Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zamolčano zdravilo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
85 komentarjev na to temo

#51 dirrettore

dirrettore
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 22. september 2005, 22:55

<{POST_SNAPBACK}>Čudežnega zdravila ni. Treba je zdraviti celoto. Samo moje mnenje x;)x


:palec: :palec: :palec:

#52 dirrettore

dirrettore
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 22. september 2005, 22:56

<{POST_SNAPBACK}>To imaš pa kar celo apoteko x:Dx


Ja, po mojem mnenju samo sol ni dovolj...Ena od stvari, ampak nikakor ne zadostna in edina.

#53 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. september 2005, 23:03

<{POST_SNAPBACK}>Ja, po mojem mnenju samo sol ni dovolj...Ena od stvari, ampak nikakor ne zadostna in edina.

Se strinjam, brez zraka, vode in hrane se tudi ne da.

#54 dirrettore

dirrettore
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 23. september 2005, 06:35

<{POST_SNAPBACK}>Se strinjam, brez zraka, vode in hrane se tudi ne da.


sstane, tukaj se pa moram strinjat. Mislim celo, da si odkril toplo vodo. Hitor zaprosi za patent. :o|o:

#55 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 23. september 2005, 10:26

<{POST_SNAPBACK}>Ja, tudi sam sem preživel popolno kalvarijo z najbližjo osebo. 6 rund ubijalske kemoterapije, 11h operacije, nadaljevanje terapije (drugi strupi), 2 komi, odpoved ledvic, hiranje in smrt. 15 mesecev, starost 28 let, nobenih drugih bolezni.

Če bi takrat vedel to, kar vem zdaj, bi bila (skoraj gotovo) še živa.

Zdaj pa pomagam drugi bližnji osebi, ki bi jo uradna medicina brez moje intervencije prav tako že zašuštrala, zdaj pa je vse bolje in bolje.

Katastrofa, ne pa medicina.

Da se malo ša jaz vključim v tole zadevo. Najprej s tem linkom. http://med.over.net/..._govorijo_2.htm
Sicer je to samo moje mnenje, vendar mislim da je treba zadevo malo bolj premisliti. Prebolela sem raka, zato sem si vzela tudi za dolžnost, da se tu oglasim. Mene niso zašuštrali. Pomagali so mi da sem ozdravela. Kajti medicina naredi lahko samo določen procent ostalo moramo pa mi. Ne moremo se zanašati na zdravnike, da bodo naredili vse.
No ko sem bila na punkciji, sem dvakrat omedlela in takrat je bilo v meni ogromno jeze na medicino. Bila sem že skoraj odločena da grem drugo pot, brez medicine. Danes vem, da ne bi tega pisala če bi se tako odločila. K sreči sem se pogovorila z zdravniki, medicinskimi sestrami, bolnicami, ki so podobno zadevo dale skozi in šele nato sem se odločila in šla na operacijo. Imela sem 6x kemoterapijo na 3 tedne. Prve dni po kemoterapiji sem bila še pod vplivom kemije, je kar šlo, naslednji teden sem se pobirala, tretji teden sem prišla k sebi, no potem so me spet s kemijo zrušili. Nato izguba las. To sem pričakovala in me ni obremenjevalo. Danes imam boljše lase kot prej. Tako da ja, res, kemoterapija ubija. Ampak s prehrano in raznim drugim delovanjem, mogoče pomoč bioenergije.... Variant je več.
Da bi šli čisto mimo medicine po moje ni najbolj pametno, kajti tu imamo vendar strokovnjake, ki veliko let delajo že na teh področjih. Po moje bi bilo potrebno vključiti zdravilce zraven, da bi delali z roko v roki. Kajti tisti dobri zdravilci, dostikrat ugotovijo bolezen in človeka napotijo na prave preiskave. Tu bi morali v Sloveniji stvari urediti, ne da nekateri tako imenovani "zdravilci" služijo lep denar na račun hudo bolnih. Pa lep pozdravček vsem . xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#56 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. september 2005, 16:08

<{POST_SNAPBACK}>sstane, tukaj se pa moram strinjat. Mislim celo, da si odkril toplo vodo. Hitor zaprosi za patent.  :o|o:

Mislit se pravi nič vedet, ne veš tega x:Dx

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. september 2005, 16:10

<{POST_SNAPBACK}>Prebolela sem raka

:vtz: :palec:

xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 23. september 2005, 16:17

<{POST_SNAPBACK}>Mislit se pravi nič vedet, ne veš tega x:Dx


@Sstane je taprav jezični dohtar x:Dx

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. september 2005, 16:23

<{POST_SNAPBACK}>Mislim celo, da si odkril toplo vodo.

x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. september 2005, 16:23

<{POST_SNAPBACK}>@Sstane je taprav jezični dohtar x:Dx

xyesx xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 23. september 2005, 18:38

Lep pozdrav vsem!

Dobra tema in veliko lepega je tukaj rečeno. Dodala bi samo eno misel, ki se mi ob prebiranju teh postov poraja:

Dokler bosta uradna medicina in alternativa stali vsaka na svoji strani in se med seboj zmerjali ne bo nič. Če bi se pa, znanje enih združilo z iskušnjami drugih, bi lahko kaj nastalo.

Rekli boste utopija.... Mogoče res, sanjati, pa je vseeno dovoljeno.

In ko sanjaš ti se mogoče utrne prava misel.....


Myrjam xDDx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#62 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. september 2005, 19:14

...itak, da ni v interesu farmacevtskega lobija in posredno kapitala v obce(VP farmacevtskih tvrdk etc.), da alternativa dobi mesto, ki ji pripada... skor vse, ce ne celo vse bolezni so ozdravljive... celo virus HIV je ze ozdravljiv... zdravili naj bi ga s terapijo z ozonom(virusi so vsi anaerobni organizmi in v prisotnosti kisika odpevedo)... ker pa bi bila taka terapijo prakticno zastonj je farmacevtski lobij seveda zelo zainteresiran za to, da informacija ne pride v sirso javnost...

v glavnem... :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#63 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. september 2005, 20:03

Ceneje od biodiete ni nič.

#64 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 23. september 2005, 20:05

xsrcx Veliko sem o teh zadevah premišljevala. Farmacija je močen lobi to je dejstvo in bo tudi ostala. S tem se borit je vnaprej izgubljen boj. Mogoče je kdo na forumu ki pozna tudi borbo zdravilcev za uveljavitev nove zakonodaje in bo mogoče kaj pokomentiral. Mislim da bi lahko imeli tudi ljudje-davkoplačevalci tukaj kaj besede, da bi se te stvari uzakonile. Potem se zdravniki ne bi več toliko bali dati nasvet v teh smereh. Vsi pa vemo da tudi zdravniki obiskujejo bioenergetike, homeopate, kiropraktike.... Tako da je jasno da dobro vedo da so to kiristne stvari. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#65 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. september 2005, 20:11

<{POST_SNAPBACK}>Ceneje od biodiete ni nič.


...zrak je cenejs... ozon...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#66 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. september 2005, 20:18

...itak... strah pred smrtjo je najvecji strah oz. prastrah vseh cloveskih strahov( potreba po varnosti po Maslow-u je fundamentalna potreba) in dokler kapital obvladuje vsa podrocja, ki so najblizje povezana s kontrolo nad tem strahom obvladuje vse zivljenje na tem planetu. Tukaj mislim na na videz tko razlicna podrocjo kot so orozje, farmacija oz. uradno zdravstvo, vzajemni skladi etc.... dokler kontrolira to(kontrolira cloveske emocije) kontrolira vse (sklenjen krogotok) in seveda kapital ne bo pustil da se kakrsenkoli parameter ki ogroza funkcioniranje tega "popolnega" sistema spremeni... zato morajo biti neozdravljive bolezni, zato morajo biti vojne, zato je bolje da ljudje verjamejo v RKC, islam in boga ki slabo kaznuje... in ne v reinkarnacijo, vecno zivljenje... sistem je zgrajen na predpostavki strahu pred smrtjo in to mora laufat... tko da alternativna medicina nima sans...zal... vsaj dokler ne pride do evolucije zavesti kriticne mase populacije... kar se pa tko kmalu se ne bo zgodilo... ce sploh kdaj...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#67 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. september 2005, 20:34

Da, opozorilo o pokvarjeni soli pa je staro že nekaj tisoč let, toda, toliko kot je danes, ni bila pokvarjena še nikoli.

#68 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. september 2005, 22:00

<{POST_SNAPBACK}>Prebolela sem raka

:medal: xsrcx :palec:

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2005, 09:28

<{POST_SNAPBACK}>
Lepo da objavljas linke od onkoloskega foruma :palec: , v prvi vrsti se je treba tam informirat, ...

Seveda, absolutno!!! :palec:
Saj LN se 'ne gre' kakega zdraviteljstva in nicesar ne obljublja, sam nudi nekaj nacinckov za samozdravljenje z naravnimi metodami, ki pa, kot vemo, v taksnih oblikah bolezni, najveckrat niso dovolj.

Kot mnogi, se tud sama 'zavzemam' za holisticno zdravljenje in mi je najbolj dbest, ko vidim (in to vidim, hocem rect, tega ni malo x!x), da medicina in alternativa stopata z roko v roki, kot recemo.

ITAK mora it to dvoje skupaj, kajti tudi v primerih recimo kirurske odstranitve vedno obstaja moznost, da se zadeva ponovi in je tako jasno vec kot smiselno se zdravit na VSEH nivojih, se zlasti pa je treba priti do izvora tezhav, to pa najlazje storimo pravzaprav kar sami, ce se le dovolj poglobimo vase.

Pri raku pa je sploh tecno, ker je tale *program* ze bil vsajen..... zato se tud tolkrat ponavlja in ga je tako tezko pozdravit.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 24. september 2005, 09:49

<{POST_SNAPBACK}>
ITAK mora it to dvoje skupaj, kajti tudi v primerih recimo kirurske odstranitve vedno obstaja moznost, da se zadeva ponovi in je tako jasno vec kot smiselno se zdravit na VSEH nivojih, se zlasti pa je treba priti do izvora tezhav, to pa najlazje storimo pravzaprav kar sami, ce se le dovolj poglobimo vase.


xsrcx Točno. Vsak sebe najbolje pozna in lahko ukrepa. Meni so govorili da moram spremeniti življenje, če hočem živeti. Ampak nobeden mi ni dal odgovora točno kako. Do tega sem morala sama priti. Počistiti za nazaj sem tudi morala sama. Najti "izvor" kot praviš Marsa, sem tudi morala najti sama. V prvi vrsti pa je pozitiven pogled na vse skupaj. Pa ni to pomembno samo pri raku, isto velja za vse druge bolezni.
Ko sem vprašala kirurga kakšna je možnost ponovitve, je odgovoril v procentih. Ne more vedeti v kateri procent spadam. Tudi po 5 ali 10 letih se lahko ponovi. Sem se pogovarjala z ljudmi na onkološkem. Ni enega pravila.
Najboljši zdravniki smo sami sebi. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2005, 09:51

:palec: :palec:

nic, sam Bravo lohk recem, respect! xsrcx :palec:

(*natancno tako si jaz to predstavljam, ti pa to ves)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. september 2005, 09:53

<{POST_SNAPBACK}>
Najboljši zdravniki smo sami sebi.  xsrcx

xsrcx

#73 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 4. oktober 2005, 07:12

x:)x
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#74 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:04

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa ne razumem nekaj drugega.
Če je B17 res tako dober, zakaj se niso farmacevtske družbe- vsaj ena, vrgle v proizvodnjo kakršnekoli njegove oblike in preplavile z njim svet, sebe pa z zaslužkom? Saj niso neumni. Če bi bilo to res zdravilo, bi na njem bajno zaslužili. Saj ljudje vsako minuto zbolevajo za rakom in potrošnji- tako kurativni kot preventivni, ne bi bilo konca ?




:o|o: pa ne morš zaslužit, če bi se folk lahk sam z vitamini pozdravu

morš met močna zdravila, z visokoletečimi in kompliciranimi imeni x^x


A misliš da je tistim nekaj komadov kaj mar za ljudi, oni skrbijo za kapital x^x v cvenku
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. oktober 2005, 23:10

<{POST_SNAPBACK}>
morš met močna zdravila, z visokoletečimi in kompliciranimi imeni  x^x

x:Dx

Q13 - prva liga. x^x x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0