Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TRETJE TISOČLETJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
674 komentarjev na to temo

#51 powerslave

powerslave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 24. avgust 2004, 23:48

Sem mislil da je to nakljucje (malce pozno) toda ko sem prebral 1. post Mateje :eek: :eek: :eek:
Skoraj vsaki dan pogledam na uro ob 11:11 :eek: haloooo....to je ze malo spooky

...ali pa welcome to the club xDDx
meditation liberation

#52 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. avgust 2004, 00:45

VAM JE TOLE KAJ POZNANO:
- ZBUJANJE SREDI NOČI OB ISTI URI
- INTENZIVNE SANJE V BARVAH
- NENAVADNI SPONTANI IN INTENZIVNI ODZIVI NA DOGAJANJE V OKOLICI
- NENAVADNO DOŽIVLJANJE ČASA (VČASIH KAKŠNA URA IZGINE NEZNANO KAM
  ALI SE VLEČE V NESKONČNOST, POGLED NA URO POKAŽE ZANIMIVE
  KOMBINACIJE ŠTEVIL, NPR. 11:11, 12:12,...)
- NENAVADNO DOŽIVLJANJE TELESA (INTENZIVNEJŠE OBČUTENJE SAMO ENE
  POLOVICE TELESA, OBČUTEK NERAVNOTEŽJA ALI NENAVADNE LAHKOSTI - KOT
  BI HODILI PO VATI,DODATNI NENAVADNI ZVOKI V UŠESIH...)
- NENAVADNO MOČNA ŽELJA PO DOLOČENI HRANI (OB NENAVADNEM ČASU, NPR.
  PONOČI)
- NANADNE BOLEČINE V DOLOČENEM DELU TELESA ZA KRATEK ČAS (KRIŽ, GLAVA,
  GRLO, SKLEPI, MIŠICE, RAZBIJANJE SRCA IN TESNOBA,...)
- MOČAN OBČUTEK OSAMLJENOSTI, LOČENOSTI, RANLJIVOSTI
- POJAV STARIH VZORCEV, ZASVOJENOSTI IN PONAVLJAJOČIH VEDENJSKIH
  NAVAD

??? DOŽIVLJATE KAJ OD NAŠTETEGA???

Tole moram citirati x:)x
-zbujanje ob isti uri - ja - moja prva jutranja buditev je ob 3.15 uri, druga pa ob 5...kar nekaj časa že.
-vedno intenzivno sanjam - tako zelo, da jočem ali pa se na glas smejim zraven(neprijetno za partnerja, x:Dx )
-nenavadno in samosvoje odreagiram(kar škorpijonsko bi rekla x;)x )
-tudi čas mi zbeži - nekam hitro mi mineva vse skupaj...najhuje pa je bilo zadnjič *-ampak kriv je bil alkohol x;)x Manjkajo mi ure :vragec: :vragec:
Ali pa v bolnici - čeprav sem bila potem sama v sobi mi sploh ni bilo dolg čas...čas sem si krajšala z oblaki in domišljijo...prav zanimive face so ven prišle. Se spomnim ene - in nenadnega vedenja, na kaj me spominja tista faca - oblakov...na nekaj kar sem nekoč dobro poznala...in potem zapiha veter in oblaki se razblinijo...spomin pa ostane..
Tudi te kombinacije - 5:55, 3:33 so ful pogost

Šumi mi včasih v ušesih(to ni to..ziher)
Želja po hrani.....yess, ampak takrat sem bila noseča - zjutraj ob 7. šla pečt štrudl.
Ta teden - pa nisem nič noseča - pa pečt kruh...njami x;)x Hlebček zmazali v roku 1.5 ure

Ne..zasvojenosti pa ni. Ker se je kronično bojim(neptun na vsem živem asc in soncu) pa še mačka nimam po alkotu...tako, da tudi ne pijem, če ni nujno potrebno...kadim itak ne..zasvojenosti z netom se ogibam...z mobiji tudi..zato še vedno nimam številke nazaj...
Osamljeno se počutim, kar pogosto. In zapiram se sama vase...navzven nasmejan in kul obraz..v notranjosti pa neskončna žalost. pa niti ne vem zakaj..malo sem se analizirala... :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#53 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. avgust 2004, 06:18

podpišem se pod kar nekaj od tvojega , nataly :sori: x:Ix x;)x ...skratka, čudakov nas je veliko... x^x ...včasih mi je žal edino tega, da ni bilo nikogar, s komer bi se lahko pogovarjala, takrat, ko se mi je najbolj intenzivno dogajalo...no, pa najbrž je že bilo na mestu...mogoče mora bit tako, da se čisto sami sprejmemo in začnemo verjeti in zaupati svojim izkušnjam, pa če so še tako čudne...saj v resnici niso čudne, le naša preljuba civilizacija je vse, kar ni materialno in povezano s potrošništvom, odrinila nekam na rob vidnega in komunikacijskega polja...
...no ja, ni prva družba, ki je to storila...institucijam kakršnekoli vrste nikoli ni odgovarjalo, da so njeni zlati podaniki in zveste ovčice, razmišljali z lastno glavo x^x :xx!: :vragec: x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#54 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 25. avgust 2004, 06:25

v Angelih vidim, da imaš tudi ti domotožje?
hm, a vonj tudi spada tule, mene še vedno spremlja... ali pa nedko tolk intenzivno misli name... ma ja itak, se vpišem tudi jaz, :palec:
trenutno imam probleme z bolečinami v ramenah, kot bi mi kdo sedel na ramenih, potem zbujanje 4.58, sanje se že umirajjo... hrana no niti ne, domotožje, ojaa, ure se mi vlečejo, da ti ni res, no sedajle pa zamujam v službo x:Dx

#55 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. avgust 2004, 06:32

ja, kaj čem...po moje tud vonj spada zraven...men se je to tud že zgodilo...najbolj intenzivno je bilo enkrat v avtu...tako noro je dišalo po vijolicah, da se mi je zdelo, da vonj in barvo okušam in čutim...pa v avtu nisem imela nobenega osvežilca za zrak, pa še kadila sem...
...zbujanje in sanje, ja
...barve v sanjah pa take, kot jih v resnici ne morš videt, še narisat ne. pogosto so barve, ki imajo lastno svetlobo ali se pa iskrijo

......hooooooooočeeeem doooomooooooovvvvvvvvv....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#56 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. avgust 2004, 06:40

Šumi mi včasih v ušesih

ja, ... tudi to spada zraven xDDx ... še posebno pa VONJ (zadnja sporočila Grupe, Tobija in Gabriela veliko govorijo o vonju in šumenju in nekih zvokih v ušesih)... xcivx xDDx ... poleg tega tudi o novem doživljanju glasbe (ko telo na neko glasbo odreagira z drhtenjem in solzami še preden dojameš, zakaj gre ...) ... nasploh bolj intenziven odziv telesa, da skoraj ne moreš mimo tega, da ga ne bi 'slišal'...

#57 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. avgust 2004, 10:07

VAM JE TOLE KAJ POZNANO:
- INTENZIVNE SANJE V BARVAH
- NENAVADNI SPONTANI IN INTENZIVNI ODZIVI NA DOGAJANJE V OKOLICI
- NENAVADNO DOŽIVLJANJE ČASA (VČASIH KAKŠNA URA IZGINE NEZNANO KAM
  ALI SE VLEČE V NESKONČNOST, POGLED NA URO POKAŽE ZANIMIVE
  KOMBINACIJE ŠTEVIL, NPR. 11:11, 12:12,...)
-- NENAVADNO MOČNA ŽELJA PO DOLOČENI HRANI (OB NENAVADNEM ČASU, NPR.
  PONOČI)
- NANADNE BOLEČINE V DOLOČENEM DELU TELESA ZA KRATEK ČAS (KRIŽ, GLAVA,
  GRLO, SKLEPI, MIŠICE, RAZBIJANJE SRCA IN TESNOBA,...)
- MOČAN OBČUTEK OSAMLJENOSTI, LOČENOSTI, RANLJIVOSTI

??? DOŽIVLJATE KAJ OD NAŠTETEGA???

Hm nekaj zadev full ja, nekaj pa full ne.

Intenzivno sanjam v bistvu že celo svoje življenje, včasih celo tok not padem, da hodim in kaj počnem zraven, pa sem v sanjah. Nekako nezavedno doživljam okolico - v smislu da nikamor ne padem, samo nisem pa pri zadevi z glavo, sem v svetu sanj. Tudi govorim v sanjah, včasih krilim. Tule se kar najdem.

Spontani odzivi na dogajanje v okolici ja, to tudi v bistvu že vseskozi doživljam, če je tule mišljeno to, da padeš v določeno situacijo in spontano odreagiraš. jaz takoj dobim dražljaj, kaj storiti ali reči. se mi še ni npr. zgodilo, da bi po določeni situaciji si rekla : " Pismu, zakaj nisem rekla ali naredila tega in tega... " Mi kar sproti klikerji sodelujejo.

Čas pa različno doživljam ja, včasih res kar izgine, včasih se pa vleče, samo tole se mi itak zdi čisto človeško.

Močna želja po kakšni hrani se mi pojavi nekak izjemoma. Nisem glih tip človeka, ki bi čisto not padel ob okušanju hrane, ali celo da bi se zalotila v razmišljanju, kako bi mi nekaj pasalo jesti zdajle. Nekako mislim da bolj jem zato da preživim, da se nekak ne poglabljam preveč v te zadeve.

Tale tesnoba se me je pa prijela kake 3, tedne nazaj. kar iznenada od nikoder en tak čuden občutek v prsnem košu,kot da bi nekaj pritiskalo nanj.

Osamljeno ali pa ranljivo se pa ne počutim, da bi bila tam nekje sama na svetu :8): , ne funkcioniram glih na ta način :inocent: .

Hm, bogve kaj vse tole zdaj pomeni x?x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#58 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 25. avgust 2004, 23:24

Sončna, tisto domotožje... vidiš kako različno to razumemo ljudje, jaz pa sem nekoč rekla - jaz bi šla pa domov, v tistem trenutku sem pozabila na hčer, na vse  poleg sebe, bila je sem v eni hudi krizi in otrok v meni si je želel domov, na varno.... sej veš kam mislim ane x;)x

Vem, kam, Miška, vem x:)x xsrcx x:Xx Sorodne duše so čudovit dom xsrcx

Pri meni je z naravo takole... da ob njej občutim vse tisto, kar občutim, ko sem sama v sebi popolnoma jasna in čista. Milino, mir, ljubezen, vedenje, enost, enakost... Sorodna duša... morda je prišla ena mimo na morju, kaj pa vem x;)x tako da bomo malce spremljali povezavo pa kasneje poročam :palec: x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#59 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 25. avgust 2004, 23:38

Mateja xsrcx x:)x
Ja, res je to, notranjost ima odgovor na vse... saj sem o tem pisala prav v angelih malo prej, pravzaprav x:)x

Omenjate vonj... Sama imam kljub temu, da že tri leta kadim, noro občutljiv voh... zaznam še tako rahel vonj, ki ga npr. človek zraven mene niti pod razno ne... Nimam pa nekih "svojih" vonjev, ki bi mi bili specifični in bi me potegnili v kakšne točno določene spomine ali občutke, ki bi klicali "domov", to pa ne. x;)x

nataly, tista neznanska žalost, ki jo omenjaš... meni je danes delala družbo od jutra do nekje popoldne... Ko sem šla tečt, se je razblinila. Sem samo sedela na balkonu, poleg mene deklica, ki jo imam zelo rada in me zelo dobro pozna (in tudi prenaša vse tele moje "leteče" o Shaumbra simptomih, tako da je vedela, o čem gre beseda), pa sem ji samo rekla... "Ko bi najraje zajokala, pa ne vem, od kje zaboga je to... Zakaj se to pojavlja? Navajena sem, da je vzrok tesnobe v meni moja bolečina, frustracije, da sem vzrok jaz... tule ga pa ni. Občutek kar visi okrog mene in ga ne znam prijet." Res noro, včasih se vprašam, če sem sploh še pri zdravi pameti ali ne x;)x

Aja, pa glede sanj... Samo nekajkrat sem imela barvno intenzivne sanje, takrat so bili tudi občutki, ki sem jih doživljala poleg, fenomenalni. Takrat sem jih zaradi tega, ker so bile tako posebne, tako izstopajoče, proglasila za preroške sanje... no, sedaj upam, da to niso, bomo videli v roku parih let x;)x
Drugače so pa moje sanje intenzivne v dogajanju... velikokrat bežim, me izkoriščajo, se bojujem... zanimivo je pa to, da sem vedno nekako osebno nevpletenas, kot da bi gledala film, v katerem nastopam jaz... Torej bolečine ne čutim neposredno ampak posredno, pa še takrat je to bolj podobno kirurškemu opazovanju stvari kot ne. Tako da se po sanjah ne zbudim totalno premočena in izčrpana, navadno se zjutraj zbudim in si rečem: "Ja, zaboga, kakšne sanje, ne morem verjet!" Nikoli še nisem sanjala takšnih sanj kot jih sedaj, v zadnjem letu.
A me razumete, kaj sem hotela povedat? x;)x Se mi zdi, da se malce smešno izražam danes (eh, retroMerkur :P ), pa ne vem, če sem ravno najbolj razumljivo napisala x:)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#60 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. avgust 2004, 06:38

k nenavadnim 'pojavom' v telesu lahko zadnje čase dodamo še:

- močan občutek vročine v določneme predelu glave, tudi utripanje, in hudi nenadni glavoboli
- nekakšno 'bliskanje' (ko nekam zreš, se ob straneh pojavi neko migetanje svetlobe)
- trzanje, utripanje v posameznih delih telesa
- špikanje in ostre nenadne bolečine v prsih
-vroča, pekoča bolečina v križu


(tole so zadnje izmenjave izkušenj s 'shaumbra' (crimson,circle) foruma )

#61 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 26. avgust 2004, 06:40

:eek:
Mateja, hvala, mi je marsikaj bolj jasno, spet

#62 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 26. avgust 2004, 07:44

Meni pa ne :eek: :inocent: , kaj pomeni, če te zadeve doživljaš ? x?x x:Ix
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#63 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 26. avgust 2004, 07:46

jz nimam nč takih stvari... v mojem svetu je vse lepo x:Xx
spet se mi je na bolš poslabšal

#64 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 26. avgust 2004, 07:50

Sej tut v mojem, sej sanje so čist cool zadevca, pa še kaj od tule je, samo ne razumem pa kaj pomeni če te zadeve doživljaš, da se mogoče bolj duhovno odpiraš??? No bom počakala strokovnjake x:Ix :inocent: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#65 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 26. avgust 2004, 15:29

Meni pa ne,kaj pomeni,če te zadeve doživljaš?

jania, to je poslušanje svojega telesa v Detajle :8):
vsaka nenadna, spontana sprememba na telesu, je sposobnost dojemanja posluha Zase: pogovor s telesom :8):
(eni bodo prej padal v ustrezno dimenzijo, ta pa jih ustrezno pripravljene posrka vase za nadaljni razvoj in vodenje) x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#66 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. avgust 2004, 15:36

Angel Tobi: shaumbra


x;)x

#67 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. avgust 2004, 19:00

Tole je bilo dobro vedeti.... to bleščanje vidim tudi jaz(pa sem očala dolžila) - prisežem, da enkrat s čisto določenim vzrokom. Jih snemem dol (očala) pa se je barvni spekter spremenil - barve kar intenzivne ratale...pol pa gor in dol...in ob prvi priliki vprašala očeta(tudi z očali), če se to njemu tudi dogaja. Me je malo čudno gledal...pa na srečo nič pripomnil. Ali pa odblisk svetlobe-bleščave s strani.
Ja in včasih se bi kar razjokala ob kakšni glasbi.

Zadnjič se peljem domov in radio ful na glas-neko staro rock muzko poslušala, vedno si tudi ful pela zraven - potem pa me začne boleti glava in kitare so mi kar out ratele..hecno. Sem kar ugasnila. Nič meni podobno.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#68 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. avgust 2004, 22:07

Mateja xsrcx :palec: kok si ti prijazna :palec: , no saj imaš že tako ime x;)x x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#69 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. avgust 2004, 22:13

Janja x:Xx (sem kar malo v zadregi, ko mi to rečeš TI xsrcx )

#70 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 28. avgust 2004, 22:17

Pol ti bom pa še jest in to je čist res, da si prijazna xDDx :palec: x;)x

#71 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. avgust 2004, 22:22

Trudi xredx (ravno zadnje dni sem nekam še bolj razpištolana in sem si celo všeč x:px x;)x )

#72 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 28. avgust 2004, 22:26

No samo da si zadovolna in srečna..... xDDx
Sej v tem je cel štos; naše notranje in pol pa to tud navzven udari; sreče in zadovoljstva x:Xx x;)x x;)x


#73 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2004, 07:45

Sem mislil da je to nakljucje (malce pozno) toda ko sem prebral 1. post Mateje  :eek:  :eek:  :eek:
Skoraj vsaki dan pogledam na uro ob 11:11  :eek:  haloooo....to je ze malo spooky

...ali pa welcome to the club  xDDx

prav :eek: bila, ko sem začela prebirati to temo
saj o drugem niti ne premišljujem, ampak te cifre na uri -
noro, nenormalno
11:11 obvezno vsak dan, pol sledi 12:12, 13:13, 13:31, ...

prav nadležno
sem že pomislila, da nisem čist normalna :O:
res x;)x


#74 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2004, 07:51

pa še en občutek se mi tu in tam pojavlja,
sicer ne vem, če sodi ravno v tole temo

ne vem v bistvu, kako bi to opisala ... včasih se zazrem vase v ogledalu, v svoje oči, pa ne čutim povezanosti s tem, kar tam vidim in kar sem; se pa taisti občutek pojavi tudi brez ogledala ... težko opisati ... kot da bi bila izven sebe - duša izven telesa, tako nekako.
Ne morem trditi, da je preveč prijetno, prej zelo zelo čudno xrolleyesx


#75 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 8. september 2004, 07:28

Ves, da zivis v 2004, ko:

1. hoces v mikrovalovko vtipkati password
2. ze leta nisi odigral pasianse s pravimi kartami
3. imas spisek 15 telefonskih stevilk svojih treh sorodnikov
4. posiljas e-mail kolegu, ki sedi za sosednjo mizo
5. je edini razlog, da z nekaterimi prijatelji ne kontaktiras vec to, da
nimajo e-mail naslova
6. se vrnes s sluzbe domov in ze govoris po telefonu
7. klices od doma in najprej odtipkas nulo za zunanjo linijo
8. sedis za isto mizo ze 4 leta in v tem casu zamenjas 3 razlicne firme
10. izves, da si brez sluzbe na dnevniku ob 23:00
11. tvoj sef ne zna opravljati tvojega dela
12. je zacasno zaposlenih vec, kot redno


... zdaj pa se najboljse...











13. cel spisek si prebral in zraven kimal z glavo
14. ko ga beres, ze razmisljas, komu vse ga bos forwardiral
15. ta spisek si dobil od prijatelja, ki s teboj sploh ne govori vec ampak
ti posilja izkljucno e-maile
16. prevec si zaposlen, da bi opazil, da sploh ni tocke 9.
17. pravkar si s scroll-up sel preverit, ali tocka 9. dejansko manjka





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0