Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Aura


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
134 komentarjev na to temo

#51 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 25. julij 2004, 22:58

Na piknik bi prišla, pa bi jo videla, he, he x:Dx  x:px  x;)x

:D hehe saj, ampak če vidiš skoz računalnik še zmer ne vidiš...... kot bi gledal slike namesto da bi gledal nekoga v obraz tko da js še zmer priporočam da se kar naučimo gledat....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#52 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. julij 2004, 22:59

Pa, saj zato, da jo vidimo enkrat v živo x:Dx x:Ix :inocent: x:px

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. julij 2004, 08:13

... js še zmer priporočam da se kar naučimo gledat....

xrolleyesx
Nauci se najprej gledati s srcem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 26. julij 2004, 09:38

tudi slučajno ne vem, kako bi lahko svojo auro videl....v ogledalu?.....jo pa velikokrat čutim, ali pa mislim, da čutim....imam pa kar nekaj slik, ko smo enkrat nekaj experementirali, a prav vse slike so dosti različne, ker se aura v vsakem trenutku spremeni glede na naše razmišljanje in na naše kemijsko energetske procese, čeprav je osnova sicer na vseh podobna.

Drugače me je pa eden učil takole, vzameš list papirja (A4), ga obrneš po dolgem, narišeš na en konec navpično črto, na drug vodoravno, ga odmakneš od oči kak meter in toliko časa gledaš skozi papir, da se črti pokrijeta in, da vidiš samo plus. Če takrat oči zadržiš v takem stanju in pogledaš osebo, potem vidiš auro...resnično tako vidiš, čeprav nisem prepričan, če to ni samo "škiljenje".

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#55 Prvi

Prvi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 26. julij 2004, 11:51

http://www.thiaoouba.com/kirc.htm

Na zgornjem linku je napisanega kar nekaj o avri, imaš tudi narisana polkroga za vajo, ki naj bi bila dobra za to, da si izboljšaš "čute" za gledanje avre.
Drugače pa obstaja tudi podobna knjiga v slovenščini, jaz sem si jo kupil v eni od trgovin na Čopovi v LJ.

#56 kiki7

kiki7
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 118

Objavljeno: 26. julij 2004, 12:24

v eni številki Aure je prikazano kako lahko vidimo svojo avro - nekako tako, da mora biti za tabo prižgana luč, pred sabo pa imaš ogledalo in potem ko si popolnoma sproščen vidiš v ogledalu svojo avro


za katero številko aure gre lahko pogledam doma če želiš

#57 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. julij 2004, 13:24

http://www.thiaoouba.com/kirc.htm

Na zgornjem linku je napisanega kar nekaj o avri, imaš tudi narisana polkroga za vajo, ki naj bi bila dobra za to, da si izboljšaš "čute" za gledanje avre.
Drugače pa obstaja tudi podobna knjiga v slovenščini, jaz sem si jo kupil v eni od trgovin na Čopovi v LJ.

Oče od Kapce ima tako kamero, ki dela te posnetke x;)x


Objavljena slika

#58 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 26. julij 2004, 14:53

nekaj o videnju avre sem brala v knjigi Moč zdravilnih rok (B.A.Brennan). notr je tud nekaj primerov kako začnemo opazovat oz. zacet videt energijo okrog svojega telesa.

npr. v medli svetlobi približuješ levo in desno roko drugo proti drugi, prste približaš, in oddaljiš,...in to ponavljaš ter opazuješ kaj vidiš okrog rok, kaj se dogaja v prostoru med prsti....
no sama sem nekajkrat to eksperimentirala in se je videlo svetlobo, ampak sem mogla bit res zlo sproscena, umirjena in skoncentrirana na to...

v zacetku naj bi videli samo prve plasti avre, kasneje pa kao lahko ločiš med seboj posamezne ravni...ampak meni to zaenkrat se ne uspeva x;)x

bi pa res rada vidla, mogoce mi kdaj uspe....kot je pa ze rekel tomazslo, jo tudi jaz cutim, oz. energijo okrog človeka, mislim da bi mogoce slo to za avro...ampak to je bolj misljenje kot vedenje x:Dx

#59 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. julij 2004, 15:30

B.A.Brennan

Tale bejba je ful dobra fizičarka pr nasi :D hehe no vsaj bla je zdaj pa zdravilka očitno moje vrste faks ne zbije vsega ven z glave :D lepo napisano mi je tata podaril, pa mam ob postelji vedno pa mal berem vsakič, ko mi je dolgčas,... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#60 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 26. julij 2004, 16:04

Tale bejba je ful dobra fizičarka pr nasi


sem opazila to pri branju, sploh na zacetku,.. zato sem mal bol tezko sledila fizikalnim pojmom ker so mi cista spanska vas.

#61 powerslave

powerslave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 27. julij 2004, 02:26

Poznam dve osebi, ki pogosto zaznavata aure okrog ljudi. Sta sidhi (globinska aktivacija naravnih potenciaov) TM meditantki in sta mi ze opisale kako to izgleda. Ta prva vidi pogosteje...opisala je kot svetlobni ovoj okrog cloveka, ki postane jasnejsi ce malce umakne pogled. Se ji je ze zgodilo da je na eni osebi ujela veliko avro vijolicaste barve, zal ni imela poguma da bi jo nagovorila v danem trenutku.
Druga gospa mi je npr. povedala za en svoj primer, da je pri kolegici 1x videla modro crto, ki je sla od uses mimo vratu navzdol do prsi. Pa se je videnje skladalo z glavobolom tiste strani glave, ki ga je prijateljica navajala in je bil verjetno v zvezi z prekomernim GSM sluzbenim pomenkovanjem.

Ne ravno avro ampak svetel svetloben ovoj zivljenjske energije mi je uspelo nekaj dni nazaj videt na morju, ko sem nekaj casa opazoval in obcudoval lepoto mogocne ciprese in crnike. Ovoj se je siril okrog krosenj obeh dreves.

Kilrianova kamera ne ujame celotne avre ampak samo njen manjsi del.

Nekaj inf. je tudi v Celestinski prerokbi.
Potrebna je redna meditacija ali kaksna druga tehnika za dosego gledanja avre in zaznavanja visjih vibracij.
meditation liberation

#62 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 27. julij 2004, 02:31

Orodje mora biti pripravljeno....

da lahko gleda in vidi ......


nima smisla pihati v cvetje češnje, da bi češnje prej dozorele....


Vse ob svojem času, tudi videnje aure.... x:o)x x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. julij 2004, 08:36

Angell, a nismo o tem zadnjic govorili in a nisem prav tebi tegale govorila, pa si moral novo temo odpret? xrolleyesx

Stane, dala sem info v temo Aura, pa si tam bil tih tihcen, potem pa imamo 5 tem in v vsaki po 5 odgovorov in vse skupaj nic razvitega, strnjenega.

Ja, sicer pa se jasno sztrinjam z zadnjim Lijinim stavkom. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. julij 2004, 10:14

Pardon, nisem bil pozoren. Ali to prestavim tja :8):

#65 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 27. julij 2004, 18:15

Mislim da ne Marsa xrolleyesx
Ja v Barbari A. Brennan je samo je to bolj tako... :xx!: Ste videli kake so tam notr čakre? :xx!: :xx!: :xx!:
No saj ne da bi imel kaj proti njej samo vseeno x:Dx No meni malo uspeva gledanje aure samo še vedno bolj... :V:
Drugače pa je naslov knjige: Kako vidimo, beremo in izboljšamo auro.
Avtorja ne znam x:Ix
Pa je kdo zasledil nekoga ki to dela v Lj v svoji sobi?Na tem odrumu sem nekaj bral samo sem pozabil kje je bilo x:Ix x:Ix x:Ix
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#66 ariel

ariel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 28. julij 2004, 17:49

Auro boš videl če je to v skladu z voljo duše, če je v skladu z nalogo, ki si si jo zadal za to življenje... z forciranjem ne boš kaj prida dosegel, mogoče boš videl le prve ravni avričnega polja... vprašaj svojo dušo ali je to kar si želi, ona ima vse vzvode v rokah...

mogoče je pa bolje da ne vidiš teh zadev, si pomislil? kdo bi vedel kaj vse je v ozadju...

vso srečo!!!

ariel

#67 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. julij 2004, 18:26

Hm maš prav ariel! x:Dx No saj mene to zelo zanima in če se moje intuicija nebi strinjala s tem bi mi ziher nekaj takaega "sporočila" da bi očrnila to zadevo. Zdaj pa ko ni pa se mi zdi da mi dovoljuje in celo priporoča da začnem zaznavati auro x:Dx
Povrh vsega pa se učim za bioenergetika in mislim da bi bilo celo fajn če bi lahko videl auro. Se vam ne zdi?

Fajn se mejte! x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#68 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 2. avgust 2004, 13:58

Jaz sem si dala auro slikat v Tunjicah pri Domžalah. Ko mi je začela tista gospa brat z nje, me je skor kap. Vse mi je prav povedala, za težave, poškodbe...
sanci_cat

#69 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. avgust 2004, 15:10

Madonca, to je pa res fajn, če ti nekdo pove to, kar že sam veš x:Dx x;)x

#70 powerslave

powerslave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 3. avgust 2004, 10:31

Ta URL objavljam se 1x, za vse nas ki nas firbec matra x;)x :

How to see Aura: developing auric sight
In an effort to see the Aura we need to:

* Increase the sensitivity of our eyes AND
* Extend the range of perceived vibration beyond the visible light.


It seems that we can accomplish the above by:

* Using and training our peripheral vision
* Increasing exposure
* Enhance visual sensation processing in the brain - enhance the communication between left and right hemispheres of the brain

http://www.thiaoouba...ye_exercise.htm
meditation liberation

#71 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 7. oktober 2004, 18:12

http://www.vd-zdravilnigaj.si/avra.htm
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#72 ariel

ariel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 7. oktober 2004, 22:16

hmmm... js sm si že od kar sem se zavedel želel videti avro, angele,...
in sem bil sveto prepričan, da je to zame.. delal vaje po brennanovi,dlje od modrega sija okrog prstov nisem prišel-pol mi je pa bila dana druga možnost, in to jwe čutenje-zaznavanje preko čutenja-in naj se še tako razburjam, da hočem videti avro in podobno, moja duša pravi NEEEE... ker to ni moja pot-videti-ampak ČUTITI

sploh pa je z videnji takole, da nikoli ne veš ali si dobil točno ali simbolno sliko, ali se je že zgodilo ali naj bi se-z videnji si hitro lahko zaveden na napačna tolmačenja in pota... mislim da če ti je dano videti avro boš videl, ko bo čas, in nič prej... mogoče bi ti pa pol sam ego zrastel in bi se s tem postavljal, duša pa sigurno noče tega! si pomislil? kjer se ego bohoti, duša nima kaj iskati!
živi pošteno in moralno, po načelih dalajlame, matere tereze, gandhija, in drugih resničnih modrecev, pa boš zase naredil veliko več kot pa če boš gledal avre...

#73 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 24. november 2004, 08:19

Ja, tole bom tuki postnla.
Avro sem si sla narisat k eni gospe Stefki, k jo vid. Baje vid vse nivoje ne samo ezotericnega.
Mam ful lepo, imam pa drug problem.
Moja dusa ni povsem v dimenziji casa, kjer se trenutno nahajamo, ampak blodi med dimenzijami, zato mam veckrat obcutek, da lebdim. Zdej jo morm pa nekak nazaj v cas vpet, da se bom pocutila kot celota. Samo tega baje ne morem narediti sama...
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#74 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. november 2004, 08:46

:O: zanimivo!
spet se mi je na bolš poslabšal

#75 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 24. november 2004, 09:52

<{POST_SNAPBACK}>
Moja dusa ni povsem v dimenziji casa, kjer se trenutno nahajamo, ampak blodi med dimenzijami, zato mam veckrat obcutek, da lebdim. Zdej jo morm pa nekak nazaj v cas vpet, da se bom pocutila kot celota.


Pomaga ozemljitev in ozavescanje Hare.

***

Dihanje z Harom

Hara je tocka, ki se nahaja nekaj cm ispod popka in po japonski tradiciji predstavlja centar zivljenske energije. Daj roku na taj del tela, vizualiziraj svoju Haru kot energetski vrtinec, svetlobnu tocku, in dihaj. Kod dihanja obcuti kako se tvoj trebuh pomera, z vdihom se uvlaci in z izdihom se sprosca. Vsakic ko se ti zdi da nisi v tej dimenziji casa - v sedanjosti, skoncentriraj se na Haru in vizualiziraj kako dihas z njom in kako te to polni z energijo, ter ti pomaga da se bolj znajdes v tem casu in prostoru.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0