Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#51 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 20:29

El Nino, mene pa zanima samo kako bo z ljubeznijo v prihodnje?


Zanimivo ja spet podobne karte, same take lepe mi padajo danes za ljubezen... no ni vsakdan valentinovo... nekaj se ti vleče že od prej, mrbit bo podobn bivšemu, hm sicer pa se stvari spreminjajo trenutno, mrbit postavljaš nove prioritete, in je ljubezen sedaj bolj pomembna kot prej, vsekakor, mal več časa nameni temu, pa bo tista nagradica ki ti jo obljublja prihodnost....

xrolleyesx

Nordica... :) si sigurna da nisi nič devica po horoskopu? pismu ej, hm ja ojla tle maš seznam.... ohwell,

1.Eksterci ti kažejo zmeraj boljš, oziroma zmeraj več znaš in zmeraj boljš si pripravljena na njih, prepričan sem da ko bo prišel čas za to, jih boš dobro pisala
2.Hm, zanimivo mrbit se ti ni zdelo to tko možno, ampak spremeni mal način razmišljanja, iz straha, v mal zaupanja da kaj pa bo vredu, sicer pa tudi to zgleda da bo,
3.ojej, sem moral prav preverit, jst mam tud razcepljene konice :D veš kaj se mi zdi, da to pa res ni tolk hudo, karte mi svetujejo, da mrbit, zamenjaj šampon, al pa nekaj z umivanjem,...
4. res si želiš tega, ane, sem nevem če bo tako zelo zelo dobro, bo vredu, sam mislim da nimaš dost možnosti za zlato...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#52 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2004, 20:40

Hm ohkej... sam si prosu..... hm mas ti zdele precej problemov, pazi zdravje (da ni tiste soli vseeno mal prevec...), pozoren bodi v poslih, preberi drobni tisk v pogodbah, velik pozornosti pa boš kam prišel... sicer pa maš stvari lepo zastavljene, sam izpelat boš mogu, karkoli si si že zadal, (k mi daš tolk splošno vprašanje, ti težko povem kaj več o tem) lohk pa povem da trenutno pridobivaš na moči.... mrbit tudi na modrosti, ehja, kar taka prijetna, prihodnost, za ovnčka al pa bikca, ti si pa tam vmes,





Pa se da astrološkim prognozam, zato, ker jih poznaš, tudi izogniti?
Kajti, če ne, mora biti vaše poznavanje svoje prihodnosti za psiho malo obremenjujoče :sori:

#53 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 14. februar 2004, 21:26

ejte, jure ubvlada!


tole za cankarjevo, sem tak za finto gor napisala, ker mi ni šlo lih najboljše... za zlato itak xrolleyesx - na to niti ne cijljam. se ne učim za tekmovanja, ker pol postanem nervozna.


tnx
mejte se radi....

#54 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 21:44

Pa se da astrološkim prognozam, zato, ker jih poznaš, tudi izogniti?
Kajti, če ne, mora biti vaše poznavanje svoje prihodnosti za psiho malo obremenjujoče  


Zato ker jih poznaš, se avtomatično to spremeni, sicer pa na koncu vedno pride do tistega, kar ti je usojeno, lahko pa seveda prognoza ni natančna (in natančne ne obstajajo) in se ti zgodi nekaj podobnega... kar nisi pričakoval, neglede na prognozo, tega pa ne moreš preprečit, hja, vidiš za ta odgovor bi rabil "big guns" ala take k šlogajo že več deset let.... , ampak, tko kt jst stvar čutim, ne moreš spremenit, kar se bo zgodilo, lahko pa razumeš kar se bo zgodilo, zdaj v vsakdanjem jeziku, ja lahko se izogneš prognozi, ampak v filozofskem jeziku ne moreš se izognit usodi,... koneckoncev ti je usojeno da ti jaz nekaj napovem, in zato ti ravnaš pol tako in tako.... sicer pa saj te ne čaka kaka grda prihodnost, trenutno so stvari mal tko, ampak mal optimizma v roke, pa to, pa je...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#55 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2004, 21:46

Nisem te vprašal zaradi sebe, ampak zaradi tebe.

#56 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 21:50

Povej mi, je odgovor že kaj bolj jasen, kajti cilj nama je zmagati!  Možnosti so kakšne?  


Ajd mam eno prisrčno metodo, ki jo redko preizkusim, ampak kar deluje, lahko ti povem kakšna je verjetnost da zmagata.... lepo v procentih...

16%,.. :( kaj dosti folka sodeluje v tem natečaju? al kaj, da tako majhne, nevem, jaz sem mel kar dober občutek, hm nič ne lepo v akcijo, "Be happy with your work."
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#57 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 21:53

:) hja jst sem že kul, si ne šlogam.... :) kje si pa že videl da bi mesar jedu klobase.... hehe, ne ampak tko je, ko razumeš stvar ki je pred tabo, stvar ni več ne dobra ne slaba, ampak nujna, tako se zgodi, sej recimo, zelo aktualno moja trenutna propadla zveza, probaš probaš probaš... na koncu, ti ne ostane nič drugega kot da sprejmeš usodo, na tebi je pa al boš s tem zadovoljn al ne, al se boš pol bad počutil al pa good...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#58 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. februar 2004, 09:58

čez pet tednov, če ne takrat pa zelo dolgo ne... vsaj 30 tednov pol ne... :(
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#59 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. februar 2004, 12:55

Najprej ej treba pod čvekarije odpret temo, Lunin PArty... :) pol lepo po vrsti napisat, Da je sam za člane luninega neta.... :) hehe, pol, pa ... se 4.5 tedna kregat kje bo, in pol na zadnji dan se zmenmo in se zberemo... pekel je bil nice, hehe :) že zarad imena, ajd, bomo vidli kaj bo letos...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#60 venxa

venxa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 15. februar 2004, 13:10

Živijo El nino!

Tut jst bi te prosila če mal pofirbcaš kaj pravijo karte zame, saj sem trenutno v enem zelo čudnem obdobju.
Sem tik pred diplomo in me zanima kako bo kaj z mojo službo, saj imam kar bolj malo upanja.
Naslednje vprašanje pa seveda glede ljubezni,ker imam kr pestro dogajanje.S fantom sem skupaj več kot leto dni, septembra lani pa sem spoznala enga fanta,ki mi kar ne da miru. Enostavno ko pridem v stik z njim kar ne morem kontrolirat dogajanja-namreč rada imam vse po reglcih kot se reče.
In še eno vpr. kako bo kaj doma, glede da imata mama in očim že kar nekaj časa veliko krizo.

Najlepše se ti zahvaljujem za odgovor in ti pošiljam v zahvalo enga velikega cmoka xrosex

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2004, 13:16

Fino tole... x:)x
Lepo, ko imate tudi sprasevalci tak odnos. Dober odnos je vedno OK - na obeh straneh, ce pa se ukvarjamo, pa zelo radi dobimo tudi fidbek. x:Xx :vio:
Bravo, El Nino, skoz ze vem, da bo nekaj iz tebe. x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. februar 2004, 15:04

Bravo, El Nino, skoz ze vem, da bo nekaj iz tebe.    


Vem ja... lepo je met take ljudi... okrog mene, x^x

Tut jst bi te prosila če mal pofirbcaš kaj pravijo karte zame, saj sem trenutno v enem zelo čudnem obdobju.


Ojla Venxa... bom mal spremenil, vrstni red... najprej ljubezen... xsrcx No hm tud ta k ga že maš (eno leto pa res ni tolk dolgo) ni tolk slab, vsekakor, vreden časa, tisti nov septemberski, pa je mrbit sam sanjarjenje, pa to, če pa misliš da je kaj več, pa pogum in ukrepaj kaj v tej smeri, vsekakor ti je naklonjena prihodnost kar se tiče, druzga, prvi, pa se mi zdi zelo vredu, tko da ne preveč hitro naprej če sploh, razmisli malo prav?

Diploma, job, in tko naprej, no vsekakor imaš znanje, in pogum pridobivaš ravnokar, praktično na višku možnosti boš za kakšno službo, predvsem spet premisli kaj boš, ne beži pred odločitvami, to je bistvo tvojga problema s tem, naj te ne bo strah, premisli odloči se, in odločila se boš prav, edina napaka tu bi lahko bila če se ne odločiš, in narediš kar se ti zdi vredu....

Mama pa očim,... nekaj se je spremenilo, med njima, nista več tolk mlada, mrbit, kt včasih, to pogrešata, mrbit se preveč vdajata različnim razvadam neumnostim in tko, sam vsekakor mata še kaj skupnega, najbrž bosta ostala skupaj, temu problemu ki ga imata zdaj pa še dolgo ne bo konca, ker je zelo čustvene narave, mrbit kakšna zamera al kaj takega,.....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#63 venxa

venxa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 15. februar 2004, 15:31

El Nino najlepša hvala za izčrpen odgovor. ja res je doma prava štala in tut sanja se mi ne kako se bo razrešila.
Če ti ni odveč bi ti bila zelo hvaležna če bi lahko ta problem malo bolj radrobil, namreč full mi nivseen kaj se dogaja. če bi bil pripravljen še enkrat odpret karti bi ti situacijo bolj natančno razjasnila in bi potem tudi bolj jasno videl kaj se dogaja.
Hvala še enkrat in lepo nedeljo ti želim
venxa

#64 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 15. februar 2004, 16:44

Nino :palec: :palec: xsrcx Tale vedeževalnica je pa ful luštna tema, in ful ful ful lepo od tebe, da si tole ponudil xsrcx

Bi te še jaz prosila, da mi pogledaš, kaj mi karte kažejo xsrcx ;

- moj osebni razvoj...? občutek imam, da me bo kmalu izstrelilo, do zdaj sem se zlo velik ciklala... x;)x

- ljubezen, partnerstvo...? zadnje čase se skoz nekaj dogaja, pa ne vem, ali naj si še naprej zaupam... ker vsem ljudem okrog mene se zdi, da sem totalno fuknjena, jaz sem pa vedno bolj odprta ravno zaradi vsega tega dogajanja... evo čist iskreno je bilo tole xsrcx

- faks, diploma...? letos septembra bi blo fajn diplomirat... :o|o: x;)x

- odnosi s starši; izboljšanje kmalu na vidiku ali bo treba še počakat...? in me zanima, če je odnos staršev do mene pogojen tudi s tem, ali se videvam (sem skupaj) z določenim človekom ali ne...?

Feedback sledi :palec: In hvala ti xsrcx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#65 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. februar 2004, 19:53

Venxa, ja lohk, hočeš mi lohk tud na privat pišeš da ne bomo tle po forumu vlekli zasebnega družinskega življenja, če ti pa to ni problem, napiši kaj je bolj podobrobno pa bom še jaz bolj podrobno pogledal,... sicer pa to je ful med tvojo mamo pa očimom, ti ne moreš kaj dosti narest, razen mrbit da si zgledna hči, na katero sta lahko ponosna....

Sončna Vila...

1. Zanimivo ja na koncu ena ognjena karta, ja :) ognjeno zračna, vsekakor si že precej naredila, mrbit se mal ujčkaš nad trenutnimi dosežki, se boš morala premaknt, mrbit dobit kaj novega, al kaj s tem, vsekakor stvari se bodo premikale, nekak te čaka zdaj precej potovanj v zvezi s tem.

2. Hja, ej, jaz mam tud podobn problem, sam men se zdi da dejansko sem mal fuknjen, če smo čist odkriti, poskusi bit mal bolj nadzorovano odprta mal bolj nežna do ljudi ki tega ne poznajo in tko... ne zlorabljat svojga položaja... trenutna pot na tem področju ne vodi v največje uspehe, mrbit bi morala narediti tu korak nazaj?

3. Hja bo treba še dosti za tole diplomo, Sicer pa mislim da ti bo uspelo, zdaj maš priliko, mal tekmovalnosti pa to, poskusi stisnt 101%,... zdej maš vso priliko da premagaš sama sebe

4. Mal si trmasata, sicer pa jih imša rada in tudi oni majo radi tebe, mal manj trme, sprejmi jih take kot so, povej jim kdaj da so fajn, pa se boste čudovito razumeli,

...

Še eno obvestilo za pridne uporabnike, zdej se mi bo spet začel faks, tko da od ponedelka do četrtka vsak teden, pričakuje odgovore le popoldne, ali pa še huje v večernih urah..... ;) pač med faksom, bom raj pri predavanjih...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. februar 2004, 22:09

http://www.gape.org/...;num=1062712331

yo!

kwa je na gape org??

#67 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. februar 2004, 22:23

Kaj pa tvoj komentar :8):

#68 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. februar 2004, 23:43

Dobr članek, kaj pa dela v vedeževalnici? a naj pogledam če se bo svet razpočil... dioporko, (primorska kletvica) včasih, se mi zdi da je kar hudičevo nevarno živet na zemlji, zdaj me strašijo še s tem, da se bo razpočila, pa na tako logični način, imam pa en protizagovor čist tako iz rokava, v vesolju je na miljarde planetov... huh še več, ampak v našem osončju je vsaj še eden lep primerek, venera, ki je približno tako velika kot zemlja, torej mora met približno tako veliko jedro, vsekakor, je to jedro še bolj vroče, in ker je tako ferdamano vroče, bi se moralo že zdavnej razpočit, sploh pa se mi zdi rahlo neverjetno, da bi se jedro razpočilo, ma velik premajhno maso, za kako fuzijo, konkretno, sama temperatura pa tudi če raste po petnajst stopinj, še dolgo ne bo zadost velika.... bolj me skrbi pa naslednji črni scenarij, led se stopi, voda je manj slana posledično premalo težka, končajo se veliki tokovi, po oceanskem dnu, hladna voda ne hodi več v tropske kraje, zemlja se zanič ohlaja, okrog ekvatorja, na severu pa se zanič segreva, evropa doživi ledeno dobo, afrika postane puščava, američani se cverjo v peklu... kitajska in japonska postane dokaj vroča, ... rusi čist pomrznejo.... na severu.... to mi je mal manj všeč, pa mal bolj verjetno je zarad par stopinj ki vsekakor prihajajo.....

Ajd zdej bom pa v karte pogledal, kaj bo s tem, ne pravim da bo konc zemlje ampak no poglejmo..huh, sem si kar mal oddahnil, ljudje bomo spoznali svoje napake in zemlja se ne bo končala, preventivno pa nisem vprašal če bomo mi ostali na njej (khm recimo preživeli temu)...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#69 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 16. februar 2004, 00:07

Kaj pa tvoj komentar :8):

ne vem pa kaj je zelela povedati z povezavo?? :inocent:
morda da forum pac je?

#70 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. februar 2004, 00:11

Ko je ravno prilika, vidim, da nekdo to išče


http://www.lunin.net...t=3299&p=100296

#71 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. februar 2004, 11:27

El Nino, zanima me, zakaj mi delo št 1 in delo št 2 nikakor ne zalaufata?

hvala
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#72 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 16. februar 2004, 11:37

El Nino, zanima me, če ljudem poveš tudi slabe stvari, ki jih čakajo?

Pač tak. Saj sem ti tudi jaz že tudi v tej temi postavila vprašanje,
sicer bolj iz radovoednosti kakšen bo tvoj odgovor.
Sploh glede ljubezni, ker si sploh ne morem predstavljati, da bi še kdaj s kom skupaj živela....

mislim reči tako,
nekoč so mi napovedali, da bom z "mojim" stalno živela skupaj, da bom imela dva otroka (to je edino kar drži) in da bom imela veliko denarja. In da bo letošnje leto zelo slabo zame.

pa me zanima od kod take neumnosti.
Zelo slabo leto sem imela lani (tako psihično kot finančno)
A je lahko torej letošnje leto še slabše?
Ali bo prineslo tudi kaj lepega?

kaj me v resnici najbolj zanima
v mojem življenju so očetje, ki jim je vseeno za otroke.... hočem reči, da me kljub letom, ki jih imam še vedno boli, da nisem niti toliko vredna, da bi vsaj enkrat vprašal zame, me obiskal...; a mojim puncam enako kaže?

#73 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 16. februar 2004, 14:04

Sončna Vila...

1. Zanimivo ja na koncu ena ognjena karta, ja :) ognjeno zračna, vsekakor si že precej naredila, mrbit se mal ujčkaš nad trenutnimi dosežki, se boš morala premaknt, mrbit dobit kaj novega, al kaj s tem, vsekakor stvari se bodo premikale, nekak te čaka zdaj precej potovanj v zvezi s tem.

2. Hja, ej, jaz mam tud podobn problem, sam men se zdi da dejansko sem mal fuknjen, če smo čist odkriti, poskusi bit mal bolj nadzorovano odprta mal bolj nežna do ljudi ki tega ne poznajo in tko... ne zlorabljat svojga položaja... trenutna pot na tem področju ne vodi v največje uspehe, mrbit bi morala narediti tu korak nazaj?

3. Hja bo treba še dosti za tole diplomo, Sicer pa mislim da ti bo uspelo, zdaj maš priliko, mal tekmovalnosti pa to, poskusi stisnt 101%,... zdej maš vso priliko da premagaš sama sebe

4. Mal si trmasata, sicer pa jih imša rada in tudi oni majo radi tebe, mal manj trme, sprejmi jih take kot so, povej jim kdaj da so fajn, pa se boste čudovito razumeli,

nino, čudoviti, tile tvoji odgovori :palec:

Glede osebnega razvoja imaš mogoče res mal prav, da se ujčkam, še posebej sem se zadnje dva tedna, mal sem se spustila z vrvice, ampak imam feeling, da v bistvu iščem tisto pot med sproščenostjo in učenjem... uživanjem in branjem "bombic", ki sjih polagam na pot x;)x prej sem bila noro zategnjena, razmišljala samo o negativnih stvareh, kar pa ni ravno najbolje vplivalo name, če sem čisto iskrena x:Ix

Hmmm ljubezen, vidiš, tole mi pa ni ravno najbolj jasno, ampak bolj kot razmišljam, kaj naj bi pomenil tale korak nazaj, bolj se mi zdi, kaj je tu nakazano in zakaj :palec: Mogoče sem pa tole že naredila... bomo videli, ko se bo pokazalo kaj več, zdaj res iz situacije ne znam razbrat kaj preveč veliko razen tega, da je najbolje, če sem sproščena in popolnoma iskrena... :palec:

Diploma in faks... Ja, se mi je prav zdelo, da mi boš tole napisal... Res bo borba, kar dosti dela oziroma čez glavo, ampak tako ali tako delam to že skoz v mojem življenju..: Najprej počasi in nič kaj preveč produktivno, ko pa zagrabim, leti pa na 200% in imam občutek, da me sedaj isto čaka s faksom x:Dx

Starši. Ja, imaš prav x:)x Hvala ti, da si mi tole dal na tapeto prav zdaj, sicer imam to sama tudi nekak v glavi, ampak je lepo dobit tudi zunanji reminder vsega skupaj... :palec:

Hvala ti ful za tele odgovore, pomagal si mi sprožit določena razmišljanja, prav srce si xsrcx xsrcx


Če lahko še eno vprašanje... tole je pa zadeva, ki me kar matra in sicer se obremenjujem z njo že kakšne štiri leta... V zvezi z mojo štipendijo, ki sem jo sprejela zaradi predloga staršev, če bi bilo po moje, je sploh ne bi podpisala... Po diplomi nočem it delat tja, želim si službe, ki bi mi ustrezala, delo bolj v mejnih področjih psihologije, se pa zavedam, da bo tole dokaj težko dobit, še posebej brez pripravništva. Tako da upam vsaj na to, da mi bojo nekako uspeli premestiti štipendijo na neko drugo delovno mesto znotraj ministrstva, samo da ne bom tam, kjer jo imam zdaj... Mi lahko poveš, kaj ti pokažejo karte v zvezi z mojo službo po končanem študiju? :switz: :switz: :vio:


Hvala ti xsrcx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#74 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 16. februar 2004, 14:13

Aja, pa še tole sem se spomnila ob ponovnem branju... Glede osebnega razvoja, si napisal, da me čaka kar precej potovanj v zvezi s tem...? To je verjetno bilo mišljeno psihično in niti ne fizično, sklepam, ker sem bolj zapečkar kot ne, kar se kakšnih geografskih selitev tiče x;)x

Pa še to, kar si mi napisal pri ljubezni... Ne razumem, zakaj si mi napisal, naj ne zlorabljam svojega položaja... Zdi se mi, da ga ne, da pač puščam stvarem, da grejo svojo pot, še posebej v zadnjih dveh tednih je tako... Še ne štopam v smislu "kaj bojo pa drugi rekli" in "tega ne bi smela zaradi tega in tega in tega", pa tudi mislim, da si ne delam prevelikih filmov z vsem skupaj oz. vsaj skušam si jih ne :inocent: Občutek imam, da preprosto delam to, kar je vdoločenem trenutku najbolj "prav". Mogoče lahko še malo razdelaš svoj odgovor?

Tenks x;)x x:Xx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#75 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. februar 2004, 17:14

Ko je ravno prilika, vidim, da nekdo to išče
http://www.lunin.net...t=3299&p=100296


Najprej kaj za vraga dela to tukaj ? nima nič z vedeževanjem.... :xx!:

zdej grem pa mal jest.. k pašta ne more čakat v vodi, pol pa dobiste vse odgovore... ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0