Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 20:40

Razmisljam da bi odprili en koticek, za sloganje s kartami, če bi rad kdo kaj vprašal ala (kako kaj ljubezen, ... kako bo faks) s temi vprašanji sem lepo seznanjen, vam lahko pogledam v karte kako in kaj.... bi pa seveda prosil, tiste bolj senior prerokovalce in prerokovalke, da se mi pridruzijo v odgovorih... ste za? ce niste, se tema brise... pa mir s tem...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. februar 2004, 20:53

Ajde, vrži meni karte :8):

#3 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 21:35

aha a te zanima Čigava je moja država da nima zdrave soli? hehe,

Ja nevem kako vprašanje maš, ampak naj ti sedanjost ne bo v oviro, ker si že veliko naredil, plemenitega, zato bodo nagrade v prihodnosti, zagotovo prišle, čeprav trenutno mrbit ne zgleda tko.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 22:50

hja no, zanimivo, ja je karta ljubezni vmes, ampak na koncu bo vse lepo razumel, kot mu bos povedala....

Contesa, nevem jst mam tak sistem, za enkrat mi je že dostkrat to delovalo... čist vredu, skor najbolj bistveno se mi zdi da mam najprej vprašanje, pol pa je fajn če je oseba z mano da vidi karto, če jo ma v rokah, če jo sama zvleče, pa ne vpliva nevem kolk bistveno, in v primeru foruma, je to praktično neizvedljivo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:17

El Nino, hvala.... x:Xx x:Ix x:Dx x8Dx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:33

"Ejga Nino, kako kaj ljubezen. Jure"...

3 cups, 6 swords, 4 swords... hm pocivat bo treba
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:51

se nisem mogla upret x;)x

kako kaj služba v kateri sem? :inocent:

xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#8 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. februar 2004, 06:52

sem že produktivna zjutraj ....
Torej vprašanje Ali se mi obeta menjava delovnega mesta?
Karta ki sem jo potegnila - duhovnik
Ja karte imam, kaj naj pa z njimi, pa za enkrat še ne vem...
Torej, če odgovor bo - hvala vnaprej, če ne - je pa že bolje da ne vem x;)x

#9 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. februar 2004, 08:39

El Nino.. :palec:

Sam, kaj pa bo...ko se bo tvoja love vrnila... x?x ravno nas boš navadil...potem pa spet izginil.. x:Dx

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#10 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:20

El Nino..  

Sam, kaj pa bo...ko se bo tvoja love vrnila...  ravno nas boš navadil...potem pa spet izginil..  


Tiste karte bolj pomenijo da se bova lepo zmenila, mrbit celo bolj prijateljstvo kt ljubezen :(,

vaš sem pa sam zato k mam zdej še ta teden počitnce, pol pa spet faks, :) kako ste pa zdej zdržali..., brez mene, boste pa spet.. nič ne obljubim, ampak mrbit bom pa le zdej mal več časa komuniciral tle gor......
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:32

se nisem mogla upret  

kako kaj služba v kateri sem?  


TA služba ti je bla precej všeč ane? velik si že naredila v tej službi, najbrž se sprašuješ, če je to dovolj, a si želiš več, al ti je to zadosti,
zdej trenutno se mi zdi da si mal razočarana nad zadevo, dvigni glavo poglej bolje, mrbit pa je le še kaj kar nisi opazila dobrega, in se da še narediti več v tej službi.

sem že produktivna zjutraj ....
Torej vprašanje Ali se mi obeta menjava delovnega mesta?
Karta ki sem jo potegnila - duhovnik


JE tole rimska pet [V], the hierophant? če je pol sledi stvari tole...

Ta karta ti predvsem pove, da moraš odgovor poiskati v sebi, zaupat moraš svoji intuiciji ker je tokrat pravilna, vprašaj prijatejle, sodelavce za nasvet v zvezi s tem, ampak najbolj pomembno poslušaj sebe,... k vem da že veš odgovor, ti ga ne morem dat, bolj natančnega.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:37

hola niNo...mene pa zanima moja nova sluzba...kako bo tam?
in seveda luvelife... x;)x x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:44

hola niNo...mene pa zanima moja nova sluzba...kako bo tam?
in seveda luvelife...  


VElik razmišljaš o tej službi, prav je tko, kar pripravi se dobro, ker zdej te preizkušajo, pol boš pa lahko zaživela v tej službi, če bo vredu tole...

Luvlife (končno eno mal manj materialno vprašanje) hm zanimivo, ej, prav iste karte so mi pršle kt za službo, pa sem parkrat premešal, darn, spet precej je za razmislt, zdele, pol pa hmal za ukrepat, pa kaj narest, bi moglo bit vredu, če narediš tisto kar si si zamislila.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:48

Oj, zelo dobra tema, Nino! x^x :palec:

Samo... :sori: Malo se bojim tistele tvoje postavke "bi pa seveda prosil, tiste bolj senior prerokovalce in prerokovalke, da se mi pridruzijo v odgovorih."... :8):
Ker namrec, saj vemo, kako je, vcasih pa kdo celo konkretno direkt bara,. ces, kako je zdaj, astrologi, in podobno...
Tako da, name se naj nic kaj prevec ne racuna, me je kar groza se enega dela (s kakrsnim ze tule za cash do onemoglosti odlasam oz. si nikakor ne najdem cajta)... :8): :o|o:

Sicer pa - kar veselo, saj na sreco vas je kar nekaj, ki tole obvladate! x8Dx :palec:

Aja, naslov mi ni vsec, ceprav je na nek nacin KUL - kao, slog center LN..
A oni 'slog' se mi zdi prevec... hm, prevec, no...
Premalo strokoven, kot da bo kar nekaj...
Malo razmisli, kako naj nanovo postavimo naslov, da bo boljsi...
vedezevalski... mi tudi ni glih ... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:51

hola niNo...mene pa zanima moja nova sluzba...kako bo tam?
in seveda luvelife...  


VElik razmisˇljasˇ o tej sluzˇbi, prav je tko, kar pripravi se dobro, ker zdej te preizkusˇajo, pol bosˇ pa lahko zazˇivela v tej sluzˇbi, cˇe bo vredu tole...

Luvlife (koncˇno eno mal manj materialno vprasˇanje) hm zanimivo, ej, prav iste karte so mi prsˇle kt za sluzˇbo, pa sem parkrat premesˇal, darn, spet precej je za razmislt, zdele, pol pa hmal za ukrepat, pa kaj narest, bi moglo bit vredu, cˇe naredisˇ tisto kar si si zamislila.

ha nino! hvala ti lepa!

to je res cudno....ali pa ne...ne vem, sluzbo bom zacela marca, ampak imam s tem mojim bodocim sefom ze nekaj casa prav nenavaden odnos...
veliko bolj prijateljski itd, kot sef-delavec...zelo mi je naklonjen....ne vem, toliko pozornosti ze dolgo nisem dobila od koga, s katerim imam tako 'relacijo'... zaenkrat sva se samo dostikrat pogovarjala, pa ni nic 'amoroznega' v igri, sploh nobenega flirta ali kaj takega...dosti dabate o vsem, ko da ga sto let poznam....vsaj nacin pogovora, saj drugace sva si kar razlicna...ampak:
zelo v redu clovek z zelo v redu punco x:)x
...zato mi je cudno, ker si niti v bistvu nisem nic zamislila v ljubezni...mislim: nimam nobenega plana, ne z njim ne s kom drugim... x;)x
pa sem ze zadnjic nekje nekaj sprasevala, pa je bilo isto. sluzba in ljubezen: isto. pa se z ji-jing sem delala, pa spet: isto!

nic ne razumem....mogoce bo moja sluzba postala moja ljubezen... xrolleyesx :eek: x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#16 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 12. februar 2004, 12:09

torej še jaz zagrabim za priliko.

Če grem naštevat kaj me zanima bo preveč,
torej zaenkrat čakam kaj mi boš povedal,

lep dan,
Klavdija

#17 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 12:35

Aja, naslov mi ni vsec, ceprav je na nek nacin KUL - kao, slog center LN..
A oni 'slog' se mi zdi prevec... hm, prevec, no...
Premalo strokoven, kot da bo kar nekaj...
Malo razmisli, kako naj nanovo postavimo naslov, da bo boljsi...
vedezevalski... mi tudi ni glih ...  


Hehe, premal strokoven ja, ampak, lej, če dam en blazno strokoven, naslov, pol bo to tko, nevem, nekaj posebnega, jst bi rad mel pa en tak preprosto zadevsno, to sem pogresal, to bom zdaj naredil, in to zdaj, pocnem, ful tko neobvezna je stvar, za vas visje prerokovalce, povsem razumem da nimate casa, niti volje niti veselja, zato tega tud nisi recimo ti marsa odprla al karkoli, prav ej to je tvoj poklic, zame pa je to hobij, in rad to pocnem za to mam cas... ce bo pa kdo k to se kaj bolj obvlada nasel cas, pa ni problema, kar naj mal vstopi...

Kaj vam napovedujejo zvezde(v kartah)!  


To se mi zdi, pa mal, tko, zvezde, k so pa itak karte, zakaj ne preprosto Kaj vam napovedujejo karte? bolj simpl, brez oklepajckov in tko...., sicer pa ime teme je cist estetska zadeva, ukvarjajte se s tem kakor hocete, jaz mam druge zadevsne za laufat..., in trenutno me klice fizika, zvecer, bom odgovarjal na vprasanja... :)

Klavdija, pa povej tko dve stvari ki te najbolj zanimata...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#18 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 13:05

meni je pa vsec naslov...tocno to, kar je! x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#19 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 13:49

meni je pa vsec naslov...tocno to, kar je!  


In folku je všeč.... x8Dx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#20 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 12. februar 2004, 14:06

recimo služba(denar)
pa recimo, da vidimo - hm ..a bo še kdaj kdo "hodil" ob moji strani?

k.

#21 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. februar 2004, 14:09

recimo služba(denar)
pa recimo, da vidimo - hm  ..a bo še kdaj kdo "hodil" ob moji strani?

k.

:vragec:


a kuzhek? x:Dx x:o)x x;)x x:)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#22 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. februar 2004, 14:34

Nino, dodaj še rubriko ŠLANKCENTER, pa boš lahko vsaki pošlogal, kako kitro bo shujšala x:Dx

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. februar 2004, 15:00

Oj, saj meni tudi, v bistvu...
Ce bi dali:
Vedezevalski center LN (ali kaj podobnega), bi se slisalo tako ambiciozno in prav nic domace.
Contesa, hvala za predlog, vendar bi s tem v bistvu 'zavajali', ker ne gre za pogled v zvezde, pac pa v karte...

Kaj pa recimo kaj takega:
Kaj mi pravijo karte?
(podnaslov) šlogcenter LN...

?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 17:37

kar vredu, mrbit brez podnaslova.. ? :) k ta šlog centr, je zlo začasna reč, in se sliši hehe, kt bi kakšen oven reku brez razmišlat .. ;)

Nino, dodaj še rubriko ŠLANKCENTER, pa boš lahko vsaki pošlogal, kako kitro bo shujšala  


to pa ne bo šlo, sem šlank, ampak nimam blage veze kako se to doseže, kolk časa traja.... v karte to gledat se mi zdi pa mal tko, kt bi se vprašal bom priden? to je čist podvrženo tvoji volji..... recimo moja babica ne bo shujšala..., hm glede na to da se bo najbrž dala kremirat, nikoli.... in verjamem da bi v takih primerih vsaka teorija hujšanja odveč.... več migat, manj jest, to ve vsak in nihče ne upošteva, tanjše kose kruha, krožnik se ne oblizne do konca, vstane se ko je človek še mal lačen, počasi se je, kaj bi blo še tazga, in lahkega načina ni, hujšanje je čista matematika, seveda matematike večina ljudi ne zna....... ampak dost o tem, šlankcentra pa že nebi meu, to lohk kakšen široki el NINO odpre v zdravju in alternativni medicini... huh, ahja sem pozabil rečt, manj mesa je treba tud jest, mesnih pit nikoli, zrezke lahko ampak po enga, al pa polovico od enga (odvisno koga so razrezali za tisti zrezcek)... pa tko naprej.....

grem zdaj jaz koncno k tisti stvari ki sem jo mislil tle narest....

recimo služba(denar)
pa recimo, da vidimo - hm ..a bo še kdaj kdo "hodil" ob moji strani?


Služba pa denar, hja nevem, če bi to šteli pod denar men se bolj zdi tukaj služba, precej grobo si ravnala s temi stvarmi, prihaja pa lepa priložnost, ko boš lahko uredila te stvari, sploh če boš sedaj ko so ti je čas naklonjen malo razmislila, se mal odmaknila od zadeve, in naredila kakšen načrt, ki ti bo prav prišel ko boš imela priložnost...

Hja, mal si zaprta se mi zdi, preveč obrambno, pa to, trenutno bi lahko precej spremenila, na sebi, če se ti to zdi primerno, vsekakor pa se ti bodo stvari začele dogajat v tej smeri, mrbit ne točno tko kot pričakuješ, bo pa kar zanimivo.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#25 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 17:41

x:Dx x;)x

ma saj zato je lusno....ker ni super-resno, ampak je tako...po tvoje. pa si se napisal, da se ne pocitis velika avtoriteta na to temo, ampak, da je
pa to tebi malo za salo malo za res.... :palec:

ampak je pa res, da ni tako super lepa beseda.....mogoce kaj bolj...zares....:
kartica kartica na mizi povej, kaj mi je narediti today x:Dx x:Dx x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0