Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Celestinska prerokba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
65 komentarjev na to temo

#1 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 21. oktober 2003, 09:31

Ste mogoče brali?
Kakšno je vaše mnenje?
Po moje neverjetno natančno opisuje stvari, ki bi jih nujno morali vedeti ...

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. oktober 2003, 09:37

brali... kakšnih devet let nazaj... ja, dobro pokaže, kaj pomeni it pozorno skozi življenje in prepoznavat sporočila, darila...

x:)x x;)x

#3 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 21. oktober 2003, 09:46

Za tiste, ki jo niso brali ... xbookx

Povzetki

Spoznanja

xsrcx x:)x
Objavljena slika

#4 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 21. oktober 2003, 09:49

Kaj pa gledanje energije?
Meni dlje kot od mojih rok še ni uspelo prit ...

#5 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 21. oktober 2003, 09:56

Dr. Michael Duff Newton: Usoda duš

eh to zgoraj bi mogu bit link pa me neki zeza ...

vredno prebrat kdor še ni
na videz ni glih neposredno povezano s Celestinsko, po drugi strani pa zelo ... x:)x

#6 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 21. oktober 2003, 10:02

http://lkm.fri.uni-l...ki/usodadus.htm

v drugo gre rado

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. oktober 2003, 10:10

Za tiste, ki jo niso brali ...  xbookx

Povzetki

Spoznanja

xsrcx  x:)x

... in za tiste, ki menite, da jo morate nujno imeti doma:
Celestinska prerokba
(pa tudi za tiste, ki ne veste, kaksna je videti in o cem pise)... :palec:

Sicer pa - ja, predelali, prek kakim desetletjem.
Po eni strani kao fascinantno, po drugi pa nic novega - nekaj povsem normalnega, kar se vklopi v prostor in cas, tudi tule pri nas...
Menim, da je Slovenija energetsko cisto nekaj posebnega in menim tudi, da se nismo zastonj ali nakljucno tu nabrali...
Vsaj zase vem, da mi modrosti in lajfa ni treba iskati po pragozdih... x;)x x:)x
Ce bi se pa ze nujno ufurala, bi se pa celo tukaj naslo kaj taksnega - dobrih 50, 60 km od tu... x;)x x8Dx x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. oktober 2003, 10:18

Jaz tudi prebrala, ena prvih na temo duhovnosti, pa se mi je zdela takrat zelo zelo težka. Pa ne da je ne bi razumela, ampak tam se nekako ne najdem na takšnem nivoju. Imam jo seveda doma, pa ko se pojavi želja, bom pa še enkrat x;)x

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. oktober 2003, 11:30

Menim, da je Slovenija energetsko cisto nekaj posebnega in menim tudi, da se nismo zastonj ali nakljucno tu nabrali...
Vsaj zase vem, da mi modrosti in lajfa ni treba iskati po pragozdih...  x;)x  x:)x

Marsa :palec: ... so me včasih spraševali, kako,da JAZ (kao, ti bi pa ja morala, ko se 's tem ukvarjaš') ne potujem vsenaokoli po perujskih pragozdovih in indonezijskih in kaj vem kje še... pa VSI ( x:Dx ) so potovali... jaz pa ves čas: "Imam svoj Peru tukaj." x;)x ... in še vse, kar sem potrebovala, je prišlo k meni. xwizardx xrainbowx xsrcbumx

#10 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 21. oktober 2003, 12:18

Mateja, kako gre že tisto, da so iskali bogastvo povsod drugod le na domačem vrtu ne, zato :palec:

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. oktober 2003, 12:36

Ja, res, Otozna, glih prejle, ko sem posodo pomivala, sem razmisljala o tocno temle in pomislila, da po drugi strani se pa navdusujemo nad Alkimistom... xsrcx :palec:

Modrost ali resnico ali... lahko najdes v enem samem smaragdu. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. oktober 2003, 13:11

Ene pa žene okol po svetu in oni pa najbrž tudi sledijo sebi, ko potujejo in obiskujejo vse mogoče... in, ja, saj ravno Alkimist... potuješ okoli in okoli in nazadnje pristaneš pod domačim drevesom... se pravi, smo vsi na istem... en potuje okol rit v varžet, drugi gre bolj naravnost, tretji spet kako drugače... So me včasih hoteli 'duhovneži' spreobrnit... kao, "to najbrž kakšen vzorec, preveč se oklepaš doma..."... zdaj, ko se sliši iz kanaliziranih sporočil, da so nekateri
VARUHI nekega področja, da nekako čuvajo energijo določenega kraja ali večjega področja... hmmm, zdaj pa se jim to zdi bolj imenitno, samo kaj, ko pa so prej tako letali okoli, da jih nikoli ni bilo doma... x:Dx x:o)x

:vio: x^x :vio:

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. oktober 2003, 15:10

'zdeti imenitno'... x:Dx x:Dx :palec:
Ja, vem... vse tole poznam... x:)x
Saj sem jaz tudi bluzila okol (Uran v 9. hisi in tudi prav taksne izkusnje xNNx), samo nekako... to je bilo skoraj vedno po impulzu, potegnilo me je, bolj v lajf, na pot, kot pa zdaj kaj bolj poglobljenega...
Tudi me ni vleklo v Indijo nikoli... ce ze, potem na Kitajsko. In vsec mi je Italija in tko, v glavnem sem po Evropi pa po Jugi bluzila.. Ce pa dalec, pa ne ZDA, pac pa Avstralija...
Privlaci me ze, da bi pa telesno se tja premikala, se mi pa nikamor ne da... Nisem tak tip. Ker ce ne bo organizirano, bo mimo (v enih primerih pac ne gre drugace), ce pa bo, pa mi ni po okusu - jaz imam strategijo, da ko lahko grem, grem (tedaj me tudi pici) in tedaj se vse poklopi... rabim samo poznati priblizno vzdusje dezele... Potem pa grem in sem tam. Tam pa je tocno ta plac, kjer mora bit. x8Dx

Tole, ko je Alkimist se rolal okoli, potem pa nasel doma, se mi je zdela pa taka nad fora, meni na kozo pisana in veckrat tole komu 'naprej vrzem'. xDDx
Preprosta resnica, preprost pogled na lajf, kul zraven imeti odnos, srce, um odprt... pa kjerkoli ze si.

Aja, dezele - saj lahko sem tam - ta moment, ce zelim.
Kot ce kuham juho - ze dobim snovi...
Tule se samo dam v obsvet in sem pac tam... x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 21. oktober 2003, 23:13

Contesa,nadaljevanje Celestinske prerokbe je Deseto spoznanje in še ena knjiga Šambala.Šambala žal nima vodnika,ampak je vseeno gut. :palec: x;)x

#15 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. oktober 2003, 23:38

x:)x :palec:

Samo, čitam, čitam in se učim od vseh vas.

Prav lepo vas je brati vse skupaj! :vio: x:)x

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#16 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 22. oktober 2003, 07:16

vsec mi je Italija

Uh kakšen prepih na Svinjskem srčku ...

#17 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. oktober 2003, 09:32

Heh, se vidi da mi gre pluton čez sonce, neverjetno je kako globoke duhovne preobrazbe se dogajajo sedaj v meni, pa še vse v 12 hiši, ko berem tisti povzetek.... to bo to, seveda edino logično, kot bi bral moje lastne misli, vse kar že vem, vse to moram ozavestiti in uporabiti v praksi... (obljuba sebi) I WILL NOT STOP, Trying to be what I Could be. dost mam zdej računalnika... grem jaz.. za par urc...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#18 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 22. oktober 2003, 09:51

Contesa,nadaljevanje Celestinske prerokbe je Deseto spoznanje in še ena knjiga Šambala.Šambala žal nima vodnika,ampak je vseeno gut. :palec:  x;)x

nisem vedal, da obstaja nadeljevanje - hvala za info :palec:

a se je ker kaj trudi okrog 3 spoznanja - da bi spregledal energijo
me je ful presentelo, ker je postopek opisan zlo podobno kot v Moč zdravilnih rok :eek:

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. oktober 2003, 09:52

Ohoho... hehe, ja, tudi mene so vabcali povsod za te Indije in to... xDDx
Hodilo pa je (v SLO oz. v LJ) veliko folka iz ZDA, Nemcije, Nizozemske, Anglije... vsi po vrsti so se cudili, kako kul je tu, vsi so se strinjali, da je Slovenija cisto nekaj posebnega. Americane smo vlekli okoli po Dolenjski po zurih, so rekli, da se se v lajfu niso nikjer tako zabavali.
Berlincani so imeli v tistih casih (80.) dosti podobno sceno (govorim o glasbeni, ker sem se tedaj v glavnem rolala okoli z glasbeniki), pa jih je tudi dosti sem prislo.
Enega americana pa smo srecali v Nemciji na kaos dayu, pa se nismo nic druzili, potem pa je naneslo, da se je znasel se v LJ in potem se neke shtale pocel, tako da sem imela z njim ful frk, klicarila v ZG na ambasado, mu prevajala za sodisce zadeve... Hocem pa reci - 'prineslo' ga je se sem potem. Americani imajo vsi zelo radi Italijo, pa potem veckrat se malo 'produzijo'.
Ne morejo verjet, kako imamo na 200 km morje, gore, reke, pragozdove, vse...
A ne - mi pa rinemo kao nekam...
Ceprav to razumem - za nekatere (vecino) je lazje biti sproscen nekje drugje - kjer ga nihce ne pozna - zato ona golazen studenstka taksno zganja tam v Grciji... x:Dx
...

Smo pa nekoc celo mi tu organizirali nek Tibet (priznam, da sem potiho skoz navijala za ne it, ker tu pa ne samo da se mi ni dalo, se nisem imela dobrega filinga... Res so tedaj, ko naj bi sli, bile ene frke potem in potem se tako ali tako ni slo). x:)x

Ja, tole sem hotela ze vceraj omenit:
Da je izslo se celo kup knjig: Deseto spoznanje, Skrivnost Shambale (mislim, da gre tu za 'Enajsto spoznanje'), poleg tega pa se vodnik po Celestinski in po 10. spoznanju.
V lunci si lahko ogledate tri knjige: Celestinsko sem podala ze zgoraj, Vodnik po Celestinski in Skrivnost Shambale.
Ce pa koga zanima, pa lahko narocim zanj (ne glede na to, ali je v Lunci podana ali ne) katero od teh knjig (cene so priblizno enake - vseh teh knjig).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 22. oktober 2003, 11:41

Skrivnost Shambale je bila pa zame v tistem trenutku kar mal težka za dojemanje, mogoče nisem bla dobolj zbrana, ampak kr mal preveč za mojo glavo. Drgač so pa super, sem po Celestinski začela opazovat bitko za premoč v pogovoru, sicer lažje v pogovoru drugih kot sebe, ampak mui je pa nekaj pomagal, nisem se pustila več provocirat, haha, jaz dajem energijo drugim na prostovoljen način, ne na silo, a ne?

#21 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. oktober 2003, 20:30

zato ona golazen studenstka taksno zganja tam v Grciji...

:8): Tiho ti pankrca in rokrca, ga žurala celo desetletje, jaz pa priden v grčiji na maturantskem.... nič hudega ni bilo sem bil tam.... tisti ultra ekscesi pa so sam za televizjo ko jim častijo mal viskija, da ne bodo prišli v grčijo zastojn snemat.... ja, lej, bilo je kot vsak vikend v sloveniji sam da je trajalo cel teden... simpl.

Men je pa slovenija všeč, naši bi ful neki hodili dol na hrvaško in to, meni je pa tu tako lepo, nevem od kje imam to spontano zadevo da jo cenim to mojo malo ljubko deželo ampak kar je res je res, nisem bil nevem kako daleč... v svojem življenju (na jugu in vzhodu do grčije, na severu do prage, na zahodu do firenc) ampak vem da nobena dežela se ne primerja z našo lepo slovenjo, preprosto je ena energija to ne morem pojasnit, nekaj je kjer drugje ni, morda res sam zato ker je tud mal moja, ampak tukaj mi je kul, jaz sem lahko zadovoln če do konca življenja ne zapustim več slovenskih meja....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2003, 08:41

Saj ti pravim, no... :palec:

Aja - od kje ti tole - 'zurala ENO desetletje' - ?
A ostala tri sem pa vegetirala? x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 23. oktober 2003, 09:12

o deviških gozdovih
jaz zadeve nisem razumela tako, da je priporočeno bezljati po svetu in iskati primeren gozd

gozd je bil bolj kot pomožno sredstvo za spredvid delovanja duhovnega sveta oz. energije - koristno sredstvo ne pa bistveno in tudi ne edino
učinki delovanja energij se itak kažejo na vsakem koščku zemlje in jih lahko povsod opazujemo x:)x

in glih to mi je blo pri CP najbolj všeč - ker je mala enciklopedija zakonitosti duhovnega sveta - v večini drugih knjig je ponavadi obdelana samo ena ali nekaj teh zakonitosti ...
x:Xx xDDx x:Xx

#24 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 25. oktober 2003, 00:07

meni se je celestinska prerokba zdela pravo odkritje, ko sem jo brala prvič in se mi je kar zdelo, da se stvari poklapajo vsaj z nekimi osnovnimi "duhovnimi zakonitostmi", do katerih sem posredno prisla sama. potem pa sem jo letos poleti brala ponovno za refresh za deseto spoznanje in shambale... pa saj so kul knjige, ce si ne zacnes zeleti, da bi sam bil tako blazno energetiziran in da zacnes dobivati sporocila iz stvari, ko jih tam dejansko sploh ni... ali pa jih samo jaz ne vidim in ce jih vidim jih lahko napacno zinterpretiram, a ne? x:Ix frustrirajoce x:Dx x^x
bi pa bilo res fantasticno, ce bi bili tako razviti, da bi lahko kar kdaj koli dvignil svojo energijo v visave in se transportiral v bolj duhovno napredno okolje x:)x x;)x

aja, cist, btw, se pa mi je na hipe dozdevalo, da ce primerjas te knjige z newtonovima z neke distancirane perspektive, pa bi celo lahko vlekli neke paralele, al se to zdi samo meni? x:Ix

bodite visoko vibrirajoci x:)x x:Dx
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#25 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. oktober 2003, 00:39

aja, cist, btw, se pa mi je na hipe dozdevalo, da ce primerjas te knjige z newtonovima z neke distancirane perspektive, pa bi celo lahko vlekli neke paralele, al se to zdi samo meni? x:Ix

bodite visoko vibrirajoci x:)x  x:Dx

Newton je zapisal precej filozofskih besedil.
Ker je živel v mračnem srednjem veku, je bilo to nevarno.
Bil je tudi alkimist.

http://www.cftech.co.../Newtonian.html
http://www.phys.uu.n...logy/newton.htm
http://en.wikipedia....ki/Isaac_Newton
http://www.horuspubl...ide/ms114b.html
http://www.2think.org/in.shtml

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0