Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Vedeževalnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 8 x ocenjeno
7694 komentarjev na to temo

#7676 rožica5

rožica5
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 24. november 2012, 16:07

kaj pa meni pravijo karte ?...)

#7677 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 25. november 2012, 00:07

Še jaz imam 2 skromni vprašanji. :( Prvo je v zvezi z nekim pomembnim ciljem, ki sem si ga zadal nekaj let nazaj in me zanima kdaj in na kakšen način se bo uresničilo (če se bo).

Drugo vprašanje je pa seveda ljubezen. Pred dobrim letom dni sem spoznal škorpijonko in ves čas sem imel občutek, da je zainteresirana vame, letos junija pa so šle stvari malo navzdol, oktobra pa upam, da popravile, ampak do sedaj se ni nič kaj bistveno premaknilo naprej. Zdi se mi kot, da je vse na mrtvi točki in se zadeva nikamor ne premakne. Vprašanje je, ali sploh kaj čuti do mene in ali bova kdaj skupaj, kakšen naj bo moj naslednji korak, ker mi ona res zelo veliko pomeni. Za morebiten odgovor se ti zelo lepo zahvaljujem.

#7678 cvet

cvet
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 461

Objavljeno: 25. november 2012, 10:50

Cvet, ha, zanimive karte. Gre za čustveno zadevo, in čustveno gledano boš kmalu zmagala. V sedanjosti se stvari premikajo, dogaja se neke sorte napad. V končni fazi.. torej naslednji korak je zate čustvena zmaga. Vseokorog vidim ogromno osti, zbadanj, ovir, podtikanj, predvsem umske narave, strahovi skrbi. Verjetno veliko ugovorov? Upam, da ti čustveno zadoščenje zadošča, druga stvar je v sedanjosti precej žalostna, kmalu ti pa za njo ne bo kaj dosti mar. Stvar bo pod nadzorom, in se bo uredila počasi. Predvsem ti ne bo preveč mar.

:P


El Nino, najlepša hvala za odgovor x:)x ....zadeva je na nek način res čustvena, ker zadeva moja otroka, čeprav gre dejansko za denar v povezavi z njunim preživljanjem in se mi gre predvsem za pravico - pa ne vem, če bom tu uspešna? Druga stvar, ki je v sedanjosti precej žalostna - je povezana z otrokoma in njunim odnosom z očetom, ker druge žalosti si ne morem predstavljati v sedanjosti?

Najlepša hvala :palec: x:)x !
"Ljubezen ja stanje Bitja.
Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.
Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.
Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

#7679 jade

jade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 26. november 2012, 10:13

Hej,
El nino, cash, kdo ima čas,

se obeta nova zaposlitev ali bo treba še počakat?
Gre za eno v manjšem podjetju, kjer sem nekoč že delala, je tu kaj možnosti
ali je več v enem, kjer bi delalla, kar sem že tudi delala
ali pa bo kaj tretjega?

#7680 cinca

cinca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 29. november 2012, 15:56

Pozdravljenx :)x
Samo na kratko bi te rada nekaj vprašala. Konec leta mi poteče pogodba o zaposlitvi, zaenkrat kaže, da romam na ZZZS :o|o:
Mogoče me bodo pa isti čez par mesecev zapet zaposlili za nekaj časa (1-3 let nepopolni delovni čas). Bila bi zelo vesela, če bi bilo to res. Morda lahko pogledaš, kako mi kaj kaže zaposlitev in pa še finance (trenutno imam samo zelo velike izdatke), bo šlo kaj na bolje? Počasi pa si seveda želim službo (v svoji stroki) bližemu mojemu kraju. Ali se bo to kdaj uresničilo?
Najlepša hvala že vnaprej!

Priti pliz! Mogoče me pa celo ne bodo odpustili, ampak mi samo zmanjšali procent zaposlitve na - smrk - nekaj procentov.

To temo je popravil/a cinca: 29. november 2012, 15:57


#7681 Baal

Baal
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 2. december 2012, 19:44

Hey ElNino!

Imam eno vprasanje. Trenutno grem skozi cudno obdobje, kjer nic ni prav vse me zmede in tako naprej.
Zanima me seveda ljubezen. Sem kot v nekem vrtilogu custev. Zakaj je to tako? Kako naj vem kateri je pravi?
Prosim ce mi pomagas bi bila zelo hvalezna za odgovor!

Lep pozdrav!

#7682 tinna11

tinna11
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 4. december 2012, 09:56

Hojla!
Imam dve vprašanji. 1.: kako kaže glede faksa? Kaj težav s kakim predmetom, bo jesen pestra?
2.: kdaj oz če kdaj se obeta nov hišni ljubljenček (psiček)?
Upam, da niso to preveč specifična vprašanja... Hvala.

LP

#7683 katjusa

katjusa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 6. december 2012, 09:23

Živijo El Nino, Cashy,

mene pa zanima, kaj mi kažejo karte na ljubezenskem področju? Sem samska.

Lp, Katjusa

#7684 soncesije

soncesije
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 8. december 2012, 21:33

Hej, kaj bi še jaz lahko pristavila piskerček za kombinacijo stanje s službo in ljubezen? Hvala ...

#7685 Lunina

Lunina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 9. december 2012, 11:46

Pozdrav!

Sedaj nevem, če imate kakšen posebni sistem, ker v uvodnem postu ni nič posebnega pisalo, tako da bi kar postavila vprašanje, na katerega močno potrebujem odgovor ali vsaj smernice.
In sicer situacija je takšna, da sem v petek, v Ljubljani izgubila telefon
Vprašanje: Kje se nahaja telefon trenutno in kako ga dobim nazaj?(zadnji del je bolj tako, če se da povedati. Važno je bolj kje je trenutno, da vem reagirati, kam poklicati ...)
Zelo se zahvaljujem za odgovor:)

#7686 rožica5

rožica5
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. december 2012, 16:30

kaj pa meni pravijo karte ?...)










kok časa pa treba čaakt ?







kaj pa meni pravijo karte ?...)










kok časa pa treba čaakt ?

To temo je popravil/a rožica5: 16. december 2012, 16:33


#7687 samorog

samorog
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 17. december 2012, 12:13

Čao!Tudi jaz imam vprašanje zate,ki mi že nekaj časa ne da mirz.Zanima me kako se bo razvijala najina zveza in ali nama bo končno uspelo,da bi zanosila.Hvala za odgovor.LP

#7688 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 21. december 2012, 17:01

Cau,

zanima me, kaj mi kažejo karte v zvezi z ljubeznijo. In sicer, ali lahko verjamem v fantovo zvestobo?
V preteklosti sva imela kup težav, predvsem z njegovo neiskrenostjo, zato imam veliko težavo s tem, da bi mu znova zaupala. Ali me skrbi upravičeno?

Hvala za odgovor x:)x
No matter where you go, your destiny follows you!

#7689 poloncica.85

poloncica.85
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 27. december 2012, 22:49

Cashy,

hvala za odgovor, ki si mi ga namenil nekaj mesecev nazaj. Vse se nekako razpleta tako kot si videl ti oziroma kot sem tvoj "nasvet" razumela jaz.

Sedaj so na vrsti že novi podvigi. Zanima me kako bo s stanovanjem (kdaj se bova preselila, bodo kakšne večje težave ...) in kako kaže s študijem?

Hvala še enkrat za vse kar počneš zame in ostale radovedne duše.

=)




Cashy,
vem da je malo časa, sploh v teh prazničnih dneh, ampak bom zelo vesela, če boš uč vrgel na karte in malo pogledal tudi kako je z naraščajem =)

Res ti hvala in lepe praznike...=)

To temo je popravil/a poloncica.85: 27. december 2012, 22:49


#7690 diva

diva
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 2. januar 2013, 10:38

Hej,

 

jaz sem se pa sedaj prijavila, berem pa Lunco že dolgo. Zelo zanimivo branje. Imam pa dva vprašanja, ki me grizeta.

Prvo je kako bo z mojim poslom, nekaj novega bi rada speljala, sem že nekaj pokrenila oz. prosila nekoga, ki bi mi lahko pomagal. Mi bo uspelo tole speljati, ali bom morala zapreti svoje podjetje, saj diham že na škrge.

Drugo je ljubezen, zanima me prijatelj, ki je samo prijatelj bova midva kdaj kaj več oz. je on tisti, s katerim bova pisala skupno zgodbo. Se trudim gledati ga kot prijatelja, pa se mi zdi, da on ne misli tako, čeprav kaj konkretnega ne naredi, samo take drobne simpatične pozornosti. Sem mu dala že namig, ko bi lahko pokazal kaj več pa ni, tako, da sem sedaj res zmedena. Ko ga v glavi blokiram, se že nekaj zgodi, da ga življenje spet pripelje v moje misli in bližino.

 

Naj bo dan lep,

 

Diva



#7691 luda

luda
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 15. januar 2013, 18:02

Ojla,,zelo zanimivo.A lahko še jaz zvem kaj o moji ljubezni in službi?

Morda bi mi pa ti svetoval,pomagal,sem odprla novo temo.ylflower.gif http://www.lunin.net...ezi-z-zdravjem/ylflower.gif



#7692 prerok

prerok
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. marec 2013, 15:56

Lep pozdrav vsem , in pozdrav El Nino in Cashy dolgo se nismo brali in upam da se spet kaj beremo  smile.png

 

 

Priponke (datoteke)

  • Priponka  OKICA.jpg   18,97K   4 Število prenosov

PREROK JASNOVIDEC

 

FACEBOOK LINK:

Moja povezava


#7693 Thumbelina

Thumbelina
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 22. marec 2013, 22:18

Tukaj še kdo gleda v karte? :)

No če ja, me zanima, kako mi kaže glede ljubezni v (bližnji) prihodnosti. Me čakajo kakšne spremembe, kako novo partnerstvo? Trenutno sem samska.

ROSE1.gif



#7694 tejči0

tejči0
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 31. marec 2013, 14:32

Pozdravljeni!

 

Tudi jaz imam vprašanje za vas:

Kdaj bom dobila službo? Bom zadovoljna z njo clover.gif ?

 

Hvala in lep pozdrav. biggrin.png



#7695 Damn7

Damn7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 19. februar 2014, 22:13

Vsi, ki vas zanimajo odgovori na vasa vprasanja po ugodni ceni, napovedovanje prihodnjosti pisite na duhovnost.astro@gmail.com






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0