Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#626 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. november 2005, 19:02

uf...mateja....hudo....oz. super!...hvalaaaaaaa x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#627 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. november 2005, 19:18

sem ugotovila, da se bistveno boljše prehranjujem zadnje čase, sicer ne mislim klasične prehrane, čeprav kg gredo vseeno gor, ... ampak duševna hrana je pa na bistveno višjem nivoju, fajn.
Mateja xsrcx :palec:

#628 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. november 2005, 19:42

men so dbest tista vprašanja.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#629 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 6. november 2005, 20:02

:palec: xsrcx
... duševna hrana...

#630 Astrid

Astrid
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 6. november 2005, 21:27

ko fajn
Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.[color=#6600CC]

#631 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. november 2005, 21:08

več o sobotnem Tobijevem sporočilu pa že na

Bernardini spletni strani

x:)x

#632 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 7. november 2005, 22:06

prebrala, lepo, globoko, zakon pesem x8Dx
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#633 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. november 2005, 07:10

PRIPRAVLJENI NA 11. NOVEMBER ~ 11:11

Na drugi strani tančice je veliko vzemirjenje, ko se približuje 11. november... praznujejo. Trobente se slavnostno oglašajo, veselje je v zraku! Mejna točka je dosežena, neka faza je zaključena in monumentalni dogodek 11:11 bo izjemen in ga takega še ni bilo. Slišati je: »Uspelo nam je!«

Lanski 11. november je odprl vrata in 12. 12. 2004 je prinesel izjemne spremembe v materialnem svetu, ki so leto 2005 zaznamovale kot »leto uničenja in spremembe«, ki ga nikoli ne bomo pozabili.

Energija se je stopnjevala v aprilu in maju in avgusta 2005 dosegla kritično maso. Od tedaj se je vse spremenilo za vedno.

Kaj, vrabca, se dogaja zdaj??? Kje smo in zakaj je 11. november tako pomemben čas?

Prej so se nam odpirala (zvezdna) vrata do nebes, zdaj pa se bodo nebesa približala nam in dosegla vsako luknjo na zemlji. Kritična masa je nebesa pripeljala k nam.

Pred nekaj tedni je bila ponovno prisotna »energija izbire«, ali priložnost, da se odločimo, ali bomo ostali, ali gremo. Ali bomo izbrali ostati in postati del Novega sveta, ali bo naša duša izbrala drug scenarij v drugi realnosti, ki se ji bo bolje prilegala. Rezultat tega časa ima mnogo večji pomen, kot si lahko sploh zamislimo.

Izbrali smo sprejeti kristusovo zavest, ki je znotraj nas. Naša srca so se odprla. Svet nikoli več ne bo tak, kot je bil.

In kako se bo to manifestiralo? Na več načinov.

Zdaj smo »ožičeni« da se povezujemo skozi srce. Skozi proces, ki je vključeval »iti ven iz uma«, smo daleč prišli. Zato mnogi od nas doživljamo fizično neugodje v predelu srca. Manifestira se kot bolečine v zgornjem delu križa, mišicah, srčne palpitacije in tako naprej...

Medtem, ko se 11:11 približuje, se umeščamo v novo vibracijo. Pri tem se lahko pojavijo simptomi prehlada ali je čutiti kot bi imeli gripo z veliko telesnih bolečin. Čisto vsaka naša celica se prilagaja novemu. S kašljem čistimo, kar je za očistit. Globoko gremo.

In tu so še bolečine v vratu. Razširjamo svoja angelska krila in bolj in bolj postajamo človeški angeli. Utiramo pot vsem, ki nam bodo sledili.

Z nočnimi navali vročine požigamo vse, kar je nižje vibracije v nas. In velik naval energije višje ravni vstopa skozi kronsko čakro. Lahko jo čutite, kakor bi vas nekaj močno tiščalo okoli glave. Prav tako zaradi tega lahko doživljate občutek napihnjenosti in imate v tem času slabo prebavo.

To je samo nekaj simptomov in prepričana sem, da jih je še več.

Kaj lahko naredimo, da bi podprli ta proces?

Veliko počivajte.
Poskusite z nežno varianto joge.
Če vam meditacija leži – meditirajte.

Bolj, ko napredujemo skozi proces razsvetljenja, manj potrebujemo kakršnokoli zdravljenje. Videti je, da prav »zdravljenje vse zamoči«. Kaže, da naše telo resnično zna poskrbeti samo zase. Vse tako kaže, da so tehnike zdravljenja na mnogo nižjem nivoju, kot smo mi zdaj. In res ne potrebujemo nobene pomoči ali intervencije v sprejemanju teh višjih vibracij.
Sproščanje, sprejemanje in razumevanje procesa je vse, kar resnično potrebujemo.

Druge manifestiacije 11:11 bodo prišle v obliki novih zemeljskih sprememb. Tudi zemlja se prilagaja novim vibracijam.

Lahko čutimo tudi kot nekakšno notranje tresenje, drhtenje, travmo in velik občutek »brez občutka za prostor«. Četudi se v tem času niste nikamor selili (in mnogi smo se), se vam dozdeva, kakor da ste prispeli na nek čuden in drugačen prostor in se sprašujete, kje na svetu sploh ste.

Z več spremembami na zemlji bo prišlo tudi več izgub. Tudi te energije dobro čutimo. Včasih se nam zdi pravi čudež, da sploh funkcioniramo!

11:11 bo zelo verjetno ustvaril kaos, kajti stari svet bo reagiral s paniko in si na vse kriplje prizadeval ohraniti svoj status quo.

Da, imamo velike priprave na odprtje 11:11:11. In to je priložnost za mnoge od nas!

Si pripravljen-a utelesiti mnogo več izvorne energije? Si se pripravljen-a spomniti, kdo v resnici si? Si pripravljen-a tudi druge videti tako?

Želim vam nebesa na zemlji, zvezdico v vašem srcu in čudeže v vašem življenju,

Karen (www.whatsuponplanetearth.com)


(povzeto in prevedeno malo po moje x:Ix x:px x;)x xDDx )

o 11:11:11 tudi na Star child.

xhypnox :party: xwizardx

#634 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. november 2005, 07:42

mateja...... x:Xx xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#635 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 10. november 2005, 07:45

hm :eek:
Mateja, hvala xsrcx

#636 nea

nea
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 10. november 2005, 07:51

xDDx
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal

#637 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 10. november 2005, 08:29

Mateja x:Xx xsrcx
a pri tebi se mora tole vse manifestirat?... pobož

#638 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. november 2005, 09:53

več o sobotnem Tobijevem sporočilu pa že na

Bernardini spletni strani

x:)x

Tale oseba, ki je to pisala, je pa imela čas.

99.000 znakov. Sama globina.

:eek:

#639 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. november 2005, 07:52

'tale' oseba je Bernarda Pavko Prava...

si si pa vzel čas, da si vseh tistih 99.000 znakov prebral in ugotovil, da je not sama globina :palec: xDDx


*happy 11:11 :party: xwizardx

#640 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. november 2005, 07:58

kristalne fotke so pa čist in do konca pravljično utrgane..... x:px x:px x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#641 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 11. november 2005, 08:47

*happy 11:11 :party: xwizardx

:2src:
kolk so močne tele slikce xsrcx

#642 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. november 2005, 10:26

o bog, kaj mi je vse dogajal ucer ponoc :sick: se zdej je cudn.
grem raj mal ven hodt.

#643 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. november 2005, 10:44

a skladno z današnjim dnem....fajn se prelufti.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#644 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. november 2005, 11:11

ja šit. kaj pa je z vami? vsi neki bogi :O:
spet se mi je na bolš poslabšal

#645 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. november 2005, 11:17

mah, naum razlagu kle. :o|o:
v glavenm neki energija butala gor...
v glavnem je se postar neki prnesu, pa grem mal kasnej ven. x:Dx

mah, sej v bistvu je vse skup zloooooo smesn.

#646 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 11. november 2005, 14:13

PRIPRAVLJENI NA 11. NOVEMBER ~ 11:11

Na drugi strani tančice je veliko vzemirjenje, ko se približuje 11. november... praznujejo. Trobente se slavnostno oglašajo, veselje je v zraku! Mejna točka je dosežena, neka faza je zaključena in monumentalni dogodek 11:11 bo izjemen in ga takega še ni bilo. Slišati je: »Uspelo nam je!«

Lanski 11. november je odprl vrata in 12. 12. 2004 je prinesel izjemne spremembe v materialnem svetu, ki so leto 2005 zaznamovale kot »leto uničenja in spremembe«, ki ga nikoli ne bomo pozabili.

Energija se je stopnjevala v aprilu in maju in avgusta 2005 dosegla kritično maso. Od tedaj se je vse spremenilo za vedno.

Kaj, vrabca, se dogaja zdaj??? Kje smo in zakaj je 11. november tako pomemben čas?

Prej so se nam odpirala (zvezdna) vrata do nebes, zdaj pa se bodo nebesa približala nam in dosegla vsako luknjo na zemlji. Kritična masa je nebesa pripeljala k nam.

Pred nekaj tedni je bila ponovno prisotna »energija izbire«, ali priložnost, da se odločimo, ali bomo ostali, ali gremo. Ali bomo izbrali ostati in postati del Novega sveta, ali bo naša duša izbrala drug scenarij v drugi realnosti, ki se ji bo bolje prilegala. Rezultat tega časa ima mnogo večji pomen, kot si lahko sploh zamislimo.

Izbrali smo sprejeti kristusovo zavest, ki je znotraj nas. Naša srca so se odprla. Svet nikoli več ne bo tak, kot je bil.

In kako se bo to manifestiralo? Na več načinov.

Zdaj smo »ožičeni« da se povezujemo skozi srce. Skozi proces, ki je vključeval »iti ven iz uma«, smo daleč prišli. Zato mnogi od nas doživljamo fizično neugodje v predelu srca. Manifestira se kot bolečine v zgornjem delu križa, mišicah, srčne palpitacije in tako naprej...

Medtem, ko se 11:11 približuje, se umeščamo v novo vibracijo. Pri tem se lahko pojavijo simptomi prehlada ali je čutiti kot bi imeli gripo z veliko telesnih bolečin. Čisto vsaka naša celica se prilagaja novemu. S kašljem čistimo, kar je za očistit. Globoko gremo.

In tu so še bolečine v vratu. Razširjamo svoja angelska krila in bolj in bolj postajamo človeški angeli. Utiramo pot vsem, ki nam bodo sledili.

Z nočnimi navali vročine požigamo vse, kar je nižje vibracije v nas. In velik naval energije višje ravni vstopa skozi kronsko čakro. Lahko jo čutite, kakor bi vas nekaj močno tiščalo okoli glave. Prav tako zaradi tega lahko doživljate občutek napihnjenosti in imate v tem času slabo prebavo.

To je samo nekaj simptomov in prepričana sem, da jih je še več.

Kaj lahko naredimo, da bi podprli ta proces?

Veliko počivajte.
Poskusite z nežno varianto joge.
Če vam meditacija leži – meditirajte.

Bolj, ko napredujemo skozi proces razsvetljenja, manj potrebujemo kakršnokoli zdravljenje. Videti je, da prav »zdravljenje vse zamoči«. Kaže, da naše telo resnično zna poskrbeti samo zase. Vse tako kaže, da so tehnike zdravljenja na mnogo nižjem nivoju, kot smo mi zdaj. In res ne potrebujemo nobene pomoči ali intervencije v sprejemanju teh višjih vibracij.
Sproščanje, sprejemanje in razumevanje procesa je vse, kar resnično potrebujemo.

Druge manifestiacije 11:11 bodo prišle v obliki novih zemeljskih sprememb. Tudi zemlja se prilagaja novim vibracijam.

Lahko čutimo tudi kot nekakšno notranje tresenje, drhtenje, travmo in velik občutek »brez občutka za prostor«. Četudi se v tem času niste nikamor selili (in mnogi smo se), se vam dozdeva, kakor da ste prispeli na nek čuden in drugačen prostor in se sprašujete, kje na svetu sploh ste.

Z več spremembami na zemlji bo prišlo tudi več izgub. Tudi te energije dobro čutimo. Včasih se nam zdi pravi čudež, da sploh funkcioniramo!

11:11 bo zelo verjetno ustvaril kaos, kajti stari svet bo reagiral s paniko in si na vse kriplje prizadeval ohraniti svoj status quo.

Da, imamo velike priprave na odprtje 11:11:11. In to je priložnost za mnoge od nas!

Si pripravljen-a utelesiti mnogo več izvorne energije? Si se pripravljen-a spomniti, kdo v resnici si? Si pripravljen-a tudi druge videti tako?

Želim vam nebesa na zemlji, zvezdico v vašem srcu in čudeže v vašem življenju,

Karen (www.whatsuponplanetearth.com)


(povzeto in prevedeno malo po moje x:Ix x:px x;)x xDDx )

o 11:11:11 tudi na Star child.

xhypnox :party: xwizardx


res je skoraj vsi simptomi se me držijo kot bolha psa xDDx xsrcx
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#647 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. november 2005, 22:01

TIHA MOLITEV

(Tobias/Goeffrey Hoppe; www.crimsoncircle.com)

V svojem srcu sprejemam svoje popolno bitje.
Sprejemam, da je radost, ki si jo želim, že v mojem življenju.
Sprejemam, da je ljubezen, za katero sem molil-a, že znotraj mene.
Sprejemam, da je mir, za katerega sem prosil-a, že moja realnost.
Sprejemam, da obilje po katerem sem spraševal-a, že polni moje življenje.

V svoji resnici sprejemam svoje popolno bitje.
Prevzemam odgovornost za moje lastne kreacije
In za vse, kar je v mojem življenju.
Prepoznavam moč Duha, ki je v meni
In vem, da je vse, kakor naj bi bilo.

V svoji modrosti sprejemam svoje popolno bitje.
Moje lekcije sem sam-a skrbno izbral-a
In zdaj hodim skoznje v polnem izkušanju.
Moja pot me vodi na sveto potovanje z božanskim namenom.
Moje izkušnje postajajo del Vsega- Kar- Je.

V svojem vedenju sprejemam svoje popolno bitje.
V tem trenutku sedim na svojem zlatem stolu
In vem, da sem angel svetlobe.
Gledam zlati pladenj – darilo Duha
In vem, da so vse moje želje že uresničene.

V svoji ljubezni do sebe sprejemam svoje popolno bitje.
Nobenih sodb ali bremen si ne nalagam.
Sprejemam, da mi je bilo vse v moji preteklosti dano z ljubeznijo.
Sprejemam, da v tem trenutku vse prihaja k meni z ljubeznijo.
Sprejemam, da bo v moji prihodnosti še več ljubezni.

V svojem Bitju sprejemam svojo popolnost.

In tako je.


#648 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. november 2005, 00:39

jh...simptomov kolkr češ....in še kar nočem.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#649 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 13. november 2005, 11:29

"Cevka s povezavo od božanskega k enemu človeku je tam vedno bila, en sam dih duha te je vedno hranil . Vedno je (bil) tam, noter in ven prihaja in odhaja, noter in ven, previdljivo je vedno tam, vedno s tabo. Po tem lahko prekineš stik z ostalimi cevkami, samo začasne so bile; v bistvu so ti bile ovira na poti. Ni ti treba več dobivat svojih energij iz drame, uhajanja/bega, trpljenja, spolnosti, česarkoli. Tvoja realnost postane izkušnja resnične svobodne volje . "


5 Jaz sem trta, vi mladike. Kdor ostane v meni in jaz v njem, ta rodi obilo sadu, kajti brez mene ne morete storiti ničesar.


Kaj mislite, a sta ta dva besedila povezana med sabo v smislu povedanega :eek: ?
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#650 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 15. november 2005, 11:11

x:o)x

Ojla sem zasledila nekaj govora o številkah ipd. Jaz dejansko resnično velikokrat pogledam na uro ko je 11:11, ne vem kaj naj bi to pomenilo, ampak res se to zgodi pogosto xnckrivx
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0