Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Himalajska sol


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
96 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. januar 2004, 00:31

bemtija, te prašem res realno˝, pa odgovor ni prepričljiv; zakaj šparaš informacije?

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. januar 2004, 00:41

Stane, a obstaja kakšen miniaturni epp tester za tale proizvod?

Stane: kaj bi rad da se me Tamara in druge lotijo za EPP x:Dx  x:Dx  x:Dx

bemtija, te prašem res realno˝, pa odgovor ni prepričljiv; zakaj šparaš informacije?

bemti pokowc, če hočeš kaj zvedeti o SALESALUTE, dobiš vse na moji strani :sori: x^x :sori:
http://www.salesalute.com/default.asp
za himalajsko sol si pa tako že sam vse povezave podal x:Xx x^x x:Dx

#28 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 16. januar 2004, 04:46

ma eni bi še zmeraj radi kej zaslužil



(kupujesh prodajesh, oduzimash i dodajesh)




če bi bla ta sol kej uredna, na Himalaj ne bi derez rabil



uzhwjte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#29 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. januar 2004, 14:18

ma eni bi še zmeraj radi kej zaslužil



(kupujesh prodajesh, oduzimash i dodajesh)




če bi bla ta sol kej uredna, na Himalaj ne bi derez rabil



uzhwjte!

ma drugi pa že komunizem imeli x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

#30 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 16. januar 2004, 19:23

Mam doma samo raztopino (sem jo dobila od prijateljice) himalajske soli, in vsako jutro jo eno žličko v vodo pa popijem (nagravžen okus) kar zruka me...

Za Tamaro in ostale, ki jih zanima:
Sicer je pa nekaj na www.pozitivke.net (v iskalnik vpiši Sol-belo zlato zemlje) in pa
http.//www.mariborcan.com/html/m96/M96-ezoterika.htm

ZAKAJ MI GA NE PODČRTA, pa tko sem se potrudila :eek:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#31 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. januar 2004, 19:56

(v iskalnik vpiši Sol-belo zlato zemlje) in pa

Naky, ne zezi Tamaro in ostale, tam bodo našli SALESALUTE

himalajska je pa tu :

http://www.gape.org/...prehrana&page=3

#32 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 16. januar 2004, 20:25

E TO! To, Stanee! Glih to sem hotla! Tnx!
Pa ne zezam, jest sam rada pomagam x;)x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#33 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. januar 2004, 20:32

E TO! To, Stanee! Glih to sem hotla! Tnx!
Pa ne zezam, jest sam rada pomagam  x;)x

Kakor poljubljaš svoj prst, se mi zdiš zelo navihana x:)x x^x x;)x

#34 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 19. januar 2004, 20:35

Kakor poljubljaš svoj prst, se mi zdiš zelo navihana x:)x  x^x  x;)x

Hi, hi, hi.... pa še kako znam biti navihana xyesx, pa razposajena, pa otročja, pa radovedna.....
Znam biti pa tud zoprna, pa trmasta, pa znam se tko <_< držat, da kr bežijo vsi od mene x:Dx x:Dx :2src: :wOOt: :fiju: xsuperx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#35 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 10. februar 2004, 16:57

Samo en mali dodatek, in sicer o uporabnosti himalajske soli;

Dobila sem jo v dar in sicer eno vreckico, s prilozenim navodilom. Svetujejo, da sol (KRISTALE)das v steklen kozarec in prelijes z neoporecno vodo. Cez 12 ur je pripravljena. Vodo s casom dolivas. Razstopino jemljes iz kozarca izkljucno z nekovinsko zlico. Recimo plasticno. Osebno vsako jutro dam v kozarec vode tretjino jusne zlice rastopine himalajske soli. To pocnem ze 4 mesece in po 20 letih se mi je uredila prebava. To je boljse kot loterija, castna beseda.... x^x

#36 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. februar 2004, 18:01

če bi bla ta sol kej uredna, na Himalaj ne bi derez rabil


Ejga tud slana voda zmrzne...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#37 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2004, 22:54

Objavljena slika

HIMALAJA

#38 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2004, 23:19

Žal, ne, imam samo svoje.
Poglej na ambasadorje spodaj x;)x

#39 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2004, 23:27

Čistokrvn x:Dx

#40 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 10. februar 2004, 23:27

Vam povem pravi recept za zdravo življenje- gremo živet v Himalajo!
Se mi reveži že kar smilijo, ko jih tako raziskujejo, predvsem pleme (!?!!- sedaj se po njih imenuje že "njihova" sol??) Hunza. No, to pleme Hunza so znanstveniki dolgo raziskovali, ker živijo zdravi zelo dolgo, večinoma so stoletniki in več..
Najprej so odkrili, da je njihova voda nekaj posebnega, bela, motna, da ima v sebi, ko teče čez kremenovo gorovje, nadrobljene nanokoloidno majhne delce silicija, ki ima fenomenalne antioksidantske in druge učinke na celice ...
Potem so leta in leta iskali, kako bi naredili vodo takšno kot je njihova in rodil se je svetovni izum FHES (Živa voda- ki jo pijem in katero posredujem tudi jaz). Vsi, ki jo pijemo, bomo zdravi doživeli sto let. YES !! x^x No, res deluje, samo dvomim, da bom zaradi nje dočakala vsa mlada 100 let..
Potem izvem, da imajo Hunze še sol, nenadoma bi morala jesti še njihovo sol, če bi hotela imeto zdravih 100 let.... :V:
Potem pa pomislim, da je mora štos v tem, da Hunze celo leto iščejo hrano za preživetje, da so nehote skorajda na postu (prehranjujejo se "zdravo" in malo- pa ne nalašč...), da živijo na popolnoma čistem zraku, da se gibajo zunaj, prehodijo ogromno po svojih hribih, kolibe, ki jih imajo, itak ne "dihtajo"... Ste gledali film Himalaja? Ali crkneš, ali pa se utrdiš in ni vrag, da doživiš 100 let!

Kaj pa naši vrli slovenski stoletniki? Moja stara mama je bila v 89, teta v 90, praded v 96, dosti je še drugih.. Pa so kadili, pili, jedli pristno kmečko hrano, ob kateri se danes tistim, ki razmišljajo o 100 letih, dvignejo lasje pokonci (pečenke, klobase, govejo župo... ma kaki vegetarijanci!!)
Imeli so pa manj stresa povsod- doma, v službi, v glavi bolj pošlihtano... pa da ne naštevam kaj še vse.
Res mislite, da nas bo himalajska alikaterakoli sol in vse te stvari rešile?

Podstrešje je treba spucat !!! In to temeljito. Potem je vse ostalo, dokler je v mejah normale, bolj postranskega pomena.
HOWGH... Trikrat hura za Hunze!! x^x x^x x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2004, 23:32

Daisy, hec je v tem, da za časa tvoje stare mame še ni bilo jodirane jedilne soli x:Dx x^x :sori:

#42 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2004, 23:46

postani ambasador in pošlji naslov x:Dx

#43 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. februar 2004, 00:02

Ne boš, preberi x:Dx


http://www.lunin.net...=0

#44 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 11. februar 2004, 11:42

Jodirana sol je najbrž bila odkar sem jaz živa, takrat pa je bila moja stara mama stara nekaj čez 45! Pa jih je z jodirano soljo preživela še skorajda enkrat toliko....?
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#45 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:24

Najbrž je sicer tudi lepa beseda, toda če meni ne verjameš, pobrskaj malo po literaturi, ali pa po predvčerajšnjem Delu, bo še najlaže. :palec:

#46 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 15:47

Podstrešje je treba spucat !!! In to temeljito. Potem je vse ostalo, dokler je v mejah normale, bolj postranskega pomena.
HOWGH... Trikrat hura za Hunze!!    


Kot bi sejala rožce daisy, ampak se strinjam, povsem, to je bistvo dolgega življenja, mir,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#47 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:25

El Ninjo, ravnokar sem brala tvoj post o angelih/orlih...
Tudi moja prijateljica, ki je že zelooooo "tam gor" v svojih meditacijah in komunikacijah, ima komunikacijo z orli. Ko sva šli na Lošinj in so nad nama letali bjeloglavi jastrebi , je bila čisto iz sebe in je rekla, da so jo prišli pozdravit... Tudi ona vidi orle in druge podobne ptice v meditaciji. Pravi, da so to vodniki- ne le njeni osebni, da pa se ji njen vodnik kaže kot indijanec in ima orla... Orel je znak svobode, prostranosti duha...

Zakaj pišem to sem? Zato ker si lepo napisal, da je bistvo dolgega življenja mir.
In kaj ti da več miru v dušo, kot tak občutek prostranstva duše, prelet orla ? Pa naj bo to prehrana ali karkoli drugega? Ne zanikam pomena zdrave prehrane. Mislim le, da to še zdaleč ni bistvo, ali pa vsaj ni dovolj in da se morda marsikdo preveč usmeri na zdravo prehrano in pričakuje čudeže- da se mu le ni treba ubadati s samim sabo.....

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#48 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. februar 2004, 00:17

:palec:
ja, celostni smo in tega ni zanemariti!
Nova predstavitev GOH govori prav o celostnem nacinu zivljenja.

S teboj se strijam; hkrati pa morda velja tudi to, da kamorkoli usmerimo svojo energijo,
se morda najde moznost, da zivimo celostno, pa ceprav je to morda samo promocija 1 izdelka,
ki vodi po 1 poti in zdruzuje celoto, ce smo le temu predani in ob tem primerno zavestni.
Takih stvari ucijo menda tudi angeli... angel namena, angel predanosti...
Nekdo promovira sol, nekdo 0, nekdo noni sok, nekdo vsakega malo... od vsakega posameznika
pa je odvisno koliko miru bo v pocetju nasel, koliko zavesti pridobil in energije skozi sebe spustil.

Ob primerni predanosti pa delo na sebi neizogibno se zacne!!
Mir potrebujemo ob tem, da smo pozorni, dovolj utisanega uma in pripravljeni na ucenje in pritok zavesti, kakor tudi za bolj zdravo delovanje fizicnega telesa, ki morda vcasih potrebuje tudi fizicni nemir a se vedno mirnega uma.
Tako da, ce nekdo pricakuje cudeze, kar naj jih!! zakaj pa ne, le primerno kolicino miru naj ima ob tem, da lahko zavestno opazuje svoje pricakovanje, morda vsaj nevezano.
Rad imam navdih in veselje, ki vzpodbudita voljo k aktivnosti in 'lepe' energije ob primernem zavednju svojega pocetja.

#49 nadjanadja

nadjanadja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. marec 2004, 17:26

spodaj v maksimarketu( v trgovini z bio izdelki ) dobis himaljasko sol.
nikoli pa ne mores vedeti, ce je to res ta prava sol, danes ko je tolk stvari natrziscu, pa vsak ti nekaj zagotavlja pa obljublja!
za probat je x^x

#50 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. marec 2004, 18:28

cena?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0