Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#176 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 29. februar 2004, 23:12

:sori: Borism, koliko je teh simbolov, ki jih ni v slovarju in so bili ze v Novicah (....pa sem jih ze zamudila.... :V: )? Od zdaj naprej bom kupovala Novice, samo za nazaj me pa res zanima.... x?x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#177 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. marec 2004, 06:08

Pozdrav ribica Katja!

Simbolov je vseh skupaj bilo čez 160 v objavi x!x
Saj s časom jih bomo spoznali, meni jih je manjkalo za eno leto nazaj iz S. Novic, pa mi jih je na posojo poslal Pokowc, zato sem mu res hvaležen :palec:


#178 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 1. marec 2004, 13:53

Jaz sem sedaj kar OK. Uporabila sem simbole, ki sem jih naštela, pa še tvoje priporočilo sem upoštevala BorisM.. skratka sije x:)x -

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#179 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. marec 2004, 19:21

Vidim, da si zadovoljivo uredila danes MucaMaca,
me veseli, fino...lep pozdrav!

#180 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 09:59

Sončk, upam, da boš našla tole temo....glede enkratnega risanja, lahko narišeš enkrat in tako pustiš(ne boš sedaj vsak teden risal na hrbtišče slike ali predmeta....) pri drugih ključih in uporabah je smotrno ga večkrat narisati, že zaradi tega, ker papirček se zmučka, umaže, izgubi.....če ga narišeš večkrat, ga lahko potem tudi na ta način večkrat vizuelno prikličeš v prostoru, kjer si ali pri meditaciji....kasneje, ga/jih enostavno ni potrebno več risati, ampak jih na ta način aktiviraš.
Nekaj si jih narisala že danes, pa ti je stvar ali situacija stekla, me veseli, sicer jih z vsakodnevno uporabo še bolj spoznavaš.....ne jih kopirati in risati z črno barvo, odkar sem jaz to spoznal pišem/rišem po večini z modro, ker črna je energijska kletka....lep dan x;)x :palec:


#181 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2004, 10:18

mi kr ideje butajo x:)x
sm se zdej spomnla, da bova šla z mojim čez vikend na nek izvir proti Trsteniku in tam je tudi kamnolom...bom jaz rajši narisala na kamn tale simbol ljubezni...z rdečim flukijem, al pa s tempero...in ga dal med slike...pomoje bo čist hudo x:)x .

Hvala, x:)x
Objavljena slika

#182 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 10:28

A, si našla temo, fino :palec:

Samo, če boš pohajkovala po kamnolomih, tule bi mogoče malo opomnil, če je to na kakšnem področju, kjer je bilo kdaj kakšno sevanje ali škodljivi odpadki, to kamenje, kar pusti v naravi, ker bi ti še nesrečo prineslo v hišo :sori:.... vedi, da je napovedan sneg, zato bodi previdna ob vil. ključu previdnosti "ENI LAVA", kjer boš predčasno občutila nevarnost.
Praviš ideje, kar dežujejo, saj je prav, no tolk v začetku le pazi, da ne pregoriš, oziroma ne pretiravati, ker vsi znakci k vsem pa tudi ne sodijo....lep dan in "KATAL KARAN" ob risanju x;)x :palec:


#183 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2004, 10:37

ok...predno ga bom dala v sobo...bom dala bioenergetičarki ga preverit z nihalom...to bo ona obvladala...al mi bo pa kar ona kšn kamčk dala...zih...k jih zbira:) Sva prjateljici...tako da mislim da se da z nihalom preverit tole...a kaj praviš...se da??

Lp,S x:)x
Objavljena slika

#184 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 10:46

Seveda se da, če dvomiš, ti pa naj da ta tvoja prijateljica nevtralizator sevanja v ta prostor za zaščito, ampak tega(nevtralizator!) je potrebno tedensko en dan zračiti na soncu in vetru.
Žal tega bionergetiki ne vedo, ali nočejo povedati, ker, ča ga kar pustiš npr. pod posteljo, je čez čas še večji strup, kot pa, če ga sploh nebi bilo.
Lep dan..... x;)x :palec: , Borism


#185 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2004, 10:54

bom vprašalo jo...ampak pomoje če ona sam pogleda malo če je kamen ok. in potem jaz narišem nanj simbol...bi moglo bit dovolj..
Kaj praviš?

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#186 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:22

Mislim, da je zadovoljiva tako, ja...simbol za zaščito nariši na takšen kamenček in ga postavi v prostor, da bo viden iz vhodnih vrat v stanovanje ali/ in v prostor....lp, Borism x;)x :palec:

#187 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:30

ne vem če sva se prav razumela...jaz bi rada na ta kamenček pol narisala znak ljubezni...to te sprašujem če je ok. če kamenček samo z nihalom preveri bioenergetičarka potem pa jez narišem še simbol ljubezni in ga dam v skrajno desni kot moje sobice, ta k je po feng shuju za ljubezen in odnose in tam ma že 2 slikici in med ti dce slikici bi dala potem ta kamen na katerem bi bil ta simbol ljubezni???

A bo to kul?

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#188 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:36

Seveda sva se prav razumela, kar tako naredi, jaz sem malo prehiteval in sem ti hotel poleg še namigniti za vsesplošno zaščito v prostoru....Lp, B. x;)x :palec:

#189 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:41

aaaaaaa x:)x
ok. štekam x;)x .

Hvala se slišimo...bom magari slikala tale kamnčk k ga poslikam, pa ga bom probala sm gor dat....da boš vidu kako zgleda x:)x

Hvala in LP,S x:)x
Objavljena slika

#190 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:53

Super, kar tako naredi, pa da še drugi vidijo, bo delovalo x!x ...no saj boš itak sama menda napisala....lep dan x;)x :palec:

#191 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 3. marec 2004, 18:34

Potem, če imaš namen na šaktlici cigaret, boš pač kadila z namenom, z užitkom :sori:  :xx!: .
    Za odvisnost in zasvojenost je drug simbol x!x ..... lep dan x;)x  :palec:

Jaz pa sem ga tko veselo risala na škatlico...... z NAMENOM, da se mi zagravžajo :xx!: :xx!: :xx!: .....
Boris, zdej sem gledala v Marjetkino knjigo, pa simbola za zasvojenost oz. odvisnost ni notr..... A mi ga lohk narišeš z imenom, prosim?

Pa še nekaj, "Čarovnikov nasvet" imam pod blazino in VEM, da se mi že tri noči nekaj pomembnega sanja, pa se sploh ne morem spomniti. Naj dam "Pil Arei" zraven ali kak drug simbol?

Komaj čakam, da bo pomlad in zvončki in trobentice in svedrčki mlade travice in ptički in toplo sonce...... x^x x^x x^x

Ups, mal me je zaneslo...... LEP VEČER TI ŽELIM! x;)x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#192 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. marec 2004, 18:41

"Čarovnikov nasvet"

x:Dx x;)x

#193 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 3. marec 2004, 18:54

sej veš Selene x:Dx .... coprnice iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x;)x x:Xx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#194 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. marec 2004, 21:07

jupiiiiiiiiiiiiiii, kdo je rekel coprnice :irs:

:fiju:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#195 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 3. marec 2004, 21:20

same coprniceeeeeeee in coprnijeeeeeeee :inocent: :O: :vio: x;)x x:Dx wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijuuuuuuuuuuuuu - mem lune na sesalcu (današnje so bl moderne x:Dx x:Dx )
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#196 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. marec 2004, 21:24

oooooooooo ti tud na sesalcu x:Dx

#197 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 3. marec 2004, 21:41

Ja naritlih Selene, morm it v korak s časom. Jest mam Forwerkovga x:Dx x:Dx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#198 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. marec 2004, 06:06

Naky pozdrav!

Žal ti ne morem postnit slikce znaka, ker mi doma PC, zelo štrika, zgleda, da bom moral zbrisati vso vsebino, ker enostavno ne pridem na net :xx!:niti skenerja mi ne zazna :xx!: , bo že, bom poskusil, čez vikend urediti ....za sanje in razumevanje, bi poleg uporabila znak "notranji vodnik"....za zaščito ali proti odvisnosti pa....
1. proti zasvojenosti: AILOVO ZLATO IGLO,
2. čistosti: ALIET ELAVI,
3. varnosti in zaščiti: TARIN ALB,
4. izničitev škodljivih vplivov: HAT ALMAG ELAND...

Veliko uspeha pri reševanju težav...lep dan x;)x :palec:


#199 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 4. marec 2004, 08:56

Dan x:)x

Borism, dobro jutro x;)x
Včeraj sem govorila z mojo prijateljico(bioenergetičarko) in mi je rekla takole...ko najdem kamen...ga prinesem k njej...ga bova preverili...potem ga dam v slano vodo in ga dam na okensko polico na dan polne lune da ga obsije...Rekla pa je tudi da povem namen zakaj naj bi ta kamenček služil...
Še eno vprašanje imam...kaj lahko na malo večji kamne dam dva ali tri simbole?
Veš rada bi tudi da bi se med nama s partnerjem mogoče malo bolj razvila komunikacija...tako včasih je zelo nejasna...eden misli tako drugi tako...potem ko se pogovoriva ugotoviva da je vse ok. samo da je najina komunikacija včasih nejasna. Pa bi zelo rada da bi se to izboljšalo...kaj misliš kako naj to naredim?
Jaz sem imela v mislih kamenček k bo malo večji in dosta na njem simbol komunikacije in simbol ljubezni...Kaj lahko dodam tudi simbol sinteze??

Hvala za pomoč,

Lp,S x:)x
Objavljena slika

#200 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:05

POZDRAVLJENA SONČK!

Lahko narišeš več simbolov na kamen, način začetka uporabe poznam iz bioenergetska aspekta, pa tudi kasneje ga lahko daš kdaj na okensko polico pri odprtem oknu(pazi, da komu ne pade na glavo x:Dx )!
Glede komunikacije, ja, nariši simbol komunikacije, ljubezni, učinkovitosti, hitrosti na en predmet ali listek....fino, da ga imata vsak svojega....lep dan x;)x :palec:





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0