Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Povecanje prsi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#26 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 12. januar 2004, 15:47

Vdim, da je nekaterim treba pojasnit nekaj stvari..

1. Napisala sem, da bom bolj samozavestna, a to ne pomeni da sedaj nisem. Pravzaprav to ni eden od temeljnih razlogov za poseg.

2. Fant se strinja, da naredim tako kot hocem, ker me ima rad sedaj in me bo imel tudi potem.

3. Ni bojazni, da bi me zapustil, ker sva zarocena in ziviva skupaj ze dlje casa (najpomembnejse pa je - ljubiva se).

4. Poznam nekaj ljudi, ki so si naredili taksne ali drugacne popravke in so vsi zadovoljni.

5. Ce se bo kdo pogovarjal z mojimi prsmi in ne z mano, se pac ne bom vec pogovarjala z njim, ker me take osebe ne zanimajo. Sicer me pa tudi sedaj ne moti, ce me kdo pogleda ( prepricana sem, da tudi drugim zenskam godi pozornost).

6. Imam dovolj denarja, da si privoscim dobrega zdravnika in neke umazane ordinacije, ki se je odprla pred kratkim, tako da ni bojazni.

7. Pa da ne pozabim. Ne branim se, ker se nimam pred kom. Jaz vasih odgovorov ne jemljem kot napad, ker sem se ze odlocila in, ker mi je pomembno samo to, kar mislim jaz in tisti, ki jih imam rada.

lp

#27 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2004, 15:48

vso srečo in čim manj zapletov :palec:

#28 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 12. januar 2004, 15:59

Hvala

#29 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. januar 2004, 16:02

Jasinti :palec: Go on!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2004, 16:20

...
4. Poznam nekaj ljudi, ki so si naredili taksne ali drugacne popravke in so vsi zadovoljni.

...

Super, normalno da po sebi se odlocas. :palec:

Ampak zakaj pa ne vprasas preprosto njih oz. kako to, da potem nic ne ves, kako in kaj, ce osebno poznas ta folk, potem ne bi smel bit problem v zvezi z informiranjem oz. na koga se obrniti in vse...

Dvomim, da Pamela Anderson doji oz. je dojila...
Da pa je rodila in da ima zdrave otroke, kul, hvalabogu.
Ce pa navajas znane primere, pa navedimo se kaksnega - npr. to, da je eni oprsje dobesedno eksplodiralo... Tako naravno potem to spet ni in brez problemov.
In - ali za bolecine ti je vseeno?

Sicer pa - vso sreco - upam, da bos zadovoljna in da ne bos obzalovala! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 12. januar 2004, 16:33

Bolecine so prisotne teden, morda dva po operaciji ( odvisno od posameznka). Kaj je dva tedna v primerjavi s celim zivljenjem?

Sem sem pisala, ker me je zanimalo, ce poznate se koga, ki ga jaz ne. Samo informiram se, da bom lahko potem izbrala najboljse.

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2004, 16:39

... Samo informiram se, da bom lahko potem izbrala najboljse.

Pametno, seveda - ravno zato pa ti nisem hotela solit pameti, pa tudi - se je cutilo, da si nekako ze odlocena.

Ali si kaj povprasala oz. nasla na med over net?

Ce se ze gres tole, je res primerno dobiti NAJBOLJSEGA.

Vso sreco in veliko uzitkov - tebi in partnerju! x:)x :palec:

Saj vem, da prevec pricakujem, a... ce bo naneslo... daj, javi, ali je vse OK. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 12. januar 2004, 16:41

Do tega bo preteklo se kar nekaj casa, ampak ni problema. Se javim.
lp vsem x;)x
...sem nenehno v pricakovanju....

#34 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. januar 2004, 16:41

Prijateljica, je opravila to v Murglah, je zadovoljna, bolecine so bile sploh prvi dni, ni mogla dvignit rok in tako, je bolj pocivala.
Tudi kasneje se je morala, paziti in pa masirati predel, kjer ima brazgotino.
Pri njej je bilo vse ok in v mejah normale. To si je zelo dolgo zelela in pa hodila je na pogovore na kliniko kar nekaj casa, mislim da pol leta, ce ne celo vec.

Se vedno je ok z tem in je bolj zadovoljna s svojo podobo. Srecnejsa zaradi tega v zivljenju pa ni. Tudi njenemu partnerju je to bilo vsec.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#35 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2004, 16:49

a te lahko samo še nekaj vprašam, tko okvirno kolk si pa stara, nič slabonamernega res ne

#36 jasinti

jasinti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 12. januar 2004, 18:31

27. zakaj?

#37 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2004, 18:35

samo zanimalo me je nič drugega. hvala in veliko sreče v načrtovanju, res

#38 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. januar 2004, 18:49

Čisto ok sprejemam takšne odločitve ljudi.......kot sem rekel, so gospodarji svojega telesa......in le povem svoje mnenje, tako kot si ti svoje, saj zato smo tukaj, da ga povemo mar ne?........In jaz svoje lubice za povečanje ali pomanjšanje česarkoli na njej ne dam pod nož.....pa pika x!x x^x xnckrivx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#39 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 12. januar 2004, 19:01

.......mickeni znajo biti prav rajcig....še kako x:px  :vragec: .......pa dol ne visijo tako, ko pride tak čas x;)x

Men pa dol visijo...pa bi rada da stojijo gor... :vragec: :vragec: x;)x

Grem v bazen...pa tko luštno plavajo na površini vode... x:Dx x:Dx x:Dx

Ampak, ko sem bla mlada ... pa so stali gor x;)x ...se še spomnim... :eek: xDDx

Sicer pa - odkrito - spoštujem tiste ženske (tudi moške) ki zaradi zunanjega atributa gredo pod narkozo, pod nož....
Potem jim to že nekaj pomeni - in ni moje, da jih sodim...ampak jim želim potem užitke v doseženem...
(nenavsezadnje...bi tudi jaz lahko imela 6 normalen "socialni" zob, pa sem si privoščila obrusiti petico in sedmico in si dala narediti porcelanaste prevleke ... - ker sem si pač lahko privoščila...ali pa zaradi nečimrnosti x;)x )


#40 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. januar 2004, 19:24

x:Dx x:Dx x:o)x :palec:

Pa ja....tudi jaz seveda nikomur ne sodim.........kaj pa vem kaj me kdaj utrga........pa bom hotel na sebi kaj velickenega x:o)x x:Dx :vragec: x:Dx...pa ne trebuha x^x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. januar 2004, 19:40

27. zakaj?

Ti se nič ne sekiraj, samo skušajo te, potem bodo pa vse za tabo letele. Samo dobrega kirurga jim najdi, pa bo. x;)x

#42 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. januar 2004, 19:48

lepo Dol ti visijo ,Sanjauca; je mati narava za to poskrbela, koliko si ti?
no ja, sej ne pretiravam, želim slišet kej boš zdele povedala?

Hhja, Stane, pa še spodbujaš, heee x:o)x

#43 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 12. januar 2004, 20:22

Pokowc...

Nobena ženska pr 40 nima prsi kot 18-letnica, posebno ne, če je 2x dojila po 12 mesecev...in hranila s svojim mlekom še druge otroke... in nihala s telesno težo za skoraj 100 % (50 do 90 kg)

Je kriva mama narava ali jaz...mi je baš svejedno...

Še vedno jih lahko pospravim v modrc...in vem da so moje...
Takšne, kot jih imam jaz rada...

Tudi nos ni najlepši...pa je moj x;)x
Pa ustnice tud ne... x;)x
Pa učke tud ne... x;)x

Ampak v kompletu pa sem FF ... xflirtx xflirtx xflirtx :vragec:

p.s.
Odgovorila sem, povej ti, zakaj te to zanima???


#44 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 12. januar 2004, 20:49

Sanjalica!

:palec: :palec: :palec:
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#45 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 12. januar 2004, 21:50

Pokowc...

Nobena ženska pr 40 nima prsi kot 18-letnica, posebno ne,  če je 2x dojila po 12 mesecev...in hranila s svojim mlekom še druge otroke... in nihala s telesno težo za skoraj 100 % (50 do 90 kg)

Je kriva mama narava ali jaz...mi je baš svejedno...

Še vedno jih lahko pospravim v modrc...in vem da so moje...
Takšne, kot jih imam jaz rada...

Tudi nos ni najlepši...pa je moj  x;)x
Pa ustnice tud ne...  x;)x
Pa učke tud ne...  x;)x

Ampak v kompletu pa sem FF ...  xflirtx  xflirtx  xflirtx   :vragec:

p.s.
Odgovorila sem, povej ti, zakaj te to zanima???

:palec: :palec:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#46 piscanecPP

piscanecPP
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 12. januar 2004, 22:14

Mater ste pa zagrabli tole temo.
Mene nic ne moti, ti si jih kar povecaj, ce imas moznost. Veliko je takih, ki bi to radi storili pa nimajo denarja, potem pa se zgovarjajo, da so jim naravne bolj vsec.
Ja, eni zal nimajo za prezivetje, eni si pa lahko privoscijo... GO GIRL! xDDx

#47 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. januar 2004, 22:17

Ampak v kompletu pa sem FF ...  xflirtx  xflirtx  xflirtx  :vragec:

:palec: to bejbi x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#48 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. januar 2004, 22:22

Dajte no, pustite punco pri miru.
Komentirajto to opracijo, če si upate :vtz:

http://www.gape.org/...040108184749482

#49 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. januar 2004, 22:59

Hm.....ta samozavest........meni nikakor ne da miru xnckrivx :sori: .....se mi zdi, da je tudi ona potem nekako.........nenaravna x:o)x .....hm.....očitno se motim :V:
Čeprav je pa res........boljše zgledaš.....bolj si po svoje samozavesten.......ne vem, ne vem.... x^x Zakaj je tako? Ker ljudje očitno zelo veliko damo na videz, pretirano veliko po mojem skromnem mnenju, je pa temu tako......nič, grem gvihtat pa trebušnjake delat...........:vragec: x8Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#50 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. januar 2004, 23:02

Hm.....ta samozavest........meni nikakor ne da miru  xnckrivx  :sori: .....se mi zdi, da je tudi ona potem nekako.........nenaravna x:o)x .....hm.....očitno se motim :V:
Čeprav je pa res........boljše zgledaš.....bolj si po svoje samozavesten.......ne vem, ne vem.... x^x Zakaj je tako? Ker ljudje očitno zelo veliko damo na videz, pretirano veliko po mojem skromnem mnenju, je pa temu tako......nič, grem gvihtat pa trebušnjake delat...........:vragec:  x8Dx  x:Dx

se ti pridruzujem, bova potem nastopila z bolj samozavestnim nickom na LNF x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0