Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Zdrava Sol


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 4 x ocenjeno
2324 komentarjev na to temo

#1776 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. avgust 2010, 17:13

Jaz npr. trdim, da če elementarni fluor vržeš v vodo, bo prišlo do burne reakcije.

Kako pa ti mečeš plin v vodo, ga najprej zamrzneš?

#1777 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. avgust 2010, 22:53

In sebe ne slikam, raje kako luštno punco xyesx

Pametno, ukvarjaj se z dekleti tvoje starosti, ne z mano, 62 letnim stricem x;)x

#1778 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. avgust 2010, 14:40

Ves kaj me resnicno zanima, koliko od teh se prehranjuje vegetarijansko in koliko ne!?
Namrec (ugibam), pomoje je zato vec vzrokov in ne zgolj eden. Mesojedstvo, stres, razna sevanja (nuklearna, elektricna, mobilna), pesticidi in nezdrava prehrana, ter predvsem premalo zivljenja 4 osnovnih energij oz. elemenotv in to, da zenske nosijo preveliko tezo, saj zivimo prevec materialno in premalo drugh energij.
Kar se tice soli oz. joda, ki ga krivis kot glavnega krivca, pa bomo videli, ce bodo naredili klinicne raziskave. Resnicno me zanima.

Da ima vsaka tretja ženska že probleme s ščitnico, je prava epidemija.



#1779 Čuško

Čuško
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 22. avgust 2010, 15:19

Sam tok na hitro bi neki pokomentiral o tem, da te le sol nasiti. Če poješ ene 3 jabolka si tudi sit a ne, pa jih ne rabiš solit in tud zredil se ne boš od njih.
Glede na to kok različnih mnenj je o pravilni prehrani in različnih dietah od strokovnjakov pa do raznih kvazi strokovnjakov, človek ne ve več komu bi verjel.
Tle se pol vklopi zdrava kmečka logika. Jej uravnoteženo in tisto kar ti paše, tudi meso če hočeš in čimveč iz svojega vrta. Drugače pa pejd do sosednjega kmeta.
V resnici telo točno ve kaj rabi samo prisluhniti mu je treba. Pa čim več se gibaj in to je to.
Saj ne morem rečt, da zdej zdrava sol ne deluje, ker nimam teh izkušenj. Mogoče je kaj na tem mogoče pa tudi ne. Ampak a jo zares potrebuješ je pa sedaj vprašanje, ki si ga mora vsak pri sebi postavit. Če pa da doma lenariš in ne narediš nič za sebe, ti nobena sol in podobne pogruntavščine ne bodo pomagale, pa naj bo še tako čudežna. Sam tok na kratko, da mal popametujem.x:Dx

Peace people

#1780 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. avgust 2010, 17:06

Objavljena slika

... premalo zivljenja 4 osnovnih energij oz. elementov enakovredno...



#1781 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 23. avgust 2010, 21:32

Objavljena slika

Se strinjam, vsi štirje elementi so enakovredni, ampak ti očitno napačno razumeš, kaj kateri element v jeziku sodobnega človeka pomeni.
Zemlja prehaja v vse organizme v obliki vodotopnih soli, zrak je zrak, voda je voda, ogenj so pa kalorije v hrani.
Cela moja knjiga govori ravno o tem ravnotežju vseh štirih elementov na sodoben način.

#1782 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 24. avgust 2010, 09:18

Se strinjam, vsi štirje elementi so enakovredni, ampak ti očitno napačno razumeš, kaj kateri element v jeziku sodobnega človeka pomeni.

sj ni cudn x:Dx k vecinoma je jezik sodobnega cloveka: blablab... :o|o:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#1783 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. avgust 2010, 09:25

po cem pa sklepas da jaz narobe razumem? a zato ker uzivam himalajsko sol in sol piranskih solin, namesto tvoje? x:o)x
a ves dejansko kaj pomeni ziveti vse 4 elemente enakovredno?
ma, sej nima smisla, ker se ne mislim s tabo zapletat v debate ali bolje kreganje, ker se ne meni, ne nobenmu drugmu vec ne da brat kreganj.
napisi kaj o soli ali tem kaj pogovor nanasa, ne pa se non stop pregovarjat.

recimo kaksne izkusnje imas z drugimi solmi, kako se med seboj razlikujejo, katere so se zdrave soli na zemlji, v EU, itn.
kaksna je razklika med himalajsko, piransko, atlantsko, hrvaskimi, nemskimi, polskimi, morskimi ali tistimi, ki jih nakopljejo drugje, tvojo, tisto, ono...
Bo ljudi bolj zanimalo kot pa neko obtozevanja skos, kolk kdo razume in je pameten ipd. xrolleyesx

ja, in kaj pravi tvoja knjiga o 4 elementih v povezavi s soljo?

Se strinjam, vsi štirje elementi so enakovredni, ampak ti očitno napačno razumeš, kaj kateri element v jeziku sodobnega človeka pomeni.
Zemlja prehaja v vse organizme v obliki vodotopnih soli, zrak je zrak, voda je voda, ogenj so pa kalorije v hrani.
Cela moja knjiga govori ravno o tem ravnotežju vseh štirih elementov na sodoben način.


:palec: v bistvu tocno res. ce bi ljudje svoje znanje in zavest bolj delili ter bili hkrati bolj odprti za novo, ne bi blo tolk tumastih ljudi. k sreci pa se spremnija tudi to, v zahvalo internetu in delitvi. na svetu je vedno manj nepisemnih ljudi menda.

sj ni cudn x:Dx k vecinoma je jezik sodobnega cloveka: blablab... :o|o:



#1784 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 24. avgust 2010, 10:02

Se strinjam, vsi štirje elementi so enakovredni, ampak ti očitno napačno razumeš, kaj kateri element v jeziku sodobnega človeka pomeni.
Zemlja prehaja v vse organizme v obliki vodotopnih soli, zrak je zrak, voda je voda, ogenj so pa kalorije v hrani.
Cela moja knjiga govori ravno o tem ravnotežju vseh štirih elementov na sodoben način.


STANKO LAŽNJIVKO?

Kdaj boš odgovoril na vprašanje zakaj je tvoja morska sol tako draga? A ima izvlečke biserov? hi hi hi Stanko kaj te je že stresla statika, ko si imel oblečen volnen pulover?

Objavljena slika Objavljena slika


#1785 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 24. avgust 2010, 10:17

po cem pa sklepas da jaz narobe razumem? a zato ker uzivam himalajsko sol in sol piranskih solin


Jaz enako uporabljam sol piranskih solin ter himalajsko

Iz himalajske delam 26 % procentno slanico, tako da kristale večje kose raztopim v čisti vodi in taka slanica traja neomejeno dolgo ter se uporablja za vse vrste težav tako za uživanje, kot za kozmetične namene in tudi zdravljenje raznih kožnih težav in vnetij.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#1786 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. avgust 2010, 11:02

po cem pa sklepas da jaz narobe razumem? a zato ker uzivam himalajsko sol in sol piranskih solin, namesto tvoje?

Free, oglej si nadaljevanko moje knjige Zdrava Sol


#1787 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 12:07

Free, oglej si nadaljevanko moje knjige Zdrava Sol
http://www.youtube.c...feature=related


x:)x
milijoni pa vsem swetu so tvoje knjige prebrali, še preden si sploh vedel, da jih boš napisal :2src:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1788 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 12:43

Janko, spet se čohaš kjer te nima kaj srbet x:Dx Te bo lažnjivko zakopal v sol in to v piransko, da te bo razžrla x:o)x


vem ja...
res sem reku, da sem z njegovo soljo in z njim zaključu, ampak tip je psiho. nakladač, da še sam seb vrjame. škodljiv in newaren.
sej boli me kurac za njega, ampak kaj pa, če tele njegove laži in nepreverjena nakladanja bere nekdo, ki je bolan in potrebuje pomoč? in v tej soli vidi upanje?
stane je pa tak psihič, da še res misl, da ima nekej čudežnega v rokah.
da se razumemo... jes sem prvi, ki bi bil tega vesel, ampak teorija, da zmanjšaš obroke na pol in shujšaš zaradi njegove soli v tem futru, je meni newerjetna. ko ga pa wprašaš po kakršnih koli raziskawah.... ma sej vemo... pa kle je o hujšanju... kaj šele zdravje x:o)x
marsa... če nalepim ne komad gor od tožibab in rečem, da je moj... a je to uredu?
če pa mi bo slučajno kdo kej reku, me bo pa bombardiral ane? xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1789 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. avgust 2010, 12:53

Hm, a pa ste vi štirje prebral Stanetovo knjigo? Ker se mi zdi, da vam na vprašanja odgovarja, da jo najprej preberte.

Če je niste, zakva pluvate po njem in ga žalte?

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#1790 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:03

Hm, a pa ste vi štirje prebral Stanetovo knjigo? Ker se mi zdi, da vam na vprašanja odgovarja, da jo najprej preberte.

Če je niste, zakva pluvate po njem in ga žalte?

Objavljena slika


viš butl... k nisi kej dost prebral....
kako pa boš ti staneta oprawiču, da podaja link dr. simoncinija in njegove raziskave s sodo bikarbono, kandido in rakom, kot nadaljevanje njegove knjige?
odgovori mi prosim to, pol dobiš naslednje vprašanje, da ga boš lahko zagovarjal.
vprašanj imam veeeelliiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk. samo boš ti prej obupal, ker boš tut sam ugotovu, ... kar pač boš... (da ne psujem preweč naglas)
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1791 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:12

Zdravilnost soli so poznali že v starem veku da je sol zdrava tako za uživanje, kot za zunanjo uporabo, ni nekaj na novo odkritega.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#1792 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:18

Zdravilnost soli so poznali že v starem veku da je sol zdrava tako za uživanje, kot za zunanjo uporabo, ni nekaj na novo odkritega.


jup. in nekdo, ki je prej ni poznal in jo je po zaslugi staneta začel uporabljat, je res naredil korak naprej. kle ni kej... je stane naredu dobro delo.
ampak... to ne oprawiči vseh ostalih zavajanj, ignorance, nakladanja in pazi zdej... IZZIVANJA.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1793 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:24

viš butl... k nisi kej dost prebral....
kako pa boš ti staneta oprawiču, da podaja link dr. simoncinija in njegove raziskave s sodo bikarbono, kandido in rakom, kot nadaljevanje njegove knjige?
odgovori mi prosim to, pol dobiš naslednje vprašanje, da ga boš lahko zagovarjal.
vprašanj imam veeeelliiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk. samo boš ti prej obupal, ker boš tut sam ugotovu, ... kar pač boš... (da ne psujem preweč naglas)


Jst ga ne opravičujem, niti ga ne zagovarjam. Sprašujem pa tebe in ostale tri, zakaj ga žalte in pluvate? Mislm, kva je tist triger, da ste se odločil, da začnete komunicirat z njim na takem nivoju? In da se vam to zdi uredu.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#1794 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:27

Jst ga ne opravičujem, niti ga ne zagovarjam. Sprašujem pa tebe in ostale tri, zakaj ga žalte in pluvate? Mislm, kva je tist triger, da ste se odločil, da začnete komunicirat z njim na takem nivoju? In da se vam to zdi uredu.

Objavljena slika


ni uredu. res ne.
triger je pa njegovo izzivanje.
dej mogoče res mal več preber. jest sem ga dolgo resno jemal...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1795 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:37

Dragi butl. Veliko modrosti v tvojih besedah, kot vedno. Ti skoraj vsak dan gledaš sonce. Zbudiš se v dan, žarki te prijetno grejejo. Če bo nekdo napisal knjigo, da sonca ni, jo boš prebral (najprej kupil seveda) ? Ne boš, ker VEŠ, da sonce je. In žali kvečjemu on nas, s tem svojim posiljevanjem. Sem pa opazil, da LN ni edini forum, kjer prerok soli vsiljuje svoje lastne, tako opevane, gluposti. Če citiram z enga foruma: "Jooj, ne spet tega Staneta. Smo se ga komaj znebili s foruma, skoraj nas je umoril." NIHČE, ki ima produkt, ki je res koristen in ljudje čakajo v vrstah zanj, ga ne vsiljuje in na veliko prepričuje ljudi, kako je super in fajn..


Ok, ti veš. In njegovo pisanje te žali. Prou. A si pol zato izmed vseh možnih izbir vedenja izbral to, ki jo zdej furaš. Pljuvanje in žaljenje Staneta? Kva pričakuješ? A da se bo spremenu in nehal reklamirat al pa začel razlagat? Kva pa če ne bo? A ga boš začel tepst? Kva pa če še ne bo?

A se ti zdi, da če en /Stane v tem primeru/ ne izpolnjuje tvojih pričakovanj, da ti to daje pravico posegat v njegovo integriteto?

Ja, zakva nisi mogu izbrat en drugačen odziv?

Objavljena slika

ni uredu. res ne.
triger je pa njegovo izzivanje.
dej mogoče res mal več preber. jest sem ga dolgo resno jemal...


Zakva naj bi ga več bral? Se ti zdi, da bom not najdu opravičilo za tvoj trenutni odziv? Da bom not najdu, da nisi mel možnost izbire drugačnega, blj spoštljivega odziva?

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#1796 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:42

Butl, :palec:

Ti si mi bil tisti triger, da sem sploh kliknila temo (je ne berem *že* x:o)x x;)x 2 dni, od svojega zadnjega komentarja), pa pri vseh treh objavah sem ti dala plus (za razumne in normalne komentarje, pod katere se tud podpišem), to je bilo pa tud vse, kar sem prebrala od zadnjič v tej temi (in ocenjevala).
Tako da sem skratka prišla v temo samo zato, ker me je zanimal še kakšen drugačen komentar - v tem primeru tvoj - (saj kaj menijo Free, Kensei, Don Karlos in Janko in še kdo že vem [in ne rabim še stotič brat], o soli pa tud dvomim da bi ravno v teh dneh kaj novega odkrila).
Žal ti lohk dam sam en plus na objavo, ker si bil vmes vsakič pol spet na ničli. x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1797 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:44

Ok, ti veš. In njegovo pisanje te žali. Prou. A si pol zato izmed vseh možnih izbir vedenja izbral to, ki jo zdej furaš. Pljuvanje in žaljenje Staneta? Kva pričakuješ? A da se bo spremenu in nehal reklamirat al pa začel razlagat? Kva pa če ne bo? A ga boš začel tepst? Kva pa če še ne bo?

A se ti zdi, da če en /Stane v tem primeru/ ne izpolnjuje tvojih pričakovanj, da ti to daje pravico posegat v njegovo integriteto?

Ja, zakva nisi mogu izbrat en drugačen odziv?

Objavljena slika



Zakva naj bi ga več bral? Se ti zdi, da bom not najdu opravičilo za tvoj trenutni odziv? Da bom not najdu, da nisi mel možnost izbire drugačnega, blj spoštljivega odziva?

Objavljena slika


kukr sem že prej reku... ni dobr način komunikacije....
ampak.... preberi mal več zato, da boš vidu, da laže, naklada, izziva, provocira, grozi, se hinavsko potuhne, ignorira vprašanja....
dej, preber mal več, pa pol prid nazaj glumit mediatorja.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1798 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:49

Butl, :palec:

Ti si mi bil tisti triger, da sem sploh kliknila temo (je ne berem *že* x:o)x x;)x 2 dni, od svojega zadnjega komentarja), pa pri vseh treh objavah sem ti dala plus (za razumne in normalne komentarje, pod katere se tud podpišem), to je bilo pa tud vse, kar sem prebrala od zadnjič v tej temi (in ocenjevala).
Tako da sem skratka prišla v temo samo zato, ker me je zanimal še kakšen drugačen komentar - v tem primeru tvoj - (saj kaj menijo Free, Kensei, Don Karlos in Janko in še kdo že vem, o soli pa tud dvomim da bi ravno v teh dneh kaj novega odkrila).
Žal ti lohk dam sam en plus na objavo, ker si bil vmes vsakič pol spet na ničli. x:o)x x;)x


eh... kaj pa misli janko o tem?
kaj pa ti misliš o tem, da stane laže, goljufa, zavaja....??? a to je pa teb uredu?
al pa nej dokaže nasprotno in se mu oprawičim.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1799 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:55

eh... kaj pa misli janko o tem?
kaj pa ti misliš o tem, da stane laže, goljufa, zavaja....??? a to je pa teb uredu?
al pa nej dokaže nasprotno in se mu oprawičim.



Ja Stanko dokaži svoje trditve. 10 miljonov evrov dobiš če te lahko priklopim na vandergrafov generator. ho ho ho

Ja stanko lažnjivko, zakaj je tvoja piranska sol tako draga? A je s biseri? Objavljena slika

SALVE


#1800 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. avgust 2010, 13:56

Butl, Objavljena slika

Ti si mi bil tisti triger, da sem sploh kliknila temo (je ne berem *že* Objavljena slika Objavljena slika 2 dni, od svojega zadnjega komentarja), pa pri vseh treh objavah sem ti dala plus (za razumne in normalne komentarje, pod katere se tud podpišem), to je bilo pa tud vse, kar sem prebrala od zadnjič v tej temi (in ocenjevala).
Tako da sem skratka prišla v temo samo zato, ker me je zanimal še kakšen drugačen komentar - v tem primeru tvoj - (saj kaj menijo Free, Kensei, Don Karlos in Janko in še kdo že vem [in ne rabim še stotič brat], o soli pa tud dvomim da bi ravno v teh dneh kaj novega odkrila).
Žal ti lohk dam sam en plus na objavo, ker si bil vmes vsakič pol spet na ničli. Objavljena slika Objavljena slika



Objavljena slika Ne se sekirat Marsa. Za to so sekire.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0