Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Karmična povezava


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
265 komentarjev na to temo

#51 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 6. december 2003, 07:20

tko prespala temo neznanja in ugotovila, da mogoče je pa bolje, da ne vem kdo ima kak vozel na kakšnem mojem vozlu x:Dx ter da sem z ljudmi, ki so mi blizu zato, ker so to kar so...
tolažba za mojo nevednost, pst pa ne okrog govorit

#52 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. december 2003, 09:09

:palec: xsrcx otožna :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2003, 11:11

Otozna - karmicna vez z nekom ne pomeni nujno, da bos s to osebo imela dbest ljubezenski (ali prijateljski) odnos.
Lahko pomeni vse kaj drugega. x;)x

V tehle zadevah lahko najdes sticne tocke, dodatne potrditve, razjasnitve... da bi pa samo na podlagi tega sklepal in zakljuceval, pa ni vedno koristno in imas tako prav - vcasih je ne vedeti bolje kot pa nekaj povrsno vedeti.

Tele 'hieroglife' pa sproti postekavas, kot tudi vse te posamezne plasti - ce se seveda navdusis oz. -po domace- pades notri.

Ce ni nic predznanja, se nic na nic ne veze... Ko pa se 'posadi' malo tega, pa se vedno vec in vec podatkov tudi 'prime'.
In medsebojno poklapa. Itd. ... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 6. december 2003, 11:16

sej vem x;)x zato pa sem šla preverjat, ampak sem hladna in to je bilo res malce v hecu izrečeno, pa obliž za moje neznanje, sicer pa vem, da si me Marsa razumela x:Dx

#55 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. december 2003, 11:39

Otožna...ti je že Marsa rekla...jaz ne mislim...da karmična vez pomeni...vse najboljše...zame pomeni celo slabo...na nek način...pomeni, da sem osebo MORALA srečati...v tem lajfu, ker je ostalo nekaj nerazrešeno...pomeni, da me v odnosu s to osebo(kakršnem koli odnosu, da se razumemo...prijateljstvo, ljubezen, starševstvo...)...čaka neka naloga, ali kako naj to imenujem...vsekakor nekaj, kar moram razrešiti...
Zakaj sem napisala...da je zanimivo...da v zadnjem obdobju...srečujem takšne osebe...
Preprosto zato...ker gre za naključja....na osebo naletim v množici drugih..in takoj se vzpostavi kontakt...in potem sem se vprašala...zakaj ta...in ne katera druga oseba...
In potem mi je preprosto zanimivo...pogledati..te pokazatelje karmičnih vezi...in se sprašujem...kaj je tisto...kar me bo ta odnos naučil...
Zanimivo mi je tudi gledati družinske povezave....oba otroka npr....imata Pluton na mojem asc...pa povezave vozlov in Lune...

Astra
Per aspera ad astra

#56 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 6. december 2003, 12:04

Ojla... tega pa nisem vedela ( x^x )... o teh povezavah (ki niso nujno dobre, če so karmične)

Moj vozlič je tudi v Ribah (8H) in tudi Mars imam v Ribah (9H)

(In sedaj "moji" moški ... Ascendent Riba, Luna v Ribah... za druge pa ne vem.)

#57 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 6. december 2003, 12:22

Zadnje čase srečujem samo še ljudi...za katere vsi znaki kažejo...da gre za karmično povezavo.. xrolleyesx

Prav pozorna sem postala na to... :eek:

Takoj začutim...neko prepoznavanje...in pogled v karto...mi samo da potrdilo...
Npr.južni vozel na mojem asc, pa južni vozel trigon moja Luna, pa moj južni vozel trigon njegova Luna in Uran...

Pa drug primer...
neverjetno razumevanje..pogledam...aha...
njegov južni vozel...na mojem Saturnu...in njegov severni...na moji Veneri...

Bern??

Astra

Astra

Kaj ti nisem nič tega povedal.
Kaj nič ne čitaš na spletni strani?

Pa se čudiš!


lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#58 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. december 2003, 13:34

Hmmm...zdaj sem šla pa še jaz tole mal pogledat xrolleyesx ... ima Daša ASC v kozorogu na mojem DESC, se pravi, da jaz pa imam ASC v raku na njenem DESC..začetek njene 7. hiše pade točno na mojega Marsa, njen Saturn pade točno na začetek moje 6. hiše... Jupitra pa imava obe v Ribah in to samo stopinjo narazen ... njeni Sonce, Mekur in Jupiter (jih ima v 2. hiši) se gužvajo okoli mojega MC-ja, njen Pluton (ki je skoraj točno na njenem MC-ju) pa pade v mojo 5. hišo...

#59 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. december 2003, 15:09

:vragec:


de ne bo keri kak satelit al pa meteorit padu na glavo... :eek: x:Dx x;)x



666 astroskeptikou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#60 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 6. december 2003, 17:44

Astra, točno vem, da srečujemo ljudi, s katerimi smo povezani... tako in drugače,... da imamo za razčistit tako al drugače... le hecala sem se... ker bolj gledam svojo karto in razčlenjujem bolj se vrtim v krogu, pol ko že mislim, da kaj vem, mi pa tule daste vedit s svojim znanjem, da nič ne vem, zato sem napisala, da sem v temi ...
že nekaj časa sama srečujem osebe, s katerimi vem, da sem povezani, sicer pa če smo vsi eno, smo vendarle vsi povezani, mar ne x;)x
pa ne me spet narobe razumet, Vojko, a vidiš, tu se uresničuje tvoje o nerazumevanju mene x:Dx, prav občudujem vas in vaše znanje... sej bom kmalu tud jaz mal več vedela... x:Dx
vozlička v 4. hiši kozorog -jupiter in če se ne motim v 10. hiši rak -luna
a videite da se učim x:Dx x:o)x

#61 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 24. marec 2004, 09:10

Zanima me, kako si razlagate...v smislu karmičnih povezav...natančno konj..1/2 stopinje...severnega in južnega luninega vozla...

Nekje sem prebrala...da takšna povezava pomeni, da si ne moreš ničesar več dati...da sta vse, kar sta se lahko naučila...storila že v prejšnjih življenjih...

Astra
Per aspera ad astra

#62 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 24. marec 2004, 19:01

Astra, najbrž ni tako preprosto. Po večini teorij naj bi južni vozel predstavljal preteklost (prejšnja življenja??), severni prihodnost, oziroma področja, ki naj bi jih še razvil.
Če ti nekdo uletava na severni vozel, ta verjetno tako ali drugače inspirira, morda se imaš od njega kaj naučiti.
Konjunkcija z južnim bi potem predstavljala karmično povezavo, kar pa najbrž še ne pomeni, da si nimaš več kaj povedati.

Da se razumemo, jaz sem samouk in ne vem vsega, naj me torej kdo popravi/dopolni.

Prav zanima me recimo tole- en moj frend, ki mi močno sede, ima Saturn na mojem južnem vozlu. (Sonce pa na severnem) Bi se dalo to komentirati?

#63 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. marec 2004, 19:34

Ahja, Prmejdunej, ni več karmično podobnih ljudi v mojem lifu... je šla papa.. :sori:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#64 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. marec 2004, 20:11

Otožna...ti je že Marsa rekla...jaz ne mislim...da karmična vez pomeni...vse najboljše...zame pomeni celo slabo...na nek način...pomeni, da sem osebo MORALA srečati...v tem lajfu, ker je ostalo nekaj nerazrešeno...pomeni, da me v odnosu s to osebo(kakršnem koli odnosu, da se razumemo...prijateljstvo, ljubezen, starševstvo...)...čaka neka naloga, ali kako naj to imenujem...vsekakor nekaj, kar moram razrešiti...
Zakaj sem napisala...da je zanimivo...da v zadnjem obdobju...srečujem takšne osebe...
Preprosto zato...ker gre za naključja....na osebo naletim v množici drugih..in takoj se vzpostavi kontakt...in potem sem se vprašala...zakaj ta...in ne katera druga oseba...
In potem mi je preprosto zanimivo...pogledati..te pokazatelje karmičnih vezi...in se sprašujem...kaj je tisto...kar me bo ta odnos naučil...
Zanimivo mi je tudi gledati družinske povezave....oba otroka npr....imata Pluton na mojem asc...pa povezave vozlov in Lune...

Astra

ja it to lahko razumemo tudi kot dobro!
kajti imamo moznost srecati se z tistim kar imamo razresiti.
kako bi bilo, ce ne bi imeli te moznosti, potem predvidevam, da bi cakali naslednje zivljenje.

#65 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. marec 2004, 20:13

Astra, najbrž ni tako preprosto. Po večini teorij naj bi južni vozel predstavljal preteklost (prejšnja življenja??), severni prihodnost, oziroma področja, ki naj bi jih še razvil.
Če ti nekdo uletava na severni vozel, ta verjetno tako ali drugače inspirira, morda se imaš od njega kaj naučiti.
Konjunkcija z južnim bi potem predstavljala karmično povezavo, kar pa najbrž še ne pomeni, da si nimaš več kaj povedati.

Da se razumemo, jaz sem samouk in ne vem vsega, naj me torej kdo popravi/dopolni.

Prav zanima me recimo tole- en moj frend, ki mi močno sede, ima Saturn na mojem južnem vozlu. (Sonce pa na severnem) Bi se dalo to komentirati?

Hay Vanda

Severni - Oven (*true node: 0:28 Aries) v 8. hisi
Juzni - Tehtnica na 0:28 v 2. hisi

potemtakem grem v smeri ovna in ognja, v skorpijonovi hisi.
bil pa sem nekje v tehtnici in zraku!? x;)x

kaj to pomeni?

#66 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 24. marec 2004, 23:24

Haj, free, saj sva kar na istem, jaz imam tudi S vozel v ovnu, le v 10. kučurini.

Povzemam malo iz Schulmana, ki se je obilno bavil s karmično astrologijo. (Poznaš?)

Torej pozicija oven - vaga naj bi pomenila, da moraš razviti svojo identiteto na najbolj osnovi ravni. Južni v vagi prinaša s seboj neodločnost, potrebo po ugajanju drugim, ustvarjanje harmonije za vsako ceno. V preteklosti si preveč živel za druge in utemeljeval svojo srečo na uspehih ali padcih drugih, zato še zdaj identificiraš svoj lajf skozi druge.
Pozicija prinaša tudi dobro stran, to je da si sposoben videti stvari z več plati. Ampak to je plus šele, ko si že malo ovna ("jaz sem!"), skratka, ko ti postane jasno, kje se prevzaprav drugi nehajo in kje se ti začneš. Kaj so dejansko tvoje želje in potrebe, kaj pa želje drugih.

Se kaj najdeš? Jaz se, žal.

Tema 8./2. pa je premagovanje posesivnosti, ljubosumja in takih reči. Ni ravno lahka pozicija.

Drži se.

#67 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. marec 2004, 06:44

Mogoče bo tole malo bolj filozofsko pa malo manj astrološko, ampak poskusimo vseeno.

Človek ima Severno zanko tam, kjer naj bi bila njegova naloga (takole zelo poenostavljeno). Južni vozel naj bi nekako pomenil lažji izhod, nekaj torej, kar nam pomeni že absolvirano, že znano, področje, kamor se zatekamo, namesto da bi se lotili dela. Recimo.

Neka oseba v moj (da je lažje izražanje, sicer pa to velja z vsak par) horoskop Severno zanko (SZ) prinaša na tisto mesto, kjer mi mora kaj napraviti, povzročiti, premakniti. S svojo JZ pa mi analogno ponuja lažji izhod.

Če mi SZ torej prinaša na mojo JZ, bi se lahko sklepalo, da me skuša (s svojo energijo) pripraviti do tega, da grem k lažjemu izhodu, torej da me odvrača od moje naloge.

Primer: SZ druge osebe v 10. hiši prve osebe bi tako pomenilo, da skuša druga oseba povzročiti premik prve osebe v deseti hiši, karkoli že to pomeni v določenem primeru. (Kot da je naloga druge osebe povezana z deseto hišo prve osebe.)

In dalje: če pa ima torej prva oseba v 10. svojo JZ, kar zanjo pomeni lažji izhod, potem druga oseba deluje točno v tej smeri - "pojdi k lažjemu izhodu".

Sliši se kot nek skušnjavec.

Bi se pa bilo igrati s tem. Znalo bi biti zanimivo.

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. marec 2004, 09:46

Haj, free, saj sva kar na istem, jaz imam tudi S vozel  v ovnu, le v 10. kučurini.

Povzemam malo iz Schulmana, ki se je obilno bavil s karmično astrologijo. (Poznaš?)

Torej pozicija oven - vaga naj bi pomenila, da moraš razviti svojo identiteto na najbolj osnovi ravni. Južni v vagi prinaša s seboj neodločnost, potrebo po ugajanju drugim, ustvarjanje harmonije za vsako ceno. V preteklosti si preveč živel za druge in utemeljeval svojo srečo na uspehih ali padcih drugih, zato še zdaj identificiraš svoj lajf skozi druge.
Pozicija prinaša tudi dobro stran, to je da si sposoben videti stvari z več plati. Ampak to je plus šele, ko si že malo ovna ("jaz sem!"), skratka, ko ti postane jasno, kje se prevzaprav drugi nehajo in kje se ti začneš. Kaj so dejansko tvoje želje in potrebe, kaj pa želje drugih.

Se kaj najdeš? Jaz se, žal.

Tema 8./2. pa je premagovanje posesivnosti, ljubosumja in takih reči. Ni ravno lahka pozicija.

Drži se.

vou! :eek: :palec:
kako res!!
s tem se soocam skoraj cel life! res pa je zadnja leta mnogo bolje. (torej vec ovna).

he he, kucurina x:Dx x;)x
koncno en izraz izven vsakdanje uporabe na forumu. :palec:

Schulmana - ne poznam, kot vecina drugih ne :V:

se sreca, da imam mnogo ognja v chartu. in 4 planete v 8 hisi in ene 4x ali 5x ovna.
kljub temu, pa je kar opisujes se vedno prisotno: harmonija za vsako ceno, sicer nezmoznost 'normalnega' delovanja.
- prav to se ucim in probam dojeti. ostati nepristranski, kar pa mi je res mnogokrat tesko.

prednost je res: videti zadevo iz vec plati in s tem dobim sirino in sem potemtakem redkokdaj razocaran.

kje se durgi nehajo in zacnem jaz: mi ni niti malo jasno???
- razumem kot: dopustiti drugim svobodo v vseh pogledih, hkrati pa naj jo drugi tudi meni.
potemtakem se morda bodo okoliscine drugi jaz same uredile?

Moje zelje? moje potrebe? Zelje drugih in potrebe drugih? : tudi to se navezuje na zgoraj navedeno: pustiti svobodo!
potem se samo izkaze, pokaze. Kar pa je se ucim je, ne sparati jezika!! da povem kar mislim, da povem svoje zelje, da povem svoje misli, etc...
izkomunicirati. in tudi meni je lazje, e drugi izkomunicirajo meni tisto kar zadeva tudi mene v njihovem dojemanju. s tem se razcistijo energije in ni nekih blokad, zastoja energij. - harmonija za vsako ceno x;)x

Hm, posesivnost, ljubosumje... da tudi vcasih; toda prevladuje to, da pustim svobodo!
lahko bi rekel temu, da mi je ideja pustiti svobodo mocnejsa od obcutkov, cetudi ne, sprejmem prvo kot osnovo oz. kot prednost
in potemtakem se drugo nima kaj vrivati v ospredje delovanja. torej zavedati se, da je nekaj pomembnejse, cprav lahko utim ali se prepustim drugim obcutkom. in obcutki so pac obcutki, ce s jih zavedamo, kaksni so in iz kje prihajajo je lazje, dosti lazje.
potem ce ne nejdem obratnih obcutkov (recimo ljubezni, etc...) se pac oprimem ideje, teorije, da je bolje pustiti svobodo!
in kasneje pridejo tudi drugi. bolj zeljeni obcutki.

hm, zanimivo, kot da sem vedel, d moram tebe vprasat x:Dx x;)x he he.
HVALA!!!

kako pa kaj ti hendlas zadeve?

#69 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. marec 2004, 09:49

Haj, free, saj sva kar na istem, jaz imam tudi S vozel  v ovnu, le v 10. kučurini....
Drži se.

he, mam jaz se dela na sebi... mucho mucho... :eek: :sori:
sploh pa mam pozicijo planetov nekako nasprotno:
torej nekaj planetov na eni strani, kjer je ikvarjanje s seboj in nasprotno na drugi stani, kjer je ukvarjanje z drugimi.
in prav frendica astrologinja mi je povedala isto: da moram najti harmonijo med jaz in drugi. :sori: x:Ix
... kwa je zdej to ne x:Dx x:Dx x;)x x:o)x x:Ix x:Ix

potem pa sem enkrat kot zanalasc bral my past life:
kao sem bil nek vojak (mongolija) totalno podvrzen cesarju, z duso in telesom, vse zanj in namen.
celo v celibatu. lekcija tza sedaj pa: najti sebe.

torej nekako zadeve vodijo v tvojo teorijo. xrolleyesx

sicer pa me je ze to zivljenje ucilo hudih lekcij prav v tem kar omenjas. :V: :xx!:

shvasta.

drzi se tudi ti!! prijeten dan ti zelim!!

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. marec 2004, 09:49

Mogoče bo tole malo bolj filozofsko pa malo manj astrološko, ampak poskusimo vseeno.

Človek ima Severno zanko tam, kjer naj bi bila njegova naloga (takole zelo poenostavljeno). Južni vozel naj bi nekako pomenil lažji izhod, nekaj torej, kar nam pomeni že absolvirano, že znano, področje, kamor se zatekamo, namesto da bi se lotili dela. Recimo.

Vsec mi je, ce kdo zna tudi poenostaviti.
Zelo dobro si tole strnil, Bern! :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. marec 2004, 10:00

Mogoče bo tole malo bolj filozofsko pa malo manj astrološko, ampak poskusimo vseeno.

torej ce imam S vozel v ovnu (8 bajturina) in J vozel v tehtnici (2 kucanstvo) ; zelim zadeve poenostaviti in se raje motovilim okoli 2 hise.??
ker je kao 2 hisa (iluzorno) lazja pot?

kaj pa v tem primeru pomeni jaz in kaj drugi? ce morda malo neutemeljeno postavim vprasanje?

torej vanda mi je napisala da naj bi nasel harmonijo med jaz in drugi.
moji planeti stojijo nekako nasproti, hkrati pa naj bi bila druga hisa zavedanje sebe (torej planeti spodaj jaz) in planeti zgoraj durgi (8 hisa)??
potemtakem vidim vecjo prevlado delovanja na 'drugi' kakor na delu 'jaz'??

zanimivo je morda tudi to, da imam veliko planetov v 8 plutonovi hisi, hkrati pa je pluton poziciran ravno nasprotno, torej v 2 hisi??

Objavljena slika

#72 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 26. marec 2004, 00:15

Haj, cel dan nisem utegnila na forum.

Free, da ti je svoboda pomembna tema v lajfu, se vidi že iz nicka.

A ni čas, da odpremo posebno temo "svoboda", da si razčistimo, kaj to sploh je? (A je že kdaj bila?)

Sicer pa, glede vozlov - lajf ti seveda vedno prinese točno take preizkušnje, kot jih rabiš in to vedno znova. Dokler ne znaš. Problema se itak ne zavedaš, dokler ne tičiš v njem. Ne vem, a te trenutno baše kaj konkretnega?
Sprašuješ kaj pomeni to, kje se ti začneš in drugi končajo. Ja saj veš, a ne. Tiste druge, ki so ti pomembni, spustiš tako globoko v svoj sistem, da te preplavijo in enostavno ne veš točno, kdo si ti. Če so slučajno še malo manipulativni, si pa itak zmrznil. Nekaj takega.


Meni je recimo velik problem poslavljanje. Ene dvakrat se mi je zgodilo, da sem hotela nehat s tipom, on bi še, in potem se meni, ki sem pridna in ga nočem prizadeti, kompletno odrola. Po navadi mi dejanjsko ni več jasno, kaj čutim, a se mi smili, ali ga imam še rada in kaj mi sploh je. Potem sem neodločna, se izmikam, bi pa ne bi, skratka mutim vodo, dokler jadni tip ne omaga in gre. Po navadi s peno na ustnicah. Eni to shendlajo z levo roko, meni je pa totalna travma. Tole samo za primer.
V glavnem lažje prenesem , če me drugi prizadenejo, kot če jaz njih. Imam ability za suffer in ful lahko vzamem nase, na druga pa težko kaj preložim.

Hočem reči, da z neodločnostjo in s tisto nujo, da bi za vse poskrbel in bi bilo vsem lepo in harmonično, včasih nikomur ne narediš nič dobrega.
Za to gre, da si sposoben sprejet odgovornost za svoje odločitve, pa čeprav si malo grd.

A bi blo to to?

Drži se! : x;)x Lep dan, oz lahko noč.

#73 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. marec 2004, 15:59

Haj, cel dan nisem utegnila na forum.

Free, da ti je svoboda pomembna tema v lajfu, se vidi že iz nicka.

A ni čas, da odpremo posebno temo "svoboda", da si razčistimo, kaj to sploh je? (A je že kdaj bila?)

Sicer pa, glede vozlov - lajf ti seveda vedno prinese točno take preizkušnje, kot jih rabiš in to vedno znova. Dokler ne znaš. Problema se itak ne zavedaš, dokler ne tičiš v njem. Ne vem, a te trenutno baše kaj konkretnega?
Sprašuješ kaj pomeni to, kje se ti začneš in drugi končajo. Ja saj veš, a ne. Tiste druge, ki so ti pomembni, spustiš tako globoko v svoj sistem, da te preplavijo in enostavno ne veš točno, kdo si ti. Če so slučajno še malo manipulativni, si pa itak zmrznil. Nekaj takega.


Meni je recimo velik problem poslavljanje. Ene dvakrat se mi je zgodilo, da sem hotela nehat s tipom, on bi še, in potem se meni, ki sem pridna in ga nočem prizadeti, kompletno odrola. Po navadi mi dejanjsko ni več jasno, kaj čutim, a se mi smili, ali ga imam še rada in kaj mi sploh je. Potem sem neodločna, se izmikam, bi pa ne bi, skratka mutim vodo, dokler jadni tip ne omaga in gre. Po navadi s peno na ustnicah. Eni to shendlajo z levo roko, meni je pa totalna travma. Tole samo za primer.
V glavnem lažje prenesem , če me drugi prizadenejo, kot če jaz njih. Imam ability za suffer in ful lahko vzamem nase, na druga pa težko kaj preložim.

Hočem reči, da z neodločnostjo in s tisto nujo, da bi za vse poskrbel in bi bilo vsem lepo in harmonično, včasih nikomur ne narediš nič dobrega.
Za to gre, da si sposoben sprejet odgovornost za svoje odločitve, pa čeprav si malo grd.

A bi blo to to?

Drži se! : x;)x Lep dan, oz lahko noč.

heh, pravijo, da imamo vedno toliko moci, da razresimo z preizkusnjo, kajti sicer le te ne bi imeli!?

mah, me base ja. :sori: pa ne bom o tem klele zdej.
ja, ravno to: da pustis druge manipulativne v sebe :sori: :xx!: cist mem izkusnje mam, ki jih res nikomur ne privoscim.
o katerih pa sloh nocem vec pisat ali se ukvarjat.

aha, poznam to, da nimamo jajc povedat kar mislimo :sori:
in res da se nam smili... hkrati pa je tudi drugo.
- jaz te zadeve drugce razumem in zivim sedaj;
probam se ne obremenjevati in si dopustiti kar zelim, mislim, cutim v okviru svojega dojemanja
in tega da probam ne prizadeti. tesko je, vcasih. hkrati pa je tukaj se nekaj, namrec cetudi smo z nekom skupaj,
kdo pravi, da moramo biti venomer!? razumes? v sebi vzames kot da ni venomer, ceprav zivis venomer x:o)x
..mah o tem sem se izak zelen, pa bols da ne nakladam prevec x:Dx x:Ix

ja, poznam, raje suffer kot jajca met x:Ix :xx!:
ceprav morda niso samo jaca, je vec, je nek obcutek da smo lahko svobodni, da ne obcutimo da smo vezani!
pac si z nekom, hkrati pa nisi in je brezveze rect da pa nehata, ko pa sta v naslednjem momentu itak lahko spet skupaj.
pa tisti moment nehata ne x:Dx x:Ix x:o)x
konec koncev sem to ze izprobal in sem uvidel, da se grem nekaj brezveze z tem, da kao sem ali nisem z nekom.
ce cutim da sem, pac sem in basta. ce jutri ne bom, bom pac rekel, da bi bil raje malo sam.
drugo pa je potem ce imas druge partnerje. oz. odvisno od dogovora med dvema ne.

ja, se strinjam!
me prav veseli, da sem nasel nekoga, ki mi je zgleda podoben ali obratno. x:)x

#74 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 26. marec 2004, 16:59

Malo pa že. Sem gledala tvoj čart, ki si ga objavil (pogumno, pogumno). Jaz imam tudi Luno v ovnu.

Potreba po občasni osamitvi je tudi tipična za vozle oven - vaga. Da se malo redefiniraš. Poznam.

Ma, bomo že shendlali, ne. x:)x Lep dan!

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. marec 2004, 17:11

Vanda, Free - :palec: xDDx
Vanda - nehat - ne nehat - to je zdaj vprasanje, ce imas vozla Oven/Tehtnica. ;)
Nehat, pravi oven.
Ne nehat, pravi tehtnica. :D

Free, jaz ju imam tudi v 2./8. A ni mega - da imava oba tole? x;)x x:o)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0