Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Karmična povezava


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
265 komentarjev na to temo

#1 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. december 2003, 12:26

Zanima me, ali kdo primerja svoj horoskop z osebami, ki ga obkrožajo, ali so ga spremljali v življenju.
Jaz opažam, glede na mojo severno zanko v ribah, kako sem bila in sem povezana z ljudmi, ki so po sončnem znamenju ribe ali imajo kakšno pomembno senzitivno točko tam (moj oče riba, moj mož riba, moj direktor riba, vsi imajo rojstni dan na isti dan, moj hčer riba, moj sedanji partner DESC v ribah).
Hčer ima sonce na moji severni zanki.
Kdo se bo od koga kaj naučil, kdo bo za koga kaj plačal in podobne fore?? xrolleyesx

#2 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. december 2003, 12:31

SEMINAR KARMIČNE ASTROLOGIJE
V sodelovanju z g. Aleksandrom Imširagićem, predsednikom Jugoslovanske Astrološke Asociacije iz Beograda in podjetja SATCITANANDA d.o.o. iz Ljubljane, organiziramo dvodnevni seminar dne 06. 12. 2003 in 07. 12. 2003 iz karmične astrologije.

JAVNO PREDAVANJE
V petek, 05. 12. 2003 ob 19:00 h, bo javno predavanje na to isto temo. Vstopnina je 1.200,00 SIT.

Seminar Karmične astrologije

06. in 07. december, Ljubljana

Program seminarja:
Subota, 06. decembar:
10:00 - 11:30 Zakoni Karme jezikom astrologije. Strukura prošlih i budućih života u natalnoj karti.
11:30 - 11:45 - pauza
11:45 - 13:15 Saturn i serija 10, Jupiter i serija 9
13:15 - 15:15 pauza za ručak
15:15 - 16:45 Karmička uloga retrogradnih planeta
16:45 - 17:00 pauza
17:00 - 18:30 Praktični primeri


Nedelja, 07. decembar:
10:00 - 11:30 Mesečevi čvorovi - kontrolori Karme
11:30 - 11:45 pauza
11:45 - 13:15 Zbirna Karma i Karma svakog pojedinog života. Karmičke direkcije
13:15 - 15:15 pauza za ručak
15:15 - 16:45 Spiralni putevi Karme. Dvanaestine, stočetrdesetčetvrtine i harmonici
16:45 - 17:00 pauza
17:00 - 18:30 Praktični primeri. Uloga Urana i prevazilaženje kruga Karme

Seminar bo potekal na O.Š. Mirana Jarca, Ipavčeva 1, Ljubljana – Bežigrad. Najbližji prihod do šole je iz Topniške ulice, zraven skladišča Metalke.
Cena dvodnevnega seminarja je 15.000,00 SIT. Predavanje bo potekalo v srbskem jeziku, v kolikor bo katera beseda nerazumljiva, bo prevedena na slovenski jezik in obratno.
Kontaktna oseba glede organizacije seminarja, vključno z zbiranjem prijav in vplačil je Stanić Lenka, GSM: 041 730 597.

priporočam, Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#3 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. december 2003, 12:33

Zanimivo, res.....pa še same, same ribice, kaj bi to moralo biti pri meni xscratchx ......bo treba pogledati......lep dan Lunca :palec: xDDx

#4 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. december 2003, 12:37

Lunca več ti bi povedala raje drugi teden po seminarju ;)
Tudi sama ugotavljam, da družinske vezi, dolgotrajni prijatelji, partner...
so zelo aspektirani z vozli.
Imam primer, da je moja Venera v konjunkciji (1 st.orbisa) z moževim sev.vozlom in da je njegova Venera v egzaktnem sekstilu z mojim severnim vozlom. x^x
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. december 2003, 12:39

xrolleyesx
Stanka, hvala za obvestilo. Škoda, ker me ne bo doma in bom spet zamudila to zanimivo temo.
Rada bi vprašala, če mogoče veš za kakšno Imširagičevo knjigo, ki jih je kar nekaj. Kje in katere se dobijo pri nas?

:palec: Boris, ti pa kar hitro na pregled kdo te obkroža in kmalu boš vedel zakaj x;)x

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2003, 12:41

Lunca, fino. :)

Ja, jaz to opazujem oz. imam z enimi parimi tole... ze kar v neposredni blizini...
Z Mitjo imava S vozla na Lunah - jaz v Raku v 8. hisi na njegovi Luni na MC, on pa v Ribah na moji Luni (v 4. hisi).
Sicer pa ne gledam tega samo s pomocjo vozlov, pac pa tudi ASC, Saturna, drugih povezav....
Druzinsko imamo (ravno 'prave' planete) na orbisu 4 stopinj v Biku (tamali Luno, Mitja Saturn in jaz Venero).
To sem zadnjic ze nekje napisala... se mi zdi...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. december 2003, 12:48

Aleksandar Imširagić je napisal knjige:

x:)x Knjiga vladarstava u astrologiji
x:)x Arapske tačke - sudbinske formule
x:)x Točak sudbine
x:)x Točak sudbine 2
x:)x Astralne veze
x:)x Tajne stepena Zodijaka

Več o njem na www.astrolab.co.yu

Lunca -knjige je možno kupiti na seminarju,
drugače pa imam sama zadnje 4 in so :palec:

Aha, pa eno prinese Borisu Miklavž (sem slišala, ker imam veze pri Miklavžu) x:Dx Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#8 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. december 2003, 13:18

:palec: Boris, ti pa kar hitro na pregled kdo te obkroža in kmalu boš vedel zakaj x;)x

Lunca, saj gledam, ampak trenutno sem sam, vem kaj misliš....iz astrološkega vidika menda.......kaj imam jaz potem s.vozel v devici x?x , a veš, da res.....no saj to je pa potem ja DEVICA, no potem mi je pa jasno, zakaj sem letos spoznal tako veliko oseb z ASC. v devici, pa sama pozitivna spoznanja.......hvala Lunca, še en dokaz, da se verjame v astrologijo, no saj jaz že vseskozi, to je potem le še potrditev x!x......lep dan in veseli december vsem :palec: xDDx

#9 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. december 2003, 13:22

Stankaaa, jaz imam pa prvi dve, ampak je treba njihovo znanje prenesti nekam drugam, še dobro, da vem kam, zelo lepo opisuje Aleksander Imširagić zahodno astrologijo, na tako razumljiv način za nas povprečneže. :palec: xDDx

Stankaaa, pa ti še verjameš v Miklavža, no jaz še vedno...lep dan :palec:


#10 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. december 2003, 13:56

To sem zadnjic ze nekje napisala... se mi zdi...

:palec: Ja Marsa, pred kakšnimi tremi dnevi si nekaj takega pisala, sem si zapomnila ja. No pol vesta z Mitjem, da sta " ta prava kombinacija".

No zato tudi jaz določene ljudi s i planeti v ribah bolj globoko začutim.

Stanka hvala za informacijo. Škoda, da me ne bo na seminarju. Bom pa knjige naročila preko Astro- laba.
Dol so tudi cenejše.

Boris zanimivo, ti imaš severni vozel v devici, jaz pa imam tam južnega. Na kolk stopinj pa je tvoj? Hahahha, kolk sem firbčna. Zanimivo,da sem jaz v zadnjem času spoznala tudi ogromno ljudi po soncu devic ali ASC devic, devica pa je pravzaprav moja sedma hiša.
Na koncu bom vedela zakaj.
Lep dan vsem skupaj xsrcx

#11 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. december 2003, 14:04

Lunca, na 5.18 device (torej 1. dekada) v 6.hiši v konjukciji s Plutonom, ni pa v konj. z vrhom 6.hiše(malo velik orbis)....no to je to.....lep dan :palec: xDDx

#12 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. december 2003, 14:13

borism :8):
na 5.4 Tehtnice imam PLUTONA

Stankaaa
narobe sem gledala, zmedena pardon ni Devica... xscratchx

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#13 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. december 2003, 14:24

Ja Stankaaa, jaz pa na 6.21 device, da o soncu ne govoriva, tisti je pa le v ribah....lep dan :palec: xDDx

#14 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. december 2003, 09:24

v 6.hiši v konjukciji s Plutonom,

xrolleyesx Oj Boris, plutona imaš v šesti hiši. Pravijo, da je to lahko velik potencial za samozdravljenje, a imaš kaj bioenergetskega potenciala?

Moj pluton je tudi v šesti hiši.

#15 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. december 2003, 09:37

Lunca pozdrav!

A tko praviš, a imaš kakšne izkušnje x?x , večkrat si pa res pomagam sam sebi, kot pa da bi laufal zdravniku......lep dan tebi in tvojim :palec: xDDx


#16 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 5. december 2003, 09:46

x:)x Lunca x8Dx

Sama imam tako izkušnjo x^x
Severni vozel imam v ribah (kot ti), južni vozel pa v devici,
moj fant pa ima luno v ribah in ascendent v devici.

Prijateljici imata tudi luno v ribah, v mladosti sem bila zaljubljena
v dva ribaka, pa par rib poznam, ki so mi blizu x:)x

V mladosti so me najbolj sprejemali škorpijoni,
oče ima luno tudi v škorpijonu, jaz pa asc v raku.

Se učimo drug od drugega x;)x

Helena


#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2003, 09:48

Oj, Lunca in Boris - potolazita se. :)
Tole je bil argument ('Pluton v 6. hisi - zacetne tezave, a neverjetna in hitra obnova), ki sem ga dala zdravnici, da so mi 'dali' tamalega domov, ko nisem hotela, da je se v bolnici.
Prav zares - neverjetna sposobnost obnavljanja - se posebej, ce je v trigonu ali sextilu s Soncem, ASC, Marsom itd.
Hocem pa reci - moj sin ima tole - neverjetno se dobro pozdraviva, ko in ce kaj zboli, poleg tega pa vpliva tudi na njegovo vestnost, odnos do dela. :vio: x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. december 2003, 09:56

Bo menda kar držalo Marsa, ja......od tam potem tista moja vestnost, no zmeraj si še lahko bolj.....Marsa, potem pa verjamem, da imaš v redu sina......pa en lep dan in veseli december tebi in tvojim xDDx :palec:

#19 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. december 2003, 09:59

Samo en medklic.

Ker Pluton po eni strani pomeni tudi "navisjo, ultimativno silo", je pri otroku potrebno doseci (mu dati, omogociti, vcepiti ali karkoli ze), da dela, zdravja, cistoce itd. ne bo jemal SKRAJNO resno, kar je cisto mogoce.

Primer: mozakar pri stiridesetih, ki ima Plutona v sesti hisi (toda grdega - opozicija Sonce), sredi praznovanja lastnega rojstnega dne in sprico dvajsetih povabljenih vstane in odide v sluzbo, ker je njegov sef klical po telefonu in ga vprasal, ce bi mogoce lahko prisel (sploh ni bilo zaukazano ali da bi bil dezurni!). To je bila pac visja sila. (Enako je visja sila, da hodi nekajkrat na teden s sefi na vecerjo in debatirat, pa ne glede na to, koliko to stane. - Pa brez insinuacij o varanju zene - tip res hodi na vecerje!)

Podobno je s cistoco, zdravjem in drugimi zadevami v sesti hisi - Pluton vse, cesar se dotika, radikalizira, spravlja v skrajnost. Zaradi packe na obleki zna tudi ubiti - ne sicer dobesedno, ampak saj vemo, za kaj gre, a ne?)

In ce ze skrbimo za otroke in jih oblikujemo, je tole mogoce cisto dobro vedeti in biti pozoren.

Lep pozdrav vsem!

#20 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. december 2003, 10:09

Bern pozdrav!

V tej temi, glede packe na obleki, hja mogoče res ostajajo takšni, ampak, da to dela tu položen Pluton,no jaz nisem takšen......pohvalil sem te že v temi moški/ženske glede tvojega načina razlaganja astro tematike, daj prosim napiši kaj v vezi astrologije in vremena......lahko v temo v DZK-ju, kjer je že postavljena, ampak ne služi povsem svojemu imenu.....lep dan,Borism :palec: xDDx


#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2003, 10:16

Bo menda kar držalo Marsa, ja......od tam potem tista moja vestnost, no zmeraj si še lahko bolj.....Marsa, potem pa verjamem, da imaš v redu sina......pa en lep dan in veseli december tebi in tvojim  xDDx  :palec:

Boris x:Xx x:)x - moj sin bi ti itak bil vsec - najprej zato, ker je prav tako riba (kot ti in jaz), ti imas asc ali celo asc in luno v ovnu (ce sem si prav zapomnila iz teme Mi vsi), on pa ima tam merkur - nekaj pa je moralo 'ostati' od Ovnovskih energij - namrec, 'moral' bi se roditi 3. aprila - tako naj bi kao bil Oven (ceprav sem itak vedela, da bom prej rodila, in tako je tudi bilo, skoraj mesec dni prej se je to zgodilo - namrec - vedela sem, da bo Riba..... Da pa ne bi imel se Lune v Ovnu, sem se pa 15 ur matrala.... ;) :)
Blazno je vesten, ja - najprej zaradi Lune v Biku, potem pa zaradi Plutona v sco v 6. hisi.

Tudi tebi vse lepo. :vio:
Decembrska evforija se je pa ze zacela - a mi je kar vsec. x:)x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. december 2003, 10:22

Marsa, ti se "namensko" 15 ur matrala, da ne bi imel lune v Ovnu, zanimiva si res......kar drži tole vse, ja.......verjetno bi mi tvoj sin všeč, ker te lepe lastnosti, ki jih imam jaz tusi zelo spoštujem pri drugih osebah......glede mojih podatkov, prav si si zapomnila....lep dan x:)x :palec:

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2003, 10:28

Samo en medklic.

Ker Pluton po eni strani pomeni tudi "navisjo, ultimativno silo", je pri otroku potrebno doseci (mu dati, omogociti, vcepiti ali karkoli ze), da dela, zdravja, cistoce itd. ne bo jemal SKRAJNO resno, kar je cisto mogoce.

Primer: mozakar pri stiridesetih, ki ima Plutona v sesti hisi (toda grdega - opozicija Sonce), sredi praznovanja lastnega rojstnega dne in sprico dvajsetih povabljenih vstane in odide v sluzbo, ker je njegov sef klical po telefonu in ga vprasal, ce bi mogoce lahko prisel (sploh ni bilo zaukazano ali da bi bil dezurni!). To je bila pac visja sila. (Enako je visja sila, da hodi nekajkrat na teden s sefi na vecerjo in debatirat, pa ne glede na to, koliko to stane. - Pa brez insinuacij o varanju zene - tip res hodi na vecerje!)

Podobno je s cistoco, zdravjem in drugimi zadevami v sesti hisi - Pluton vse, cesar se dotika, radikalizira, spravlja v skrajnost. Zaradi packe na obleki zna tudi ubiti - ne sicer dobesedno, ampak saj vemo, za kaj gre, a ne?)

In ce ze skrbimo za otroke in jih oblikujemo, je tole mogoce cisto dobro vedeti in biti pozoren.

Lep pozdrav vsem!

Bern - se kar ucimo - drug od drugega... Jaz od tamalega in tamali od mene. Jaz imam Pluton na vrhu, sicer je vladar asc, on pa, kljub temu da ni med osebnimi sco, ga ima 'doma' - pa je ze celo pri njem mocen... oz. ze zdaj viden, opazen...
Ali pa je to zato, ker smo itak nekako plutonovci - cela family... nenehne spremembe, veliko se selimo, pri svojih 11 letih je ze ogromno dal skozi - poleg selitev in bolnic tudi vse zivo se ostalo...
Pri njem sploh ne rabis Charta.. ;) - ko ga pogledas v oci, ves, da je stara dusa, da je bil kdaj v lajfih modrec.

Brez skrbi, Bern - pri nas delo in zdravje zelo resno jemljemo - in zato smo tudi 'tapravi' skupaj.
Cistoca oz. red? :o|o: - kar se tega tice, pa bi nam vcasih prav prisla kaksna Devica se... x;)x

------------------------------------------------

Aja, seveda - rodila sem na Saturnov povratek, vendar nista se v konjunkciji (Saturna), pac pa zgolj v istem znamenju - pac pa sta v konjunkciji Pluton (njegov) in ASC (moj), da ne govorimo o njegovem soncu, ki je eksaktno na mojem marsu (in dejansko je porod potekal tako nekako - ovnovsko in skorpijonsko).

Ma, v bistvu z vsemi, ki sem z njimi povezana, najdem vsaj eno zelo mocno povezavo tudi tu, najveckrat pa seveda vec (in da ne govorimo se o ostalih povezavah, npr. o trinajstici)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. december 2003, 14:18

Bern pozdrav!

...napiši kaj v vezi astrologije in vremena...


Zal te moram razocarati, o astrologiji in vremenu od mene cesa pametnega ne gre pricakovati, nikoli se nisem ukvarjal s tem. Verjetno me to se caka. Nemara celo zaradi pricakovanj na forumu, kdo ve.

Lepo pozdravljen!

#25 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 5. december 2003, 18:17

ne morem da ne bi napisala, bolj vas berem bolj spoznavam da sem v temi, nimam pojma x:Dx
prav toliko vem, da vem, da nič ne vem x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0