Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#601 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. oktober 2005, 21:16

:eek: :2src: :palec: faca si Mateja xwizardx xsrcbumx xrainbowx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#602 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 4. oktober 2005, 21:20

<{POST_SNAPBACK}>(malo skrajsana verzija sporocila - prevedla Mateja  x:)x )
****************************************************************
.


Ful si pridna s prevajanjem x:)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#603 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 4. oktober 2005, 21:21

<{POST_SNAPBACK}>... BTW - od te objave fotk, mi ljudje z vseh koncev sveta posiljajo maile, da so se zaljubili v Slovenijo in, da si zelijo priti k nam, poleg tega so zacudeni, da sem dala temi s svojimi fotkami en teden pred Tobijevem sporocilom naslov 'Tobijeva kochica'...  x;)x  xDDx


Pa še mal prerokinja x;)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#604 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. oktober 2005, 21:30

o, tenks obema x:Ix

*v prostem casu se mal ukvarjam s promocijo slovenije x:px x:Dx
(se zmerej mi je tko zabavno, ce kdo rece, da se v prostem casu mal z duhovnostjo ukvarja x:Dx )

#605 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 4. oktober 2005, 22:03

tole pa hudo ( :2src: ), Mateja :palec: xsrcx xwitchx

#606 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 5. oktober 2005, 00:19

Ja, hvala, Mateja!!

#607 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. oktober 2005, 06:22

mateja.... xrosex xrainbowx xrosex
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#608 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 5. oktober 2005, 09:56

<{POST_SNAPBACK}>o, tenks obema  x:Ix

*v prostem casu se mal ukvarjam s promocijo slovenije  x:px  x:Dx
(se zmerej mi je tko zabavno, ce kdo rece, da se v prostem casu mal z duhovnostjo ukvarja  x:Dx )



Krasna si mateja.Samo tko naprej x:)x xsrcx x:)x

#609 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 5. oktober 2005, 19:06

<{POST_SNAPBACK}>

*v prostem casu se mal ukvarjam s promocijo slovenije  x:px  x:Dx


Je en Irski turist izjavu, da je Slovenija najbol varovana evropska skrivnost x:o)x
(a se ne bi v prostem času rajš mal za hobi z duhovnostjo ukvarjala x:Dx )
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#610 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. oktober 2005, 20:41

<{POST_SNAPBACK}>(a se ne bi v prostem času rajš  mal za hobi z duhovnostjo ukvarjala x:Dx )

ne, to pa ne, z duhovnostjo se pa ukvarjam redno vsak torek in cetrtek od 20h do 22h. Spljoh je pa dons sreda in me je zdej tole cist zmedl :zoro: xzobkox


*indigo, gracias xsrcx ... in bi ti rekla enako: kar tako naprej x:)x :palec:

#611 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. oktober 2005, 21:02

<{POST_SNAPBACK}>
*v prostem casu se mal ukvarjam s promocijo slovenije  x:px  x:Dx
(se zmerej mi je tko zabavno, ce kdo rece, da se v prostem casu mal z duhovnostjo ukvarja  x:Dx )


xscratchx xg:Dx

<{POST_SNAPBACK}>ne, to pa ne, z duhovnostjo se pa ukvarjam redno vsak torek in cetrtek od 20h do 22h. Spljoh je pa dons sreda in me je zdej tole cist zmedl  :zoro:  xzobkox


ajajajaj xzobkox :madpro:

:kiss:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#612 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. oktober 2005, 21:11

x:Dx :kiss: ... iz zelene zhoge... a glih v sredo grem tole prebrat xcivx x:Dx

#613 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. oktober 2005, 21:15

Čist res iz zelene žoge, čeprav kdo misl, da je to hec, pa ni. To tko je x:Dx

*sm se x:Dx o teh prostočasnih dejavnostih. se lahko primerja s sledečo izjavo in se ne morem odločit katera je bolj briljantna.

"Zacel sem z dieto, nehal sem kaditi in piti, omejil sem seks, zacel sem se ukvarjati tudi s sportom.

V 14 dneh sem izgubil dva tedna!"

*nimamvira.press
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#614 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. oktober 2005, 21:31

se ne morem odločit katera je bolj briljantna.

Jaz pa tole slisal, tudi za v tretje tisocletje x:px :

Mujo pri ljubici.
Nenadoma zazvoni zvonec, pred vrati njen moz.

Mujo hitro skoci na balkon, tam mu spodrsne in zacne padati proti tlom.

Zamizi, pred ocmi se mu odvija celo zivljnje.
Premisljuje sam pri sebi, v teh zadnjih trenutkih:

"Ma sta mi ovog treba. Imam ljepu zenu, dvoje prekrasne dece, super sluzbu, mlad sam, ljep, sve mi u zivotu ide..sta mi ovo trebalo....!!!!"

Spodaj, ravno v pravem trenutku, pripelje tovornjak, nalozen z jogiji...in Mujo pade na mehko, brez praske.

Se zasmeji in rece sam sebi:" EEEJjjj, koje ja gluposti serem, kad se uplasim!"


:eek: :inocent:

#615 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. oktober 2005, 21:33

x:Dx :palec:

#616 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. oktober 2005, 06:19

kakšen nov text..... :sori: ..... x:px .....?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#617 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. oktober 2005, 06:54

Bernarda objavlja svoje prevode Tobijevih sporočil (www.crimsoncircle.com) na njeni spletni strani :palec:

Mentorstvo Svaha

tule so zadnji prevodi x^x

#618 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 27. oktober 2005, 07:09

:palec: :2src: :hepko:

kak je pa toto lepo napisano xsrcx

fajn izraz ....zataknjenost :vio:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#619 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 27. oktober 2005, 08:36

....moj poklon....in hvala...... xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#620 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 31. oktober 2005, 22:57

Vsem čarovnicam čestitam za noč čarovnic xwizardx x;)x x:o)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#621 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 31. oktober 2005, 23:17

jaz tudi xwizardx xwitchx xsrcx

#622 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. november 2005, 21:50

ko smo že ravno pri čarovnicah xwitchx xflirtx x:px ... tole en zgodovinski pildek... na roko skracana prva ideja o znaku našega društva... ki je tudi ostal skoraj tak x:Dx

#623 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. november 2005, 21:51

:onfire: :onfire: :onfire: ....FUL dobro.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#624 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. november 2005, 13:50

tule je moj povzetek včerajšnjega (danes ponoči) Šouda, ki sem ga poslušala preko interneta:

ŠAUD nov05

Sprašujete, kaj je tisto posebno, kar se kot Šambre želite spomniti? Zakaj prihajam k vam?

- ker si DOVOLITE, da ste božanski človek. To je tvoje dovoljenje sebi, ne naše.
- Večina ljudi si ne da tega dovoljenja. Večina ljudi je osredotočena samo na vsakodnevno življenje – življenje brez zavedanja.
- Ti, Šambra pa si dovoljuješ, da si tudi ti bog; da si, kar v resnici si.
- Slej ko prej bodo vsi prišli do tu, kjer ste vi zdaj, slej ko prej si bodo tudi oni dali to dovoljenje.
- Sliši se preprosto, toda to je najtežje, kar si naredila. Gre za popolno zaupanje. In niti malo ni lahko.
- Začenjate razumeti, kaj v resnici počnete in zdaj veste, zakaj je toliko naše energije z vami – ker je vaše delo tako zelo pomembno in ker pri tem potrebujete to podporo.
- Ni vam potrebno biti politični vodja ali duhovnik ali rabin, da bi spreminjali svet. Ker ste Šambre, ga spreminjate!

Kaj je ZAVEST (Z)?

- je sistem prepričanj (SP), ki določa vašo realnost ®.
- (Z) je omejena s prepričanji
- (SP) ne prihaja iz uma, pač pa iz mnogo, mnogo globljega. Včasih želiš v umu spremeniti (SP), toda - je dosti globlje.

Kako spremeniti (Z)?

- vse je (Z), celo na naši strani tančice.
- Enitete jo nosijo s seboj
- Prinesti (SP) na zemljo in jo manifestirati
- (SP) določa vašo realnost, v kateri živite
- mnogi živijo v zelo omejenem (SP).. SP o bogu, hrani, denarju,...
- SP hrani sam sebe... če verjamete, da je življenje kazen, tedaj ta globoki SP začnete manifestirati okoli sebe in postane vaša realnost

Mnogo energij /stvari) hrani vaš SP

KAJ TE HRANI? S ČIM HRANIŠ SEBE?

- ne samo svojega fizičnega telesa
- s kakšnimi mislimi se hraniš?
- S čim hraniš svoje telo? ...S sladkorjem?... alkoholom?... mesom?... zelenjavo?...
- bodi opazovalec, ne sodnik! Ne gre za hrano ali pijačo – kakšno prepričanje imaš o tej
hrani/pijači!?
- diete? Kaj so? Kakšno je tvoje prepričanje?
- S čim hraniš svoje fizično telo?
- Hrana nahrani tvoje fiz. telo, toda je mnogo več kot samo to.
- Kaj vam res služi? Kaj res nahrani vaše telo?
- Kaj hrani zavest?
- Kaj mi omogoča živeti bolj smelo, drzno?

S ČIM SE HRANIŠ?

- Morda z jezo?
- Tudi duh mora biti z nečim nahranjen
- Kaj te zdaj v tvojem življenju hrani?
- Je to jeza? Jeza je energija.
- Zakaj se hraniš z jezo? Zakaj si jo povabila, da te hrani?
- Včasih se hraniš s smehom. Smeh je energija. Kako te hrani?
- Kako prinašaš energijo v svojo realnost?
- Nekateri se hranite z vlogo žrtve... oh, zelo okusna hrana, kajne?... zakaj ste jo izbrali?... daje vam še en razlog, da že spet nečesa ne naredite.
- Nekateri se hranite s pohvalami drugih.


Dokler se ne zavedate, s čim hranite sebe, ne morete razširiti svoje zavesti.

- Nekateri se hranite z ustvarjalnostjo. Ko ustvarjate, tedaj hranite željo po ustvarjanju v sebi.
- Morda se hranite z denarjem... mnogi to počnejo celo življenje. Sebe merijo po tem, koliko denarja jim uspe zaslužiti in ustvariti ga morajo več in več, da se nahranijo.
- Vas hrani študij? Kaj v vas nahrani? Občutek pomembnosti? Sprejetja?
- Se hranite s knjigo, filmom, hrano? Katera energija v tem vas nahrani?
- Vas hrani to, da vsake toliko malo ponorite?
- Vas hrani, da aktivirate svojo domišljijo?

S ČIM SE HRANITE????

To je kot gorivo. Ima svojo vrednost. Samo želimo, da se zavedate, na kakšen način se hranite, kaj vas hrani.

- drama? Se hranite z dramo? ... in vi si mislite: Ne, saj sem vendar šambra, šambre pa smo dramo opustili. In zakaj je potem okoli tebe toliko drame? Ker hrani nekaj v tebi! Tu je z razlogom. Vpletena si z razlogom. Kako te hrani?
- Nekatere hrani delo. Delo, delo, delo... ure in ure... zakaj? Kaj je tisto, kar te v tem nahrani?
- Nekateri radi opravljate.
- Nekateri uživate v jedeh.

Včasih čutite, da potrebujete injekcijo te energije – nahrani vas. Samo poglejte, zakaj potrebujete to hrano? Kaj ste z njo nahranili.

- Nekateri se hranite z depresijo. Težka energija, zares, toda nekateri se hranite z njo.
- Odnosi. Kako vas hranijo? Na nek način je tu energija, ki hrani nekaj v vas. Kaj?
- Gaia. Kaj vas hrani?... kako vas Gaia hrani?
- Trpljenje. Kaj v vas hrani energija trpljenja?
- Veselje vas harni. Kako?
- Religija... ena najbolj strupenih jedi nasploh. Posebej religija z veliko dogm, prepovedi, knjig... hrana! Vse to je hrana, ki jo na nek način potrebujete, da vas nahrani.

Ne gre za sodbe, za zavedanje gre!

- Šambra... tudi energija Šamber vas hrani. Zakaj ste jo pripeljali v svoje življenje? Kaj v vas nahrani ta energija?

S čim se hranite vam da odgovore o tem, kako je ustvarjena vaša realnost in ko se tega zavedate, veste, kako jo spremeniti.


- dihanje... edinstvena hrana, s katero se nahranite... hrani vašo realnost, vaše bitje, vašo željo po razširitvi.
- Spanje je hrana. Ko spite – kako se hranite?
- Nakupovanje
- Zdravljenje
- Poslušalec, duhovni socialni delavec
- Zdravje ...hranite s tem, da ste nenehno nekaj bolni ali, da ste popolnoma zdravi...
- Sedenje ob ognju s kozarcem vina
- Seks. Z njim se hranite na tak ali drugačen način. Na kakšen način se hraniš z energijo seksa?
- Učenje drugih... s tem se tudi ti hraniš.


Pripravljeni ste spremeniti svojo realnost, toda prej naj bi se zavedali, kako, s čim jo hranite.
Objemi vse načine, s katerimi se hraniš. Ne gre za prav ali narobe, gre za zavedanje, s čim hraniš svojo realnost. Na tak ali drugačen način si bil nahranjen. Zakaj ravno na tak način? Ker ti služi!

- Alkohol, droge. Kaj si z njimi nahranil? Svoj beg ali morda svojo sproščenost? Kaj si nahranil?
- Dolg sprehod.
- Telovadba. Ne gre samo za mišice, za fizično telo.

Ne sodi, ko se opazuješ. Opazuj se, ne glede na to, kaj si misliš o tem, s čimer se hraniš.

- Tudi tvoj ljubljenček te hrani. Samo čuti energijo.. ne sodi... opazuj. Včasih so stvari samo preprosto lepe in ljubeče, kakor recimo vaši kužki in mucki... ne gre vsakič za karmo in vzorce... samo hrana je, samo nekaj, kar vas hrani.

Zapišite si vse, kar vas hrani. Toda ne sodite, opazujte, da boste razumeli, kaj ustvarja vašo realnost, da jo boste lahko spremenili.

Večina ljudi samo sprejema splošno kolektivno zavest. Ne spašujejo, ne postavljajo vprašanj. Šambre pa si dajete dovoljenje, da se razširite preko meja kolektivne zavesti.

Sprašujte se. Šambra sprašuje, za razliko od ostalih. Od kod ta zakon? Kdo ga je napisal? Kdo je napisal Sveto pismo?
Energija strahu hrani večino ljudi. Tudi vas včasih. Toda tudi strah vas nahrani in to je čudovito.
Ko se začnete spraševati o SP, se lahko začnete z vsem igrati. Zakaj kupiti nekaj? Neko pravilo, zakon, dogmo...? Me to hrani? Ali želim, da me to nahrani?
Omejena zavest preprečuje, da bi se razširili v druge smeri. Zakoni pomagajo definirati kolektivno zavest. Če verjamete vanje, jih ustvarjate. Čas je, da se premaknete preko... preko teh SP, ...preko prepričanj o smrti...

KAR VERJAMETE, TO DOBITE!

Če niste zadovoljni s tem, kar imate, se vprašajte – S ČIM SE HRANIM? Ali mi ta realnost služi? Zakaj sem potem tukaj? Kakšno novo zavest želim?
Zavest ni v umu – ne pozabite tega, ko želite ustvariti novo. Ko spreminjate zavest, se spremeni vaša realnost.
In nato se pojavi prepričanje, da sprememba za vas ni dobra... SPREMEMBA – pojavi se strah, kaj prihaja. Premakni se preko strahu pred spremembo, neznanim.
Dovoli si, da greš skozi spremembo. Sprememba je naravna. Dovoli si spremembo. Dovoli zavesti, da se odpre in da se tvoja realnost spremeni.
Ko se sprašuješ in dovoliš zavesti, da se spremeni, se začneš hraniti odznotraj - SAMEGA SEBE IZ SEBE . ČISTI DIH DUHA... vdih ~ izdih... vedno tukaj, vedno s teboj.
Vsa druga hrana do zdaj je bila samo začasna. Zdaj gre za resnično izkustvo svobodne volje... zdaj res delaš nekaj, ker ti je v zabavo, ker uživaš v tem... HRANJENJE OD ZNOTRAJ.

Domačo nalogo imate. Naj ta šaud ne bo samo še en, ki ste ga prebrali, nato pa odložili in že čakate na naslednjega. Delajte z energijo današnjega šauda. Zavedaj se vsega, s čimer se hraniš, kar te hrani, da se bomo resnično lahko premaknili v novo zavest. Naj to ne bo samo kratko doživetje šauda, naj bo celomesečno zavedanje.
Večina ljudi si sploh ne ogleda, kaj je tisto, s čimer se hranijo. Celo, ko se vrnejo k nam, ne. Takoj skočijo v novo inkarnacijo.
Vse energije prihajajo, da ti služijo.

Sprašuj, opazuj, zavedaj se.... da spoznaš, kaj ustvarja tvojo realnost... da boš lahko spremenil zavest in realnost.

In tako je.


tule

pa lahko slišite delček glasbe, ki nas je pred začetkom Šauda 'hranila' x;)x x:)x (klikni na 'video' in nato na pesem 'home')

www.crimsoncircle.com

#625 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. november 2005, 15:30

:OoO: ne zastopim nč....o ooooooo o svetloba zakaj si me zapustila xscratchx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0