Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Post


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
828 komentarjev na to temo

#26 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 12. oktober 2003, 18:18

Daisy, držimo pesti, da bo izvid tak, kakršnega si želiš ... :detelca:

x:)x
Objavljena slika

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2003, 18:19

... Danes zaključujem četrti teden, še dva tedna...  :palec:

:vtz: xokx xrosex xcrossfingx xyiyax :detelca:

Bravo, Daisy! Totalno voljo imas in ti ful zelim res najnaj rezultate! xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. oktober 2003, 19:04

Daisy.. :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#29 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 12. oktober 2003, 20:04

Bravo Daisy!
Volja je res tista, ki naredi takorekoč vse.
Moj najdaljši post je trajal mislim, da 10 dni. To je bil post z Badal-mal sirupom. Sem pa vmes imela močno prizkušnjo svoje volje in vztrajnosti. Po naravi sem velik sladkosned. Približno na polovici posta pa je kolegica v službi praznovala rojstni dan in prinesla slastne tortice.
Si predstavljaš mojo grozo :eek: . Pa vendar sem kljub pregovarjanju kolegov, da se ena tortica že ne bo poznala, vztrajala. Mislim, da je bila to takrat večja zmaga kot sam post x;)x .
Daisy... glede na to, da si že tako dolgo zdržala in da imaš tako močno voljo, mislim, da nihče ne dvomi, da ti bo uspelo! :palec:
Naj ti sije sonce v tvojem srcu!
Nada
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#30 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. oktober 2003, 20:24

Daisy, držim pesti zate in ti želim veselih novic xcrossfingx xgoldfishx xrosex

#31 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 12. oktober 2003, 22:54

Hvala za vso podporo, prav prijetno mi je prii srcu, ko tole berem. x:Ix
Ja, saj sem trmasta, a tudi moj nasprotnik je trmast. Pa ga bom že ukrotila. Sploh ne razmišljam drugače in mi je čisto cool.
Sicer pa- če drugega ne, gredo kile dol kot po tekočem traku (moja zaloga je bila kar precejšnja in temu pravim jaz prijetni stranski učinek posta), to pa je tudi zelo "prijetno".... x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#32 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. oktober 2003, 23:05

x^x :palec: x^x :palec: x^x :palec: x^x :palec: x^x :palec: x^x :palec: x^x :palec:

#33 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 12. oktober 2003, 23:13

Daisy :detelca:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#34 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. oktober 2003, 15:52

x:Dx :palec:
paša ,kaj x8Dx

#35 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 13. oktober 2003, 15:58

Daisy... :palec: :detelca:

Astra
Per aspera ad astra

#36 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. oktober 2003, 16:45

:vragec:


astri bi tut koristu en post...


:vragec: x:px :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#37 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 13. oktober 2003, 21:47

Aakhut mislim, da jih je veliko, ki bi jim...

enim, da si očistijo telo, ...
drugim pa, da bi si očistili duha :vragec:

Daisy... bravo... zmagala boš :palec:
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. oktober 2003, 21:56

Aakhut mislim, da jih je veliko, ki bi jim...

Nada - :palec: :palec:

Daisy - ti, ki imas tak odnos do posta, lahko zato tudi vec odneses od njega... res maximalno 'iztrzis' tu...
Blazno koristno je hkrati furati tudi vizualizacije oz. afirmacije - to pa itak poznas, saj smo enkrat omenili v eni temi - mislim, da ravno midve tudi - L. Proto - Nove poti do zdravja - blazno koristna knjigica!

Ves kaj bi bilo tudi kul, Daisy... Ko bi enkrat, ce se ti bo dalo, bos imela cas in vse, posebej dala Breussovo metodo - opisala izkusnjo, potek in vse...
Po mojem bi bilo zelo koristno - slisala sem namrec ze tudi od drugih, kako je fajn, pa da ne iscem zdaj tega okoli, ce imas ti ta info in ga imamo tako lahko iz prve roke! :palec:

Ocitno pa je tudi, da nas je kar nekaj tule, ki ti posiljamo :detelca: energijo.
xupx xsrcx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. oktober 2003, 23:02

Jaz imam, knjigico doma, nabavljena v knjigarni na Copovi v Lj.
Ce koga, zanima kaj posebnega, lahko posodim.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#40 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 15. oktober 2003, 19:57

Ja, lahko enkrat malo opišem tele stvari, a jutri grem k Domančiču in me do konca tedna ni.
Pa tudi- če bo zadeva koristna, jo toliko rajši opišem, ča pa ne, pa ne vem... To bom pa še videla.
Vsekakor je koristna za veliko stvari in nikoli ni narobe, če delaš post ko si v kakšni čudni situaciji.
Za Breussa res obstaja knjižica, njegove čajne mešanice pa meša ena gospa zeliščarka na primorskem in pošlje po pošti (na trgu se nenadoma ne dobi šentjanževke in nekaterih stvari, da bi si človek zmešal čaje sam...
Pa da ne bi kdo mislil, da je hudo... po par prvih dneh človek sploh ne trpi lakote, je poln energije in čisto normalno živi.. (kolo, sprehodi, domače delo itd...). Najlažja shujševalna kura na svetu (če bi šla hujšat). Lažje je NIČ jesti kot malo in določeno!
ThanXX vsem za pozitivno energijo, se slišimo (pišemo).

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#41 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 15. oktober 2003, 22:13

sentjanzevke , bojda ni, ker ima prevec strupenih snovi v sebi baje...da je tako obcutljiva, da potegne iz ozracja. Tako , je bilo meni razlozeno, ko sem sprasevala, za sentjanzevo in pa mislim, da za kamilico. Za tole ne prisezem, da je res ampak je za preverit.

Daisy dobro opravi pri Domancicu x:Xx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#42 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 28. oktober 2003, 20:57

Kje si Daisy?

Tvoj post bi se že moral končati... kako ti je uspelo x?x
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#43 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 30. oktober 2003, 18:34

Ja, post je končan, držala sem ga 42 dni in ni bilo problemov (več jih imam sedaj, ko ne smem veliko jest, jaz bi pa žrčkala...) Energije mi ni manjkalo za delat karkoli (bicikel, na Rožnik itd...) sicer imam pa še zaloge, lahko bi produžila komot še za en post...
Bila sem tudi pri Domančiču in bilo mi je zelo prijetno- tako na tretmajih kot tudi sicer v KG, vreme je bilo sončno in narava krasna..
Rezultatov še ne vem, sčasoma grem na kontrolo k dohtarjem in bom videla kaj je ratalo... Počutim se fajn, ampak saj sem se prej tudi.. Resnični učinek bodo moral ugotoviti moj zdravnik.
Sam post je fenomenalen! Lahek si kot perešček, nič te ne boli (prej so me občasno sklepi ali hrbet ali karkoli) - med postom si pa tako prečiščen, da ti čisto nič ne fali... Kako je ogromno odvisno od pravilne (beri= lahke, neobremenilne) prehrane !?! S kemoterapijo so me pred leti spravili na hitro v meno z dokaj značilnimi težavami, o katerih pa med postom in tudi še sedaj ni več ne duha ne sluha...!! Pa smo spet pri pravilni prehrani..... !?! Kakšne hormonske tablete neki! Samo s prehrano se da skorajda vse urediti!

AMPAK - ČE JE PA TKO LUŠTNO DOBR JEST !!!!! x^x x^x x^x x^x x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#44 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. oktober 2003, 18:37

Daisy super :palec:
Pa še za naprej :detelca: xrosex

xsrcx x:)x
Objavljena slika

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2003, 19:42

Daisy, ves kolikokrat sem mislila nate! x:Xx x:)x :palec:
Svaka ti cast!
Taka borka si, pa tako pozitivna in hkrati realna in trdna, na zemlji. x^x x8Dx
Tole ki pravis - prehrana, lahkotna in vse - kako je to RES! x!x
Prehrana je res - poleg pozitivne naravnanosti in rekreacije, najvec! :palec:
Res je lustno jest, a DBEST se je dobro pocutit!
Potem jes manjse kolicine, tisto, kar ti pase, in to, kar ti pase, ti tudi res pase. Mislim telesu, organizmu! x:)x x8Dx :palec:
Na zdravje, Daisy! :detelca:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. oktober 2003, 20:02

Dober tek daisy.... hehe ej marjetica (če te lahko tako kličem) res, bravo, jaz prav pogrešam tako vzdržnost pri ljudeh, sam sem mal tak, ampak 42 dni... na čem to čajčki voda? hm kaj ni to svojevrsten rekord.... al si kaj jedla, meni tukaj fotr (zdravnik) ja ja človek umre po kakem mesecu in pol, brez hrane... dobr, to mi je rekel ko sem bil radoveden in star 6 let, pred kakim letom dvemi mi je osvetlil podatek, da nekateri ljudje sploh ne jejo, oziroma jejo sam zrak.... tak da recimo da si že kar na to pršla, a ve kdo kaj o tej metodi sam zrak, je kje kak tečaj, ker res, jaz zadnje čase kaj pojem takole zjutraj, pa pridem zvečer domov, pa tisto, babica mi nekaj ponuja pa to, jaz pa nebi še jedel, sicer pol pojem (ženskam se pač ne da reči ne, osebne izkušnje) me ful zanima kako to zgleda, kaj mislite folk a naj se lotim enega posta... hehe, hm mal bi lohk bla kriza ker jaz naravno nimam na sebi skor nobenga špehca, al kakorli, ne vem od kje bi črpal zaloge, sam za kakšen vikend bi pa to tud probal, potrebo po hrani zgubim tko v dveh treh urah.... (mam zdej ful takih izkušenj k v ljubljani bol mal jem...) no v glavnem me ful zanima tisto živeti od zraka, kako deluje, če dela to kdo od vas, poznate koga, kje je kakšen tak tečaj, kako... zakaj, .... (hehe včasih sem tako radoveden, da mi dvajset modrianov nebi znalo odogovorit..., posebej ker sprašujem dokler ne zaslišim odgovora ki ga želim... hehe spet bo kdo rekel da sem grozen egoist.... nič se zavedam, hja, resnica boli, ampak post bi pa le poskušal....)

J.G.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#47 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 30. oktober 2003, 20:14

jaz sem se pa postila med poletnimi počitnicami. 5 dni sem se stradala. in blo je grozno, ker sem komaj kaj pojedla. shujšala sem pa 4 kile. ko bi kdo vedel kak sem jaz trpela :C: se je pa splačalo :palec:
mejte se radi....

#48 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 30. oktober 2003, 21:19

Daisy :palec: :palec: :palec:

Upam, da nam boš kdaj zaupala svoje izkušnje in postopke... tudi jaz bi rada izvedla en daljši post...


El Nino... življenju od zraka se pravi živeti s prano.. o tem je bilo že veliko napisanega v reviji Aura... ne vem katera številka... lahko pa jih malo pregledam in ti ob priliki povem x:Dx
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#49 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. oktober 2003, 21:51

Daiziy, upam, de je zadnjič zdele :8): :palec:

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. oktober 2003, 10:42

Po mojem ne upa tako, Pokowc...
Ce tako to postavljas, je kot bi bilo to nekaj groznega in mucnega - se pa fino pocutis in sploh ni treba, da si debel ali bolan ali karkoli, da se lotis posta.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0