Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. februar 2004, 17:48

No, evo, kreativci so se pojavili... ;) :) - tako pocakamo na D predlog. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 17:55

počakmo kakšen teden, da padejo suprekreativni predlogi pa bo tako ime, da bomo sam dol padali... :) (od smeha začudenja, .... pa take stvari)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#28 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 19:36

tekmovalnost vidim tu, pa ogromno možnosti in izbire, vse so dobre sam eno bo treba zbrat, sledita intuiciji, in tistemu kar najbolj znata, mrbit mal bolj zemeljske stvari, čist splošni vtis pa kaže dobro... za natečaj...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#29 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. februar 2004, 21:38

el nino hvala :hepko:

bom upoštevala nasvet x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#30 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. februar 2004, 06:41

ampak najbolj pomembno poslušaj sebe,... k vem da že veš odgovor, ti ga ne morem dat, bolj  natančnega.

hvala, očitno bo treba zamenjati delovno okolje x:)x

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. februar 2004, 20:21

Zaenkrat je takole..
Ce bo interes (halo :eek: x;)x xDDx , itak) - IN ce bo azurno odgovarjanje, bo tole snov za novi forum.
:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. februar 2004, 20:22

No, povej vse, kar vidiš v mojih zvezdah in ne laži :8):

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. februar 2004, 20:24

Pa, da še vedno ostaneta iskrena prijatelja... x;)x

#34 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 13. februar 2004, 20:25

Jure, zadnjič smo pisali za cankarjevo priznanje................in na rezultat morm čakat cele počitnice(ta teden). Mi lahko kaj poveš...........je kaj možnosti, da bom šla naprej na državno?


Plis x:Xx

#35 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. februar 2004, 23:49

Plis  x:Xx  

za tak obrazek vse....

Lepe lepe lepe, karte :) vsekakor bolj ja kot ne.... oziroma velik možnosti, vsekakor pa boš precej pridobila s tem, mrbit kako petico v redovalnico...

No, povej vse, kar vidiš v mojih zvezdah in ne laži  


Hm ohkej... sam si prosu..... hm mas ti zdele precej problemov, pazi zdravje (da ni tiste soli vseeno mal prevec...), pozoren bodi v poslih, preberi drobni tisk v pogodbah, velik pozornosti pa boš kam prišel... sicer pa maš stvari lepo zastavljene, sam izpelat boš mogu, karkoli si si že zadal, (k mi daš tolk splošno vprašanje, ti težko povem kaj več o tem) lohk pa povem da trenutno pridobivaš na moči.... mrbit tudi na modrosti, ehja, kar taka prijetna, prihodnost, za ovnčka al pa bikca, ti si pa tam vmes,

Zaenkrat je takole..
Ce bo interes (halo  :eek:  x;)x  xDDx , itak)


ribice ste pa tud vse enake.... hehe :) cute cute, tole, ajd LNF Vedeževalnica, naj bo tko ja, najbolj pošten naslov,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. februar 2004, 02:43

Glavno vprasanje: zakaj ne stekam? Kaj se sedaj v zivljenju ucim? Zakaj je obstalo?
(ni povezano s spodnjim vprasanjem, je morda spodnje posledicno glavnemu).
A mi lahko poves glede (ne dolgega) odhoda v tujino, ce se bo uresnicil v letosnjem letu?

In hvala za posvecen cas!

#37 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 08:43

:o|o: sem že mislil rečt da danes sprejemam sam ljubezenska vprašanja..... :) pa naj bo eno .... k ni nobeno sploh pa ce je tako dobro postavljeno...

Glavno vprasanje, :palec: Zgleda da si premal skoncentriran na stvar, preveč letaš naokrog, trenutno bi se moral zelo umirit, poiskat notranjo luč, poiskat odgovor in nauk v sebi.

Glede potovanja, Zgleda da ti manjka, volje za uresničit to potovanje, ideja je dobra, trenutno se ne morš čist odločit, ampak bodo padle dobre odločitve v zvezi s tem, tko da najbrž bo še letos, mrbit če iščeš povezavo z glavnim vprašanjem, se moreš naučit zaupat sebi ?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#38 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. februar 2004, 08:56

no in kako kaže meni v ljubezni, ups x:o)x
aja pa še to, lep valentinov dan ti želim, mislim da boš prijetno presenečen xsrcx

#39 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. februar 2004, 11:51

..Glavno vprasanje,  ...

Hvala ti El Nino! :palec: x:Ix
Ja, vem, predvsem umirit, zacet dihat in pocasi naprej...! z zdravjem v roki..

Prejsnji teden dal vlogo za zaprtje s.p.; pridem iz durs-a 100 kg lazji! x^x
se 2 meseca pa se zadeva uredi na zemlji.. aaaaaaaaahhhhhhhhhhh.. odleze ze samo misel.

Zaupati si ja, seveda, to pa vem... pa vseeno dobim take lekcije, tiste ta zlo fine... x;)x
vsekakor dogaja to kar pravis, res!

Dobra tema, ni neki lapanja brezveze :palec: kratko jedrnato, konkretno! Bravo! :palec:

#40 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2004, 14:03

http://www.gape.org/...;num=1062712331

#41 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 14. februar 2004, 15:45

Plis  x:Xx  

za tak obrazek vse....

Lepe lepe lepe, karte :) vsekakor bolj ja kot ne.... oziroma velik možnosti, vsekakor pa boš precej pridobila s tem, mrbit kako petico v redovalnico...

heh, fajn to! Tnx.
x;)x x:)x x8Dx

Petica........jep, če bi bile ista učitlca. x:o)x

#42 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 14. februar 2004, 15:48

Jure!

Kaj pa zlato cankarjevo......če gerem torej naprej imam možnosti, da ga dobim(ker ga nujno rabim)! Kaj pravijo karte?

Ah, pa za Drugo gimnazijo MB! Bom sprejeta?????

PLIS x:Xx

#43 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 17:17

Dobra tema, ni neki lapanja brezveze  kratko jedrnato, konkretno! Bravo!  

drgač itak ne znam.. več k človek pove lažje se kje zmoti...

no in kako kaže meni v ljubezni, ups  
aja pa še to, lep valentinov dan ti želim, mislim da boš prijetno presenečen  


:) hehe točno tko kt mi je všeč, prva karta k je padla je bla ljubezen :) vsekakor :) lepo, tole, da se začnejo stvari na pravem koncu... Mal bolj praktična boš morala bit za tole, poglej v kero smer greš, maš zemljevid, sam mrbit ga ne bereš prav, vsekakor pa ko se boš odločila bodo stvari kar lepo stekle, veliko lepih čustev te čaka v prihodnosti.

Kaj pa zlato cankarjevo......če gerem torej naprej imam možnosti, da ga dobim(ker ga nujno rabim)! Kaj pravijo karte?

Ah, pa za Drugo gimnazijo MB! Bom sprejeta?????


Hja kristalka, na drugo vprasanje, ti mislim da lahko odgovorim brez kart, večinoma ljudi sprejemajo, in če si vsaj pravdobra, lahko prideš v kerokoli gimnazijo..., razmisli malo na tak način, če se pa prav spomnim pa si odlična... in če nisi prav vsega preplonkala, boš tud na ekstercih čist vredu naredila, in to.... In karte so tud čist take, vsekakor boš pršla v MB gim.....

Glede cankarjevega, maš priložnost ki jo rabiš, maš čas ki ga rabiš, vprašanje je če imaš voljo to doseči? Nevem če je to stvar kart, ampak, zadnja karta mi obljublja da je to res, sedaj pa kot hočeš.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#44 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 14. februar 2004, 17:19

Lepo to1 Malo me skrbi za točke.

Voljo pa mam!
Hvala x;)x x:)x

#45 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 17:52

Maš a ? hehe, saj se ti vidi, Točke, so, piece of cake, še nkol nisem nič nardil, :8): pa še zmer je blo to zadost, zate pa vem da boš kaj naredila, zato sploh ni panike... za tisto tekmovanje pa, nevem no jst mam tud eno osnovnošolsko zlato, sicer iz fizike, ampak stvar je dokaj preprosta rabiš talent (to je ta težek kos) mislim da to maš, pol rabiš pa 99% dela... pa si tam.... za delo rabiš pa 50% volje, in 50% discipline... :) zrihti si še tistih 149% :) pa bo :) hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#46 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. februar 2004, 17:59

:) hehe točno tko kt mi je všeč, prva karta k je padla je bla ljubezen :) vsekakor :) lepo, tole, da se začnejo stvari na pravem koncu... Mal bolj praktična boš morala bit za tole, poglej v kero smer greš, maš zemljevid, sam mrbit ga ne bereš prav, vsekakor pa ko se boš odločila bodo stvari kar lepo stekle, veliko lepih čustev te čaka v prihodnosti.

zlat si, mi bereš stvari, ki so balzam za mojo dušo, a x;)x
No Jure x:Xx zate

#47 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 14. februar 2004, 18:04

Iz fizike.................uf! :palec:


Sem sošolcu rekla, da mam zdaj zadnjo priložnost da kaj dobim, pa je rekel, da je še matematka in fizika, pa sem se začela smejat. lani se mi je sicer pr matematiki usralo pa sem dobla srebrno.......se je vsaj vidlo kdo je goljufal, bi najprej mogla it naprej samo dva(en :palec: , drugi :xx!: glede matematike) in pol smo šli skoraj vsi naprej in sem tole dobla.
(goljufije: tud z Nordico sva, samo sva imele isto pik, sicer različno rešeno, pol pa sva šle naprej, x:Dx )

Sj mi je :palec: . mami mi nekaj teži, naj se grem pripravljat, ampak mi ni. danes ne.mogoče jutri x:Dx

hvala x;)x x:Xx

#48 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 18:51

pejd še na matetmatiko, hehe tam sem tud jst dobil srebrno, cankarjevo pa mi je ena točka zmankala.... :) za bronasto.... :) sicer pa zakaj pa ne mal matematko... se it špilat... to je vsekakor priložnost ki jo ni za zanemarit, vsaj poskusit je treba....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#49 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 14. februar 2004, 19:05

hihi, ena tem za mene!

mi prosim poveš:
- ali bom dobro pisala eksterce
- ali bom sprejeta na škofijsko v mb
- ali bom imala kdaj manj razcepljene konice(butasto, vem)
- ali sem dobro pisala za cankarjevo xrolleyesx

to pa je vse zaenkrat x;)x . mene ful skrbi za tele šole pa to, ful živčna že zdaj xrolleyesx
mejte se radi....

#50 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 14. februar 2004, 19:25

El Nino, mene pa zanima samo kako bo z ljubeznijo v prihodnje?

HVALA!!!!!!!!!

Pozdravček, Ajda
Live and let live! Life is beautiful!!!!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0