Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Post


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
828 komentarjev na to temo

#51 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 31. oktober 2003, 14:44

vem, marsa, vem, si predstavljam..sem jest pa stradau mau drgač veš. in menim, da je isti filing. x^x

#52 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 2. november 2003, 18:02

Daisy :detelca:!

Mogoce, bi malo opisala potek, posta, ki si ga dala skozi. Me zelo zanima in verjetno se koga.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#53 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 2. november 2003, 18:07

:vragec:


hehe...
po moje je shlo prblizhn tkole:
zjutri lachna,
zvecher lachna,
ponosh pa sanjala da je...

zdej pa ponoch sanja de strada,
pa je zjutri glih tko lachna...


666 x:)x :vragec: -ou....tralala x;)x x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#54 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 9. december 2003, 12:24

A danes velja lunin post ali je to veljalo za vceraj? Zacel se je vceraj zvecer.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 12:34

Aja, sory, Cosma, nisem videla... Ja, danes ves dan...
Pa saj sem se vkljucila v napoved (oz. v nasvet za ta teden, morda)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 9. december 2003, 13:08

Hvala Marsa.

Mick, kar lepo danes mal cajcke pij....ti bo telo hvalezno, sploh pa zdaj v veselem decembru.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#57 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. december 2003, 13:17

Cosmica x:Xx ....škodilo sicer res ne bi......samo pravi efekt pa ima baje samo, če štartaš z uro, ko se mlaj ali ščip oz. krajca začnejo in zdržiš 24 ur.......in ker sem danes že jedel tako sedaj nimam več prave motivacije x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#58 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. januar 2004, 08:53

nas danes post čaka ane? x;)x

#59 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. januar 2004, 09:36

Selene.. :palec:
Jaz si bom tokrat privoščila malo daljši post...nekako en teden, sokovnik sem si že pripravila... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#60 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. januar 2004, 09:42

Hm...mislim, da bi si ga lahko privoščila še danes...da te vidim, kako greš na pir...in ne kadiš... x:Dx

x;)x x:Dx x:Dx

AStra
Per aspera ad astra

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2004, 09:45

Jaz sem se tudi odlocila, da se jutri na scip postim spet malo.
Sem nasicena, samo jedli smo skoz. :xx!:
In tole eni dnevno tako furajo! :eek: Pa porcije :eek: Pa predjed, jed, po-jed, med-jed, ob-jed, nad-jed... in kar je se takega... x:Dx
Za znort, pa za se razpocit. :blackeye: :bomb:

Oh, KOK RES FAJN xsrcx, da sem fit in da nisem debela in odvecna... samo malo tegale odvecnega stosa zacutim, pa si mislim - uh, ubogi folk, ki je odvisen od hrane... in ki je zapackan...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. januar 2004, 12:35

in zame je danes sreda, ma ja x8Dx ,
torej jutri, ok, hvala ker sem bila res že v sredi x:Dx

#63 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 7. januar 2004, 18:11

uf...sem hotla hujsat z luno, pa sem se cel dan stradala, nakar ugotivim, DA SE SELE ZACNE...:!!!!!!!!! :o :wacko: :blink:
upa, da mi bo zneslo, sem totalno prevec jedla, pa se tezko se postim, itak...kaj cmo, prasicki radi jemo...ampak bo treba udarit eno intenzivno dieto, po tem postu.... x:)x x:)x
sicer imam en kup knjig, ampak moram najti nekaj enostavnega....da ne bo izgovorov...da ne morem kuhat tako ali drugace, pa kaj se vse...
no, saj imam v mislih samo enih 6-8 kg... x:Dx x:)x :vragec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#64 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. januar 2004, 18:35

jaz sem se odločila tud do petka zjutraj :palec:
no lepo da se tvoja lubi že bolje počuti, očitno injekcija pomagala x:)x

#65 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 7. januar 2004, 18:58

jaz bom mojo joto od vceraj ocitno tudi mela v petek za zajtrk x^x x^x


a vi ste pridni in pijete smao vodo? ali je v redu kaksen sok od kislega zelja, rdece pese...? hm! :8):
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#66 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 8. januar 2004, 08:18

x:)x Lunin post je fajn xokx

Prav fajn se počutim, ko nič ne jem od včeraj,
samo tekočino piti pa paše x^x

Helena


#67 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 8. januar 2004, 09:05

ja...sem ze pila zelje za zajtrk...sm cisto zadeta od tega zelja... :8):
malo cuden obcutek, ker ponavadi jem kar obilne zajtrke... x;)x
sicer pa ni slabo...malo lahka se pocutim...prazna glava in vse ostalo x:Dx

jota je zakon!!! x:)x x:)x sploh taka, kot jo mam jaz zdaj doma...vse domace...pa en tapravi star lonc...pa 3 ure kuhat..... :palec: x:Dx
pa tri dni jest....vsak dan boljsa...da ne bom jaz O.D. na kislem zelju...? a je to mozno...? :inocent:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#68 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 20. januar 2004, 09:29

Živjo vsem!
Želim deliti z vami izkušnjo dobre zdrave prehrane!Pred 6 leti sem zbolela na ščitnici in ležala 2 meseca, dve leti pa bila skoraj priklenjena na dom, zaradi motenega delovanja ščitnice in stalnega že kroničnega vnetja z raznimi izrastki v njej.Zdravniki še niso dali diagnozo rak, vendar zaradi pogostih pregledih in odvzemom tkiva, sem razumela da nisem daleč od tega!Že 15 let sem vegetarijanka, vendar se že 5 let ukvarjam postopno s prehodom na presno hrano.Letos sem končno naredila ta velik korak, za katerega mi je telo in duša neizmerno hvaležni.Zdravnica je potrdila odlično kri, pravi da boljše še ni videla!!Počutje je na višku!Energije na pretek!
Lepo pot vsem
Žarek xsrcx :2src: x^x xDDx

#69 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 20. januar 2004, 09:55

:8): :8): Hojla,Žarek!Tudi jaz sem zbolela na ščitnici(pred 5 leti),pa imam še vedno težave.Zanima me kako takšno prehranjevanje zgleda.Občasno čutim kot ,da mi je celo telo zaštopano,predvsem pa imam težave želodec,trebuh,mehur...,pa saj ne vem kaj me točno boli.A mi lahko kaj svetuješ x?x

#70 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 20. januar 2004, 18:00


S postopnim prehodom na presno prehrano(5 let) sem si pridobila stanje zdravja, energije in veselja.Neverjetno še sama ne morem verjeti, narava res dela čudeže!V bistvu me je moje telo samo pripeljalo do sem, torej je stvar prišla od znotraj ven.Počutim se kot da sem prišla iz puščave, kjer sem morala "pit kri" (v hecu, ampak skoraj res), in sedaj sem končno našla pravilno hrano za mene!Bila sem 15 let vegetarijanka moram še dodat,..
Vsem ki imate malo energije, ali celo kako bolezen, svetujem post ali presno vegetarijansko prehrano!
Z ljubeznijo
Žarek


#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2004, 18:17

Zivjo Zarek!

Kot si opazila, sem teme zdruzila, da bo za vse cimbolj simple vse najti in vse. :)
Na prejsnjih straneh te teme je veliko napisanega, ogromno osebnih izkusenj, napotkov, spodbud, pa ti predlagam, da si se tisto malo preberes in morebiti se kaj komentiras, dodas. ... :palec:

Me zelo veseli, ko si se prikljucila 'postnemu klubu'. :)
Sploh pa me veseli, ko si to storila ravno zdaj; vabim te tako, da si preberes moj tedenski nasvet (*bolj proti dnu) v napovedi za ta teden. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 20. januar 2004, 20:01

Hahaha x^x Marsa hvala ja, sem začetnica tukaj pa se še malo lovim xDDx . Ja besedilo sem 2x napisala, ko pa sem hotela prebrati odziv nikjer nič :O: , zdaj razumem d point ,počla sm od smeha,... x:Dx x:Dx x:Dx

#73 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 20. januar 2004, 20:15

Ja skwo seveda z veseljem x:Dx
Predvsem moraš to začutiti sama, da si pripravljena.Recimo jaz sem začela z enodnevnimi posti ob ponedeljkih.Takrat sem črtala iz jedilnika vse škodljive jedi, kot recimo sladkor, (mesa nisem jedla), kava, alkohol, tobak,kruh, cvrte jedi, skratka vse nezdravo, aha pa še mleko seveda!Kaj ostane?Ostalih 6 dni lahko ješ veliko zelenjave, solat in sadja po želji.Takrat sem si delala sadne kupe s smetano, brez sladkorja seveda.Namesto kruha recimo ješ krompir kot nadomestek.S časom se telo navadi in prične s čiščenjem in pač odvisno od potreb ki jih ima tvoje telo in ti se to potem nadaljuje naprej, ali pa ne, odvisno.Ne morem dati specifičnega nasveta, ker to boš kar sama začutila, ko se boš uglasila s telesom.Telo dobi višje vibracije in prav čutiš energijo, lahkotnost.Jaz jem samo sadje in ogromno solat z oreščki, verjetno zato, ker sem zelo vitke postave in telo potrebuje več kalorij.Ta mesec sem pojedla recimo neverjetno velike količine rdečega radiča, ki ga prej recimo sploh nisem marala.Zapri oči in hrani se.Hrani se v pravem pomenu, vzami si najboljše kar lahko dobiš! xsrcx Imej rada sebe.Ti si važna.Opazila sem pri sebi da imam zelo rada masaže pred spanjem.Kako si jih pa naredim sama?Se stuširam,pridem v dnevno, kjer si pripravim meditacijsko muziko, in močno segrejem sobo.Mažo si naredim sama iz olivnega olja in eteričnega olja sandal, ali patchuli recimo.S tem dobesedno cartam moje telo, ki to neznansko potrebuje.Sem velika cartka xsrcx !

#74 tiana

tiana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 20. januar 2004, 21:07

Pozdravljena Žarek! Zanima me, če s takšnim prehranjevanjem dobiš vse hranilne snovi? V bistvu ne poješ skoraj nič beljakovin, ki so osnovni gradnik mišične mase.

#75 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. januar 2004, 21:31

Razen mineralov, dobi vsega dovolj, edino, če ni tisti radič ena dobra kislo slana solata. :sori: x^x :sori:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0