Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj vas spravi v dobro voljo in vam povrne elan?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
219 komentarjev na to temo

#1 afrodita

afrodita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 25. marec 2002, 01:00

Ko sem sama doma,
ko si na ves glas zavrtim svoj najljubši komad,
ko na vse grlo prepevam,
ko se divjemu ritmu prepustim,
ko se smejem, derem, zvijam in se pačim,
ko na zadnji takt skočim visoko v zrak in
ko zamahnem s pestjo in si rečem YES!!!

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. marec 2002, 01:00

Zelo malo je v bistvu treba....

V dobro voljo me spravi vse živo, povrne pa mi elan, ko stopim na balkon ali pogledam skozi okno bližnje zasnežene gore.

Včeraj me je spravilo v dobro voljo to, da so oprostili smrti s kamenjanjem zaradi "prešuštva" Nigerijko, prošnjo za to pa sem nekaj dni nazaj tudi sama (in nekaj prijateljic in znank) poslala na ambasado.

YES!!!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 27. marec 2002, 01:00

KADAR NEKOMU LAHKO STORIM NEKAJ DOBREGA, GA OSREČIM, Z BESEDO, DARILOM, NASMEHOM, USLUGO IN V NJEGOVIH OČEH RAZBEREM ISKRO SREČE.

božo

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. maj 2002, 01:00

imeti voljo je imeti dobro voljo!

elan-a je treba znati vzdrževati.

pokowc

#5 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 17. junij 2002, 01:00

V dobro voljo me spravi zjutraj že pogled na sonce. V dobro voljo se lahko spravimo predvsem sami, drugi nam le pomagajo.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2003, 01:00

Danes me je spravila v dobro voljo kartica, ki jo je poslal Tim. Objavljena slika
Napisal je: "... zelo vsec so mi bile kamnine in svetloba..." Objavljena slika

EH! Vidim, da sem ze napisala!! Hotela sem namrec napisat, da me VEDNO spravijo v dobro oz. mi bolj povrnejo elan gore, ko vstanem in s zazrem skozi okno ali z balkona vanje.


Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 6. februar 2003, 01:00

Moj odgovor bo zelo posveten (za bunkeljne):
Zadnje čase me še posebej spravlja v dobro voljo "You rang Mylord?" na HTV2... Res so neverjetne face!


daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. februar 2003, 01:00

Joj, Daisy!! Objavljena slika
Tudi jaz zadnje case tole gledam!
Pa sem ravno prej iskala "Filme", pa vmes pozabila, da to iscem... Res, prav simpaticni so...
Pa sem ze gledala, zdavnaj... a je bilo ze dolgo nazaj, pa fino je, ko so te ta prve...
Saj danes bo spet.. [:P]

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Stokes: Mylord,Lady Lavender's parrot is dead!
Meldrum: Oh,really? How did she die!!?? What happened?
Stokes: She said "Aaaaaaaaaaaaaa" and fell of the stave...

In potem so jo pokopali z vojaškimi častmi...
Tud jaz sem že gledala, a tega niso predvajali stokrat tako kot Alo,alo... in mi je spet smešno.


daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#10 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Meni se zdi smešno da me v dobro voljo
spravi film Matrix,ja pa muvanje Shakire !

#11 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Mene pa spravijo v dobro voljo knjige:
Objavljena slikaDrobtinice
Objavljena slikaPrigode vojaka Ivana Čonkina
Objavljena slikaDobri vojak Švejk v prvi svetovni vojni
Objavljena slikaGospod Trebušnik
Objavljena slikaFridolin Žolna
Objavljena slikaOkrogle povesti
Objavljena slikaKnjiga o TituObjavljena slika

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#12 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Joj pozabil sem Objavljena slikaAlan Forda!

Objavljena slikaV neskončno dobro voljo in muzanje me pa spravi, ko slišim, da se kakemu državljanu spet ni vzdignil!Objavljena slikaObjavljena slika

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#13 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. februar 2003, 01:00

pokowc

#14 zmilena

zmilena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 8. februar 2003, 01:00

Veliko svari me spravi v dobro voljo, še posebej, če lahko komu naredim uslugo. Danes me je že ob 9h zjutraj spravil v dobro voljo starček, ki sem mu na pokopališču posodila vžigalnik, da je lahko prižgal svečko. Tako se mi je zahvaljeval, kot da sem mu dala ne vem kaj. Kar polepšsal mi je dan.

#15 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 11. februar 2003, 01:00

Meni pa pozenejo dobro voljo po krvnem obtoku mnoge malenkosti, take, zaradi katerih se ocke zasvetijo...
Prava beseda. Pogled. Dober film. Slasten zalogaj hrane.Rozica. Sonce izza megle. Mavrica. Poletje. Poletje. Poletje.
V bistvu...skoraj vsaka stvar, ki se pojavi ob pravem casu na pravem mestu...
In druzba vas, lunatikov.


#16 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 11. februar 2003, 01:00

- Kakšen dober komad na radiju
- nasmeh zjutraj in pozdrav tistih ki niso težači kot jaz
- kakšno dobro opravljeno delo



LP ! V !Objavljena slika (tale smeško tudi )

#17 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 12. februar 2003, 01:00

Meni pa:
- zjutraj moja zadovoljna otroka, ko se naspana stisneta k meni Objavljena slika,
- dopoldne pauza ob beli kavi in časopisu ali reviji, pa še kakšna križanka... Objavljena slika,
- popoldne občutek, da sem nekaj naredila v tem dnevu Objavljena slika,
- zvečer klepet s kakšno prijateljico, prijateljem Objavljena slika,
- tik pred spanjem pa še LUNIN.NET Objavljena slika!

Ma kaj češ boljšega?!?!

Tamara

*******************

#18 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 12. februar 2003, 01:00

Aja, pa še nedeljsko poležavanje doma in pohajanje po naravi v sončnih dneh!!! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Tamara

*******************

#19 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. februar 2003, 01:00

Kuhano vino te v dobro volj sprav Objavljena slika.
Ja sam ka mali pao s lipe

#20 Bony

Bony
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 18. februar 2003, 01:00

Objavljena slikaV dobro voljo me spravi sodelavka, s katero se dobesedno KROHOTAMObjavljena slikaVsak popoldan sprehod ob morju in ta naša primorska burja, ki ti tako zbistri glavo!!Objavljena slika
Pa kakšen dober "komad" po radiu, ki me zjutraj v avtu spravi v "ekstazo", da mi seže do srca, npr. kakšen od Alenke Godec ali Vlada Kreslina.Objavljena slika Pa konec koncev moja hčerkica, ki tako noro obožuje Bepop in Game over.

Tisoč drobnih stvari, tisoč dobrih ljudi!!

Gogi

#21 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. september 2003, 13:53

Sem resnično srečnica, ker sem pretežno dobre volje. Mogoče se mi cca. 2 x letno zgodi da sem čudne volje, ampak si ne dovolim biti morasta...
verjetno je trik v tem, da znam opaziti malenkosti in se jih razveseliti in če se znaš česarkoli razveseliti, potem res ne moreš biti slabe volje.

Lahko bi naštevala še in še, zjutraj se razveselim, ko se lahko zbudim ob možu (zaradi nočnih služb ni vedno tako), veselim se, da je v mojem življenju simpatična volnica, veselim se dejstva, da živim na deželi in da imam ogromno možnosti za sprehod, da imamo mir, da ni velikega prometa, da imamo svež zrak, da živimo z moževimi starimi starši (ogromno čarobnih trenutkov), ......

Veselim se praktično vsega, veselim se življenja in to je to !!!!! :hepko: x:Dx :fool: :hepko:

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. september 2003, 14:04

Glih primerno... :)
Spravis me v dobro voljo danes npr. ti, Janja, ki si prvic odprla in osvezila par dobrih starih tem (ze veckrat), drugic pa taksne, ki so bile popacene, pa jih nisem opazila (niti objavljalci, kajti svoje teme lahko vsak sam popravlja, najveckrat ali pa zelo velikokrat pa vse takole popravljam jaz).
Dbest in thanx! x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. september 2003, 14:12

Ja, v bistvu je bilo že ogromno zanimivega napisanega, pa mislim,d a nas je dosti z nižjim Luna EMŠOM, ki smo te zadeve nekako zamudili, ko so bile aktualne, poleg tega pa itak non stop rastemo in je lahko kdo od vas večzvezdnih legend x:px kaj dopolnil svoje mnenje...

Ti pa itak si eno veliko sonce, ne znam razložiti od kje mi ta feeling, ampak kakorkoli se oglasiš, prineseš sonce in dobro voljo x:Dx :inocent:

#24 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 10. september 2003, 14:18

hehe... x:o)x jaz sem ze tak dobrovoljcek od rojstva da ze druge spravljam v dobro voljo x:o)x ko mi najbolj lezijo potleh in predajajo depresiji...tako da....hm ja....hahahahahahahahahahahaaa....sploh misel na smeh ...pa sem ze v smehu....in dobri volji x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

ko mi je najhuje :V: pa se poberem v naravo med listje drevje in cvetje...predam se energiji narave z njo diham in zivim ...postanem za trenutek...in v meni se scistijo in razcistijo vsi strahovi in zalost odide....vrnem se nazaj x:Dx se bolj kot prej....
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#25 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 10. september 2003, 16:21

Dobra volja je itaq pogoj za uspesen dan...in jaz ga zacnem z dobro glazbo malo zraven pomigam pa recem yesssss. Malenkost, kot recimo tel. klic prijatelja ze **dolgo izgubljenega**, ki rece da misli name, cvek s prijateljicami, kaksen nagajiv sms, ce odigram igrico in grem lahko na naslednji level (heheheh), ce pospravim nekaj kar sem ze dolgo odlasala, preberem isto knjigo kot prijateljica in lahko zafilozofiravi kaj sva dognali ob tem, razglednice s pocitnic....tako redko jih ze dobivam odkar vsi uporabljamo e-maile in pa sms.
V dobro voljo me sprvi pogled na hribe in planine okoli Ljubljane, ko srkam kavico in gledam skozi okno kuhinje zraven je pa se kaksna cveka kot jaz x:Dx .
Ko dobim kaksno majhno presenecenje iz trgovine zadnjic sem namesto max kinga, ki ga obozujem, dobila od Ete juha dieta, ker sem na dieti hehehhe.
Pa ce vem, da bom spet kam odpotovala in srecala meni drage ljudi, pa komentarji na luni...pa polno drobnih lepih stvari....veliko stvari...vse te drobne stvari me delajo srecno in jaz sem srecna, ker jih lahko dozivljam...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0