Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Zdrava Sol


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 4 x ocenjeno
2324 komentarjev na to temo

#2301 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. junij 2011, 21:51

Objavljena slika

#2302 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. junij 2011, 23:05

Samo za arhiv

http://www.zdravasol...ca_drzave-e.pdf

#2303 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 20. junij 2011, 14:33

Jaz sem zmešal v čašo stanetovo sol in svinec ter vse skupaj kuhal na 1000 stopinj in dobil sem zlato!!!! Samo kaj, ko se je stvar ohladila, se je zlato nazaj spremenilo v svinec in ni več tako sijalo. xnckrivx Stane xsmokex prosim pomagaj z kakšnim svojim "genijalnim pribliskom". :C:


#2304 peter50

peter50
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 29. julij 2011, 15:43

Tale tema je pa tok obširna da se predam ,povedal oz obvestil vas bi da na trgu obstaja mnogo manj znana ČRNA SOL ki ni toliko skomercializirana je pa vsekakor nekaj edinstvenega saj je popolnoma drugačnega okusa kot ostale soli. Probajte ker meni ni bilo žal.
l.p
Peter

#2305 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. september 2011, 13:41

Se vidimo jutri in vsak naslednji ponedeljek ob 20h na ARENA TV.
Je vidna tudi na internetu http://www.tvarena.si/arena/

#2306 viadukt

viadukt
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 50

Objavljeno: 4. september 2011, 18:37

SStane,

kako pa deluje zdrava sol na kandido oz. kako jo uporabljati v tem primeru? Še raziskujem, sem si pa sol tudi nabavil. Do sedaj sem sicer uporabljal v večini himalajsko sol, sedaj malo kombiniram.

#2307 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. september 2011, 19:36

SStane,

kako pa deluje zdrava sol na kandido oz. kako jo uporabljati v tem primeru? Še raziskujem, sem si pa sol tudi nabavil. Do sedaj sem sicer uporabljal v večini himalajsko sol, sedaj malo kombiniram.

Ne glede na diagnozo, uporablja se vedno enako.
Hrano soli na zgornjo mejo okusa, približno ena epreuvetka na kg ali liter hrane, pod 65°C.
Enako pri zunanji uporabi, ena epruvetka na liter mlačne vode je približna fiziološka raztopina, po potrebi pa lahko koncentracijo višaš do nasičenosti.
Povečano razmnoževanje kandide, ki jo ima vsak, pa pomeni samo to, da ima dovolj hrane, ki je tvoje celice zaradi pomanjkanja elektrolitov ne morejo porabiti do konca.
S tem ti kandida dela veliko uslugo, zato nikar ne napadaj nje direktno, ampak spremeni svojo prehrano.
V času biodiete ne uporabljaj nobene druge soli in dodatkov, ki sol že vsebujejo in uživaj čim manj pripravljene hrane, ki tudi vsebuje sol.
Sicer pa prelistaj BioDieta RECEPTE http://www.zdravasol.si/e-revija/

#2308 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 5. september 2011, 12:26

Ne glede na diagnozo, uporablja se vedno enako.
Hrano soli na zgornjo mejo okusa, približno ena epreuvetka na kg ali liter hrane, pod 65°C.
Enako pri zunanji uporabi, ena epruvetka na liter mlačne vode je približna fiziološka raztopina, po potrebi pa lahko koncentracijo višaš do nasičenosti.
Povečano razmnoževanje kandide, ki jo ima vsak, pa pomeni samo to, da ima dovolj hrane, ki je tvoje celice zaradi pomanjkanja elektrolitov ne morejo porabiti do konca.
S tem ti kandida dela veliko uslugo, zato nikar ne napadaj nje direktno, ampak spremeni svojo prehrano.
V času biodiete ne uporabljaj nobene druge soli in dodatkov, ki sol že vsebujejo in uživaj čim manj pripravljene hrane, ki tudi vsebuje sol.
Sicer pa prelistaj BioDieta RECEPTE http://www.zdravasol.si/e-revija/



Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Zaradi takšnih bebcev, samooklicanih strokovnjakov kot je stane umirajo otroci. Verjetno lahko uvrstimo smrt otroka LINK v kategorijo primerov, raznih kvazi strokovnjakov, ki s soljo zdravijo HIV ... in vedno vedo toliko povedat o medicini a ko vidiš kakšno je res njihovo znanje ugotoviš, da so navadni šarlatani.

Verjetno so tudi ti starši zdravili otroka s kakšnim čudodelnim zvarkom in se jim ni zdelo vredno poslat novorojenega otroka na pediatrični pregled. Je pa ta otrok baje užival stanetovo sol Objavljena slika . Žal se posledice idiotizma na otrocih bolj izrazite.

Zgoraj napisano zdravljenje je pa itak navadno skropucalo, brez veze s realnostjo, prej alkemičnen zvarek kot resna nedicina.


#2309 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. september 2011, 16:29

Žal se posledice idiotizma na otrocih bolj izrazite.


Da, opažam.
V kamenih soleh joda ni, v jedilnih pa desetkrat preveč.
http://www.vega-shop...la-in-soli.html

#2310 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 6. september 2011, 12:17

Povečano razmnoževanje kandide, ki jo ima vsak, pa pomeni samo to, da ima dovolj hrane, ki je tvoje celice zaradi pomanjkanja elektrolitov ne morejo porabiti do konca.
S tem ti kandida dela veliko uslugo, zato nikar ne napadaj nje direktno, ampak spremeni svojo prehrano.
V času biodiete ne uporabljaj nobene druge soli in dodatkov, ki sol že vsebujejo in uživaj čim manj pripravljene hrane, ki tudi vsebuje sol.
Sicer pa prelistaj BioDieta RECEPTE http://www.zdravasol.si/e-revija/



Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Ko človek meni, da nekateri v svojem pohlepu, da bi prodali svoj izdelek ne morejpo pasati še nižje in ko meniš, da se ne bodo posluževali še bolj nizkotnih in lažnjivih prijemov, ti stane dokaže da ni tako. Vse v imenu profita stanko, človeško življenje ni važno samo da se vrtijo judeževi novci v tvojem žepu.

Da kandida je višek elektrolitov, ta izjava bi lahko šla v lunin bob leta. Kandida prav nič ne je višek elektrolitov prej pa rada je sladkor. Tako dijeta, ki temelji na sladkorju, je mnogo bolj učinkovita ... Saj bi še bolj opisal tvoje neznanje in laži, vendar resnico se lahko opiše v kratkem sestavku neresnico in laž pa lahko opisuješ v neskončnost, pa še ne moreš jo opisat, saj je neumnost neskončna, resnica je pa ena sama.

Verjetno bi stanko v svojem odurnem pohlepu trdil, da tudi rak nastane, ko celice jedo višek soli in da njegova dijeta ... Tako če imaš raka na koži samo premaži svojo kožo z stankotovo soljo in boš ozdravel.

Stane tvoja sprevrženost, da izkoriščaš bolezen bližnjega za profit s prodajanjem megleje res gnusna.

Objavljena slika


#2311 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. september 2011, 12:41

Da kandida je višek elektrolitov, ta izjava bi lahko šla v lunin bob leta.

Brez skrbi, vsa tvoja gnusna podtikanja in tvoje obrnjene trditve bodo ostale.
Tvoje samospoštovanje je porazno.

#2312 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 6. september 2011, 15:42

Povečano razmnoževanje kandide, ki jo ima vsak, pa pomeni samo to, da ima dovolj hrane, ki je tvoje celice zaradi pomanjkanja elektrolitov ne morejo porabiti do konca.
S tem ti kandida dela veliko uslugo, zato nikar ne napadaj nje direktno, ampak spremeni svojo prehrano.
V času biodiete ne uporabljaj nobene druge soli in dodatkov, ki sol že vsebujejo in uživaj čim manj pripravljene hrane, ki tudi vsebuje sol.
Sicer pa prelistaj BioDieta RECEPTE http://www.zdravasol.si/e-revija/


Objavljena slika

Popravljam izjavo. Hvala stanko, da si me opomnil, da sem spregledal, da si napisal idiotizem, kot sem mislil. Kandida je hrano, ki je celice zaradi pomankanja elektrolitov ne morejo prebaviti do konca. drugačnega tipa. Objavljena slika

Stanko a tekmuješ u kakšnemu skritemu tekmovanju zdravstveni lunabob leta.


#2313 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 6. september 2011, 15:52

Enako pri zunanji uporabi, ena epruvetka na liter mlačne vode je približna fiziološka raztopina, po potrebi pa lahko koncentracijo višaš do nasičenosti.
Povečano razmnoževanje kandide, ki jo ima vsak, pa pomeni samo to, da ima dovolj hrane, ki je tvoje celice zaradi pomanjkanja elektrolitov ne morejo porabiti do konca.
S tem ti kandida dela veliko uslugo, zato nikar ne napadaj nje direktno, ampak spremeni svojo prehrano.



Hvala stanko, da si me opomnil, da si napisal drugačen idiotizem. Celice ne morejo prebavit hrane zaradi pomankanja elektrolitov. Objavljena slika ha ha ha Celice prav nič nimajo težav s prebavo in da se kandida potem futra. Stanko ali tekmuješ u kakšnemu tekmovanju za lunin zdravstveni bob leta. Nagrada, vreča navadne nejodirane navadne soli, ki se jo dobi mnogo bolj poceni kot stankotovo a ji je praktično enakovredna.

KAKO DOBIŠ CENO STANKOTOVE SOLI

STANKOTOVA SOL = OSNOVA + 21 % DDV + POŠTNINA + 200 % DAVKA NA NEUMNOST

Objavljena slika


#2314 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. oktober 2011, 08:57

Če boš sol po nasvetu zdravnika ali svoji odločitvi uživala
samo kot najstarejše naravno zdravilo, jo tudi lahko.
Če boš pa Salesalute uporabljala v prehrani in v osebni negi na pravilen način,
ti soli kot zdravila ne bo potrebno uživati.

Priponke (datoteke)



#2315 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. november 2011, 01:11



#2316 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. december 2011, 21:34

V Ustavi piše, čigava je država, v Delnici Države pa ostalo.

#2317 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. december 2011, 10:03

In kaj ima to zveze s soljo?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2318 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. december 2011, 11:35

In kaj ima to zveze s soljo?


Vse, je bila prvo zdravilo, prvo blago, prvi denar.
Njeno odkritje je prvemu paru ljudi prineslo prvo dodano vrednost v prihranku časa, ki sta ga pred tem vsega porabljala za nabiranje hrane in razplod.
Brez te dodane vrednosti bi človek bil še vedno samo žival.
Tako pa je ustvaril prvo državo, ko je z vojščaki zaščitil prvi teritorij, kjer je nabiral sol.
V zgodovini ni bilo države brez lastne proizvodnje soli.
Današnje Srbije, Makedonije, Kosova, recimo, si malo nazaj sploh ne bi bilo mogoče zamisliti.
Itd itd.

Objavljena slika

http://www.tvarena.si/arena/

#2319 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. junij 2012, 20:45

Zdrava Sol je knjiga, ki jo moraš prebrati


Za arhiv in spomin na lepe trenutke, ki smo jih skupaj preživeli.



#2320 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. september 2012, 01:58

Za arhiv in spomin na lepe trenutke, ki smo jih skupaj preživeli.



http://www2.newslett...9308686fc0ed04b

#2321 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. oktober 2012, 02:03

Kako ste kaj, stare frendke in frendi, jaz uživam v penziji x:Ix :palec:

#2322 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 15. november 2012, 11:49

sstane :palec: x8Dx
penzija zakon, jst bi tud x:o)x x:Dx

a se potepaš kej? x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#2323 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 15. november 2012, 12:51

Bravo Stane :palec:

Uživaj maksimalno

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#2324 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2012, 00:14

hmmm ... res je zakon penzija ... zato jo uživaj ...
je pa ena težava s penzijo ... najmanj ena ...
doslej je še nihče ni preživel ...


Tudi rojstva še ni nihče preživel ;)

#2325 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 6. junij 2013, 19:43


Tudi rojstva še ni nihče preživel wink.gif

 

kje se potepaš, sstane ...?uhar.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0