Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Urinoterapija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
151 komentarjev na to temo

#1 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 2. december 2003, 21:39

Amaroli ali urinoterapija, tehnika uporabe lastnega urina v procesu samozdravljenja, naturopatija ali uropatija, istopatija so številna imena starodavne znanosti o uporabi lastnega urina za samozdravljenje ali vzdrževanje zdravja, mladosti, vitalnosti in moči za samoobnovitev. Ta znanost in uporaba urinoterapije za zdravljenje ali vzdrževanje zdravja sta nastali na tleh starodavne Indije in sta stari že 5000 let.
Urinoterapija se uporablja pri različnih zunanjih in notranjih težavah. Za pitje se uporablja močno razredčen (10-100x) urin, ker gre za neke vrste homeopatski način zdravljenja. To je zdravljenje s podobnim, saj urin vsebuje vse snovi, ki so v našem organizmu. Z redčenjem zgolj ublažimo koncentracijo snovi, ki utegnejo imeti negativne stranske učinke, denimo draženje želodca ali črevesne sluznice, pa tudi vonj in okus se ublažita :) .
Pomembna je tudi hrana. Urin je najbolj prijeten pri vegetarijancih (that's me x:)x ), ker je v njem najmanj dušikovih proizvodov.
Neka gospa pravi, da si vsako jutro s prvim urinom umije obraz, si ga vtre v lasišče in ga požirek tudi popije (to pa nism js x:Dx ). Spremembe na koži so bile kmalu vidne in tudi počutje se ji je izboljšalo. Poleg tega, da se je vidno pomladila, so se ji močno izboljšala tudi čutila in ne potrebuje več očal. Popravil se ji je okus, uredila prebava in povrnila življenjska energija.
Za človeka, ki želi kaj narediti zase, je ta tehnika dostopna, poceni, enostavna in vedno pri roki x:Dx .
Meni osebno ne diši preveč xrolleyesx , poznam pa ljudi, ki so neozdravljivo bolni in pravijo, da bi "požrli tudi drek, če bi le pomagalo."
In mene sedaj zanima, če ima kdo izkušnje s tem ( z urinoterapijo mislim :) ). Naj vam ne bo nerodno x;)x

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 2. december 2003, 23:53

http://www.lunin.net...t=ST&f=9&t=2059

#3 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 3. december 2003, 00:05

Uh, hvalaaaaaaaa x:)x . Zdej bom pa nehala morit x:px

#4 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 3. december 2003, 00:39

haahhahaha. Še tadrug uček mora tko utripat k ta, ane ane :P. Sam to ni še nč. Da bi moj srček slišu,.... ta šele utripa, ufffff! x:)x :wub:

#5 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 3. december 2003, 14:42

glede urinoterapije....I know people wo know people.... x;)x

sama sem prebrala dve knjigi na to temo, your own perfect medicine in pa golden fountain, je kar zanimivo.
ceprav sem pricalovala malo vec, moram priznat...no, ampak gremo k akciji.
moja dobra prijateljica jo ze leta uporablja za zunanjo uporabo, za odpravo ekcema na kozi ( je frizerka, kemija pa tako naprej....) baje zelo uspesno, vsaj. ekcema ni nikjer videt! isto velja za psoriasis, luskavico.
jaz jo zelim poizkusit iz svojih razlogov. imam zadnje case kar velike tezave z lasmi, zato bi rada probala tudi to, samo trenutno jemljem ene antibiotike, p abom pocakala, da neham. takoj, ko preizkusim, ti sporocim, kako je!
na zdravje! :vio:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#6 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 5. december 2003, 02:12

Uff :sick:
Ja sam ka mali pao s lipe

#7 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 5. december 2003, 11:01

haha, volkec....saj ni panike, po moje. mislim... povprecni clovek zauzije vse kaj vec nagravznih stvari
v zivljenju, kot je malo lastne slane vode x;)x

da ne govorimo o raznih jedeh, ki so po tej logiki se malo manj...estetsko sprejemljive....ahm...razni bikovi prasniki, kaviar, mozgani... x;)x x;)x

it's all in the head....pa stvar navade x:px
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2003, 11:11

Oj. :)
Res da je odprta tema ze, pa se nekako ni prijela oz. kot sem prechekirala, ni bilo kaj veliko komentarjev...

Sama se ne bi odlocila... x:Ix :8): - imam mesane obcutke in nekako deljeno mnenje; po eni strani se mi zdi logicno, smiselno in me preprica, a en del mene pravi: urin, ko pride ven iz telesa, ima takoj milijone bakterij... hmm...

Je pa moj dober prijatelj dolgo casa izvajal to (morda celo se izvaja) in je samo pohvalil - nasteval, za kaj je vse dobro..
No, sodec po njem - videzu in vsem, je res ocitno kul. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 5. december 2003, 11:41

ja, kaj cmo....je stvar o kateri se malo govori ravno zato, ker se vecini ljudi ne zdi apetitlich x^x
stvar je ravno toliko nenavadna, da so ljudje kar zelo za ali zelo proti, tisti, ki jo pocnejo navadno ne razlagajo prevec o tem ravno zaradi reakcij ostalih...tisti, ki tega ne pocnejo, pa...itak nimajo kaksne posebne zelje govorit o tem, glede na to, da se jim najbrz gnusi x;)x
po moje ni to zadeva, ki se jo nalahko lotis, in si potem kar zelo za ali proti.
je pa res, da v aziji dosti zdravijo s tem, da mas celo vrsto institutov, par tudi v ameriki( ne samo amaroli, duhovnem smislu, ampak prav urinoterapija kot klinicno zdravljenje). tudi nasa medicina uporablja ureo po dolgem in pocez, kozmetika itd itd, samo to je izlocek, kemicno pridobljen, preciscen...ampak v bistvu je ista substanca. samo dosti dosti drazje, pa se ne ves od koga x:)x
baje so to zbirali po svetu v starih casih kar po javnih straniscih, in to se delajo doloceni farmacevtski in kemicni mogotci. to vsaj pise v knijgi, ki sem jo prebrala.
vsekakor je stvar zelo neraziskana na zahodu, razlog je pa pac ta cloveski odpor do telesnih lzlockov...ceprav je to dokaj nova stvar, vecina civilizacij pred nami je bila bolj odprte glave...na nek nacin

xrolleyesx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#10 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. december 2003, 13:14

:vragec:


hmmm....in kolkr je men znano je to jutranja voda, k ma v sebi najvech bakterij, ki se preko nochi naberejo v sechevodu....res kar poka od zdravja tole....s chim vse se da nasrat folk... :xx!:


666 zlobijeu...
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#11 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 5. december 2003, 13:24

A si pomislu na to, da je tebe nekdo nasral, da ima jutranja voda v sebi največ bakterij x:Dx . Sploh pa - najprej treba mal odtočt, ker srednji curek je res tisti taprav x:)x

#12 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. december 2003, 13:27

:vragec:


no sej....aakhut kot vodnar in menda pristash vsega bizarnega....zakaj pa ne....bi kar gledal tisti tvoj srednji curek x:Dx x;)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#13 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 5. december 2003, 13:50

hahaha, maš fetiš na pissing, a x:)x x;)x

#14 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. december 2003, 13:52

:vragec:


aakhut znani fetishist......na machke pa itaq padam... x;)x



666 :vragec: -ou.....
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#15 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 5. december 2003, 13:59

A na une, k mežikajo zlo na hitr z enim učkom tud? x:)x x:)x

#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. december 2003, 14:05

:vragec:


tist so kresnichke... x;)x



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 5. december 2003, 14:13

Ne pa niso. Videz vara, hopsasa x:)x x;)x

#18 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. december 2003, 14:15

:vragec:


aha...zdej vidu....prej ni delal.... x:o)x x;)x x;)x x;)x


ja cool ne....
jah na take mezhikajoche tut...hehe


666 fetishistkou.....tralala....HIP-HOP sasa
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#19 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 5. december 2003, 15:43

ahja...vsak svoje bakterije sam najbolj steka... in prebavlja... x^x

...sicer pa nisem prav gotova kolko se jih uspe nabrat brez kisika...
itak je 'umazanija' al kakorkoli ze to vidis na povrsju koze, zunaj, ne pa v tebi...
nevermind....vazn da sta si vidva vsec :inocent: x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#20 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 5. december 2003, 15:46

:vragec:


aha...zdej vidu....prej ni delal.... x:o)x  x;)x  x;)x  x;)x


ja cool ne....
jah na take mezhikajoche tut...hehe


666 fetishistkou.....tralala....HIP-HOP sasa

Sam da nis vidu. K me je že resn začel skrbet kje ti kresničke vidiš hehehehhehehe. Ringa ringa raja x:)x

#21 krist

krist
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 5. december 2003, 19:30

Jaz sem bil tud na takšni dieti kak mesec al pa več. Nič razredčen-sem pil kar 100%...sem ga vsako jutro popil kake 0,5 deci, stanje pa se ni nič izboljšalo
Fuj in fej

#22 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. december 2003, 19:32

:vragec:



.....IN SPREGLEDAL JE!!!!



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#23 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 5. december 2003, 23:06

Jaz sem bil tud na takšni dieti kak mesec al pa več. Nič razredčen-sem pil kar 100%...sem ga vsako jutro popil kake 0,5 deci, stanje pa se ni nič izboljšalo
Fuj in fej

Pol pa ziher kadiš, al pa velik mesa poješ x:)x . Pa vztrajat je treba, no x:Dx

#24 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 6. december 2003, 00:32

Jaz sem bil tud na takšni dieti kak mesec al pa več. Nič razredčen-sem pil kar 100%...sem ga vsako jutro popil kake 0,5 deci, stanje pa se ni nič izboljšalo
Fuj in fej

:sick:, zdej sem pa fertik ohhhh :sick: :xx!:
Ja sam ka mali pao s lipe

#25 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 6. december 2003, 11:39

xrolleyesx tinka mogoče bi poiskusila z orehovim oljem..masiraš si lasišče in lahko tudi popiješ žličko ..in verjetno boš presenečena nad učinkom. glede urinotarapije pa sem brala o tem ,a nisem poiskusila..zaenkrat...vse je mogoče




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0