Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Vaginalna kandidiaza


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
263 komentarjev na to temo

#226 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:05

Hojla! Zanima me na kaj te pravzpaprav testirajo na pap testu? Zakaj je čakalna doma za rezultate mesec in pol??! Test za recimp hpv..klamidijo..pa podobne reči - je vključen?

#227 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:06

Poglejte, ljudje: če imaš resnega fanta, in najprej sexata s kondomom, pol menda sčasoma začneta brez...

...preklet zakurnk... kaj tazga???...kje je pa ohcet v temle tvojem planu!!!! :vragec: :vragec: :vragec: xrolleyesx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#228 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:09

jaz se zdaj pravim, da tako dolgotrajno vnetje ni nujno, da je stvar slabega imunskega sistema, nepravilne prehrane, kontracepcije,nege take in drugacne...

velik je lahko tudi v samem psihicnem odzivu tebe na partnerja.mogoce si ga podzavestno tvoje telo ne zeli, se ga boji? pa se mogoce sploh ne zavedas.a to si ze vzela v racun?

Tega se zlo zavedam in tud mislim da je čist možno.. da je stvar v tem da sem nekako alergična nanj... Ampak hvalabogu za takšne simptome (znake), saj s znjimi ti najbrž telo pove, da ni prav kandidat za spočetje otroka... Če gledaš z bolj širokega spektra evolucije.. x;)x .. mogoče je boljš čimveč takih (ampak proklete glivice pol prenašat!!), da lahk izločiš dost kandidatov, ostane ti jih pa le peščica...lool... okej upam da se motim, haha :vragec:

#229 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:15

cookie.. saj pa ne sexam veeeeeč...ko pa sem, je ta tip bil moj fant!! pa sma najprej s kondomi, ko sma pa bla brez, se je začelo...
no pa hvala za vse ostale nasvete x:)x
ne, sej v čet itak grem nazaj h ginekologu, kr dobim rezultate pap brisa pa bo vedel točno ktero zdravilo mi predpisat.

xrolleyesx đizs ženska, sploh ne štekaš KAJ HOČEM POVEDAT; ni blem v tem da sexaš (hvalabogu, ti kr) blem je v tem, da se NE zaščitiš USTREZNO. Zaenkrat je sam kondom (za moške) oz, femidon (kondom za ženske) edina zadeva, ki najbolj zanesljivo - a še zmer ne 100%, preprečuje SPB.
PAP test brisa NE pokaže okuženosti s KATERO glivico/bakterijo si okužena, oz, se je v tebi prewč razrastla. Pokaže samo stopnjo deformacije celic stene nožnice oz. maternice (odvisno kje je vzet). Včas PAP2 "pomeni"(oz. nakazuje, da bi LAHKO šlo), da maš vnetje, včas pa ne. Samo natančna preiskava (zajema natančen odvzem delčka tkiva in gojenje le te kulture nekaj časa, nato identifikacija za katero vrsto kulture gre) lahko pokaže, kaj te matra.

:palec: :vio: jst sm tvoj prjatu x;)x

Seveda :hepko: :hepko: x:o)x

xrolleyesx
jaz se zdaj pravim, da tako dolgotrajno vnetje ni nujno, da je stvar slabega imunskega sistema, nepravilne prehrane, kontracepcije,nege take in drugacne...

velik je lahko tudi v samem psihicnem odzivu tebe na partnerja.mogoce si ga podzavestno tvoje telo ne zeli, se ga boji? :eek: pa se mogoce sploh ne zavedas.a to si ze vzela v racun?
x:Ox x^x

če neb tega doživela, se ne bi strinjala :palec: tudi TO je LAHKO xcivx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#230 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:17

Hojla! Zanima me na kaj te pravzpaprav testirajo na pap testu? Zakaj je čakalna doma za rezultate mesec in pol??! Test za recimp hpv..klamidijo..pa podobne reči - je vključen?

na možnega raka - zelo grobo in poenostavljeno rečeno.

...preklet zakurnk... kaj tazga???...kje je pa ohcet v temle tvojem planu!!!! :vragec: :vragec: :vragec: xrolleyesx

LOL xsmx xsmx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#231 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:20

bemu!
ja vse je lohka...ampak, ce ne ves , ne vidis, da je problem mogoce tudi v tvojem dojemanju njega, ampak tega res ne mores vnaprej vedeti,ker nit ne vidis nit si noces priznat...se lohka nafilas z miljon ducatom diflucanov pa zraven se homeopatijo pa pred/ po odnosu lohka takoj laufas pod mrzli tus, pa se namakas v kamilici pa pazis na kondom gor kondom dol (btw kondom baje nima neke bistvenega pomena, lahko glivice ratajo tudi zaradi kondoma)...
in na konc te zelodec ubije,si prehladis ledvica, :palec: , si brez idej...ampak parter pa rata seksualno zafrustriran.
tebe pa mine.pol se pa partnerju ne da,tebi pa je v olajsanje- :sori:
mislim, sranje rata, ce se bos zacela bat intime, ker jo bos povezovala z bolecinami,zato cimrej okrevanje!
xsrcbumx
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#232 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:22

na možnega raka - zelo grobo in poenostavljeno rečeno.

hmm ziher? sem misla da to testirajo pri brisu materničnega vratu?

#233 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:25

Hojla! Zanima me na kaj te pravzpaprav testirajo na pap testu? Zakaj je čakalna doma za rezultate mesec in pol??! Test za recimp hpv..klamidijo..pa podobne reči - je vključen?


cak mas kandido almas tut klamidijo? :eek:
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#234 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:26

...pa pazis na kondom gor kondom dol (btw kondom baje nima neke bistvenega pomena, lahko glivice ratajo tudi zaradi kondoma)...

to je sicer res, vendar se par postov nazaj žali, da jih je staknila od tipa.

na možnega raka - zelo grobo in poenostavljeno rečeno.

hmm ziher? sem misla da to testirajo pri brisu materničnega vratu?

Ja.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#235 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:26

Hojla! Zanima me na kaj te pravzpaprav testirajo na pap testu? Zakaj je čakalna doma za rezultate mesec in pol??! Test za recimp hpv..klamidijo..pa podobne reči - je vključen?

pap test pokaze prisotnost nenormalnik celic, ki bi lahko nekdaj ( ino, ako, ce :inocent: ) povzrocile raka :xx!: , ce se taksne celice najdejo, ponavadi naredijo dodatno preiskavo, ki pokaze prisotnost HPV...
klamidija, kolikor vem, je z papa testom slabo dokazljiva in je potreben ob sumu Klamidija test...
aja, nisem zdravnik,da ne bok kdo vzel tega kot zdr. nasvet xcivx

nekaj o papa testu nasjdete tu:
http://www.viva.si/clanek.asp?id=2599

Mojca

#236 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:27

cak mas kandido almas tut klamidijo? :eek:

xrolleyesx sej prawm, takim je treba najprej kondome v roke dat, predno se jih napoti na sex :vragec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#237 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:33

xrolleyesx sej prawm, takim je treba najprej kondome v roke dat, predno se jih napoti na sex :vragec:

x:Dx x;)x :vragec: :palec:



ves kaj, mogoc je pa treba tut ukint maturantske kolegialne :vragec: izlete?
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#238 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:34

Mislš absolventske :inocent:

ma ne, sam s kondomi jih je treba založit, čeprav tut ti ne ustavijo uši xrolleyesx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#239 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:35

je mogoče kje objavljena kakšna dobra dieta za odpravo takih težav? Beljakovinska, predvidevam.. Sej bi si sicer sama tud lahk naredla..ampak trnutno bolj vm česar nesmem jesti, ne pa kar je zlo priporočeno (razen probiotičnih jogurtov, ki jih zdaj pridno jem), in če si bom sama nardila, bo vse skup zlo enolično

#240 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:38

[attachment=15135:Candida_Diet.doc]
[attachment=15134:Candida.doc]
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#241 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:39

Even dead, we shall still dance on our graves..cause we'll never stop burning inside


literally... xyesx
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#242 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:43

Even dead, we shall still dance on our graves..cause we'll never stop burning inside


literally...

HAHAHAAHAAH xDDx .. ta je pa dobra...=)

O, hvala cookie! Grem zdaj lepo na delo..

#243 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:46

malenkost xcivx
pozdravi se :palec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#244 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. februar 2008, 10:56

ja pozdravi se,

da bomo pol lahko praznovali.
:wub:
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#245 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 11:36

cak mas kandido almas tut klamidijo?

Jezus, nimam klamidije! Kdo zdaj tu paničari? :cry: Sam vprašam, če te za druge stvari tud pregledajo..

#246 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 11:46

đizs ženska, sploh ne štekaš KAJ HOČEM POVEDAT; ni blem v tem da sexaš (hvalabogu, ti kr) blem je v tem, da se NE zaščitiš USTREZNO. Zaenkrat je sam kondom (za moške) oz, femidon (kondom za ženske) edina zadeva, ki najbolj zanesljivo - a še zmer ne 100%, preprečuje SPB.
PAP test brisa NE pokaže okuženosti s KATERO glivico/bakterijo si okužena, oz, se je v tebi prewč razrastla. Pokaže samo stopnjo deformacije celic stene nožnice oz. maternice (odvisno kje je vzet). Včas PAP2 "pomeni"(oz. nakazuje, da bi LAHKO šlo), da maš vnetje, včas pa ne. Samo natančna preiskava (zajema natančen odvzem delčka tkiva in gojenje le te kulture nekaj časa, nato identifikacija za katero vrsto kulture gre) lahko pokaže, kaj te matra.

Aja, torej poglejmo tak: tukaj gor nobena ženska ni še imela resnega fanta, tista ki pa ga je, pa je popolnoma vedno sexala z kondomi, celo dvojnimi, če ne trojnimi, torej kontracepcijskih tablet itak nobena ni potrebovala, ne? Poleg tega so vse ženske tu gor glivice dobile same od sebe, seveda ni nobena to dobila po spolnem odnosu (ker so vedno vse zaščitene). Vau, I'm impressed... poglejte, poznam cel kup žensk, ki partnerje menjavajo kot za stavo...zaščitene nikol..jas sem pa to napako nardila enkrat v življenju in še to z svojim fatnom, zaboga! A boste zdaj rekle, da ste vse čisto vedno sexale le s kondomom? Tud če je bil vaš stalni partner?

#247 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 11:56

tasma, po tvojih komentarjih sodeč, se le pejt pregledat še za sifilis;
k mozek maš preluknjan :vragec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#248 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 28. februar 2008, 12:14

cak mas kandido almas tut klamidijo?

Jezus, nimam klamidije! Kdo zdaj tu paničari? :cry: Sam vprašam, če te za druge stvari tud pregledajo..



tasma,ce bi imela klamidijo, bi blo po moje potrebno panicarit, ker to pa se samo s spolnimi odnosi prenasa, tko da tega pa res ne tebi ,ne sebi, ne drugim ne zelim :vio: , ker pol bi se morala pa resno dol vsest pa pogovort s partnerjem. :eek:

no ja, sam da je nimas :palec:
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#249 tasma

tasma
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 28. februar 2008, 12:45

Zakaj pa to? Saj sem čist jasno argumentirala tukajšnje obtožbe.. No, vprašaj se a nimam prav?

#250 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. februar 2008, 12:58

ne, nimaš prov :vragec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0