Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jezikovne šole


  • Prijavi se, če želiš komentirati
30 komentarjev na to temo

#1 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. november 2003, 05:26

A mi lahko kdo svetuje kera jezikovna šola v Lj., je cool!
Zanima me advance in intermediate angl. jezik!
Ali individualno, ali skupinsko, etc...
Vase izkusnje!?
Certifikati, kje, kako, etc...
Cene..

Thx!!

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. november 2003, 20:14

hvala obema!

gledam zdele...

ej, doba je v mariboru! :eek: :angry:

berlitz pa zgleda vredu...

sam bi rad slisal, zvedel, prebral vec.

#3 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. november 2003, 20:28

verjamem, da je v MB ceneje!

kaksne studentske org.?
kaj oni tudi ponujajo izobrazevanje?

Hvala!

Sicer pa sem pripravljen na individualno ucenje, ce kdo od forumovcev
zelo obvlada, za primerno ceno seveda!

#4 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. november 2003, 21:17

ja, prašaj Cosmo, pa Matejo, al pa daj javno na razpis, da iščeš inštruktorja

ej poko hvala, sam sej sole znam sam najdet, oz. sem jih ze pred casom;
toda sprasujem za vasa priporocila! ker omenjas berlitz, domnevam,
da si bi ltam, oz. da je cool!
thnx, hvala za trud!

#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. december 2003, 01:46

ja, to sem ze bil, leto in pol; toda bilo je ze dolgo nazaj...
pa bi rabil obnavljat, se ucit ponovno...

thanks!!

#6 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. december 2003, 09:33

Jaz hodim na jezikovno solo Palatin, ze leta....zelo zadovoljna...hodila sem ze na anglescino in zdaj se na spanscino, sestra je hodila se na nemscino.
Obe sva zadovoljne. Kvaliteta se mi zdi u redu. Profesorji se zelo ok....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#7 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 18. december 2003, 10:21

Jaz sem bila pri Panteon College. V redu, profesorca bla argentinka, tko da je res obvladala.. Zbrala sem si to solo, ker so edini imeli dovolj pozno zacetek pouka; nisem mogla ob 3h hodit...

Cist dobre izkusnje, samo cena je pa kar precejsnja, tako da.. ne vem, ce na teh studentskih variantah sprejemajo tud nestudente, ampak se splaca vprasat.. pejd pogledat na stran od SOUa ali kaj takega.. imajo tudi v LJ ful poceni tecaje, ampak.. za studente verjetno.. Preveri vseeno!



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#8 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. december 2003, 10:35

Bolj, kot ustanova (ki stoji za doloceno kvaliteto), se mi zdi, da je bolj odvisno od profesorja, kaksno vzdusje naredi itd...Cena je pri Palatinu ok, lahko se dogovoris za vse mozne kombinacije.

Osebno, nisem bila zadovoljna z prvim, profesorjem, ki sem ga imela, bil je bolj **neaktiven** udelezenec, stalno smo jodlali eno in isto...
Potem se je profesorica zamenjala in je bilo super, tako da smo imeli naslednje leto individualne ure z njo izven sole. 3 gracije smo se z njo zmenile za popoldanske urice. Takrat, ni vec delala v tej jezikovni soli. Nam se je zdela pa super.

Za berlitz sem slisala da je so so...eni so zadovoljni eni niso...tam je bolj **industrija**, ker Berlitz ima isti koncept po celem svetu se mi zdi. Pa se kar dragi so.

Hodila sem se na Cene Stupar, na nemscino pa je bilo so so...profesorica bolj suhoparna, zato se mi ni kaj posebno vtisnilo v spomin, kot super dozivetje.

Trenutno v skupini, kjer sem se profesorica zelo zavzema za vsakega posameznika in res da maximum od sebe, kot clovek, zmeni se tudi za individualne ure, ce ne stekas in vse se enkrat razlozi, brez placila.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#9 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 18. december 2003, 12:27

Se strinjam :palec:

Lahko je pa snov podana, zanimivo ali suhoparno.... se spomnim, da se mi je bilo veliko tezje uciti suhoparne stvari, kot pa tezje in z zanimivo razlago. Ko so se pojavljale asociacije, kot iskrice, kot pa ko je bilo podano z monotonim glasom in zehanjem...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#10 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. december 2003, 12:37

Hvala vsem za odgovore!

#11 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 18. december 2003, 12:44

free: jaz hodim ze tretje leto v Jezikovni center International na Starem trgu v LJ in so fuuuulll dobri. Ena k je z mano na spanscino hodila, je po dveh letih sla delat maturo iz spanscine na visjem nivoju in naredila s 6.... Edino cena je rahlo visoka, skupine so zelo majhne tako da se ne mores potuhnit v ozadje tudi ce bi se hotel.... Jaz sem zelo zadovoljna.
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#12 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. december 2003, 13:34

Tale tema mi bo še enkrat koristila. x:Dx

#13 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. december 2003, 13:47

free: jaz hodim ze tretje leto v Jezikovni center International na Starem trgu v LJ in so fuuuulll dobri. Ena k je z mano na spanscino hodila, je po dveh letih sla delat maturo iz spanscine na visjem nivoju in naredila s 6.... Edino cena je rahlo visoka, skupine so zelo majhne tako da se ne mores potuhnit v ozadje tudi ce bi se hotel.... Jaz sem zelo zadovoljna.

ze iscem na netu...! :palec:
HVALA! x:Xx

Rachec - anglescina je meni MEGA x^x
in ja, vsekakor uporabna zadeva v tem svetu...!

bodi, mej se COOL! x:)x

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. december 2003, 14:58

free: jaz hodim ze tretje leto v Jezikovni center International na Starem trgu v LJ in so fuuuulll dobri. ...

najdu x:)x
Hvala!

#15 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. december 2003, 00:31

....Za berlitz sem slisala da je so so...eni so zadovoljni eni niso...tam je bolj **industrija**, ker Berlitz ima isti koncept po celem svetu  se mi zdi. Pa se kar dragi so.

:palec:

#16 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 19. december 2003, 01:17

free: anytime! x^x x:)x x:)x x:)x

V znanje se splaca vlagat!!! :palec:
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#17 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. september 2004, 15:57

A ma kdo kaksne izkusnje z ŠOLT-om?
Pa v Lj, kje je kaka jezikovna sola, k je bolj specializirana...zanima me konkretno za nemscino...
Na faksu sicer imamo tecaje, ampak so ob nemogocih urah. Torej...ucila bi se nemscino nadaljevalni tecaj...ko gres malce bolj v podrobnosti in izjeme. Ker nekaj znanja ze imam, delala sem maturo iz tega, govorim pa tudi kar dobro.
Pa se za francoscino me zanima...sumim, da mi bo prav prisla.
LP
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#18 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. september 2004, 17:37

Ja jaz sem mal brala a ne...in majo pr ŠOLT-u:
Jeziki: angleščina, nemščina, italijanščina, francoščina, španščina, portugalščina, ruščina, nizozemščina, švedščina, finščina, kitajščina, japonščina, latinščina, madžarščina, arabščina, perzijščina, hindujščina, slovenščina .....

Baje je tko, da je 2 mesca, 2krat na teden po 2 uri. Pol so pa nadaljevalni tecaji. pa kar precej poceni je. Ampak mene bolj zanima, ce te res kaj naucijo?
Hja, jaz sem imela kot prvi tuji jezik anglescino, kot drugi nemscino...zdej pa poskusam s francoscino...

LP
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#19 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. september 2005, 15:45

<{POST_SNAPBACK}>Ima kdo kak vzorec oz. test javno veljavnega izpita za nemščino in angleščino?


To...se mi zdi.
Zanima me, ce je ze kdo delal anglescino za ta cefertikat, ker ga bom rabila. Gledala sem na internetu ( Panteon College)in moras vedno hodit na predavanja/vaje. A kdo ve, ce se da zmenit, da gres samo odpisat test in dobis?
Prav tako za nemscino...
Hvala,
cau
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#20 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 7. september 2005, 16:05

Teste oz. vaje, ki so na izpitu, dobiš v knjižnici najbrž iščeš za FCE certifikat.
Izpit je sestavljen iz 5 delov. Mogoče ne bi bilo slabo, če greš na priprave, razen, če misliš, da tvoje znanje zadošča, da boš opravila izpit.

Veliko knjig je s temi vajami... samo vprašaj za priprave za FCE ali pa Teofl, karkoli boš pač že delala. Prav tako nemško.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#21 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. september 2005, 16:08

A ti si sla?
Namrec, za anglescino sem kar prepricana vase, vaje bi sicer delala. Pri nemscini pa priprave ja.
A pa res dajo veliko na to? Meni so rekli, da je blazno dobrodoslo...zato se pa grem zdaj to. Ni vec dovolj napisat samo: znam nemsko, anglesko in mal francosk... :o|o:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#22 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 7. september 2005, 16:30

Ja, jaz sem bila na pripravah, ampak ne pri nas. Tako, da ti ne morem povedati kako je v Slo.
Drugače je bilo fino videti in slišati, kako zgleda tak izpit. Saj v bistvu ni bavbav ampak je pa kar fino vedeti kako poteka. Meni se ni zdelo težko.
Sploh v onem nakladaškem delu sem bojda čist razturila z enim črnim modelom skupaj x:Dx sva bila baje najboljša so povedal pol po kanalih profesorji.
Sem mislila it še na Advanced varijanto zdaj...ampak saj itaq papir imam že, pa mi ne spremeni kaj veliko.
Najboljše da greš v knjižnico in si sposodiš knjigo, ter pogledaš vaje in se sama stestiraš.
Ne vem kako boš stestirala audio vaje, kjer poslušaš trak ter dopolnjuješ manjkajoče besede ali pa odgovarjaš na vprašanja. Pri nas so nekateri imeli s tem kar težave, meni je bil pa ta del najlažji in sem na vajah dostikrat dosegla vse točke.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#23 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. september 2005, 16:30

...kdaj se pa zacnejo ti tecaji???Pr sSOLTu???Jest bi mogu nemscino orng pogruntat, ker smo mel v soli bl tko... drgac mam pa fuuuul zeljo da bi se rusko naucil, pa cesko!!!Spanscina bi pri najverjetnejsem razvoju svetovga gospdarstva utegnla bit tut zloo koristna zadevscna...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#24 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 7. september 2005, 16:51

šolt je tko tko...študentski torej...

imam pa res slabe izkušnje s CTJ-jem pri italijanščini, med tem ko ima moj prjatu zelo pozitivne izkušnje z nemščino na CTJju

za ruščino sm pa slišala, da je verba res ok...

itak je pa to zelo zelo zelooooooo odvisno od predavatelja...
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#25 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. september 2005, 17:01

...mogoce bi kaxn insider lahko posredoval priimke tistih top predavateljev pr najpogostejsih jezikih in na keri soli ucijo, da ne bomo mimo sekal...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0