Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali se zavedate, kako so pearcing-i Škodljivi?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
57 komentarjev na to temo

#26 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 30. december 2003, 19:38

ni zdravo ne sej tudi tangice niso zdrave


ja, odkar so tangice tako popularne, se je povečalo število težav s hemeroidi :C:
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#27 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 30. december 2003, 19:47

Ampak res, Candlelight, a ni zanimivo to uho. Mene je ze vcasih pri ucnih urah, ko smo se ga ucili risat popolnoma fasciniralo.  Popolna eleganca.  x^x

Ja, tudi meni so vedno bolj všeč ta naša ušeska, saj so res krasen pripomoček za nas zdravilce, prav tako za ostale, samo malo časa si moramo vzeti, malo potrpeti, ko se lotimo gnetenja (malo boli) in sigurno si lahko trenutno pomagamo. :palec:
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#28 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 30. december 2003, 19:51

Prav rada bi vam poslala slikico, kje so točke na ušesu pa ne znam. Imam sicer nov scener pa še niti ni priklopljen, ko me bodo naučili pa obljubim, da vam takoj pošljem ušesek s točkami. x:)x
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#29 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 30. december 2003, 21:06

Prav rada bi vam poslala slikico, kje so točke na ušesu pa ne znam. Imam sicer nov scener pa še niti ni priklopljen, ko me bodo naučili pa obljubim, da vam takoj pošljem ušesek s točkami. x:)x

:palec: :palec: :palec:

kar pošlji, verjetno nisem edina, ki bo tega zeloooo vesela x:)x :palec:


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#30 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 30. december 2003, 21:22

Ne vem če bo to tako hitro, če pa slučajno ne moreš počakati in je želja po tej slikici zelooo velika, se pa lahko tudi drugače zmeniva.
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#31 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 31. december 2003, 10:18

super, candlelight, bomo ze malo potrpeli, mene tudi zanima...ce pa do pomladi ne bo nic, pa pridemo iskat!!!


x:)x x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#32 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 31. december 2003, 14:51

ja..saj...prav mate...
Ampak Zizi ma tudi prav:to so seksi stvari. :vio:
In jaz jih mam tudi rada (tangice in piercing v popku)... xflirtx xinnox
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#33 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 31. december 2003, 17:02

hih, spet ena konjska x8Dx
(HAHJA, BOM MAU SARKASTIČEN)

#34 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 31. december 2003, 18:48

ja sončki, kolk vas je fajn brat x;)x nasmejete človeka x:Dx

candlelight, hvala ti za pripravljenost, ampak ne bo problem počakat :palec:

xrosex


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#35 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. december 2003, 21:02

Replika na začetno trditev Candlelighta, da "zlato daje energijo, srebro pa jo jemlje" ali nekaj takega.

To seveda nikakor ne drži x:Dx . Vitalna energija se namreč v fizičnem in energijskih telesih izraža skozi harmonično sintezo nasprotij: negativno/nevtralno/pozitivno - temu pravimo polarnost, pri čemer je "pozitivno" energija razširjanja, "negativno" pa krčenja. Pravilno razmerje med njima da princip nevtralnosti, ki je kvaliteta harmonije in zdravja. Če sedaj v tole vpletemo še srebro in zlato - srebro je negativno polarizirano in lahko nekoliko pomaga k vzpostavitvi nevtralnosti osebam, ki so nervozne, nagle jeze, jih mučijo kronična vnetja, imajo vročino itd. Zlato pa je lahko v pomoč ljudem, pri katerih prevladuje negativna polarizacija - čustvena hladnost, anemičnost ...
Mimogrede - takšne izravnave lahko dosežemo tudi s hrano. Negativno polarizirana hrana: solata, zelje, kumare, paradižnik, gobe ..., pozitivno polarizirano pa je meso, oreški ...
Če si ogledamo polarizacijo pri hrani, je še bolj evidentno, da (zaradi negativne polarizacije) nikakor ne moremo reči, da nam npr. solata ali paradižnik energijo jemljeta, meso pa nam jo daje.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#36 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 31. december 2003, 23:17

ej nosorog, bravo :palec: to si ful lepo povedal (povedala?) :palec:

sicer pa tile bajpasi niso raziskana zadeva. nekako se domneva, da se energija obnaša na način, da si nekje najde pot, da premaga ali zaobide oviro- v tem primeru npr brazgotino. če ne bi bilo tako bi vse operacije uspele in pacienti umrli-res da ne takoj, a tak prekinjen pretok energije bi kaj hitro povzročil težave povsod in nas čisto zablokiral. tako pa se energija obnaša podobno kot voda. vodi lahko postaviš za oviro tudi skalo, če je ne bo obšla ali preplavila, jo bo sčasoma razjedla. x^x res pa je, da se ljudje tega premalo zavedamo, sicer bi si postoperativne težave lahko vsaj omilili in poskrbeli za to, da bi proces tekel bolj gladko. kar se pa akupunkturne točke na ušesni mečici tiče, se ohrani tudi če si uhelj prebodemo. v tem primeru se točka nahaja nekje na notranji strani luknjice (če si jo predstavljaš kot valj, se točka nahaja nekje na notranjem obodu tega valja). problem je edino v tem, da ne vemo točno kje. :vragec: skratka, nič ni izgubljeno x:Dx

me pa zanima nekaj. nosorog, a ti mogoče to kaj bolj natančno poznaš? kar se jin in jang hrane tiče. kaj je priporočljivo za ljudi, ki imajo bolj ali pa zelo jin telesni ustroj, so pa vegetarijanci? to me zanima zato, ker je manj problemov (oz. nič x:Dx ) če je situacija ravno obrnjena.

:OO!:

:flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#37 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. januar 2004, 00:35

Nosorog je fantek, tako, da je povedal, ne povedala.

Tistemu, čemur mi pravimo negativna in pozitivna polarizacija, pravijo Kitajci Yin in Yang.

Če je človek po ustroju energijsko zelo negativno polariziran (Yin) in je še vegi, je predvsem dobro vedeti, da je hrana, ki jo kuhamo krajši čas bolj negativno polarizirana (Yin), če pa čas kuhanja podaljšamo, se krepi pozitivna polarizacija. Izrazito pozitivno polarizirana hrana, primerna za vegije, pa je: graham kruh, od solat endivja in rdeči radič, beluši, rdeča pesa, češnje,kivi, črni ribez, suhe fige, rozine, jagode, kostanj, lešniki, riž, koruza, soja, bob, tofu, kozje mleko, kozji sir, med, rjavi sladkor, pivo, kava, zeleni čaj, šipkov čaj, meta čaj, čaj iz bezgovih jagod, poper, bazilika, petršilj ...
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#38 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 1. januar 2004, 10:56

mmmmm...fino!!!! xsmx
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#39 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. januar 2004, 18:07

o hvala hvala hvala nosorog :onfire: :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#40 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 3. januar 2004, 18:44

Hvala ti Amis za odgovor o bypassih :palec: x:)x

Bom pa še malo radovedna, pa bom vprašala... kakšen je jin ustroj telesa, kakšen pa jang? Samo zanima me na hitro (na kratko, par besed), da še sebe lahko primerjam glede hrane x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#41 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 3. januar 2004, 18:50

Nosorog je strokovnjak....hih :palec: !



Mene moji uhančki (6) v ušesih sploh ne motijo! (ko si jih grem delat in če gre Nordica zravn, boli njo bolj kot mene oz. ona skor skup pade... x:Dx ). Kmalu pa bom im,ela tud piercing v nosu! YEAH!


#42 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. januar 2004, 20:03

Sončna vila!

Yin in Yang ustroj telesa.
Tole sicer ni povezano z uhančki - sorry, but jebi ga.

Evropejci temu rečemo ustroj telesa, v katerem prevladuje pozitivna polarizacija (elementa ogenj in zemlja) ali negativna polarizacija (voda in zrak). Za razumevanje tegale si preberi moj prispevek v temi pet elementov, kjer sem predstavil evropsko delitev, nad čemer moderator (Vojko) ni bil pretirano navdušen - a je imel prav - če se stvari zmešajo, rata godlja.

Zdravi smo takrat, kadar je naše telo bolj ali manj nevtralno polarizirano, kar se tiče hrane, pa so lahko pretirano pozitivno polarizirani mesojedci, ki zelenjave skorajda ne jedo, negativno pa vegiji, če ne uporabljajo dovolj vegi hrane, ki je pozitivno polarizirana (kratek spisek teh jedi pa sem napisal zadnjič). x:Dx x:Dx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#43 piscanecPP

piscanecPP
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 5. januar 2004, 21:01

:inocent:

[SIZE=7]CHRISTINA AGUILERA in nekateri drugi zvezdniki pri vsem cisto nic ne pomagajo....

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2004, 08:25

...

mejte vi babe z dolgimi gatami x:Dx  x:Dx

x:o)x x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2004, 08:25



ni zdravo ne sej tudi tangice niso zdrave


ja, odkar so tangice tako popularne, se je povečalo število težav s hemeroidi :C:

Ja, tudi sama sem kar prepricana o temle.

Kar mej Zizi ti babe s hemeroidi. x;)x x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 6. januar 2004, 13:51

Nič bat Mick, ti jih kar nosi,... x:Dx x:o)x x;)x
Glej naprej, če se le da,...

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2004, 14:10

x:o)x a tangice? x:o)x x:Dx x:px xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 6. januar 2004, 14:27

Hej Mick, lahko si pa vtakneš tampon v ritko, pa bodo hemoroidi lepo na toplem, pa nič ne bo žulilo, samo pazit moraš da ne boš potem izgledal kot Pika B.. x:Dx x:o)x x;)x
Glej naprej, če se le da,...

#49 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 6. januar 2004, 16:15

A resno to  s tangicami in hemoroidi :eek: ali se zezate? x:)x  x:Dx .....xscratchx...ma, zezate x^x

Mick, bolje, da ne probaš! :O:
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#50 piscanecPP

piscanecPP
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 6. januar 2004, 19:55

ALI SE ZEZATE?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0