Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Povecanje prsi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#1 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 11. januar 2004, 20:03

Zanima ma kje je najbolje opraviti ta poseg, pri na v Sloveniji (ali sploh imamo strokovnjake za to?) ali kje drugje (na Hrvaskem,...).
Prosila bi tudi za kak naslov oz ime klinike ali zdravnika, ki se s tem ukvarja.
hvala

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. januar 2004, 20:19

Oj, Jasinti. :)
Mislim, da ful ljudi hodi tole opravljat na Hrvasko, morda v Zagreb.
Vem, da so dosti govorili o tem, se celo je bil ta kirurg nekajkrat gost v kakih oddajah, vem, da si je nekaj estrade slovenske k njemu slo spedenat, a zal se tudi slucajno ne spomnim imena.
Morda pa si je zapomnil kdo drug ali ti kdo drug poda kaksen uporaben info.

Kaj pa na medover.net - tam je prav tako pro in vse, morda se tam povprasaj (ne vem tocnega naslova, ampak saj bos nasla, ne vem ali je presledek ali podcrtaj ali kako).

Pac pa - ali imas res tako zelo pre - majhne?
Nocem ti soliti pameti, a vseeno... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. januar 2004, 20:29

Brez veze......imel sem dekleta z mickenimi, srednjimi, velikimi, zelo velikimi........nič od tega me ni tako fasciniralo, da bi si želel izrecno in točno takšne. Če nisi res ravna kot deska x:)x ....ne bodi nečimrna in ostani takšna kot si.......Če frajer teži, pa ga odj..... :xx!: In....sem se imel priliko dotakniti silikonskih.....ma, raje božam, lubčkam mickene......ma kaj....mikromickene......tvoje, naravne.....kot pa tiste x:Xx

Hm....kje pa povečujejo mickene? x:Dx x:Dx x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#4 zizi

zizi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 11. januar 2004, 21:02

ma dio mio, ma nestojte orko, kar je od narave dano je z cvetjem postlano.

natural ja najboljše- x^x

#5 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 11. januar 2004, 21:29

AH meni je vseeno kaj si mislite in, ce so vam vsec. Ne nimam tako malih, ampak si zelim vecje. Partner me pri tem podpira, tako da ne vidim problema.

#6 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. januar 2004, 21:49

Če je tako......si to obadva želita....ok :palec: . A mi lahko poveš.....zakaj? Zakaj si to tako zelo želita, da si se pripravljena podvreči.....posegu v svoje telo. Res me zanima....... x:)x Fajn, da si odprla to temo........ker sem se vedno spraševal....v čem je štos?...še posebej, ker praviš....da nimaš majhnih......
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#7 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 11. januar 2004, 22:02

Že večkrat sem zasledila informaciji, da:
- ni nujno, da so po operaciji bradavičke še vedno tako občutljive kot prej; in
- ženska s povečanimi prsmi ne more dojit.

Hmmm... zdaj pa ne vem, ali je to res ali ne? Anyone?


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#8 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. januar 2004, 22:05

Mislim, da pri meni ne bi bilo nobenih sprememb xDDx

#9 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. januar 2004, 22:32

Ja......sem mislil, da jih pričakujeta.............pri njej :vragec: x;)x x:Dx x:Dx

Jasinti mogoče meni, da jo zafrkavam, pa je ne x!x ......Vsak človek je svojega telesa gospodar....in naj z njim počne kar sam želi....nimam nič proti, se ne norčujem, če bi sam imel mikromickenega bi tudi razmišljal o tem.....tako, da me le zanima kaj te navede, da se odločiš za tak poseg na svojem telesu.......brez, da imaš res bleme (beri: si skoraj brez prsi x;)x )......mislim.....sama jih očitno čuti za blem....zakaj ? Zakaj je to tak blem, da se odločiš za operacijo........to me zanima. x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#10 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 11. januar 2004, 23:19

Sploh ne dojemas bistva. Nisem depresivna zaradi majhnih prsi. Le vecje si zelim. Zelim si, da bi lahko nosila drugacne kopalke, nosila majice brez modrca in izgledala se bolj seksi, kot sedaj izgledam. Moj fant me podpira, ker sva se o tem pogovorila in je rekel, da nima nic proti, ce bom potem bolj samozavestna oz se bom bolje pocutila.
Pa ne nakladat, da ti zenska z vecjim, lepim oprsjem ni bolj vsec.

#11 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 11. januar 2004, 23:22

Pa se to. Povecanje oprsja nima veze z dojenjem. S tem se nic ne spremeni. Kako pa mislis, da je Pamela Anderson rodila dva zdrava fantka?

#12 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. januar 2004, 23:26

Ali pa klonirani. Mleko se pa ja najde kje :sori:

#13 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. januar 2004, 23:46

Sploh ne dojemas bistva. Nisem depresivna zaradi majhnih prsi. Le vecje si zelim. Zelim si, da bi lahko nosila drugacne kopalke, nosila majice brez modrca in izgledala se bolj seksi, kot sedaj izgledam. Moj fant me podpira, ker sva se o tem pogovorila in je rekel, da nima nic proti, ce bom potem bolj samozavestna oz se bom bolje pocutila.
Pa ne nakladat, da ti zenska z vecjim, lepim oprsjem ni bolj vsec.

Meni se pa zdi, da ti ne dojemaš bistva......skoraj prepričan sem v to. Tako počasi se mi zdiš kot že spet ena zafrustrirana pi..., ki bi z izgledom rada pridobila na samozavesti........ker se ji ne da potruditi, da bi si bi jo izgradila, zaslužila........s svojo osebnostjo. He-he....kakšni so le tvoji življenski pogledi na življenje, če misliš, da boš tisto pravo samozavest pridobila z večjimi joški....svašta. Mogoče za butle......boš pa res nekaj več. x^x A misliš, da žensko z velikimi joški bolj cenim, spoštujem kot z manjšimi :eek: :eek: x;)x ....ali da jo sploh spoštujem zaradi kakršnekoli velikosti jošk xrolleyesx :xx!:

Ne nakladam.......ma pismo....nekatere babe zarukane so res prepričane, da dol padamo samo in izključno zaradi njihovih telesnih atributov.......Kaj če mi tvoji vlki joški....če ga npr, ne znaš pošteno potegnit :vragec: x:o)x x:Dx ....al karkoli že. In čisto po resnici......mi je všeč neka zlata sredina.......celo bolj v minus kot plus.......mickeni znajo biti prav rajcig....še kako x:px :vragec: .......pa dol ne visijo tako, ko pride tak čas x;)x

Mene je čisto brez kakršnegakoli poniževanja do tebe zanimalo, kaj te v to vleče.......če boš ti s tem rešile svoje probleme.....si zaradi mene vsadi fusbalske žoge. :vragec: x:Dx

Mickeno bolj zlobn Mick x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#14 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 12. januar 2004, 00:13

Pa se to. Povecanje oprsja nima veze z dojenjem. S tem se nic ne spremeni. Kako pa mislis, da je Pamela Anderson rodila dva zdrava fantka?

Rodila brez problema, verjetno x:Dx x:Dx Kako je pa potem z dojenjem, pa ne bi vedla... :eek: Zato sem pa tudi vprašala.

Hmmm... Jasinti, iz tona tvojega pisanja se mi zdi, da se nekako braniš, čeprav te noben od tu direktno ne obtožuje (vsaj meni se tako zdi). Mislim pa, da če bi bila 100% prepričana v svoj prav povečevanja prsi, ne bi imela potrebe po obrambi pred našimi mnenji. Strinjam se, ravno to si tudi napisala zgoraj ("AH meni je vseeno kaj si mislite in, ce so vam vsec."), vendar še vedno tvoje pisanje tega ne podpira popolnoma. Napisala si tudi, da boš potem zaradi tega bolj samozavestna in se boš bolje počutila; že samo to nakazuje na to, da sama s sabo - takšno, kot si sedaj - nisi zadovoljna in da misliš, da boš s preprostim fizičnim kozmetičnim popravkom to negotovost presegla/popravila/odstranila. Realnost je malce drugačna in če to, kar sem ti napisala, drži, boš čez par let - če ne prej - ugotovila, da to ni bil "poseg", ki si ga potrebovala. Kar potrebuješ, si ti sama, ne pa družbeno bolj sprejemljivo telo.

Upam, da pri tebi s temi besedami nisem sprožila neugodja, ponujam ti jih samo v razmislek. Želim ti, da ti čez nekaj let ne bi bilo žal za to tvojo morebitno odločitev.


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#15 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 12. januar 2004, 00:26

Meni se zdi, da ce ji bo povecanje prsi prineslo vecjo samozavest in to, kar potrebuje, dobro zanjo. Negotovost se da odpraviti s takim posegom, v to sem prepricana. Kako je cez par let ne vem. Ne poznam osebno nobene, ki bi si jih povecala. In tudi lepse/grse, boljse/slabse nima veze razglabljati, ker ima vsak svoj okus.

Sama sem sla na korekcijo uhljev pred tremi leti in pol, ni mi zal, samozavest vecja. Ampak slaba stran posega, cetudi je bil eden najenostavnejsih - BOLI!!!!!!! Boli ful, ce bi to vedla prej, ne vem ce bi sla na operacijo. Tako da sem v bistvu vesela, da nisem vedela, kako boli. Sem pa slisala, kaksne bolecine so pri liposukciji, pri povecanju dojk in ostalih lepotnih operacijah..... Zenska ni mogla dvigovat rok, vedno ko jih je premaknila, jo je bolelo, samo zaradi vsadkov.... Tako da, ce te to ne moti in si pripravljena na to, go for it. Navsezadnje je tvoje zivljenje in jih bos sama nosila, ne glede na to, kar pravijo drugi.
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#16 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. januar 2004, 00:38

Sončna Vila :palec: ...moj poklon x:)x ......zelo ok povedano......tudi to sem hotel rečti x:Ix
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#17 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 12. januar 2004, 00:52

operacija uhljev = korekcija
povečanje prsi = poudarjanje seksualnega simbola

Vsaj meni se tako zdi... In med tem dvojim JE razlika. Sama sem si dala piercing v popek, pa še tatoo okrog, da sem ja izstopala in bila bolj poželjiva... seveda si takrat tega nisem priznala... in tudi res je, nisem si šla popravljat velikosti prsi ali pa karkoli podobnega, ker sem bila pač z vsem drugim zadovoljna. Danes si želim, da ne bi bila tako zaletava in da si ne bi tega nikoli šla naredit... piercing sem dala ven, tattoo bo pa čez par let izginil... če verjamemo v petletne tatuje xrolleyesx ... jaz ne, zato pa si mislim, da me verjetno nekje v prihodnosti čaka laser, in to samo zato, da si povrnem to, kar je naravnega :blackeye: ampak bomo videli, kako bom to doživljala takrat...

Seveda pa ne morem vedet, če to drži tudi za primer Jasinti, čeprav mi kar vleče tja v tisto smer... na žalost. Sem pa svoje besede napisala čisto dobronamerno... njej v razmislek. Meni ne bo nič koristilo, če si jih bo povečala al pa ne x:Dx

Moj dobr prjatu Bach x:Dx x:Dx x:Dx bi torej ob tej priložnosti (pa tudi vseh drugih, seveda) lahko rekel: "Vse v tem sporočilu je lahko napačno." x:Dx x:Dx x;)x ali moje besede "Vsak po svoje."


LP xsrcx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2004, 01:09

Podobna tema:
Lepotne operacije in korekcije
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. januar 2004, 02:16

tujek v telesu, hmm :sori:

#20 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2004, 06:05

dekle dobro premisli kaj bo potem, če operacija ne bi uspela, bo fant tudi tako navdušeno ti prikimoval al bo odnesel pete. ok, operacija se mi zdi smotrna v kolikor res ni dojk,pa tudi takšne punce poznam in so samozavestne, oziroma če je tu kakšen drug zdravniški razlog. Upam, da si dobro premislila, da se zavedaš negativnosti ter možnosti da mogoče ko bodo prsi lepe velike bo pa kakšen drugačen primanjklaj za tvojo samozavest, kaj pa če takrat ritka ne bo dovolj velika glede na obseg prsi. Pa še nekaj a veš kako je če se ljudje pogovarjajo s tvojimi prsmi ne s teboj, verjemi da ni vedno prijetno pa če je še tako seksi majčka gor. Počasi se tega naveličaš, no al pa tud ne.Glede dojenja pa kakšno vezo ima dojenje z rojstvom a veš da mleko nastane kasneje in jaz bi krepko premislila če bi ga ponudila otroku.
Sicer pa odločila se boš tako, kot ti bo narekovalo srce in veliko sreče :palec:

Marsa ti je podala podobno temo, tko da preberi si tam in nadaljuj z vprašanji, če jih v zvezi s tem še imaš. Pa dobrodošla na forumu x;)x

#21 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 12. januar 2004, 06:37

Selene :palec: :palec: :palec:

Bodi kar si!

Bolje je biti slab original kot dobra kopija.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#22 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 12. januar 2004, 06:43

To je stvar vsake posameznice, ali pa posameznika v nekaterih primerih.
Ja sam ka mali pao s lipe

#23 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 12. januar 2004, 07:04

Zanima ma kje je najbolje opraviti ta poseg, pri na v Sloveniji (ali sploh imamo strokovnjake za to?) ali kje drugje (na Hrvaskem,...).
Prosila bi tudi za kak naslov oz ime klinike ali zdravnika, ki se s tem ukvarja.
hvala

Plastična kirurgija Fabjan v Kranju, dr. Marjan Fabjan

BCB zasebna klinika za plastično kirurgijo v Ljubljani, dr. Barbara Čokl

Glumičić iz Zagreba, hodi v Slovenijo (menda Rogaška slatina)

Kirurški sanatorij v Ljubljani

Klinični center v Ljubljani, dr.Zoran Arnež
Objavljena slika

#24 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 12. januar 2004, 07:17

Že večkrat sem zasledila informaciji, da:
- ni nujno, da so po operaciji bradavičke še vedno tako občutljive kot prej; in
- ženska s povečanimi prsmi ne more dojit.

Hmmm... zdaj pa ne vem, ali je to res ali ne? Anyone?


Sončna Vila

V kolikor je delo strokovno opravljeno ni težav.

Je pa dosti primerov, ko nekateri odprejo "ordinacijo" v neprimernih prostorih (npr. higiena) in brez ustreznega znanja. Tam pa so posledice zelo hude. (npr. Nemčija, ZDA, .. )
Objavljena slika

#25 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 12. januar 2004, 07:23

Lahko pa bi povprašali Salome x!x x?x
Ja sam ka mali pao s lipe




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0