Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LK 2004


64 komentarjev na to temo

#26 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. december 2003, 18:07

:vragec:


he...
jst nism mulo x:Dx ,
pa mam useen pouhn kurac unih kurcou :xx!:
kuchan nej pa z jankovićem spizdi ke keder je drugo vojno prezhveu


666 zlobijeu....grrrrrr
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#27 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 18:12

x:Dx ....jaz tud ne....pa mam poleg unih kurcou pun kurac tudi kurcev ala Rode, Janša in ostalih nakladačev, pa še kaka BB pička se bi našla vmes x;)x :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#28 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. december 2003, 18:17

:vragec:


BB?
bez broja :eek: :eek: :eek:


666 zlobijeu ma tko pouhnga, de sam she samoupravno shchije
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#29 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2003, 18:22

Tema je LK 2004...pristali ste pri Kučanu in državi in politiki...
In iz vaših postov bije nestrpnost...
Bobnar imaš vso pravico šarmirati "ome" ...in kandidirati za predsednika države...saj si mlad, sposoben, menda boš ja to zmogel ??? (prepričana sem, da če bi Kučan kandidiral, bi spet dobil večino...veliko več, kot je om v SLO)
Toliko zlobe, nestrpnosti veje en dan po Božiču...ko ste /smo/ bili vsi sladkobesedni, leporečni in miroljubni...
Se pravi, da smo lagali???!

Verjamem, da obstajajo nepravice v tej državi, vendar če si ena skupina ne ve urediti plačilnega sistema za nastope, je to njihova nesposobnost, ne pa krivda države. Žal Bobnar.
Če nisi zadovoljen v življenju, ne krivi druge, poskušaj presekati in začeti znova... mogoče v Indiji, Kitajski, Ameriki...tam, kjer misliš, da oblast prisluhne malemu posamezniku...
In če najdeš državo...javi; bo mogoče Marsa drugo leto informacijo uporabila v LK 2005.


#30 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. december 2003, 18:26

:vragec:


bomo shli pa spet u hosto...
eni na pohorje, drugi na pokluko
jst si bom pa zdele ven iz police zbrsku prirochnik:
DIE URBANE GVERILLE (Badder&Meinhoff)


ni 666 :vragec: -ou...de neb rdechkarjeu nagnal u fojbe
vesele praznike she naprej... x:)x x:)x x;)x x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#31 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 18:46

Hi-hi......pa sami taki ful delavni, bi rekel že prav garaški z čudesno dost delovne dobe, dela..........se tolk jokcajo x;)x

Aja.....Sanjalica x;)x ......ne lažem.......in sem strpen......le motijo me ljudje, ki sam jamrajo in pljuvajo....ups.....špukajo po drugih.......in je to vse ali večina kar znajo x^x x:)x....in to povem......zaradi mene pa naj živijo kako hočejo, zaradi njih ne mislim it v hoste....... x:Dx x:Xx. Pa mislim, da vseeno ne jemljemo teh naših dialogov tako kritično kot se ti zdi........upam vsaj, no..... x;)x

In sam imam rad Slovenijo x:Xx .......zelo........zame pač ni gnila..... x;)x

Hm......pa še en rek iz Luninega koledarčka, ki malo paše v razpravo : "Zaupaj svoji osebni moči. To je vse, kar v tem skrivnostnem svet sploh imaš" x;)x Carlos Castaneda

Zelo dobra izbira rekov v koledarčku :palec: :palec: :palec: ......še en mi je zelo ljub (ma več njih), pa ga bom dal v temo, kamor spada x;)x x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#32 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. december 2003, 18:54

:vragec:


in ti chlovek z delovno dobo
seveda prichakujesh,
da ti bodo ti krasni in chudoviti ljudje,
ki jim tako zelo zaupash,
kdaj izplachali penzjon....hehe


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#33 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2003, 18:54

Mick ni letelo nate, da si nestrpen; če sem prav brala tvoje poste in jih seveda razumela, si tudi ti opozarjal na strpnost (da naša država le ni tako gnila kot se komu na prvi pogled zdi)...

Oprosti Mick, Aakhut zate pa nekako mislim...da bi si raje odsekal levi kazalec ali se naredil neumnega, kot da bi šel prostovoljno med vojake...
(mogoče me občutek vara xrolleyesx )

Aakhut, nekoč pa boš potemtakem lahko rekel: Ta država je čudovita in poštena: Mick je plačeval v penzionski sklad, jaz...pa nič...pa oba dobiva NIČ.


#34 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. december 2003, 18:56

:vragec:


aakhut je bil vojak...in to dvakrat
pa bo ochitno tut tretjich x:Dx x;)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#35 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2003, 19:01

Aakhut a si imel popravca ????

Hmmm...le kdo je bil začasa tvojega "popravca" vrhovni poveljnik vojske...glede na dejstvo, da se ti vojska ni "priskutila" in bi šel še v tretje... x;)x x;)x

x:Dx :vragec:



#36 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 19:04

:xx!: ......le neumni se veselijo biti vojaki, le neumni........al pa taki, ki jim je vseeno, ker v življenju nimajo ničesar, ne ljubijo nikogar, se ne bojijo za nikogar x^x .....kaj češ bit od tega aakhut x;)x ......mogoče pa misliš, da ti bo pol Janša dal penzijo x:Dx .......ali pa si že zdaj mislil, da jo boš dobil za 10 dni dela x;)x x:Dx ....pa še to pitaj boga kakšnega....čisto odvisno kje si bil x;)x .....tam vaši predeli se za razliko od štajercev in npr. prekmurcev x;)x niso kaj dosti izkazali x;)x x:Dx .......No, sem zdaj tudi sam mickeno zloben x:Dx x:Ix

In....sem že 100x povedal......ne zaupam nikomur od politikov, nočem biti v politični stranki......ne pripadam nikomur...... x;)x

Penzijo pa moram prej dočakati x;)x x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#37 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. december 2003, 19:04

:vragec:


he
ni biu poprauc....
prvi je biu marshal... :xx!:
drugega pa mick nekako ne mara najbolj x:Dx


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#38 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 19:07

He-he.......že vem zakaj x;)x.......in to od neposrednih virov x^x .....nič rdečih x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#39 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2003, 19:10

drugega pa mick nekako ne mara najbolj x:Dx

Koga zdaj ne mara???

vrhovnega poveljnika????
Hmmm....spominski kiks x?x x?x x?x

ti :vragec: ti


#40 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 19:59

He-he.......ne maram nobenega.......poveljnika x;)x x^x x:o)x. Najlepše bi bilo, če jih sploh ne bi potrebovali........nikoli. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#41 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 20:01

Pozabu x:Ix ......Marsa je seveda izjema x:Dx x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#42 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. december 2003, 20:12

Koledarček je pa mega x8Dx :palec: ... sej ste to želel povedat, keneda x;)x x:o)x

#43 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. december 2003, 20:14

Koledarček je pa mega  x8Dx  :palec: ... sej ste to želel povedat, keneda  x;)x  x:o)x

Uf, treba ga še kup't.
Potem bom šele dal komentar.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#44 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 21:24

Koledarček je pa mega  x8Dx  :palec: ... sej ste to želel povedat, keneda  x;)x  x:o)x

xokkx ......točno to x!x :palec: .....samo mal smo zafilozofirali x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#45 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 26. december 2003, 22:04

tipično Mick.. prosto po Prešernu... :xx!:

:onfire: :onfire: x:Dx x:Dx .....pa ja xrolleyesx

Berem lnf koledarček........sem lajbek x;)x v astrologiji........in se zna zgoditi, da me bo zapeljal, da bom malo bolj dovzeten za astrologijo.....fajn :palec: x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#46 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. december 2003, 13:17

Marsi& Mitji najlepša hvala za novoletno darilo, ki sem ga pravkar dobil.
No fino zdaj ga bo tudi dobila hči, ker ji prvega enostavno nisem hotel ali mogel odstopiti......lepe praznike :palec:


#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. december 2003, 13:29

Oj... Mick, a? x;)x sem ti rekla... x;)x x;)x x:px sem vedela... x;)x x:o)x x:px

Boris... thanx, ampak si bil tako ali tako med prvimi, ki so ga hiteli narocit in kupit. x:Xx :palec:
To je tudi veliko vredno.

Sam res je pa fajn, kaj jaz morem... ce recem to jaz... x:Ix :8):
Ga vlacim povsod... testiram... imam prav tak sistemcek... v teden (leva stran) pisem take dnevne zadeve, v desni stolpec pa vnasam infote, ki jih kasneje lahko prelistam ali pa plan za teden...
Ceprav 'ze vse vem' (kje je luna in vse), si ne dam ven teh strani...
Skratka - tudi sama ga uporabljam ze 12 let in bom pripravila enkrat razstavo tanajbolj zmahanih. x:o)x

Zmagata definitivno Bilka (Baloh) in Leonida (Jovanovic)... ti dve imata... res... bogega... :eek: x:o)x x:Dx x:px :palec:
Ampak v glavnem se 'ta stare', ko so bili v razlicnih izvedbah.

Ma, LK je res fajn stvar, tezko je kaj narejenega z vecjim filingom. xsrcx x:Ix
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. december 2003, 13:45

Evo ga xsrcx :8):
Prvi Lunin koledarcek:
:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. december 2003, 13:49

x;)x Super je :palec:


Kar nadaljujta z Mitjo v prihodnje x:)x

#50 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. december 2003, 15:20

Oj... Mick, a?  x;)x  sem ti rekla...  x;)x  x;)x  x:px  sem vedela...  x;)x  x:o)x  x:px

xyesx xokx ....sem prav vesel, res........se vedno tako dolgo zraven spravljam.......zdaj pa, ko bom LK uporabljal kot rokovnik, beležkar, planer......za vse živo....pa vsak dan kaj prebral, pa pokukal še mal na druge strani.........bo to tako spontano pa uzput......skratka........sem si kupil lepo darilo za Dedka Mraza......pa še komu x;)x :palec: x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek



Dodaj komentar



  


Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0