Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sončevi mrki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
355 komentarjev na to temo

#51 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. oktober 2004, 15:00

Vpliv ima lahko tudi v letih. Spomni se samo mrka iz leta 1999.... Bliznji vzhod, poplave v Evropi, Iran, potres v Turciji. Kolikor minut traja mrk, toliko let ima vpliv. Mislim, da se vpliv mrka nekako razvlece  na vec let, ceprav je morda razvoj dogodkov neviden...vpliva pa zagotovo. Najbolje bi bilo zapisovati si.

Hvala, saj tudi jaz tako mislim x:)x , glede zapisovanja pa tudi ne bi bilo odveč, ne vem kako dolgo je trajal ta sončni mrk v avgustu 1999?...lep pozdrav, B. x:)x :palec:

#52 moodymoon

moodymoon
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 120

Objavljeno: 5. oktober 2004, 17:59

No, jaz sem pa malo gledala za nazaj... Ker je ob objavi teme, Lunca povprašala po naših izkušnjah in sem se takoj spomnila na leto 2001 in 2002...

9.januar 2001 (Lunin mrk): Luna v Raku - zelo burna prekinitev dolgoletnega razmerja (presenečenje, šok, totalni reality check, podrte izluzije... :eek: :sori: x?x
tr-Luna konjunkcija natalno Sonce in Merkur (6.hiša, konjunkcija DC) in t-Sonce na Ascendentu.
t-Mars takrat preko Urana, MC in Lune (Škorp.),
t-Uran - op. natalni Saturn (v 7.hiši), t-Mars kvadrat t-Uran...
Spomnim se, da je bilo kar nekaj časa še hudo, ker je t-Saturn visel še na moji Veneri:xx!:
Aja, pa t-Luna opozicija njegova Venera in kvadrat na natalni Pluton v 12.hiši (skrivnosti :inocent:)

21.junij.2001 (sončni mrk): Sonce in Luna v Raku - (22.6.) - Po nekaj letih srečala nekoga x:)x ki je bil takooo drugačen, ena sama milina, ni pa trajalo dolgo... x:Ix
t-Luna in Sonce konjunkcija natalna Sonce in Merkur na DC (7.hiša je v Raku),
t-Venera (Bik) na Veneri in Marsu, t-Jupiter (Rak) čez nekaj dni na Sonce in Merkur...

4.december.2002 (sončni mrk) - Prometna nesreča :V: 'šele' 4 dni kasneje, pa vendar:
moja 3.hiša (promet) v Ovnu, t-Mars in Venera (Škorp) konjunkcija Uran (na MC),
t-Luna (v času nesreče) in t-Neptun opozicija Saturn, t-Sonce in t-Pluton pa na Neptunu,
t-Saturn v 6.hiši, t-Merkur pa v 12.hiši, ki je natalno v 6. - bolnice, zdravje, poškodba glave (Mars) Sreča v nesreči: t-Jupiter konjunkcija na Saturnu... (hvala Lunca za razlago, nekaj časa nazaj x;)x )

24.junij 2002 (lunin mrk) - (25.junij) buren začetek burne zveze z burnim Levom x:px x;)x
t-Sonce (Rak) konjunkcija, t-Luna (Kozorog) pa opozicija na natalna Sonce in Merkur ter konjunkcija na Ascendent,
t-Mars in Jupiter (Rak) v 7.hiši, t-Venera (Lev) na Saturn (v 7.)... tudi ni trajalo dolgo :8):

4.maj 2004 (lunin mrk): Sonce Bik, Luna Škorpijon - po dveh mesecih matranja, preiskavah, iskanju vzroka bolezni, končno dobila dokaj potrjeno diagnozo in zdravila... Kmalu izboljšanje :8): x^x
t-Luna na Uran in Mc, potem tudi preko Lune (Škorp.10.hiša),
t-Sonce konjunkcija Venera in Mars (4.hiša),
t-Saturn na Soncu in Merkurju v 6.h, nekaj dni kasneje tudi t-Mars in Venera v 6.hišo
+ trigon t-Sonca in sekstil t-Marsa in Venera na t-Jupiter (Devica) v 8.h (regeneracija?), Merkurjeva hiša je 6.h (bolezni), pa Pluton je pobegnil iz 12. nazaj v 11. (nič bolnic zame, prosim) :palec:
Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)

#53 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. oktober 2004, 08:58

t-Mars takrat preko Urana, MC in Lune (Škorp.),
t-Uran - op. natalni Saturn (v 7.hiši), t-Mars kvadrat t-Uran...
Spomnim se, da je bilo kar nekaj časa še hudo, ker je t-Saturn visel še na moji Veneri:xx!:

xrolleyesx Ja že ti tranziti brez sončnega mrka so dosti hudi. Če samo pomislim, da bom čez nekaj let imela tranzitnega urana v opoziciji z mojim saturnom v 7 hiši, vem, da bo to prekinilo moj partnerski odnos.
Filing, da približno to veš, pa ni nič kaj fajn? xrolleyesx

#54 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. oktober 2004, 09:52

pišuka lunca...ni fjn ne...sam mogoče ti pa vesolje pripravlja kakšno prijetno presenečenje potem...naj bo vse dobro... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#55 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. oktober 2004, 10:55

pišuka lunca...ni fjn ne...sam mogoče ti pa vesolje pripravlja kakšno prijetno presenečenje potem...naj bo vse dobro... :palec:

:palec: :palec: Res je najboljše, če se pripraviš do prepričanja, da se pripravlja samo dobro. Sicer je res vse dobro, čeprav je čutiti na lastni koži slabo, vendar za lastni razvoj je potrebno tudi plačati določeno ceno.

#56 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 6. oktober 2004, 11:34

Lunca, si prepricana, da bo ta tranzit sprozil natanko to in ne kaj drugega. Tvojih podatkov nimam vec, tako da...
Dum spiro, spero.

#57 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. oktober 2004, 13:25

ja, kr poglejte mal, da ne bo kakšen kažin po nepotrebnem...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#58 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. oktober 2004, 13:43

Lunca, si prepricana, da bo ta tranzit sprozil natanko to in ne kaj drugega. Tvojih podatkov nimam vec, tako da...

xrolleyesx No to je eden od pokazateljev, lahko bi se tudi jaz spremenila (uran tranzit preko 1 hiše) in pričela drmat tega saturna v 7 hiši. No istočasno mi pride T uran na natalnega jupitra, ki je 180 s saturnom.
Bom pa povedala s prve roke, kaj se bo dogajalo. Je mogoče že katera imela tako pozicijo?

#59 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 6. oktober 2004, 18:17

Je mogoče že katera imela tako pozicijo?

Jaz sem imela tranzit Urana na Saturn (konjunkcija). :wacko: :wOOt: :cry:
Dum spiro, spero.

#60 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. oktober 2004, 19:02

Gledam, men pa se bo mrk dogajal na Jupitru v 12 hiši....v opoz z Marsom v 6h.
Orbis je sam 1 stopinja...

x?x

Astra
Per aspera ad astra

#61 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 7. oktober 2004, 12:20

Sem pogledala malo za nazaj kako in kaj je bilo s sončnimi mrki.
No, moram priznati da :eek: :eek: :eek:

Sončni mrk ima močen vpliv pet dni prej in po mrku in sicer:
-sončni mrk 23/11/2003 v strelcu, na 1.stopinji:
(na 1° sicer nimam nič, zato pa na 2°strelca Merkur)

-18/11 mi je dobesedno iz neba, nepričakovano, a odrešilno padel v žep čeden kupček denarja :eek: x:)x (čeprav bi prej rekla da je bilo to darlilo Jupitra čez mojo Luno x;)x )
-20/11 sem se prvič srečala z osebo, ki je postala od takrat naprej zelo važna v mojem življenju :palec: (dalje Jupiter v 7.hiši)
-24/11 sem po 13.letih prenehala kaditi x^x x^x x^x (mlaj!)

Zato pa je bil sončni mrk 10.junija 2002 milo rečeno katastrofalen :xx!: :V: , na 19° dvojčka :V:
-ker se prav tam nahaja tudi moj natalni Saturn, ki je že itak zelo slabo aspektiran
-ker je bil tam tudi v konjunkciji tranzitni Saturn
-ker se je zgodil kvadrat na mojo natalno luno tudi na 19°.
:xx!: :V: :V: :O:
No, sem preživela :o|o: xrolleyesx :C:

Kaj bo pa letos? Imam kar štiri planete v Tehtnici, od tega Uran in Mars na 20° :eek: x?x

#62 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. oktober 2004, 12:29

Jaz sem imela tranzit Urana na Saturn (konjunkcija). :wacko:  :wOOt:  :cry:

xrolleyesx A je bil tranzit močan, je prinesel spremembo?

#63 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. oktober 2004, 12:31

Kaj bo pa letos? Imam kar štiri planete v Tehtnici, od tega Uran in Mars na 20° :eek:  x?x

:palec: Ruby ti si borc, ti boš preživela. :palec:

#64 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 7. oktober 2004, 12:47



Kaj bo pa letos? Imam kar štiri planete v Tehtnici, od tega Uran in Mars na 20° :eek:  x?x

:palec: Ruby ti si borc, ti boš preživela. :palec:

Hej Luni :palec: :palec:

jasno da bom preživela x^x x^x ,
če ne drugega, ker se smrti sploh ne bojim. Zato pa mučim život pismorosno :vragec: :o|o:

x:Dx x:Dx x:o)x

#65 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 7. oktober 2004, 19:45


Jaz sem imela tranzit Urana na Saturn (konjunkcija). :wacko:  :wOOt:  :cry:

xrolleyesx A je bil tranzit močan, je prinesel spremembo?

Sok, sok in se enkrat sok...3 krat, ne. :xx!: :vragec: Prinesel je ogromne spremembe ali pa vsaj zacetek sprememb. x:)x
Dum spiro, spero.

#66 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. oktober 2004, 07:45

Sok, sok in se enkrat sok...3 krat, ne.  :xx!:  :vragec:  Prinesel je ogromne spremembe ali pa vsaj zacetek sprememb. x:)x

Katera hiša pa, če smem vprašat?

#67 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. oktober 2004, 11:33

in počasi se približuje DAN X x:Dx


Le kaj bo prinesel? Zaenkrat čutim transformacije pri sebi,na osebni sferi kar ni nič čudnega,saj
mi bo oponiral na prvo hišo.Ko bi vsaj pri tem ostalo x:Dx

Drugače pa konjunkcija na severno zanko....ejejejej ... :xx!: x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#68 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. oktober 2004, 11:52

Zaenkrat čutim transformacije pri sebi,na osebni sferi kar ni nič čudnega,saj
mi bo oponiral na prvo hišo.Ko bi vsaj pri tem ostalo x:Dx

Drugače pa konjunkcija na severno zanko....ejejejej ... :xx!:  x:Dx

:palec: :palec: Drži se Čveka, vsem nekam seka, danes sem prebrala na Gaai, da se s tem mrkom zaključuje obdobje mrka decembra 2001. Kar smo vlagali dobrega ali slabega v tem času, se bo pokazalo.

#69 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. oktober 2004, 11:56

od leta 2001 :eek: mama mia, pr men dogajanja sto na uro... vlagam predvsem v sebe... ampak hočem keš... mater se materialistično usmerjam zadnje čase....zaenkrat samo hočem, ampak mam filing da znam :bomb:

#70 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 12. oktober 2004, 12:17

x:Xx


Jzt mislim da vlagam predvesm v odnos s partnerjem...in v zadnjem letu in pol še na sebi x;)x

Lp, Sončk x:)x
Objavljena slika

#71 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. oktober 2004, 13:18

Ooo- naj le ne pretirava tale mrk.
Ker obdobje od 2001 do zdaj je bilo burno in prev nič dolgočasno. Pravzaprav moram reči, da po tridesetem dosti aktivneje živim. Včasih celo preveč :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#72 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. oktober 2004, 14:25

Zaenkrat čutim transformacije pri sebi,na osebni sferi kar ni nič čudnega,saj
mi bo oponiral na prvo hišo.Ko bi vsaj pri tem ostalo x:Dx

Drugače pa konjunkcija na severno zanko....ejejejej ... :xx!:  x:Dx

:palec: :palec: Drži se Čveka, vsem nekam seka, danes sem prebrala na Gaai, da se s tem mrkom zaključuje obdobje mrka decembra 2001. Kar smo vlagali dobrega ali slabega v tem času, se bo pokazalo.

ej Lunca,

najlepša hvala za tale info.

Ko sem pobrskala po možganih sem,srečna,ugotovila,da sem bila od leta 2000 do leta 2004
ena zlo pridna punca.Samo dajala sem in prejemala ,bore ,malo.

Torej lahko pričakujem nagrado x^x

(ampak sedma hiša :xx!: )

Lep pozdrav :2src:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#73 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. oktober 2004, 05:20

vpliv mrka bo menda trajal 45 dni

#74 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. oktober 2004, 05:58

če se mi dogaja v drugi hiši - občutek lastne vrednosti, denar....rezultati treh let bodo tukaj, če sem vas prav razumela... sem delovala pozitivno v teh treh letih ali ne.... predvsem sem iskala sebe in ljubezen do sebe, do drugih... se učila, verjetno tudi koga prizadela, pa sem ali delujem v dobro drugih in se držim starih vzorcev, da ne bi bil nihče prizadet... le kaj bo prinesla prihodnost - sigurno pa se nekaj dogaja na meni, to čutim... prihodnost dobrodošla, kakršna si že, moja si

#75 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 13. oktober 2004, 07:46

Lep pozdrav vsem.

Lunca, prosila bi te za komentar.
Sončev mrk se mi dogodi točno na osi z 9 hišo in natalno Luno (22 stop. teh) ter v opoziciji z natalnim Jupitrom v 2. hiši.

Hvala, Magda.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0