Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Alkohol


  • Prijavi se, če želiš komentirati
180 komentarjev na to temo

#51 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:23

Uf, kaj vse se je dogajalo na forumu, medtem ko sem zapustila izposojeni računalnik. Zamudila sem Sanjaličin komentar, pa Vojkov prijazni pozdrav, pa povabilo na čaj x:)x

Šef (s klobučkom), hvala za tolažbo! Sanjalica, tebi pa za info, kdo tukaj je prijazen. In kdo grize? x;)x Pa hvala za pohvalo za ikonco x:)x Sem iskala eno mal odbito, pa je za začetek ta kar OK.
Nasploh mam filing, da se kle 'pasete' eni luštni ljudje. Sprejem mi je bil RES VŠEČ. Še boljš kokr z rdečo preprogo pa cvetjem x:)x

BorisM, kako bo zdaj s čajem? x:)x Mislim, da bi jaz morala zdajle 'ruknt' enga za želodčne težave. Očitno sem danes čudno jedla :xx!:
Kolk litrov si ga že stankal danes?

Drugače je pa fino brat, da še obstajajo pijani brez alkohola. Tudi meni se je že zgodilo, da so me vprašali, če sem pijana.
Jaz pa POPOLNOMA trezna in v noro prismojenem filingu!

Dolgo in prijetno noč vsem, če slučajno mrknem prej, preden bo kaj novega.


Pika

#52 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:30

O Pika1000,kolk litrov praviš,da sem ga stankal x?x

Pa sem ga menda že res kakšen 1,5 liter.Jaz na čaj vabim samo ob 5h-torej velja,samo ne zdaj bežati in iskati izgovorov!
Upam,da je začetna trema zginila,saj sedaj boš z vsakim klikom pridobivala samozavest,samo ne oklevaj,če te kdo nehote prestraši ali drugače pokomentira x!x

Danes si čudno jedla x?x če ni kaj mlaja vmes x?x saj bo že jutri boljše,verjeti moraš...

Lep večer :palec:


#53 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:35

Tisoč_pikic; a veš...lipov in šipkov čaj (ne s filter vrečke, ampak tisti ta pravi, domači...posušen na soncu) in kanček (dva, tri...) ruma... hmm...zadiši po celi hiši...pa ne samo ob petih popoldan...ampak vedno, ko je zunaj brrrrrzzzmraz x^x :V:

In potem dobim čist x:Ix rudeča lička...in stekle oči, kot da bi res "stankala" vuuuh dozo alkohola.

xDDx

#54 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:41

Sanjalica,pa da je razmerje 1:1,ne med nama,ampak čaj:rum x?x

Ob 5h popoldan je najbolj koristen za ledvice,da gredo potem strupi hitreje ven,sicer ga pa jaz pijem čez dan,ampak voda mi ne sme dokončno zavreti preden vstaviš ali filter ali kaj podobnega.
Ojoj,saj smo ja v temi,ki ni podobna čaju x!x


#55 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:48

BorisM, ti pa si pravi 'čajar' x:)x Liter pa pol tekočine vase zlit pa ni kar tako. Vsaj jaz imam s tem težave.
Pa ti veš, da jaz ponavadi ob 5h še spim? Pa tko zgodi sploh nisem žejna. Pa ponavad nimam časa za jest in pit do osmih.
A je dost izgovorov? x;)x

Drgač pa ni tko hudo - glede prestrašenosti in glede želodčnih težav.
Se že kar nekaj domače počutim tu; toplo, prijazno, ... x:)x Črevesje bo pa tud moglo pridno ratat do jutr x:)x



Tisoč_pikic, ha ha! Pa sem preimenovana x:)x Sanjalica, ti si pa za hece!

#56 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:55

Hmm 1:1...malo preveč .... se mi zdi 1 : 0,1 je čisto pravo razmerje (pri čaju in alkoholu mislim, ne pri nama x!x BorisM...tam se tk ve kak je x^x x^x xDDx )

Pri čaju ne sme prevladovati alkohol.


Razen...če si nočem prepevati: "Pijem...da jo (ga) zaboravim ...." Z. Pejakovič (?)

Za hece tisoč_pikic? ...hmmm...vsi pravijo, niti malo nisem za hece. :V: :C: xcivx

#57 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:06

Sanjalica, kdo vsi?????

A jest pa nč ne štejem? x;)x
OK, vem da imam samo eno zvezdico (kot čisto sveža!), ampak zgledalo je domiselno! A niso tisti, ki so domiselni tudi za hece? x;)x

#58 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:09

Šteje, šteje...oprosti tisoč_pikica, narobe sem se izrazila...VELIKA VEČINA bi morala nepisati, ne pa tk...

Sicer pa to pravijo tisti, ki so me doživeli že v "slabšem izdanju" (beri: slaba volja, brezvoljna, žalostna, besna, nesrečna....) kot danes, ko kar prekipevam od energije.... (v ozadju urejujem ene slike...in mi vse rata v prvo, tk da sem x:Dx x:Dx x:Dx x;)x beri: važna).

Velaš, velaš...tud z eno zvezdico in tisoč pikicami velaš veliko x:Dx :palec:

#59 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:16

Zdaj sem pa čisto potolažena x;)x

Danes je itak en tak fajn dan, a ne.
Komaj čakam, da občutim, kako grizeš x:)x

#60 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:16

Hmm 1:1...malo preveč .... se mi zdi 1 : 0,1 je čisto pravo razmerje (pri čaju in alkoholu mislim, ne pri nama  x!x BorisM...tam se tk ve kak je  x^x  x^x  xDDx )

Pri čaju ne sme prevladovati alkohol.


Razen...če si nočem prepevati: "Pijem...da jo (ga) zaboravim ...." Z. Pejakovič (?)

Za hece tisoč_pikic? ...hmmm...vsi pravijo, niti malo nisem za hece.  :V:  :C:  xcivx

Sanjalica,za kakšnega me pa imaš,saj to kar napišem,še ne pomeni da to konzumiram x!x

Jaz ne pijem,da v "piču bol utopim",ampak da se odžejam,ampak alkohol se mi ne zdi zmeraj primeren za tašno žejo.

Pika,saj tole je danes dvojna doza,kaj ne veš,da je mlaj in da se s tem telo čisti,daj si prosim poglej Marsino napoved za naprej in za nazaj.
Pardon,glede ure,mišljena je 17H,torej predvečer!

Lep večer obema,tole sem upal povedati,ker vem,da ob tej uri že Sanjalica odstrani svoje lepotne dodatke,kot je zadnjič opisala x?x


#61 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:26

Micken Mick ni nič manj prijazen...samo tu pa tam (me) "okrega" (uhh sem bila blaga Mick z besedico x?x x?x x?x ).

Sicer pa če pomislim na Micka... :2src: ... bi mu sigurno dala zraven tega poskočnega smajlija: :onfire: :onfire: :onfire: se mi zdi tak majhen hiter možakar (alla duracelijeve baterije).

Res BorisM...tukaj so, v kozarcu x!x (zloba, to nisi pozabil x?x x^x x^x ) Pa še to...kar jaz napišem - to drži, tk da sem mislila da tudi zate... 1:1 :palec: :palec: :palec:

#62 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:29

Mick, hvala! x:)x

Tukaj je pa fino bit nov, ko ste tako prijazni do svežih.
Drgač pa nisem preveč občutliva - se mi zdi. Bom tud ugrize prenesla x;)x

A, BorisM - čaj ob petih je bil mišljen.
čaj pijem sam dopoldne, če mi ga dajo za malco. Popoldne včasih ob tej uri počivam al me pa ni doma ... Joj, kateri izgovor naj še najdem... x:)x

Smo pa res zašli z alkohola na čaje in pozdrave novincem. x:)x

#63 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:31

Sanjalica,saj je prav,da drži-no potem pa še imam kar nekaj v dobrem x?x Sicer pa ves čas poslušam Bajago,pa poglej ga,saj so ja skoraj vse pesmi,kjer se omenja tekila,vodka,alkohol,ojoj...

Res pa je,da spoštujem iskrenost,za tiste v kozarcu.....z rumeno,pa nisem rekel jaz,kaj ti ne koristijo več x?x


Mick,ti pa ne podcenjuj sebe x!x

#64 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:35

Mick, hvala!  x:)x

Tukaj je pa fino bit nov, ko ste tako prijazni do svežih.
Drgač pa nisem preveč občutliva - se mi zdi. Bom tud ugrize prenesla  x;)x

A, BorisM - čaj ob petih je bil mišljen.
čaj pijem sam dopoldne, če mi ga dajo za malco. Popoldne včasih ob tej uri počivam al me pa ni doma ... Joj, kateri izgovor naj še najdem...  x:)x

Smo pa res zašli z alkohola na čaje in pozdrave novincem.  x:)x

Pika1000,ne se veseliti prehitro,bodi pripravljena,ampak ne prestrašena....

No vidiš,kako si napredovala,saj se mi zdi,da že pozdravljaš novince!

Jaz sem siguren,da je ža kakšen še bolj zelen x^x zadaj,ki gre po tvojih stopinjah :palec:


#65 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:43

OK, bom upoštevala svarila x;)x
In kaj najhujšega se je kle že komu zgodl? :eek:

Nobenega novinca še nisem pozdravila, zdaj komaj ugotavljam, kje točno sem in malo brskam pri drugih temah.
Klepetulja, ki je z mobija prešaltala na internet, pač x:)x

#66 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:51

Duracelli približno v istem cenovnem razredu kot Jack Daniels.

Dovolj visoka ocena Mick?

da pa si micken...je ljubkovalno

#67 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 22:05

Mick, 1000, če govorimo o komarjevih! Mam menda sladko kri. x;)x

Nis čist trezn, a? :vragec:

#68 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. oktober 2003, 22:09

Zdaj sem pa čisto potolažena  x;)x

Danes je itak en tak fajn dan, a ne.
Komaj čakam, da občutim, kako grizeš  x:)x

Pikica

Sam pa komaj čakam, da mi zaupaš rojstni datum! x^x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#69 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 22:13

Zakaj pa, Vojko?
A ni lepo v življenju met kako skrivnost? x;)x

#70 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 25. oktober 2003, 22:20

Ha, ha, peljem zdaj svojo ostrino spat.
Lahko noč!

Uživajte v dodatni uri in ostanite trezni! x:)x

#71 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 22:20

Tisoč_pikic...čuvaj se, komu zaupaš rojstne podatke....
Tile naši fantje kar takoj hočejo stegnit rokce...sam da vidijo rojstne podatke x^x x^x x^x



(Tisoč pikic....malce poglej na Astrologijo in prečekiraj strička Vojka... Vojko je naša dobra duša...)

#72 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 25. oktober 2003, 23:13

Drugače je pa fino brat, da še obstajajo pijani brez alkohola. Tudi meni se je že zgodilo, da so me vprašali, če sem pijana.
Jaz pa POPOLNOMA trezna in v noro prismojenem filingu!

Pozdrav tauzentpika x:Dx . Mene itaq, to vedno vprasajo, ne vem zakaj, ker res ne pijem, alkohola.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#73 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. oktober 2003, 23:31


Drugače je pa fino brat, da še obstajajo pijani brez alkohola. Tudi meni se je že zgodilo, da so me vprašali, če sem pijana.
Jaz pa POPOLNOMA trezna in v noro prismojenem filingu!

Pozdrav tauzentpika x:Dx . Mene itaq, to vedno vprasajo, ne vem zakaj, ker res ne pijem, alkohola.

Ja Cosma, a da ne piješ alkohola :eek: !

Meni se je tudi zdelo da si zmeri fajhtna x;)x Hec, hec!

Zdi se mi, da je to zato, ker se nekateri bojijo pokazat svoj pravi jaz,
ko pa je človek odprt in iskren, nima težav.


Lahko noš, Vojko

To temo je popravil/a Vojko: 25. oktober 2003, 23:32

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#74 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 26. oktober 2003, 11:17

Spijem, kozarec vina, ko je primeren dogodek, nazdravim prijateljem, spijem pivo poleti na morju, ko je vroce, spijem viljamovko, ko sem vsa premrazena na smuciscu in se priblizujem svoji tocki ledisca.
2 **enoti** alkohola, sta pa ze prevec zame, me zacne boleti zelodec in mi je slabo. Mati narava je kar naravno poskrbela zame, da ne postanem **alkoholik** x:Dx .
Proglasena, sem za very louzy pivsko druzbo, a se ne sekiram kaj dosti zaradi tega, kompenziram drugje :onfire:. Me ne moti, ce pijejo poleg mene, itaq jaz **zvenim** bolj zadeta, kot ostali x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#75 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. oktober 2003, 12:21

Cosma,potem pa na zdravje s čemerkoli že xcheersx

Lepo nedeljo :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0