Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otrokov spol


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#1 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 15. januar 2004, 02:29

Ali se da sodec po horoskopskem znamenju mame in oceta dolociti ali bo otrok fantek ali puncka?
Morda pa se vsem parom kjer je mama npr. bik in oce npr. skorpijon, rojevajo fantki.. samo ugibam..

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. januar 2004, 08:23

... hm... potem bi imel en par vedno samo hčere ali samo sinove.... pa, ni tako, kajne x;)x

#3 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 15. januar 2004, 08:37

Ti si pa ZNOVA mal hecna.........čist v redu tako x:Dx x:Dx

Sem neki slišal, da mora imeti tip škornje gor obute, ko te bo x:px ..........pol pa bo sin x:Dx x:Dx :vragec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#4 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 15. januar 2004, 08:43

Al pa pancarje in smuči.. mogoč bo bolj prjelo... x:Dx
Mushi

#5 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. januar 2004, 08:45

x:Dx Kakor hecno vprašanje, takšni odgovori x:Dx x;)x

#6 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 15. januar 2004, 08:49

:palec: x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#7 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 15. januar 2004, 09:17

x:Ix za punčko bi bilo morda bolje obuti baletne copatke x;)x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. januar 2004, 10:49

Ali se da sodec po horoskopskem znamenju mame in oceta dolociti ali bo otrok fantek ali puncka?
Morda pa se vsem parom kjer je mama npr. bik in oce npr. skorpijon, rojevajo fantki..  samo ugibam..

Zivjo, Znova. Hecno si tole ugibala.
Ni pa spet tako mimo - so ene energije, ki po slednjih lahko nekako vnaprej vidimo, kaksen bo otrokov spol.
Energija same druzine - meni to dela v recimo, hm... kaj pa vem, vec kot 90% - skoraj vedno uganem, no... xDDx

Sem pa dejansko opazila, da imajo v mocno poudarjenih sco druzinah fantke...
Mocne skorpijonke pa imajo cesto ali nic ali malo otrok (recimo enega sina) ali pa cel kup fantov.

Ja, opazam to, sicer ne vem, kaksen naj bi bil kljuc, zaenkrat ostaja pri opazovanjih.
Tudi sem oipazila, da imajo Kozoroginje pa dostikrat puncke.
Tudi Levinje znajo imeti punce...
Potem pa ze tezko izpostavim, prav pri sco sem opazila (in hecno, ko je Znova dala ravno ta primer).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. januar 2004, 11:18

xrolleyesx Mislim, da se kar poklapa, če gledamo dan spočetja, to je seveda možno pri tistih, ki planirajo, da je takrat luna v ženskem znamenju (punčka) in kadar je v moškem znamenju pa fantek.

Sicer pa je vse tko prav, kakor je. x;)x

#10 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. januar 2004, 11:23

Katera so zdaj ženska in katera moška znamenja, verjetno je oven....moško, lev....moško, samo če grem pio tem ključu, kot da je več moških znamenj(kar po mojem ni možno?), žensk je pa dokazano, da jih je več kot moških....tule so menda kitajci že pred 4000 leti pogruntali formulo. x:Dx x;)x

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. januar 2004, 12:49

xrolleyesx oven- moški, bik- ženski, dvojček- moški, rak- ženski, lev- moški .........
in tko po vrsti kot so hiše v Trsti :palec:

#12 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. januar 2004, 12:53

Hvala Lunca, saj se mi je zdelo, ampak nisem bil siguren x:)x
Lep dan :palec: x;)x

#13 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. januar 2004, 16:27

jest gledam kot neko orientacijo,kakšno Venero imata partnerja,al je v ognjenem znamenju.. in pa kje imata obadva Marsa.., tut Luna ne zaostaja.

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. januar 2004, 16:13

Tole za kozoroginje sem tudi jaz opazila :palec: .
In v kar precej primerih so bile hčerke rojene v ribah.

Tudi za kar nekaj levinj bi držalo :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. januar 2004, 12:43

Ena gospa, ki študira astrologijo, se je oglasila pri nas kao da pozna te principe. Kar dobro se je trudila, pa nas ni uspela prepričati, da bi to objavili. Še vedno velja, da je to precej individualna zadeva.

Lahko imamo lep horoskop, poln vpliva Raka (plodnost, materinstvo), pa Dvojčka v peti hiši (več kot en otrok), kar nekaj planetov notri (zmislimo si recimo Sonce tam pa Venero) - vse kaže na veliko otrok in srečo z njimi.

Ampak ZAPIK: Uran je v tesni konjunkciji z Merkurejm, vladarjem te iste "plodne" pete hiše. "Nič ne bo," pravi pesjan.

Najlepši primer je astrolog Johannes Kepler. Če bi za časa njegovega življenja POZNALI Urana (pa ga niso), bi mu bilo jasno, zakaj se mu dogaja vse tisto z otroki pa tudi ženami itd. Tako pa mu ni bilo. Do smrti ne, pa je bil svoječasno eden od najboljših astrologov (seveda primarno astronom, ampak to je bilo včasih tako in tako skupaj).

Lep pozdrav!

#16 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. januar 2004, 13:32

xrolleyesx Bern, kaj misliš bodo rekli čez 50 let, kaj mi nismo poznali?? Zakaj nam kdaj ne gre kaj skup? Je možno, da je nekje daleč še kakšen planet, ki močno vpliva na nas?? xrolleyesx

#17 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. januar 2004, 18:54

Lunca, je Intruder enkrat omenil, planete z imenom X, se spomniš?...

#18 soncicasoncica9

soncicasoncica9
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 18. februar 2013, 15:49

sej ne vem kam naj uvrstim to temo...zanima me če je katera s posvetom astrologije prišla do željenega spola ;)

imam dva fantka in zdaj si želiva še tretjega, mogoče raje punčko, čeprav se bova tudi fantka veselila:)



#19 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. marec 2013, 10:24

sej ne vem kam naj uvrstim to temo...zanima me če je katera s posvetom astrologije prišla do željenega spola wink.png

imam dva fantka in zdaj si želiva še tretjega, mogoče raje punčko, čeprav se bova tudi fantka veselila:)

ne astrologi ne moremo narediti da boš rodila deklico, tega ne znamo :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#20 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. marec 2013, 14:43

Za spol otroka je zelo pomembno, kdo pri spočetju bolj uživa.

Če hočeš imeti fantka, naj bo mož dobre volje, žena pa slabe, govorim ob spočetju. Obratno velja za deklico.

Te stvari sem izvedel od starega modreca in v večini primerov delujejo. wink.png



#21 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. marec 2013, 15:10

A pa ti to res tud'  verjameš ? :/ :-/ tongue.png

 

Jaz bolj šwoh :-P



#22 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 2. marec 2013, 19:59

koledar plodnosti

http://www.kofetek.c...dar/Itemid,351/

 

kitajska tabela spolov

http://kofetek.com/c...nt/view/48/319/

 

in še nekaj ljudskih modrosti

http://www.zurnal24....a-clanek-129889



#23 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. marec 2013, 13:29

Zivjo, Znova. Hecno si tole ugibala.
Ni pa spet tako mimo - so ene energije, ki po slednjih lahko nekako vnaprej vidimo, kaksen bo otrokov spol.
Energija same druzine - meni to dela v recimo, hm... kaj pa vem, vec kot 90% - skoraj vedno uganem, no... xDDx

Sem pa dejansko opazila, da imajo v mocno poudarjenih sco druzinah fantke...
Mocne skorpijonke pa imajo cesto ali nic ali malo otrok (recimo enega sina) ali pa cel kup fantov.

Ja, opazam to, sicer ne vem, kaksen naj bi bil kljuc, zaenkrat ostaja pri opazovanjih.
Tudi sem oipazila, da imajo Kozoroginje pa dostikrat puncke.
Tudi Levinje znajo imeti punce...
Potem pa ze tezko izpostavim, prav pri sco sem opazila (in hecno, ko je Znova dala ravno ta primer).

 

Marsa tule se pofockam pod levinjo s puncko.

 

 

xrolleyesx oven- moški, bik- ženski, dvojček- moški, rak- ženski, lev- moški .........
in tko po vrsti kot so hiše v Trsti :palec:

 

Ce sem prav prestela hise v Trsti Lunca, je skorpijon zensko znamenje? No ce je, potrjujem tudi tvojo teorijo.


Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#24 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. januar 2015, 18:27

xrolleyesx Mislim, da se kar poklapa, če gledamo dan spočetja, to je seveda možno pri tistih, ki planirajo, da je takrat luna v ženskem znamenju (punčka) in kadar je v moškem znamenju pa fantek.

Sicer pa je vse tko prav, kakor je. x;)x

 

Tega pa nisem vedla. Se pravi glede nato, da si z dragim želiva eno punčko v prihodnosti, morava gledat, da bo takrat Luna v ženskem znamenju, ker pol je večja možnost, da bo deklica. Sem pogledala, če to zame drži, sam pojma nimam, kdaj so mene moji spočeli. Vem za mesec ampak to ni dovolj.



#25 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. januar 2015, 20:30

Tega pa nisem vedla. Se pravi glede nato, da si z dragim želiva eno punčko v prihodnosti, morava gledat,.........

V bistvu je precej težko astrološko zlo natančno določit spol bodočega novorojenčka. Načeloma se da včasih že iz charta bodoče mame videt spol otroka, otrok, ne pa vedno. Gleda se aspekte Sonca, peto hišo, vladarja, planete.......

 

So pa določena spoznanja o tem že zdavnaj osvojila stara ljudstva, ki so proučevala vpliv kozmičnih zračenj. Od tu potem tudi teorija, da žarčenja iz vesolja delujejo na oplojeno jajčece drugače ko Luna zahaja, kot ko Luna vzhaja. Ta spoznanja so celo presenetljivo potrdila tudi nedavna raziskovanja določitve spola po oploditvi jajčeca. Odkrilo se je, da so ženski X kromosomi težji, bolj spiralni in bogatejši z DNK kislinami in že od začetka bolj okrogli. Zato dovzetnejši za točno določene pozicije Lune. Odkrili so tudi povezavo delovanja kozmičnega žarčenja na X kromosome, istega žarčenja, ki deluje tudi na žensko psiho. Vse to v laboratorijih globoko pod zemljo, kjer je možen nadzor posameznega žarčenja. In je bil pri tem poudarek na Sončnem žarčenju in Luninem žarčenju. Vse to vodi do dveh zaključkov. Da ženska intimna psiha in njena maternica reagirata skupaj na mikrovalove iz vesolja. In da so že starodavna ljudstva pravilno pogruntala, da vpliv žarčenja iz vesolja dejansko vpliva na nastanek določenega spola otroka.

 

Zato lahko tudi držijo določene astroteorije o tem, kakega spola bo otrok.

 

Če je oploditev takoj pred ali med ovulacijo, je velika verjetnost da bo otrok ženskega spola. 

Enako če je v času oploditve Luna padajoča, sploh če je še v chartu bodoče mamice Luna naraščajoča.

Enako če je v času spolnega odnosa, ki ima za posledico oploditev, Luna v zemeljskih ali vodnih znamenjih.

Enako, če takrat Luna ni v bližini ascendenta bodoče mamice.

 

V ostalih primerih se rodi sin. Se pravi če je oploditev takoj po ovulaciji, Luna  rastoča, v maminem chartu padajoča..........

 

Zanimivo je tut dejstvo, k precej drži, da naj bi znamenje, v katerem je bila mamina Luna ob oploditvi, povedalo kje bo otrokov ascendent, v najslabšem primeru descendent, kjer je pa bil mamin ascendent, descendent, pa bo otrokova Luna. 

 

Ful je še tega, ma se mi ne da.......wink.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0