le možno,ob jutranji kavici,pri znancih,po kosilu,...Skrbi me pa to ,da kolegi zavajajo človeka,ki je na določenih tabletih in sploh ne bi smel piti alkohola,potem zavajajo partnerja in mojo prijateljico.
lp


Zelo preprosto, I Don't. V kakeršnem koli stilu, nikoli nisem nikoli ne bom, na zabavah sploh ne, doma nikoli, na piknikih, ni šans, v družbi brez veze, na maturancu ni govora, v gostilni nima pomena.... xrolleyesx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#30 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. oktober 2003, 10:00

El Nino ti boš zagotovo nobelov nagrajenec.... :palec:
Glej naprej, če se le da,...

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 10:08

... ali pa se mu bo na stara skegljalo... xrolleyesx :o|o:

x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 24. oktober 2003, 10:12

Mogoče to spada k spovedi,
smo imeli kostanjev piknik in seveda pili vino namesto mošta. Rezultat : še dobro, da je moj ostal trezen, ker sploh nebi mogla priti do doma, bruhanje, bljak, bljak :xx!: , mislim, da se je zgodilo zadnjič, sedaj pijem sok.
Pojma nimam kako se mi je to zgodilo, bila pa sem židane volje. x:Dx

Pa ni bila luna v ribah ! x8Dx

LP!

#33 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 24. oktober 2003, 11:23

v resnici sploh nisem taka- zgledam kot angelčk- samo tist krogec mi še manjka nad glavco  xrosex

Ja,samo to pa res! Sr.dolgi kodrasti lasje, rjavi in KODRASTI!
Mislim za razliko od nje sem jaz pravi hudiček: oranžni (pobarvani), kratki ravni štrleči in kuštravi! :vragec:

#34 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:41

Pojma nimam kako se mi je to zgodilo, bila pa sem židane volje. x:Dx

Tako vsi pravijo po ta tretjem kozarcu rujnega.... x:Dx xcheersx xpartyx xsingx
Glej naprej, če se le da,...

#35 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:44

Mislim za razliko od nje sem jaz pravi hudiček: oranžni (pobarvani), kratki ravni štrleči in kuštravi!  :vragec:

Ti si pa kt moja bivša :o|o: x:Dx
Glej naprej, če se le da,...

#36 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:52

El Nino,nikoli ne reci NIKOLI,ker ko te bom pa čez par let videl,te bom spomnil na tvoje besede,pa ti bo mogoče nerodno?

Poznam,vsaj ducat takšnih,ki so pri tvojih letih takole govorili,no saj je zelo pozitivno,ampak pustimo času čas(a veš,o zarečenem kruhu?).

Jaz mislim,da je pametno v mejah normale oz.posameznika!Pa seveda,da potem ne utruja okolice,za volanom absolutno nič,sicer pa v šali pravijo PRVI in ZADNJI škodujeta,zato se jima jaz odrekam!
x;)x

#37 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. oktober 2003, 16:09

:vragec:


hehe
po prestolnici se klati kar nekaj hudo zhejnih fizikou..... x:Dx
izjemni shahisti....za dva deci x:Dx


665 :vragec: -ou
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#38 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 24. oktober 2003, 17:31

jaz pa alkohol ne grev glih skupi. Ko smo ga še žural že, pa mogoče še kdaj kaj malo. A drugač, :xx!:
pivo pregrenko
vino prekislo
žgane pijače pa preveč pečejo x;)x

in nakoncu - jaz pa preveč presrana x:)x
in absitiniramo,....
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 17:36

x:Dx x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. oktober 2003, 17:47

:vragec:


IN VINO VERITAS

IN PIVO PERITAS



665 hudo zhejnih :vragec: -ou...... xwizardx ........poteshenih chez par urc....hehe..... xcheersx xsmokex xsmx xbendx xsmx :farb: :mex: xpartyx xpartyx xpartyx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#41 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 24. oktober 2003, 20:45

Joj, komi upam kej zint, k sm kle čist nova, pa še trezna...

Pa kle okrog mene je ful kompliciran - mislm na tale navodila kako pisat, pa to ...

Ajd, da ne bi bluzila. Hotla sm rečt, da so se mi čist vse najbolj nore stvari zgodile v popolnoma nealkoholiziranem stanju.

Po moje je umetnost bit pijan brez alkohola! x;)x

Še komu to rata?


Pika

#42 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. oktober 2003, 21:01

PIKA,seveda je možno tole ko omenjaš!

Si nova,nič zato,kar pogumno naprej in vedi,da so/smo vsi bili enkrat novi.Sicer so mene pri prvem vprašaju "oklincali",da sem bil,kar šokiran,kot "kva ti zdaj mene citiraš..."!
Upam,da ti bo sedaj lažje,ker naslednja bo že druga objava itd.,sicer boš pa že našla sebi ugodne teme!

Kar trezno s pogledom naprej!

Lep pozdrav,Borism
:palec:

#43 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 24. oktober 2003, 21:41

Hvala za spodbudo, Borism! x:)x

Še dobr, da me ni kdo nadrl. Bi se šla kar zapit. x;)x

#44 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2003, 21:47

Pika1000, super ikonca :palec: in dobrodošla x;)x x;)x x;)x

Moja ocena je, da je BorisM med najbolj vljudnimi na forumu (mogoče poleg Vojka).
Tak ta te je v društvo "lunatikov" sprejel res prijeten gospod(ič).

#45 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 24. oktober 2003, 23:27

Joj, komi upam kej zint, k sm kle čist nova, pa še trezna...

Pa kle okrog mene je ful kompliciran - mislm na tale navodila kako pisat, pa to ...

Ajd, da ne bi bluzila. Hotla sm rečt, da so se mi čist vse najbolj nore stvari zgodile v popolnoma nealkoholiziranem stanju.

Po moje je umetnost bit pijan brez alkohola!  x;)x

Še komu to rata?


Pika

Meni rata, Pika

Dobrodošla.

Ej, ne sekiraj se, če se ne znajdeš pri prvem pošiljanju. Sam sem računalničar, pa sem bil prvi dan čisto izgubljen na forumu. Zdaj pa ni več težav, počasi se učim, pa je.

Se strinjam s teboj, da je alkohol popolnoma odveč takoj, ko ga uporabimo za opijanje. Če je to kozarček dobrega vina ob dobri večerji (pa ne vsak dan) je to nekaj popolnoma drugega. Sam si želim biti trezen ob vsakem času, saj le tako lahko doživljam svet čim boljše, da ga vidim, čutim, okusim. In vem, da je to res in da se da. x:)x

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#46 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 05:17

Hvala Sanjalica in Pika1000!

Vem,da si v začetku pojavljanja resnično zgubljen in ti še prav pride kakšna spodbuda,zato kar pogled naprej z pozitivnimi mislimi.
No Pika,kam greva zdaj kaj spit?Najbolj bi sicer zdajle "pasal" čaj,ki sicer zdravstveno najbolj priporočljiv oo 17-19h zaradi koristi ledvicam,no jaz ga sicer pijem tudi ob drugih priložnostih,pa čeprav nisem bolan ali kaj podobnega!Pardon,nisem rekel,da sploh ne pijem,ampak imam mejo,čeprav potem za druge včasih izpadem nerazumljiv,ko ne gre več,zato pa je meja!
Sanjalica,poskušam biti še vedno takšen kot sem bil v začetku pojave in tak sem tudi v živo,kaj čmo ne moremo iz svoje kože,čeprav se s teboj včasih ne smem šalit,he,he!

Lep dan vsem prijaznim osebam,Borism
:palec:

#47 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 25. oktober 2003, 07:43

pijan brez alkohola? Pa še kako zabavno je!!!!!!!!!!!!

Enkrat sem bila v eni diskoteki in sem sam sok pila in se mi je pol "sfuzal" Mi en sploh ni verjel, da nisem pijana. Sem se poizkusila potem držati resno, da mu dokažem, pa mi ni ratalo. Pa zakaj bi se sploh trudila, jaz sem se imela super!

Drugače pa če že pijem alkohol, priede maček zelo hitro za mano, ko enkrat neham. Mislim v slabe pol ure, me že matra. Tako se mi tako al tako ne splača pit alkohola. x;)x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#48 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 25. oktober 2003, 08:05

poznam to ja... padeš not, pa žuraš, alkohol gor al dol... not si in si v bistvu malo pijan.. pač take energije se mešajo naokrog....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#49 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 11:32

Ko premišljujem o ALKOHOLU imam občutek, da ga z leti vedno manj konzumiram. V "mladih" (grrr...rosnih x!x letih - 20-30) smo vedeli prekartat cele noči (tarok), vlekli cigarete, pili vino....zjutraj ob 6. pa vstali in v službo. Tega si sedaj ne predstavljam.
Ali se spremeni telo, miselnost... ne vem.
Čudno bi se mi zdelo, da se en večer napijem, drugi dan pa v službo... :xx!: :xx!: :xx!:
Pa tudi drugače...kot da se je meja "še sprejemljivega" zelo znižala. Z mojim sponzorstvom bi tovarne alkoholnih pijač propadle. :sori:
Nedolgo sem bila na pijači z znancem in si je naročil žgano pijačo. Kar tako. Moje oči so skoraj skočile iz jamic :eek: :eek: ... in ko je naročil še eno "rundo"... sem bila še bolj :eek: :eek: in ko je bila tretja runda in je padlo naročilo "pivo"... sem xscratchx xscratchx xscratchx In Sanjalica bi ne bila Sanjalica...če tega svojega začudenja in :eek:
nebi tudi omenila kolegu. On pa da to ni nič takega...xnckrivx xnckrivx xnckrivx

Jah no...vsak ima svoj faktor xDDx :xx!: xhypnox

p.s. BorisM šaljenje dovoljeno (zaželjeno) samo smajliji ne smejo manjkati...da vem, da gre za šalo xDDx xloveyx , ker ko xbookx ...ni nasmeha, izraza oči in barve glasu... ko bo pa to, bo pa xwizardx

#50 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 11:54

Ok,Sanjalica, bom poskušal upoštevati,čeprav se jaz bolj malo poslužujem smajlijev,potem pa res preveč resno delujem. x^x
Ko takole pomislim za nazaj,imaš kar prav! x!x
Lep dan tebi in tvojim :palec:

Borism
x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0